FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
CuteHell Płeć:Mężczyzna
IceQueen


Dołączył: 18 Kwi 2013
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2013, 17:48   

Cthulhoo napisał/a:
Z serii dopiero co wychodzących mogę polecić Date A Live, czy też z serii zakończonych Campione!: Matsurowanu Kamigami to Kamigoroshi no Maou. Ponadto pewna osoba reklamowała mi swego czasu Kyoukaisenjou no Horizon, więc to też możesz sprawdzić.


Dzieki Campione ogladalem, ale reszty nie wiec napewno sprawdze :)

Cthulhoo napisał/a:
A co do listy: polecam stworzyć sobie konto na przykład na www.myanimelist.net czy innym podobnym portalu i tam stale aktualizować listę. Pomaga później się połapać, co się już widziało a co nie.


Za to tez dziekuje, juz czekam na maila potwierdzajacego rejestracje :D
Nastepnym razem juz wrzoce liste, miejmy nadzieje cala zeby kazdy wiedzial co ogladalem :)

Pozdrawiam



EDIT:
Zrobilem liste anime ktore pamietam po samych nazwach iz ogladalem lub probowalem
Bedzie widac ktorym wystawilem najlepsza ocene i szczerze takich anime najbardziej szukam, chociaz nie ktore nie sa nie takie o jakie prosilem, mimo tego iz wolalbym te podane wyzej :P
http://myanimelist.net/animelist/CuteHell

Dzieki
Pozdrawiam :D

_________________
Train Hard To Win Easy! :>

Moja Lista :
http://myanimelist.net/animelist/CuteHell
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-04-2013, 23:52   

Podtrzymuję wspomniane wcześniej Mondaiji, poza tym Chrno Crusade (nie ma haremu), Full Metal Panic!, Fullmetal Alchemist:Brotherhood (nie ma ecchi), Inuyasha, The World God Only Knows, Kore wa Zombie desu ka?, School Rumble, Melancholy of Haruhi Suzumiya i Toaru Majutsu no Index. Toradora nie ma supermocy, ale poza tym jest to jedna z najlepszych istniejących komedii romantycznych, więc powinna cię zaciekawić. Z obecnie wychodzących rzeczy: Hataraku Maou-sama! A jeśli nie będzie ci przeszkadzać, że z początkowej komedii zrobi się dramat to możesz spróbować Kanon (2006) albo Clannad.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CuteHell Płeć:Mężczyzna
IceQueen


Dołączył: 18 Kwi 2013
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2013, 00:14   

Tren napisał/a:
Mondaiji, poza tym Chrno Crusade (nie ma haremu), Full Metal Panic!, Fullmetal Alchemist:Brotherhood (nie ma ecchi), Inuyasha, The World God Only Knows, Kore wa Zombie desu ka?, School Rumble, Melancholy of Haruhi Suzumiya i Toaru Majutsu no Index. Toradora Hataraku Maou-sama!Kanon (2006) albo Clannad.


EDIT: Zauwazylem ze w wiekszosci nie ma romansu, a szczerze naprawde przepadam za nim.
Kocham te rumience i zamyslenie jakze i dziewczyny lub chlopakow co nie wiedza co maja powiedziec ;)


Sprawdze wszystkie dzieki wielkie,
No moze oprocz
Tren napisał/a:
Kore wa Zombie desu ka?.

Nie przepadam za tematyka zombie.

Dzieki Tren, jakby ktos jeszcze cos mial pisac smialo, napewno sprawdze i zupdateuje liste :)
Pozdrawiam :D

_________________
Train Hard To Win Easy! :>

Moja Lista :
http://myanimelist.net/animelist/CuteHell
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-04-2013, 00:27   

W praktycznie wszystkich seriach które podałam jest pierwszoplanowy wątek romantyczny (poza Mondaiji; i FMA gdzie jest on drugoplanowy, ale naprawdę dobrze poprowadzony). I wiem to na pewno, bo wszystkie wspomniane serie oglądałam. To zła kwalifikacja, czy co?

