FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
szymonzss Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Lut 2013
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2013, 23:51   Anime warte oglądnięcia

Witam
proszę polećcie mi jakieś anime do oglądania. Oglądałem DB DB Z DB GT, Berserk + manga, Mushishi finall fantasy wszystko co było i właśnie skończyłem soul eater. Interesują mnie seriale fantasy , walka na miecze i innego typu oręż a także wręcz. Proszę sugerować siętym co już oglądnęłem. Proszę o szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Scalono do właściwego tematu. Na przyszłość proszę sprawdzić czy nie istnieje potrzebny ci już temat przed założeniem nowego. Tren
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SzogunPL Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Sty 2013
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2013, 01:46   

Panu wyżej polecam Bleach. Przyjemna, długa seria. Walki są naprawdę widowiskowe, fabuła ciekawa, kreska również, a i humory nie brakuje. Jak obejrzysz Anime, zawsze możesz zobaczyć filmy kinowe Bleacha, a jak to nie wystarczy, to jest jeszcze świetna Manga, moim zdaniem. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-02-2013, 01:53   

Inuyasha, Gintama szczegulnie benizakura.Shakugan no Shana, Blood+. Prawie na pewno Bleech. Slayers, Gokudo, Maze Od walki w ręcz był by... Ranma 1/2 ?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hehelol Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Lut 2013
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2013, 10:55   

ogladnalem kilka tytułów co podaliście miedzy innymi black lagoon, zero no tsukaima, vandread'a i dodatkowo jeszcze obejrzałem green greena i highschool dxd i z tego wszystkie najlepsze dla mnie było to ostatnie, nie wiem czego ale chyba motyw biblii, demony, anioły najbardziej mnie jara, do tego cała masa cycków :D teraz pytanie, znacie jeszcze jakieś dobre, ale naprawde dobre anime z motywami bliblii? nasz bohater jest aniołem, lub demonem, dostaje moce, królowie demonów sie pojawiają czy nawet sam bóg, kreska żeby była na wysokim poziomie, wątek romantyczny jakoś zawsze dodaje mi smaku, cycków nie musi być, bo zdaje sobie sprawe, że niewiele takich anime się pojawia, ale gdyby jednak to pisać! dodam że oglądałem D-Grey man, ao no exorcist więc ich nie polecajcie :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2013, 11:04   

hehelol napisał/a:
ogladnalem kilka tytułów co podaliście miedzy innymi black lagoon, zero no tsukaima, vandread'a i dodatkowo jeszcze obejrzałem green greena i highschool dxd i z tego wszystkie najlepsze dla mnie było to ostatnie, nie wiem czego ale chyba motyw biblii, demony, anioły najbardziej mnie jara, do tego cała masa cycków :D teraz pytanie, znacie jeszcze jakieś dobre, ale naprawde dobre anime z motywami bliblii? nasz bohater jest aniołem, lub demonem, dostaje moce, królowie demonów sie pojawiają czy nawet sam bóg, kreska żeby była na wysokim poziomie, wątek romantyczny jakoś zawsze dodaje mi smaku, cycków nie musi być, bo zdaje sobie sprawe, że niewiele takich anime się pojawia, ale gdyby jednak to pisać! dodam że oglądałem D-Grey man, ao no exorcist więc ich nie polecajcie :D

Chrno Crusade, ewentualnie To Aru Majutsu no Index. A jak chcesz więcej cycka, to Seikon no Qwaser.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
nie jestem otaku
Gość
PostWysłany: 04-02-2013, 11:36   

Polećcie mi jakąś serie o Youkai. Widziałam Nurarihyon no mago, Natsume Yujinchouu i Inuyashe.
Powrót do góry
hehelol Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Lut 2013
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2013, 12:28   

Urawa napisał/a:
hehelol napisał/a:
ogladnalem kilka tytułów co podaliście miedzy innymi black lagoon, zero no tsukaima, vandread'a i dodatkowo jeszcze obejrzałem green greena i highschool dxd i z tego wszystkie najlepsze dla mnie było to ostatnie, nie wiem czego ale chyba motyw biblii, demony, anioły najbardziej mnie jara, do tego cała masa cycków :D teraz pytanie, znacie jeszcze jakieś dobre, ale naprawde dobre anime z motywami bliblii? nasz bohater jest aniołem, lub demonem, dostaje moce, królowie demonów sie pojawiają czy nawet sam bóg, kreska żeby była na wysokim poziomie, wątek romantyczny jakoś zawsze dodaje mi smaku, cycków nie musi być, bo zdaje sobie sprawe, że niewiele takich anime się pojawia, ale gdyby jednak to pisać! dodam że oglądałem D-Grey man, ao no exorcist więc ich nie polecajcie :D

Chrno Crusade, ewentualnie To Aru Majutsu no Index. A jak chcesz więcej cycka, to Seikon no Qwaser.



