FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-02-2012, 22:23   

Easnadh napisał/a:

To my chyba inne anime o takich samych tytułach oglądaliśmy... Cowboy Bebop shounenem, matko jedyna...


A czemu nie? Nie ma tam niczego, co by się nie nadawało dla targetu shonena.

Cytat:
A te nagie brutalne wampiry z supermocami w Tiger&Bunny to pewnie tak magicznie szybko śmigały mi po ekranie, że ich nie zauważyłam...


Tak jak tego zdania:

Cytat:
Nie musi to być razem


Są supermoce? Są. To czego chcesz?
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2012, 12:32   

ja bym się przyczepił
Cytat:
Star Driver

TO SHOJO >O

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
nival1 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Lis 2011
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2012, 17:29   

Hej.

Szukam zwykłej serii "od zera do bohatera". Czyli zwykły koleś dostaje jakieś moce czy coś i walczy ze złem. Najlepiej gdyby walka była na miecze jak w Bleach, ale magia jak w Fairy Tail też mi pasuje. Nie chce mechów, nie chce też tasiemców, więc najlepiej jak by to była krótka seria. Do tej pory oglądałem z takich serii tylko: Fate stay night, busou renkin, FMA, ZnT, Soul Eater. Dzięki za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-02-2012, 17:47   

nival1 napisał/a:
Hej.

Szukam zwykłej serii "od zera do bohatera". Czyli zwykły koleś dostaje jakieś moce czy coś i walczy ze złem. Najlepiej gdyby walka była na miecze jak w Bleach, ale magia jak w Fairy Tail też mi pasuje. Nie chce mechów, nie chce też tasiemców, więc najlepiej jak by to była krótka seria. Do tej pory oglądałem z takich serii tylko: Fate stay night, busou renkin, FMA, ZnT, Soul Eater. Dzięki za pomoc.

Code Geass.

Spoiler: pokaż / ukryj
Żart, żart.

Star Driver, chociaż nie pamiętam, czy Takuto dostał moc na początku, czy wcześniej mógł sterować tym mechem.
FMA: Brotherhood, jeśli widziałeś tylko starą serię.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-02-2012, 17:57   

Możesz spróbować też Nurarihyon no Mago, Trinity Blood (ale w obydwu seriach bohaterowie od początku posiadają pewne zdolności) Shounen Onmyouji (rzecz dzieje się w przeszłości i sporo tu magii, ale seria spełnia większość Twoich wymagań), Zombie Loan (niestety urwane) i Black Blood Brothers.

Edit: Przypomniało mi się jeszcze - Kiba, zasadniczo bardzo pasuje do Twojego opisu, ale dla mnie przegięli z dramatyzmem i ubijaniem, ot tak dla sportu, postaci. Ale spróbuj, Tobie ma szansę przypaść do gustu.

_________________


Ostatnio zmieniony przez moshi_moshi dnia 11-02-2012, 18:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 11-02-2012, 18:01   

nival1 napisał/a:
Szukam zwykłej serii "od zera do bohatera".

Guilty Crown.

SERIO! *_____*

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-02-2012, 18:21   

nival1 napisał/a:
Hej.

Szukam zwykłej serii "od zera do bohatera". Czyli zwykły koleś dostaje jakieś moce czy coś i walczy ze złem. Najlepiej gdyby walka była na miecze jak w Bleach, ale magia jak w Fairy Tail też mi pasuje. Nie chce mechów, nie chce też tasiemców, więc najlepiej jak by to była krótka seria. Do tej pory oglądałem z takich serii tylko: Fate stay night, busou renkin, FMA, ZnT, Soul Eater. Dzięki za pomoc.


Record Of Lodoss War (13 epów) - minus moce + fantasy. Jestem sam w trakcie oglądania
JoJo's Bizarre Adventure (13 epów) - przemoc, męskość i magiczne moce.
Persona 4 (18 epów, ma dojsć do 16 bodajrze) - jestem w trakcie oglądania, ale pasuje i jak na razie niezłe.

