FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-02-2012, 01:02   

To dlatego, że podając tytuły niszowe lub mniej znane, jest większa szansa trafienia w tytuł nie obejrzany wcześniej. Poza tym te kultowe zawsze ktoś dopisze :P
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2012, 13:13   

Zna ktoś jakieś anime w którym główny bohater jest postacią z charakterem, a nie głupią fajtłapą na którego "leci" pół szkoły?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-02-2012, 13:34   

A co ma robić ten charakter? Na czym ma to polegać. Ma być brzydki i interesujący czy może zwyczajnie po przejściach. Czy po prostu ma przedstawiać sobą normalna osobę z normalnymi problemami?
I jeszcze jedno, W jakim typie opowieści ma się ten owy gość znajdować?
Akcja, romans czy może coś innego.

Gdybyś akurat nie szukał bohatera a bohaterki z miejsca polecił bym ci Brigadoon. Gdzie główna bohaterka nie dość, że jest ofiarą wredoty z racji swego statusu rodzinnego. To jeszcze za każdym razem gdy zdobędzie jakiś atut , sukces, czy w ogóle coś miłego, dostaje taką kłodę w kolana że mało który bohater by się pozbierał. A akcja wcale nie zwalnia.

A tak nawiasem chciałem zauważyć że jest to v3 tego tematu nie v2
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2012, 14:10   

LooQ napisał/a:
Zna ktoś jakieś anime w którym główny bohater jest postacią z charakterem, a nie głupią fajtłapą na którego "leci" pół szkoły?

Dwie serie, zdecydowanie:
Ichiban Ushiro no Daimaou
Princess Lover! (seria dramatycznie rozbita, pierwsza połowa doskonała, druga słaba, ale twój warunek spełnia w 100%)

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-02-2012, 17:10   

LooQ napisał/a:
Zna ktoś jakieś anime w którym główny bohater jest postacią z charakterem, a nie głupią fajtłapą na którego "leci" pół szkoły?


Rozumiem, że mają być tylko tytuły ze szkołą, tak?

Angel Densetsu
Akira
Code Geass, oba sezony
Death Note
Star Driver
Gundam AGE (od chwili gdy rolę głównego bohater przejmuje Asemu Asuno)
Persona 4 (w trakcie emisji)
Shin Mazinger


Jesli moze byc manga, to Devilman, tak od końca pierwszego tomu główny bohater dorabia się cohones wielkości słonia.


Ostatnio zmieniony przez 616 dnia 14-02-2012, 22:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Auka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2012, 19:06   

W zasadzie podobnie do LooQ. Prosiłbym coś gdzie główny bohater (a najlepiej reszta postaci też) nie jest idiotą. Coś względnie nowego, 2000+. I żeby miało co najmniej znośną, w miarę szybko prowadzoną fabułę. Ecchi, mecha i wszelkie moe magical girls odpadają.



Chyba za dużo wymagam ._.

_________________
Heaven has abandoned us!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-02-2012, 19:38   

Auka, Level E.

Edit: Jeżeli nie przeszkadza Ci, że zamiast bohatera jest bohaterka, to w sumie Ride Back było niezgorsze.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2012, 20:43   

Dzięki za tytułu.
Co do pytania 616. Niekoniecznie muszą być to tytuły związane ze szkołą i bardziej chodzi mi o jakiś thriller, dramat, sensację niż romans. Chodzi mi też o to, żeby ta postać wyróżniała się z popularnych schematów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-02-2012, 22:52   

LooQ napisał/a:
Dzięki za tytułu.
Co do pytania 616. Niekoniecznie muszą być to tytuły związane ze szkołą i bardziej chodzi mi o jakiś thriller, dramat, sensację niż romans. Chodzi mi też o to, żeby ta postać wyróżniała się z popularnych schematów.


Okej, to do powyższych masz jeszcze:
Berserk, chociaż lepiej czytać mangę.
PBaccano i Durarara, chociaż one mają po jednym typowym ciapie za bohatera. Problem w tym, że wybranie jednego głównego bohatera byłoby dla obydwu anime krzywdzące.
Black Lagoon
Break Blade
Cowboy bebop
The Big O
Tiger & Bunny
GaoGaiGar
Fate/Zero
Armored Trooper VOTOMS
REDLINE
Giant Robo
Gundam 080: War In The Pocket
New Getter Robo
S-CRY-Ed
Skull Man
Towa no Quon
Negadon: A Monster From Mars

Cytat:
W zasadzie podobnie do LooQ. Prosiłbym coś gdzie główny bohater (a najlepiej reszta postaci też) nie jest idiotą. Coś względnie nowego, 2000+. I żeby miało co najmniej znośną, w miarę szybko prowadzoną fabułę. Ecchi, mecha i wszelkie moe magical girls odpadają.