A Kore wa zombie zdecydowanie nie jest standardową serią o zombie i sugeruję najpierw zobaczyć pierwszy odcinek, a potem podjąć decyzję o tym czy oglądać dalej, bo to jest bardzo specyficzna mieszanka gatunkowa i ciężko powiedzieć czy komuś podejdzie czy nie podejdzie do gustu.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CuteHell Płeć:Mężczyzna
IceQueen


Dołączył: 18 Kwi 2013
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2013, 00:44   

Tren napisał/a:
W praktycznie wszystkich seriach które podałam jest pierwszoplanowy wątek romantyczny (poza Mondaiji; i FMA gdzie jest on drugoplanowy, ale naprawdę dobrze poprowadzony). I wiem to na pewno, bo wszystkie wspomniane serie oglądałam. To zła kwalifikacja, czy co?

A Kore wa zombie zdecydowanie nie jest standardową serią o zombie i sugeruję najpierw zobaczyć pierwszy odcinek, a potem podjąć decyzję o tym czy oglądać dalej, bo to jest bardzo specyficzna mieszanka gatunkowa i ciężko powiedzieć czy komuś podejdzie czy nie podejdzie do gustu.


Spoko, po prostu kieruje sie tym co pisza na anime.shinden, jednak widocznie potrafia zawisc <zdarzylo sie kilka razy ale naprawde rzadko>
Dzieki za info :) Lece ogladac xD

EDIT:
Okazalo sie ze ogladalem juz
Toaru Majutsu no Index i Toaru II. Toradora, Melancholy of Haruhi Suzumiya

InuYasha i Full Metal Panic ma slaba kreske, chociaz nie powinienem sie spodziewac czegos lepszego po 2000-2002 roku heh
A co do Clannad i Canon, probowalem, nie moglem przebrnac, ale napewno wkoncu do tego wroce, mysle ze narazie sprawdze Full Metal Alchemist :)

_________________
Train Hard To Win Easy! :>

Moja Lista :
http://myanimelist.net/animelist/CuteHell
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-04-2013, 22:16   

CuteHell napisał/a:
po prostu kieruje sie tym co pisza na anime.shinden

Przede wszystkim przestań używać tej strony, wtedy zaczniemy rozmawiać sensownie.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-04-2013, 18:56   

A wspomniane przeze mnie Midori no Hibi trafia w gust? Jeżeli tak, to mogę za tym kierunkiem idąc dorzucić jeszcze parę tytułów.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2013, 15:34   

@CuteHell
Eureka Seven(Komedia,Romans,Dramat,Mechy)- Jeżeli nie odrzucają cię mechy.
Spice and Wolf(Komedia,Romans,lekki dramat, Zjawiska nadprzyrodzone) - Historia podróży handlarza i jego towarzyszki.
Kokoro Connect(Komedia,Romans,Dramat,Zjawiska Nadprzyrodzone) - Ciekawe anime o grupce przyjaciół którzy zostali wciągnięci w coś nie do końca zwykłego.
Ef a tale of Memories/Melodies(Komedia,Romans,Dramat,Zjawiska Nadprzyrodzone)< - Trochę inne niż reszta.
AnoHana(Komedia,Romans,Dramat,Zjawiska Nadprzyrodzone) - Chłopak widzi ducha swojej zmarłej koleżanki.
OreImo(Komedia, Raczej mało romansu(Może się zmienić w drugiej serii która już wychodzi od 3 tygodni) i raczej brak dramatu) - Uwielbiam to anime, ale Tobie niekoniecznie musi podpasować.
Katanagatari - Niezwykłe anime, trzeba zobaczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
Radis Płeć:Mężczyzna
Anime4Ever


Dołączył: 25 Kwi 2013
Skąd: Trzebnica
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2013, 16:31   

Bleach.- shounen polecam to anime jest jednym z najlepszych według mnie ;)
Beelzebub - bardziej śmiechowe jest to anime , lecz naprawdę warto obejrzeć ;)
Sword Art Online - To anime jest równie dobre i z tego co pamiętam jest tam romans ;p



________
Te anime są dla mnie jednymi z najfajniejszych i myślę że warto polecić ;3

_________________
Masz wolne serce. Miej odwage iść zawsze za jego głosem.


Ostatnio zmieniony przez Radis dnia 25-04-2013, 17:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35540001
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-04-2013, 16:57   