seikon ogladnalem 2 odcinki, z tymi cyckami to jakas masakra, fajnie jak sa cycki, ale ssanie ich dla mocy i macanie tak ło jest conajmniej dziwne i mało interesujące, sprawdzę jeszcze ten pierwszy tytuł no i czekam na więcej propozycji! :D index po dwoch odcinkach mnie jakos nie wciagnal, niewiem moze dam mu jeszcze szanse jak nie bedzie nic ciekawego :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-02-2013, 13:11   

nie jestem otaku, polecam Amatsuki, Ayakashi Ayashi, spróbuj też Ghost Hunt - głównie o duchach, ale zacne anime, z miniaturek Kakurenbo i Wasurenagumo, z poważniejszych Mononoke i Ayakashi ~Japanese Classic Horror~, bardziej nostalgiczne i spokojne jest Mushishi, jest jeszcze sympatyczne Otome Youkai Zakuro oraz przygodówka Shounen Onmyouji.

PS Jeżeli podobał ci się Natsume (zakładam, że kolejne serie masz obejrzane), zobacz też Hotarubi no Mori e, film na podstawie mangi, tej samej autorki.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RavenV Płeć:Mężczyzna
Power is Back...


Dołączył: 20 Kwi 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2013, 13:34   

Witam, szukam anime gdzie główna bohaterka nie będzie irytująca. Będzie sprytna, zaradna, umiejąca wykorzystywać swoje mocne strony. Nie będzie się rozczulać nad sobą albo przyjaciółmi. Twardo stąpająca po ziemi, ze świadomością że może liczyć tylko na siebie. Aczkolwiek nie chciałbym by to był jakiś babochłop. Po prostu, żeby nie trzeba było jej ratować co 10 sekund. Najlepiej by było jakby był tez wątek miłosny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-02-2013, 13:42   

Hm, może Seirei no Moribito, Saiunkoku Monogatari, wiarygodna i sensowna jest też bohaterka Juuni Kokki, z tego co słyszałam do opisu pasuje też protagonistka Kemono no Souja Erin.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2013, 13:51   

RavenV napisał/a:
Witam, szukam anime gdzie główna bohaterka nie będzie irytująca. Będzie sprytna, zaradna, umiejąca wykorzystywać swoje mocne strony. Nie będzie się rozczulać nad sobą albo przyjaciółmi. Twardo stąpająca po ziemi, ze świadomością że może liczyć tylko na siebie.

Pewne ryzyko, bo to trudna i ambitna seria, ale może Revolutionary Girl Utena?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-02-2013, 13:54   

Angel Beats miało raczej silne panie. Podobnie Gintama, acz tutaj nie masz za bardzo co liczyć na romantyzm na pierwszym planie. Bakemonogatari i pokrewne ma co prawda panie wymagające ratowania, ale pominąwszy to charakterologicznie są całkiem silne. Poza tym jest Fate/Zero z żeńskim triumwiratem Saber, Iri i Maiya. Poza tym jak patrzę masz pewną ilość anime z sensownymi postaciami kobiecymi oznaczone jako do obejrzenia.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2013, 14:11   

RavenV napisał/a:
Witam, szukam anime gdzie główna bohaterka nie będzie irytująca. Będzie sprytna, zaradna, umiejąca wykorzystywać swoje mocne strony. Nie będzie się rozczulać nad sobą albo przyjaciółmi. Twardo stąpająca po ziemi, ze świadomością że może liczyć tylko na siebie. Aczkolwiek nie chciałbym by to był jakiś babochłop. Po prostu, żeby nie trzeba było jej ratować co 10 sekund. Najlepiej by było jakby był tez wątek miłosny.

Jinrui wa Suitaishimashita, ale opis pasuje w 100% (aczkolwiek bez wątku miłosnego). Wspomniane wcześniej Juuni Kokki też jest dobre.
Tren napisał/a:
Podobnie Gintama, acz tutaj nie masz za bardzo co liczyć na romantyzm na pierwszym planie.

Nie polecam Gintamy nikomu, kto ma ograniczoną styczność z anime. Anime będzie bawić, ale bez głębszej znajomości tematu spora część przekazywanych treści będzie niezrozumiała.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mistique Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2013, 21:06   

Cóż, po raz kolejny piszę w tymże temacie. Szukam anime, które są podobne do Sword Art Online. Słowo "podobne" można wyszczególnić bo nie musi być idealnie takie samo jak wyżej wymienione. Po prostu chodzi o klimaty gry RPG. Dodam jednak, że oglądałem wszystkie części .hack'ów. Proszę więc ten tytuł pomijać w propozycjach.
Poniżej dodatkowo zamieszam swoją listę.
http://anime.tanuki.pl/strony/uzytkownik/mistique/oceny
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-02-2013, 21:14   

Mahoujin Guru Guru <== RPG :] like hell
Poza tym może Disgaea
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 48 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group