FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Gość
Gość
PostWysłany: 18-06-2009, 10:57   Anime

Witam wszystkich. Poszukuje anime(może to być niekoniecznie anime) o super rodzinie gdzie wszyscy mieli super moc tylko nastolatek (bodajże o brązowych) nie miał żadnej mocy i robił to co normalni nastolatkowie. Pamiętam jeszcze że leciało to kiedyś w TV do 6 lat wstecz(tak mi się wydaje)
Przejdź na dół
Canis Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Mar 2009
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2009, 21:27   

Coś mi świta, nie wiem, czy to nie był "Norman normalny" przy czym to chyba nie jest anime. To jedyne skojarzenie jakie mi przychodzi do głowy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Poszukująca
Gość
PostWysłany: 30-06-2009, 03:13   

Szukam, szukam i znaleźć nie mogę :)
Rzecz w tym że pamiętam bardzo niewiele

-szło to w polsce, raczej na programach typu RTL7, TVN7, TVN lub Polsat, bo tylko takie kojarzę z tamtego okresu
-kilka lat temu conajmniej i kojarzy mi się że godzinami popołudniowymi
-głownym bohaterem był chłopiec (?) no i tu się waham, czy chłopiec czy nie, w sensie: mam wrażenie ze on czasem zmieniał się w dorosłą tak jakby licealną wersję, ale w większości czasu był dzieckiem.
-kojarzę że była jakaś kobieta, jego matka? siostra?
-pamiętam też niebieski strój, mundurek.
-było to raczej anime sensacyjne, hm, jakieś tajemnice, rozwiązwanie spraw detektywistycznych itp. i że rozwiązywał je ten chłopiec

i tyle. pamiętam tylko jakieś niejasne wrażenie, że chciałam, by mógł powrócic do dorosłej formy, a nie musiał udawać dziecko, coś takiego... ale to tylko moje wrażenie przy oglądaniu :)


ps. tego czy to było po polsku pewna nie jestem... bo jak terazpomyślę, mogło iść równie dbrze na niemieckiej stacji np.
Powrót do góry
Quan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2009, 05:01   

Poszukująca napisał/a:
Szukam, szukam i znaleźć nie mogę :)
Rzecz w tym że pamiętam bardzo niewiele

-szło to w polsce, raczej na programach typu RTL7, TVN7, TVN lub Polsat, bo tylko takie kojarzę z tamtego okresu
-kilka lat temu conajmniej i kojarzy mi się że godzinami popołudniowymi
-głownym bohaterem był chłopiec (?) no i tu się waham, czy chłopiec czy nie, w sensie: mam wrażenie ze on czasem zmieniał się w dorosłą tak jakby licealną wersję, ale w większości czasu był dzieckiem.
-kojarzę że była jakaś kobieta, jego matka? siostra?
-pamiętam też niebieski strój, mundurek.
-było to raczej anime sensacyjne, hm, jakieś tajemnice, rozwiązwanie spraw detektywistycznych itp. i że rozwiązywał je ten chłopiec

i tyle. pamiętam tylko jakieś niejasne wrażenie, że chciałam, by mógł powrócic do dorosłej formy, a nie musiał udawać dziecko, coś takiego... ale to tylko moje wrażenie przy oglądaniu :)


ps. tego czy to było po polsku pewna nie jestem... bo jak terazpomyślę, mogło iść równie dbrze na niemieckiej stacji np.


Detective Conan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8938346
GODmode Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2009, 21:33   

Helo

Czy ktoś może zna tytuł tego anime? Rzecz dzieje się w przyszłości, na Ziemi lub księżycu, dawno po upadku ziemskiej cywilizacji. Wszędzie dookoła jest metal, korytarze, ani grama wolnej przestrzeni. Jeden z głównych bohaterów zajmuje się przeglądaniem archiwów i wyszukiwaniem tego co kiedyś było na Ziemi. Lubi przesiadywać na "klatce schodowej" łączącej wielopoziomowe miasto. Anime jest dość klimatyczne, trwa ok 30-40 min. Czy ktoś może kojarzy jaki ma tytuł?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2009, 21:39   

Nie oglądałam, ale sądząc po opisie - może Pale Cocoon?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GODmode Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2009, 22:03   

Strzał w dziesiątkę, wielkie dzięki :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lovelas
Gość
PostWysłany: 05-07-2009, 20:05   

Ehhh i znów ja męczę ludzi^^.
A więc tak przeczytałem kiedyś opis jakiegoś animaka na tanuki, postanowiłem zostawić je sobie jak skończę oglądać serie którą wówczas oglądałem, ale zapomniałem o tym i oglądałem inne serie. Teraz przypomniałem sobie kawałek tego opisu a brzmiał on następująco:
"Nie byłbyś zaskoczony jeżeli piękna dziewczyna wejdzie ci do mieszkania zacznie krzyczeć i wyzywać cię po czym stwierdzi że jest głodna i pójdzie wziąć prysznic... Taki los spotkał xxx..."

I dalej nie pamiętam jak to leciało... Bardzo dziękuję jeżeli ktoś bd wiedział ocb.

Sorki za kłopot i dzięki za pomoc;)
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-07-2009, 20:33   

To Kimikiss Pure Rouge.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lovelas
Gość
PostWysłany: 05-07-2009, 20:47   

Tak dokładnie to dzięki wielkie;)
Powrót do góry
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2009, 19:53   

Ktoś może zna to anime? Zobaczyłam ten obrazek i spodobała mi się kreska, dlatego chciałabym je obejrzeć ale nawet nie wiem jak się nazywa. Pomóżcie ;(

2wf8ytk[1].jpg
Nie chodzi mi o Hello Kitty!
Plik ściągnięto 1728 raz(y) 10,71 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-07-2009, 20:29   

To jest bodajże Hatsune Miku w wersji Black Rock Shooter, czyli personifikacja głosu z Vocaloida. Pewnie pokręciłem parę rzeczy, ale ogólna idea się zgada i niestety nie jest to anime T_T

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-07-2009, 21:04   

To coś na ołówku to zShopowana na "mhroczno" wersja Hello Kitty. To w głębi wygląda na równie mhroczną przeróbkę Hatsune Miku. Widziałem kilka podobnych.

Czytaj: nie z anime.

Edit: Vodh, właśnie to miałem na myśli! O proszę, tu:

http://www.youtube.com/watch?v=XFcc-PVoX5E

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 07-07-2009, 07:58   

Hmm... no więc chciałabym wiedzieć skąd jest postać którą ma aktualnie Melmothia na sygnie.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-07-2009, 08:11   

Sasayaki, to jest Break Xarxes, jeden z bohaterów Pandora Hearts (a jeśli chodzi o avek, to kicia z Cheshire).

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.



Ostatnio zmieniony przez Melmothia dnia 07-07-2009, 08:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group