FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 44, 45, 46  Następny
  Kto mi powie... [Manga i Anime]
Wersja do druku
Boniek
Gość
PostWysłany: 02-10-2010, 11:57   

Sekirei wie ktoś może czy będzie kontynuacja tego anime czyli 3 sezon bo już obejrzałem Sekirei i Sekirei~Pure Engagement~ i teraz zastanawiam się czy będzie tego kontynuacja:) Anime naprawdę wciąga jak ktoś lubi ten gatunek
Przejdź na dół
Canis Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Mar 2009
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2010, 12:40   

Na 90% będzie, po napisach końcowych pojawia się: "to be continued" Poza tym, manga wciąż wychodzi. Jednak wcześniej niż za 2 lata nie ma się co spodziewać kontynuacji.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boniek
Gość
PostWysłany: 02-10-2010, 17:48   

Dzięki za info
Powrót do góry
Boniek
Gość
PostWysłany: 04-10-2010, 18:45   

Sora no Otoshimono Forte wie ktoś kiedy wychodzi te anime bo obejrzałem już jego pierwszy sezon teraz czekam na drugi
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2010, 18:48   

Daty emisji kolejnych odcinków: http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=11659&page=25

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-10-2010, 18:57   

Zawsze zostaje też strona z wygodniejszym w użyciu niż sucha lista kalendarzem.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2010, 21:26   

Mam pytanie co do FMA:B(którego jeszcze nie skończyłem).

Spoiler: pokaż / ukryj
Czyżby Envy został sprowadzony do formy kijanki(?), bo taki był zamiar Marcoha? Mówił o zniszczeniu homunkulusów a tylko zredukował poziom jego mocy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2010, 21:34   

Ordi, on zniszczył

Spoiler: pokaż / ukryj
kamień filozoficzny zasilający Enviego. Bez niego jest on, właśnie taką bezużyteczną, gadającą kijanką. Najpierw będą próbować wyciągnąć z niego informacje, a potem oddadzą go Mei, by jej rodzina mogła spróbować wyciągnąć z Enviego sekret nieśmiertelności. Po prostu nie mieli powodu, by go zabijać.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2010, 20:15   

No to ja myślałem,

Spoiler: pokaż / ukryj
że jak się zniszczy kamień to i homunkulusa... Zresztą z tego co widzę, to przeżył po to by znowu narobić ambarasu w central.

W każdym razie dzięki.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Boniek
Gość
PostWysłany: 08-10-2010, 14:33   

Mam pytanie ostatnio oglądałem anime To love ru chciałbym się dowiedzieć czy ktoś wie czy będzie tego 2 sezon w przyszłości:) Aniem warte obejrzenia
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-10-2010, 14:42   

Przecież już jest.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-10-2010, 15:13   

kto mie powie :P O czym jest tak właściwie Iron Man? Tak tak, nie chodzi mi tutaj o definicję samej postaci, ale o powiązanie tego z continuum z za oceanu. Czy to jest remake, dziwny sequel czy może zupełnie oderwana historia przygód Ironmana w Japonii?
Czy trzeba znać coś by zacząć serię? (2 filmy fabularne, ileś tomików komiksu, czy może na wyrywki Spidermana i Ligę Sprawiedliwych w wersji animacji warnera, o samym Ironmanie nie wspominając )
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-10-2010, 19:43   

Jaki obecnie poziom prezentują magazyny Arigato i Kyaa? Pytam bo normą jest że z numeru na numer poziom czasopism się poprawia. Magazyn Otaku jest tego idealnym przykładem. Ostatnim numerem Arigato który czytałem był piąty, a z Kyaa nie miałem dotąd do czynienia.
Powrót do góry
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-10-2010, 20:06   

Zaznaczam, że opinia dotyczy ostatnich numerów (albo sprzed miesiąca, nie jestem pewien), wyłącznie na podstawie krótkiego przeglądania w empiku...

Kyaa to badziewie. Tak delikatnie mówiąc. Przed drukowaniem recenzji powinni je najpierw dawać do poprawy swojej gimnazjalnej/licealnej polonistce.

Arigato zawsze było w miarę sensowne, o ile nie bałeś się, że oślepniesz na widok cycków. I tak pozostało, chociaż cycków jest teraz chyba mniej. W razie czego przeglądaj w okularach ochronnych.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-10-2010, 20:35   

Kto mie powie? część 2
Pytanie odnośnie To Love Ru

Spoiler: pokaż / ukryj
Kiedy tak właściwie duszyca dostała ciało zastępcze? Z tego co pamiętam po serialu najpierw była w swoim nawiedzonym domku a potem nagle zemdlała na chodniku i uszła (a o tego momentu nie wiedziałem kto to jest). Jest to uwzględnione gdzieś w mandze albo anime?

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 22 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group