FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Następny
  Pierwsze anime.
Wersja do druku
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2012, 20:43   

O. Moim pierwszym świadomie ruszonym anime też był Evangelion :D
Nawet pamiętam dlaczego: jak się postanowiłam zabrać za oglądanie anime (w celu oswojenia się z językiem, którego zaczęłam się uczyć metodą chałupniczą) to mi się przypomniało, że brat naście lat temu czytywał taką gazetkę komputerową. Secret Service to się nazywało, taką czerwoną okładkę miało. No i w tej gazetce z tyłu był anime corner i z tamtego okresu zapamiętałam bardzo zachęcającą recenzję Evy. I wtedy sobie pomyślałam "łaaa, chciałabym to zobaczyć". No i po paru latach jak już możliwości się pojawiły (net...), to zaspokoiłam dziecięcą ciekawość.
I w sumie też mogę powiedzieć, że jakbym trafiła na co innego to raczej nie siedziałabym tyle w anime co teraz. Bo wciąż oglądam następne, wierząc że się co jakiś czas perła trafi.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2012, 18:14   

Pierwszym nieświadomym było wszystko to, co leciała na ś.p. RTL7/TVN7. Z kolei pierwszym świadomym tytułem był Chrno Crusade. Obejrzane 7 lat temu i nigdy więcej nie będę oglądać znowu, takiej traumy jak na końcówce nie przeżyłam jeszcze nigdy :0

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Seller Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Wrz 2012
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2012, 16:12   

Moje pierwsze anime obejrzałem w wieku 3 lat. Był to 1993, Yattaman na Polonia 1. Potem masę różnych pozycji dla dzieci (Zorro, Bosco, Muminki, Pokemony, Mikan, Mały lord, Pinokio).
A tak na poważnie zainteresowałem się anime pod wpływem grania w Final Fantasy VII. Tak więc pierwszym dorosłym anime, które widziałem było FF7Advent Children Complete. Potem był Cowboy Bebop, który mnie do anime zniechęcił. w ostatnie wakacje nie miałem co oglądać. Pod wpływem przechodzenia VN Katawa Shoouju zdecydowałem się na Clannada i tak rozkręciło sie to na dobre.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ikarus280 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Wrz 2012
Skąd: Lengyelország
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2012, 21:13   

Nieświadomie było tego trochę, ale pierwszą serią obejrzaną z premedytacja było School Days.. Nieźle zryty beret miałem kilka dni po tym. Na szczęście następne było Higurashi i to wtedy zakochałem sie w animcach. :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
White Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lis 2009
Skąd: Wadowice
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2012, 22:53   

BLEACH! to było moje piewsze anime nie licząc wcześniejszych jak miałem >15 lat.
Wspaniałe anime, interesująca historia im dalej tym ciekawiej, bardzo NIETYPOWE niespotykane wcześniej schematy, wciąga niemiłosiernie.

Tak prawdopobonie oceniałem wtedy tę serie. Nie wiem, nie mam pojęcia, nawet nie chce wnikać dlaczego tak myślałem i na tym pozostańmy. Jeśli ktoś by mi tak opisał bleacha jak ja powyżej, to bym go wyśmiał, obdarował odrobiną współczucia, a zarazem byłbym troche zazdrosny że większość anime które teraz obejrzy będą lepsze. (nie ma ludzi którzy ogladali setki anime i ciągle twierdza że shouneny są spoko, jeśli takowa osoba się znajdzie, to wiadomo, że mamy doczynienia z propagandą)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kransch Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Wrz 2012
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2012, 16:09   

Nie licząc pojedynczych odcinków losowych anime (Chyba głównie Naruto) które widziałem w TV, to pierwsze świadome anime było z ''górnej półki'' (Przynajmniej dla mnie), a mianowicie Death Note. Później zacząłem Naruto, One Piece i Bleach; a tego, nie wiem czy ''żałuję'' to dobre słowo, ponieważ później przeczytałem wersje papierową a anime odstawiłem i wątpię żebym do niego wrócił, po prostu jeśli chodzi o anime to nie mogę przebrnąć przez więcej niż 50 odcinków zanim mi się znudzi.

No i reszta to już z górki.

_________________
''Ty, kapcanie, gdybyś w zupie połknął karalucha, to w kiszkach więcej byś miał rozumu aniżeli w głowie.''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
☂ ☂ ☂ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Gru 2012
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2012, 17:05   

Pamiętam, że moja przygoda z anime zaczęła się z RTL7, zdaje się, że było to tak dawno temu... Byłem małym dzieckiem, oczywiście nie miałem pojęcia, że przed oczami mam "anime"; nazywałem to wtedy "bajkami", a później, gdy przez moich rodziców to określenie nabrało nieco pejoratywnego określenia ("znowu oglądasz te bajki?!"), zacząłem używać dumnego określenia - "kreskówka" ;)

Jak przez mgłę pamiętam:
DB, Wojowniczki z Krainy Marzeń, Slayersów, Dr Slumpa i Rycerzy Zodiaku.
Jest to mniej więcej w kolejności od najlepiej do najsłabiej kojarzonego.