Armored Trooper VOTOMS. Wiem, miało być coś nowego i bez mechów. Wciąż VOTOMS.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Auka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2012, 08:51   

moshi_moshi napisał/a:
Jeżeli nie przeszkadza Ci, że zamiast bohatera jest bohaterka, to w sumie Ride Back było niezgorsze.

Odpadłem po 2 epach. Jakby to powiedzieć, zbyt... naiwne, a wyścigi to raczej nie moja bajka i jednak liczyłem na coś bez mechów, nawet jeśli były tu dość oryginalne. Ale dziękować.
616 napisał/a:
Armored Trooper VOTOMS. Wiem, miało być coś nowego i bez mechów. Wciąż VOTOMS.

Proszę cię, ja wiem że chcesz wszystkich nawrócić na mechy, ale jeśli proszę o nową serię bez mechów to znaczy, że NIE mam ochoty oglądać serii o mechach sprzed 30 lat...


Chyba na razie dokończę Level E, ale zajmie mi to chwilę, więc liczę na więcej propozycji.

_________________
Heaven has abandoned us!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2012, 09:09   

Auka napisał/a:
W zasadzie podobnie do LooQ. Prosiłbym coś gdzie główny bohater (a najlepiej reszta postaci też) nie jest idiotą. Coś względnie nowego, 2000+. I żeby miało co najmniej znośną, w miarę szybko prowadzoną fabułę. Ecchi, mecha i wszelkie moe magical girls odpadają.



Chyba za dużo wymagam ._.

Ja dla odmiany poleciłbym Nanohę, ale jak nie chcesz magical girls (nawet takich, co miasta obracają w perzynę), to pomyślmy...
Problem jest w tym, że od paru lat główna postać musi być albo btjt albo takim "geniuszem", że nic tylko się śmiać (DN, Code Geass). Z tych sprzed paru lat, pasowałyby Cowboy Bebop lub Samurai Champloo.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-02-2012, 09:12   

Auka napisał/a:
616 napisał/a:
Armored Trooper VOTOMS. Wiem, miało być coś nowego i bez mechów. Wciąż VOTOMS.

Proszę cię, ja wiem że chcesz wszystkich nawrócić na mechy, ale jeśli proszę o nową serię bez mechów to znaczy, że NIE mam ochoty oglądać serii o mechach sprzed 30 lat...
HA!

Przepraszam, ale musiałam, bo ten motyw pojawia się w tym temacie chyba po raz setny. Ktoś chce anime bez mechów, 616 poleca mu mechy. Chociaż nie tyczy się to mnie, i prawdopodobnie nigdy nie będzie, bo anime sama sobie dobieram, osobiście uważam tę manierę 616 za niezwykle wkurzającą, bo jest to jawne ignorowanie tego, co piszą inni użytkownicy. Weźcie coś z tym zróbcie... -.-

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2012, 09:33   

Easnadh napisał/a:
Auka napisał/a:
616 napisał/a:
Armored Trooper VOTOMS. Wiem, miało być coś nowego i bez mechów. Wciąż VOTOMS.

Proszę cię, ja wiem że chcesz wszystkich nawrócić na mechy, ale jeśli proszę o nową serię bez mechów to znaczy, że NIE mam ochoty oglądać serii o mechach sprzed 30 lat...
HA!

Przepraszam, ale musiałam, bo ten motyw pojawia się w tym temacie chyba po raz setny. Ktoś chce anime bez mechów, 616 poleca mu mechy. Chociaż nie tyczy się to mnie, i prawdopodobnie nigdy nie będzie, bo anime sama sobie dobieram, osobiście uważam tę manierę 616 za niezwykle wkurzającą, bo jest to jawne ignorowanie tego, co piszą inni użytkownicy. Weźcie coś z tym zróbcie... -.-

Zgodzę się, bo udzielam się w tym temacie regularnie i powyższa tendencja jest dostrzegalna. Z drugiej, kiedyś tez tak miałem (nie z mechami, rzecz jasna, ale z kilkoma innymi tytułami), jednak dość szybko dałem z tym spokój. To naturalne, że chcemy, by ludzie obejrzeli to, co uważamy za dobre.
Kłopot w tym, gdy rzeczywiście osobom mówiącym, że nie chcą czegoś oglądać, uparcie wciska się to. Nie muszę dodawać, co bym napisał, gdyby ktoś mi zasugerował ciężkie yaoi...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2012, 10:00   

Myślę, że 616, będąc na VOTOMS hypie, sobie na to pozwolił po dwóch osobach proponujących mechy osobie która mówiła że też nie chce mechów.
On przynajmniej wspomniał że tam są mechy.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-02-2012, 10:37   

Okej, będę sprawiedliwa - ciebie, Gamer, też się dotyczył mój post, bo też tak robisz (np. tu).

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group