Pokrewne, które mogą ci się spodobać:
Jak lubiłeś Fate/Stay Night to masz prequel, Fate/Zero
S-CRY-Ed
Tiger & Bunny
Baccano!
Durarara!!

I jeszcze jest jedna manga do polecenia - Devilman, 5 tomów. Pierwszy tytuł z takim motywem i jest genialny.

Co się wyprawia? Ja potrafię przeczytać, że facet nie chce mechów, a ludzie, którzy mnie za dawanie mechów karcą, rzucają mechówkami.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pasikonik Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2012, 20:03   

Hej! Szukam serii, w której pojawia się motyw ( najlepiej jeśli jest dominujący:P) ochroniarza i dziewczyny, która ma za zadanie bronić (no i oczywiście romans do tego). Nie wiem czy jest wogóle seria poświęcona czemuś takiemu? Proszę o podpowiedzi ,strasznie mam ochote obejrzeć takie anime.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2012, 20:14   

pasikonik napisał/a:
Hej! Szukam serii, w której pojawia się motyw ( najlepiej jeśli jest dominujący:P) ochroniarza i dziewczyny, która ma za zadanie bronić (no i oczywiście romans do tego). Nie wiem czy jest wogóle seria poświęcona czemuś takiemu? Proszę o podpowiedzi ,strasznie mam ochote obejrzeć takie anime.


Kamen no Maid Guy
Hanasakeru Seishonen
Kaibutsu Oujo

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Auka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2012, 20:36   

W Blood+ i Hayate no Gotoku! jest coś w ten deseń.

_________________
Heaven has abandoned us!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pasikonik Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2012, 20:56   

Auka napisał/a:
W Blood+ i Hayate no Gotoku! jest coś w ten deseń.


A czy przed obejrzeniem Blood +, muszę obejrzeć Blood the Last Vampire? Czy te tytuły są tylko luźno powiązane i nic nie stracę, jeśli obejrzę jedynie Blood+?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Auka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2012, 21:01   

Nie musisz.

_________________
Heaven has abandoned us!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-02-2012, 22:00   

Jak do tej pory każda seria Blood to oddzielna całość. Różni się kreska , postaci i linia fabularna. Jedyne podobieństwo to imię głównej bohaterki i w dwóch pierwszych rodzaj wampirków i sposób ich unicestwiania.

Motyw ochroniarza i dziewczyny masz w Kurenai, ale tam z romansem będzie krucho. Podobnie Innocent Venus, szczerze nie polecam czytania tanukowej recenzji przed seansem, jeżeli w ogóle zdecydujesz się to oglądać. Bliżej do romansu jest w Moon Phase, ale trzeba przeboleć że role czasem się odwracają a świetny przygodowo waleczny i mroczny klimat jest przeplatany parodia serialu komediowego. Poza tym wartym obejrzenia tytułem jest w tym deseniu Fushigi Yuugi Ochroniarz jest jeden główny, jeden poboczny i 5 dodatkowych, dziewczyna jest mocno walczona o a watek miłosny jest chyba jednym z głównych. 3 x 3 Eyes ,tutaj anime to tylko namiastka mangi, ale warunki spełnia.Kolejnym godnym polecenia tytułem jest Katanagatari(motyw dominujący) oraz jakże by nie wspomnieć o InuYasha
Następnie Mamotte! Lollipop, gdzie chodzi raczej o cukierek niż o osobę w środku której się znajduje :P

I tym razem chyba mam racje :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-02-2012, 22:26   

pasikonik napisał/a:
Hej! Szukam serii, w której pojawia się motyw ( najlepiej jeśli jest dominujący:P) ochroniarza i dziewczyny, która ma za zadanie bronić (no i oczywiście romans do tego). Nie wiem czy jest wogóle seria poświęcona czemuś takiemu? Proszę o podpowiedzi ,strasznie mam ochote obejrzeć takie anime.


O ile po dwóch pierwszych odcinkach coś się nie zmieniło, to Gungrave. było to też w Tsukihime, ale tego nie polecam, bo nudne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-02-2012, 22:56   

Nikt jeszcze nie wymienił Full Metal Panic? Bo opis brzmi jak bardzo krótkie streszczenie fabuły ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group