Poza tym, absolutnie przez mnie uwielbiany... Yaiba! :D
Te kule wpychane w miecz, te moce, ta dramatyczność, ci bohaterowie...! Ach, to już się nie wróci. Rok czy dwa temu z powrotem zacząłem oglądać to anime, tylko że online i niestety nie dostarczało mi już ono wtedy tyle... zabawy. I spłynęła łezka melancholii :)

Tak, gdybym miał wybrać moje pierwsze anime, wskazałbym Yaibę. Jednakże wątpię, żeby chronologicznie było ono moim pierwszym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sandisiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Sty 2013
Skąd: Oborniki Wielkopolskie
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2013, 12:23   

Ogólnie pierwsze, to również Muminki...
Ale świadome to już Naruto. Później było Death Note i Elfen Lied.

_________________
Ludzie utopili się w swych żądzach i wnet świat przestał oddychać ~Kagamine Len
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fancy Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Lut 2013
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2013, 11:20   

Oczywiście Dragon Ball i później Rycerze Zodiaku.

_________________
Graj w Rycerze-Zodiaku.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CuteHell Płeć:Mężczyzna
IceQueen


Dołączył: 18 Kwi 2013
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2013, 09:21   

Szczerze pierwsze anime to Dragon Ball,
Ale swiadome to Green Green, nie zaluje bo historia piekna, dlatego moze i zaczalem ogladac i jak dowiedzialem sie ile jest roznych rodzajow anime, bylem w szoku, wiec szukalem swojego "idealu" i mysle iz znalazlem, tylko chyba za duzo wymagam bo takich typowych jak lubie bylo kilka, a jedno z moich ulubionych (Aquarion EVOL) jest z tym czego do konca nie preferuje czyli Mecha :P

Pozdrawiam

_________________
Train Hard To Win Easy! :>

Moja Lista :
http://myanimelist.net/animelist/CuteHell
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Radis Płeć:Mężczyzna
Anime4Ever


Dołączył: 25 Kwi 2013
Skąd: Trzebnica
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2013, 16:37   

Moim pierwszym anime był Bleach którego polecił mi kolega z netu ;D wtedy nawet nie wiedziałem co to anime ale on mi wytłumaczył co i jak i polecił bleacha obejrzałem i jakby to powiedzieć jestem chłopakiem , ale poczułem że bez anime nie mogę żyć ;3




Bleach ♥

_________________
Masz wolne serce. Miej odwage iść zawsze za jego głosem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35540001
Otto Płeć:Mężczyzna
The Chosen One


Dołączył: 09 Lip 2013
Skąd: Bydgoszcz
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2013, 14:03   

Hmm.... Moje pierwsze anime to pewnie Dragon Ball chociaż wtedy jeszcze nie wiedziałem co to anime i że istnieje taki kraj jak Japonia... Pierwsze świadome anime jakie obejrzałem to albo Naruto albo Shaman King.

_________________
Odwiedź mój blog:http://wannabethegod.wordpress.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora
Shiori Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Lut 2007
Skąd: Piekary Śląskie
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2013, 18:30   

Radis napisał/a:
Moim pierwszym anime był Bleach

Moim świadomym anime również. Zaczęło się od tego, że mój starszy brat to oglądał i zmusił mnie do obejrzenia jednego odcinka razem z nim. Co z tego że był z angielskimi napisami i prawie nic nie rozumiałam bo miałam tak niewiele lat że mój angielski był na naprawdę niskim poziomie, spodobał mi się sam wygląd postaci i walki więc zaczęłam oglądać.
Przed tym był oczywiście Dragon Ball, oglądałam nałogowo w TV ^^

_________________
Tutaj staram się być zabawna: http://altefcztery.blogspot.com/
Moja galeria: http://orenei.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
Normka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Lip 2013
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2013, 23:09   

Jako pierwsze anime to pewnie Sailor Moon. Widziałam, że dużo osób wspomniało tu o Muminkach - nie byłam świadoma tego, że to anime, a poza tym bałam się tego oglądać. O dziwo, nie ze względu na Bukę, bo mi jej było żal, a na to, że Mama muminka postanowiła opuścić Muminka. Dosyć konkretnie to poturbowało mój dziecięcy świat :D

Później tu już Superświnka (pamięta ktoś o niej?!) i Dragon Ball. Przez kilka lat był zastój, a już w pełni świadomie i z wyboru, że chcę anime - Death Note na Hyperze. I tak się potoczyło dalej koło.. :)

_________________
ja cóż, blogerka, niespokojny duch,
ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko!
http://normka.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2928743
Usami-chan Płeć:Kobieta
Aisuru neko ♥


Dołączyła: 31 Lip 2013
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2013, 16:18   

Moim pierwszym anime było ecchi - całkiem nieświadomie XD Zero no Tsukaima - bardzo miło je wspominam. Moją pierwszą miłością był Saito, a potem pojawił się Sebastian z Kuro~... :3

_________________
Pozdrawiam,
Usami-chan ♥
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 32 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group