FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-02-2013, 10:47   

Najlepsze ecchi robiono zdecydowanie PRZED 2012 rokiem. Jedyne, co mogę Ci polecić z zeszłego roku, to To Love-Ru Darkness, acz to jest płytkie jak deska do krojenia chleba. Poleciłbym Upotte!!, ale to już BARDZO specyficzny humor i raczej mało komu się spodoba.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-02-2013, 13:56   

Mistique napisał/a:
Krótko i na temat. Chce obejrzeć komedię z elementami ecchi, która wyszła co najmniej w styczniu 2012... innymi słowy z ostatniego roku. Oczywiście nie chce jakiejś pustej, a takiej, która rozbawi. Elementy ecchi z racji, że jestem facetem i w pewnym stopniu dodaje to uroku takowej komedii ;) Z góry dzięki za wszelkie propozycje.

Możesz spróbować Ano Natsu de Matteru (bardziej komedia romantyczna niż ecchi, acz trochę elementów się tam znajdzie).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hehelol Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Lut 2013
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2013, 16:38   

witam, jako, że nie wiadomo ile anime nie ogladnalem w swoim zyciu i niewiadomo jak dużo na temat anime nie wiem, to wbiłem tu, żeby zasiegnac pomocy u doswiadczonych ;-)
Szukam anime które ma minimum 20 odcinków, dużo akcji żeby trzymało mnie w napięciu, elementy ecchi? byłoby miło co się z tym wiąże kreska też niech będzie ładna.. może być fantasy, moce, od zera do bohatera, aczkolwiek nie musi, czekam na wasze propozycje :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-02-2013, 17:05   

Jeśli masz jakąś listę anime to by pomogło. Ale chwilowo na ślepo z ciekawych anime akcji:Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Black Lagoon (są dwa sezony i OAVka więc łącznie jest ponad 20 odcinków), Code Geass, Darker than Black, Durarara!!, Fate/Zero, Full Metal Panic!, Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, Kara no Kyoukai, Katanagatari (ma tylko 12 odcinków, ale są one godzinne, więc czasowo wychodzi jak dłuższa seria), Mawaru Penguindrum, Soul Eater, Toaru Majutsu no Index i Inuyasha.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cierpa Płeć:Mężczyzna
-.-'


Dołączył: 12 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2013, 17:21   

Echii + od zera do bohatera? To nie dla mnie, ale kiedyś obejrzałem 2 sezony Zero no Tsukaima i jak najbardziej anime zawiera to czego pragniesz zobaczyć.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hehelol Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Lut 2013
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2013, 17:39   

niekoniecznie musi byc w tym od zera do bohatera, podałem przykłady, że może zawierac, jakis fajny thriller też jest mile widziany, byleby była kozak fabuła, żeby siadł i ogladaal odcinek po odcinku, tymczasem sprawdze co podaliście! :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gordek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Lut 2013
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2013, 18:24   

1. Szukam anime z charyzmatycznym glownym bohaterami takim jak np. W kaze no stigma
2. Przebiegly bohater taki jak np. Death note, zetsun no tempest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-02-2013, 18:42   

hehelol,
Wypisz wymaluj Gurren Lagann Poza tym znacie moje zdanie, z ecchi będzie krucho ale za to z fabułą kozacko :P Eureka Seven. Kolejny tytuł który wiele mięska nie pokazuje to Darker Than Black to apropo tego fajnego thrillera :P
Polecanie FMA Brotherhood nie wydaje mi się jednak trafione, bo pierwsze 20 kilka odcinków jest mało miodne. Stare FMA wypada tutaj sporo lepiej (ale oczywiście są dwie szkoły :P)
Z bardziej cycastych serii dwa sezony Vandread po 13 epków
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hehelol Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Lut 2013
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2013, 19:15   

no darker than black swojego czasu ogladalem i masakra jak zaczalem ogladac to ogladalem do konca bez przerwy. :D chetnie w tych klimatach cos ogladne, cycatymi też nie gardze jak juz wspomniałem :D poki co obczajam co podaliscie, wydaje sie byc wiele interesujacych anime, ale chetnie poczytam wiecej propozycji :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pasikonik Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2013, 19:27   

Witam! Szukamy z koleżanką jakiegoś fajnego anime na przerwę międzynegzaminową:P Marzy nam sie jakaś akcja(duuuuużo, byle nie z mechami) z elementami romansu. Gdyby anime było w miare świeże i ładnie narysowane a postać kobieca nie byłaby bezradną uki to byłby ideał ale nie wymagane:P. Możecie coś polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-02-2013, 20:00   

Pasikonik:
Princess Tutu - wbrew pozorom dzieje się naprawdę dużo, a akcja posuwa się całkiem szybko, a wątki miłosne są naprawdę urocze.
Katanagatari - główna bohaterka może nie walczy, ale z całą pewnością nie brak jej charakteru i zdolności.
Full Metal Panic! - chłopak, który od dziecka był żołnierzem dostaje rozkaz ochraniać panienkę i w tym celu udaje zwykłego licealistę z dość fazowym efektem.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-02-2013, 20:39   

