FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Najbardziej drastyczne skutki oglądania anime
Wersja do druku
ryu15 Płeć:Mężczyzna
Jeden z 15


Dołączył: 30 Sie 2010
Skąd: New Steelwork
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2010, 20:39   

Chudi X napisał/a:
Chciałeś chyba wspomnieć o dzieciach, które swoją przygodę z pokemonami zaczynają, wybacz ale ludzie w tym kraju nie są na tyle zacofani, aby nie zlaleźć konkretnego odcinka na własną rękę ewentulanie jakiś wyjaśnień, że coś jest nie tak.


Możliwe że chciałem. Dla przykładu, ja nie byłem na tyle dociekliwy i dowiedziałem się przypadkiem, czytając luźne ciekawostki.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8511052
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-09-2010, 21:09   

Ja zawsze byłem ciekawy skąd się wziął ten obrazek, na którym Misty płacze a James ściska swoje kobiece atrybuty. Prawdopodobnie nijak ma się to do tematu ale co tam, ja nigdy nie byłem na tyle dociekliwy by dojść do źródła tego obrazka.(uważałem za fanart) Natomiast wydaje mi się, że odpowiedź przyszła sama :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-09-2010, 21:22   

Ta, Japończycy i ich "nie wypada". Podobnie przesunięto emisję jednego z odcinków FMP: Fumoffu, gdzie był motyw z porwaniem Chidori, bo w tym czasie media w Japonii ekscytowały się sprawą porwania nastolatki.

To jedna z setek rzeczy która sprawia, że cieszę się, że Japończycy mieszkają gdzieś tam odizolowani na wyspie na drugim końcu świata. Bliżej bym ich nie zniósł.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan Cirno Płeć:Mężczyzna
>szklanka


Dołączył: 09 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2010, 14:31   

Położyłem gdzieś wafelek który sobie kupiłem. Poszedłem potem oglądać Welcome to NHK i potem już tego wafelka nie znalazłem.

Cały wieczór chodziłem głodny bo matka była jeszcze w pracy. To był jak na razie najdrastyczniejszy skutek oglądania anime.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dżul Płeć:Kobieta
Człowiek Autodemolka


Dołączyła: 16 Lis 2009
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2010, 17:07   

Oto rozkoszny artykulik, który może wiele osób czytało, bo po wpisaniu w google "manga" szybko wyskakuje, ale co tam: http://www.wychowawca.pl/miesiecznik/7-8_115-116/11.htm
Baaardzo mi się podoba, wiele się z niego dowiedziałam o tym, jak M&A zniszczyła moją niewinną psychikę. "Czworokąty rodzinne", hmm, ja nie wiem, co ta pani czytała... Ktoś mi może powie?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5184977
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2010, 17:14   

Pan Cirno napisał/a:
Położyłem gdzieś wafelek który sobie kupiłem. Poszedłem potem oglądać Welcome to NHK i potem już tego wafelka nie znalazłem.


Pewnie ktoś ci go zjadł.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-09-2010, 18:30   

Dżul, nie da się tego czytać :] Jak można z tak obiektywnego początku przejść nagle do całkowitej krytyki , ja się turlam.
Powinni zakazać jołtuba bo zawiera jeszcze więcej niemoralnych i brutalnych materiałów.
Ciekawe jakie były by jego "skutki pedagogiczne".
Jak przeczytałem Wy dziewczyny złapałyście się na specjalnie przygotowane tytuły :P

Wracając do drastycznych skutków. U mnie częstym drastycznym skutkiem jest zasypianie w trakcie, ale nie do końca. Efektem jest powtórne oglądanie odcinka "bo zasnąłem" i efekt deżawi "ej ja to już chyba jednak oglądałem". Raz zdarzyło mi się nawet obudzić rano przed włączonym czarnym monitorem, siedząc na łóżku przed kompem - skutek - nie umyłem zębów.

Ale jednak najczęstszym jest sięganie po pusty kubek, by się napić herbaty. A tu kurcze pusto :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group