Radis, ten temat nie służy ogólnemu polecaniu, ale odpowiadaniu na konkretne prośby, co jest dokładnie wyjaśnione w pierwszym poście i na przyszłość radziłabym bliżej się zapoznać z nim, przed napisaniem czegoś w temacie.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CuteHell Płeć:Mężczyzna
IceQueen


Dołączył: 18 Kwi 2013
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2013, 21:53   

LooQ napisał/a:
@CuteHell
Eureka Seven(Komedia,Romans,Dramat,Mechy)- Jeżeli nie odrzucają cię mechy.
Spice and Wolf(Komedia,Romans,lekki dramat, Zjawiska nadprzyrodzone) - Historia podróży handlarza i jego towarzyszki.
Kokoro Connect(Komedia,Romans,Dramat,Zjawiska Nadprzyrodzone) - Ciekawe anime o grupce przyjaciół którzy zostali wciągnięci w coś nie do końca zwykłego.
Ef a tale of Memories/Melodies(Komedia,Romans,Dramat,Zjawiska Nadprzyrodzone)< - Trochę inne niż reszta.
AnoHana(Komedia,Romans,Dramat,Zjawiska Nadprzyrodzone) - Chłopak widzi ducha swojej zmarłej koleżanki.
OreImo(Komedia, Raczej mało romansu(Może się zmienić w drugiej serii która już wychodzi od 3 tygodni) i raczej brak dramatu) - Uwielbiam to anime, ale Tobie niekoniecznie musi podpasować.
Katanagatari - Niezwykłe anime, trzeba zobaczyć.


Dzieki Wielkie :)
Nie ktore juz sprawdzilem, teraz koncze db kai <ktory troche mnie zawiodl>
Teraz sprawdze Eureka Seven, chociaz nie jestem jakims wielkim zwoleninkiem Mecha, za to np Aquarion zrobil tak wielkie na mnie wrazenie ze troche sie przekonalem do Mecha :D

I napewno sprawdze Katanagatari bo Twoja podpiska mnie zaciekawila ;D
Dzieki Wielkie ;D

_________________
Train Hard To Win Easy! :>

Moja Lista :
http://myanimelist.net/animelist/CuteHell
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2013, 22:49   

CuteHell napisał/a:

I napewno sprawdze Katanagatari bo Twoja podpiska mnie zaciekawila ;D
Dzieki Wielkie ;D

Dodam, że recenzja na Tanuki, jest też dość mocno zachęcająca: http://anime.tanuki.pl/strony/anime/2169-katanagatari/rec/1930 .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
szymonzss Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Lut 2013
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2013, 00:22   Jakie anime

Witam polećcie mi jakieś anime. Podobne do bleach, dragon ball. Ogólnie walka na miecze nadprzyrodzone siły, magia, gdzie główny bohater rośnie w sile jest coraz silniejszy i nie jest jakąś ciotą. Wiem że były takie tematy ale nigdzie nie znalazłem tytułów które by mnie interesowały. Oglądałem bleach, DB DBZ DB GT, soul eater, FF, berserk ( te mi sie podobały). Zacząłem oglądać Fairy tail ale nie przypadło mi do gustu ( coś jak pokemon) Proszę o szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam

A ja proszę o to, by użytkownicy korzystali z już istniejących tematów, które są przyklejone u góry strony by nikt ich nie przegapił. Scalono. Tren
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-05-2013, 10:06   

W tym kierunku niewiele można polecić poza kanon shounenów. Jeśli w grę wchodzi jeszcze walka na miecze, to poza roztrzepaną Gintamą niewiele więcej można rzec. Z masowych tytułów pozostaje jeszcze One Pice albo dalsze śledzenie Bleecha (4 filmy, kilka speciali, manga) Możesz też zabrać się za tytuły pokroju Samurai Champloo lub iść w stronę 50-tek od bones lub id (Fullmetal Alchemist pierwszy albo drugi, Blood+, ewentualnie Eureka 7 chociaż tam masz od zera do bohatera) No i to chyba tyle, nie spodziewał bym się zaginionych shounenów, chociaż Beelzebuba można sprawdzić.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-05-2013, 10:40   

Inuyasha, Shaman King.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 57 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group