Gordek, Aż się prosi o polecenie Code Geass
Pasikonik, może Shugo Chara?
hehelol, a coś takiego jak Monster znasz?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2013, 20:58   

Pasikonik
Poza wspomnianymi Full Metal Panic i Katanagatari:
Bounen no Xamdou - elementy romansu są, kobiety na pewno nie są tu bezradne, a do tego ładna grafika i muzyka.
Eureka Seven - dużo akcji plus romans powoli dorastających dzieciaków.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hehelol Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Lut 2013
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2013, 20:59   

Cytat:
Jeśli masz jakąś listę anime to by pomogło. Ale chwilowo na ślepo z ciekawych anime akcji:Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Black Lagoon (są dwa sezony i OAVka więc łącznie jest ponad 20 odcinków), Code Geass, Darker than Black, Durarara!!, Fate/Zero, Full Metal Panic!, Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, Kara no Kyoukai, Katanagatari (ma tylko 12 odcinków, ale są one godzinne, więc czasowo wychodzi jak dłuższa seria), Mawaru Penguindrum, Soul Eater, Toaru Majutsu no Index i Inuyasha.


wybacz iż na początku nie napisałem, że wszystkie mecha, odpadają, z tych anime co podałeś/aś, przanalizowałem sobie wszystkie tzn, pooglądałem niektóre pierwsze odcinki trailery czy inne rzeczy i napewno oglądne Black Lagoon Fate/Zero Mawaru Penguindrum Toaru Majutsu no Index reszta nie przypadła mi do gustu lub oglądałem, dzięki wielkie

@Kokodin

z anime które podałeś z tego co widziałem to są mecha za którymi nie przepadam i ta tematyka w ogóle mi się nie podoba, niestety nie wspomniałem o tym na początku, monster wydaje się być ciekawy z opisu ale 70 odcinków to troche długo aczkolwiek nie skreślam tego jeszcze. :P Prosiłbym jeszcze o jeden lub dwa tytuły z motywami szkolnymi coś jak Bakemonogatari które niedawno oglądałem i bardzo mi się podobało !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-02-2013, 22:03   

Co to banicji mechów, w pełni rozumiem niechęć do nich. Ja też za gatunkiem jako takim nie szaleję (mało powiedziane). Jednakże 3 wymienione tytuły nie są typowymi przedstawicielami gatunku super robo, mechaniczne pojazdy tam są też.
Po kolei
Gurren Lagann to karykatura gatunku mecha. Tam jest wszystko bardziejTM i w pewnym momęcie z gatunku mecha przeradza się w space operę lub nawet radosną nawalankę na galaktyki :P. Poza tym postaci Yoko, Kaminy, Niyi, Virala i nawet Simouna są po prostu świetne, a tak ogólnie to muzyka :].
Gdyby to Cię nie przekonało to powiem jeszcze, że bliżej do powerrangers było innemu tytułowi który ostatnio widziałem. A nie było w nim ani jednego mecha i opowiadał o nazwijmy to młodocianych czarownicach.

Eureka Seven to z kolei tytuł o oddziale komandosów, który porwał tajny samolot i bawi się w bycie beztroskimi surferami a na tle tego dzieje się romans kosmitki i głównego bohatera :P, może niezupełnie tak al coś w tym stylu. Akcja jest tak zbudowana, że Renton jest 2 lata starszy na końcu historii. Dodajmy do tego, że mechy w tym tytule to tak na prawdę źle zrozumiany prezent od kosmitów. Krajobrazy są ciekawe, muzyka też a akcja ślimaczy się chyba tylko w kilku odcinkach. Niema tu potwora tygodnia, za to jest stały i podstępny wróg a wojna nie toczy się o głupoty.

Co do Vandreada to jest to space opera, coś ala Star Trek z tym małym ale, że kobiety i męźczyźni traktują się na wzajem jak kosmitów i nic o drugich nie wiedzą a na rzuconym w odchylań statku pirackim kilkoro nastolatków powoli uczy się żyć ze sobą w zgodzie.
Generalnie jest jeden mech humanoidalny, 3 myśliwce mogące z nim współpracować i cała masa myśliwców nie potrafiących. Jeden duży statek kosmiczny i kapitanka z wielką gębą.
Miks całkiem znośny. Większość akcji dzieje się na pokładzie statku głównego i są nawet odcinki bez jednej akcji mecha.

Pisze to zdecydowany przeciwnik mechów
Dodam , że wszystkie 3 tytuły mają świetne duby angielskie i śmiało można je oglądać bez napisów po angielsku jak ktoś lubi

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 47 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group