FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-05-2013, 10:57   

Fakt, zapomniałem, ale z Inuyashą może być problem, gdyż nie jest to czystej wody shounen. Wątek miłosny może być dla niektórych przesadnie wyeksponowany. (poza tym to łażenie po świecie bez celu)
Tak na dobrą sprawę to Inuyasha jest pod tym względem najlepszy w okolicach "Band of seven"

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
szymonzss Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Lut 2013
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2013, 14:21   

Zacząłem oglądać ostatnio sword art online i mi się podoba. Naprawdę nie ma anime spełniającego moje kryterium?:( A to polećcie mi jakieś inne ciekawe gdzie nie jest to ,,bajka dla dizeci" jak fairy tail itp. Może być coś poważniejszego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2013, 15:31   

szymonzss napisał/a:
Zacząłem oglądać ostatnio sword art online i mi się podoba. Naprawdę nie ma anime spełniającego moje kryterium?:( A to polećcie mi jakieś inne ciekawe gdzie nie jest to ,,bajka dla dizeci" jak fairy tail itp. Może być coś poważniejszego.

Masz, od biedy, "Accel World", czyli to samo uniwersum co SAO. Inna bajka, że nie bardzo widzę, aby SAO było jakoś tam wiele poważniejsze od FT, to w sumie ten sam poziom.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-05-2013, 17:23   

Wiesz, trudno określić co jest a co nie jest bajką dla dzieci. Generalnie wszystkie anime nie hentajskie klasyfikują się dla dzieci lub młodzieży. Takim najczęstszym targetem serii tv jest 13-16 lat i wiele mimo dziecinnego wyglądu jest klasyfikowana wyżej. Opisz może czego oczekujesz od serii. (zdania rozwinięte lub długą wyliczanką) Nie obiecuje tasiemców, ale może trafimy coś z poza mainstreamu, który już podałeś.
Tak z kapelusza bezmyślnie Rurouni Kenshin Albo coś z uniwersum Fate?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
szymonzss Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Lut 2013
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2013, 20:56   

-walka na miecze bądź wręcz
-magia itp
-bohater rośnie w siłe i staje sie bardzo silny jak w DB czy bleach
-sensowna fabuła którą nie jest łatwo przewidzieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2013, 21:00   

szymonzss napisał/a:
Zacząłem oglądać ostatnio sword art online i mi się podoba. Naprawdę nie ma anime spełniającego moje kryterium?:( A to polećcie mi jakieś inne ciekawe gdzie nie jest to ,,bajka dla dizeci" jak fairy tail itp. Może być coś poważniejszego.

Katanagatari - Bardzo dużo dialogów między bohaterami, może nie przypaść do gustu.
Fate/Zero - Fate Stay Night nawet nie liże pięt temu tytułowi, więc można pominąć.
Soul Eater - Bardzo fajne
Baccano - Mafia, pistolety i pociągi.
Tengen Toppa Gurren Lagann - Mechy
Code Geass - Mechy i nie do końca chodzi o samą walkę.
Ergo Proxy - Dość mocno schizowe i dołujące
Casshern Sins - To co wyżej
Black Lagoon - Pif Paf i Ratatatatata ale bohater to raczej cienias
Darker Than Black - Super moce, ciekawa walka, fajny bohater.
Shigurui - Samurajejowie, dość poważny tytuł.
Jak to obejrzysz to możesz się zgłosić po więcej :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2013, 12:31   

Hejka!
Poszukuję anime, w którym jedna z postaci pierwszoplanowych jest dwulicowa. Chodzi o to, że przed wszystkimi udaje miłą i uprzejmą, ale to tylko maska, mająca ukryć wredny charakterek. Coś, jak flecista z La corda d'oro, albo MiyaMiya z Bamboo blade, czy Nibutani z Chuunibyou. Jeśli chodzi o gatunki, to nie lubię scf, mechów i fantasy, poza tym może być wszystko. Z góry dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-05-2013, 12:58   

Darker than Black - główny bohater prowadzi de facto podwójne życie. Poza tym bardziej drugo niż pierwszoplanowa postacie, ale w Tiger&Bunny w sumie jest trochę takich motywów.



I tak totalnie na marginesie. Jeśli postanowisz kiedyś zignorować mech to Code Geass pasuje idealnie do twojej prośby. (I prawie ci to poleciłam, bo osobiście zawsze zapominam, że tam w ogóle były jakieś mechy....)

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2013, 13:14   

Gucia napisał/a:
Hejka!
Poszukuję anime, w którym jedna z postaci pierwszoplanowych jest dwulicowa. Chodzi o to, że przed wszystkimi udaje miłą i uprzejmą, ale to tylko maska, mająca ukryć wredny charakterek. Coś, jak flecista z La corda d'oro, albo MiyaMiya z Bamboo blade, czy Nibutani z Chuunibyou. Jeśli chodzi o gatunki, to nie lubię scf, mechów i fantasy, poza tym może być wszystko. Z góry dzięki.

Densetsu No Yuusha No Densetsu zdaje się pasować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-05-2013, 13:38   

W Shugo Chara masz 3 do 6 postaci na odwrót :P ale to już wiesz. a z tych co nie widziałaś to Keroro Gunsou :P gdzie przez miłość antagonistyczna natura jest ukrywana aby Fuyuki się nie spłoszył :P Ran z Urusei Yatsura . Kurcze trudne to, wszystko już widziałaś :] W durnym Sister Princess masz szpiega o różowych włoskach. Coś było w Sugar Sugar Rune ale to był wróg.

Chciał bym coś podać ale nie mogę :] bo nam się listy powielają :3 I kurcze zaraziłaś mnie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-05-2013, 17:39   

To może z nowych tytułów, Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru, gdzie akcja niejako bazuje w większości na dwulicowym charakterze głównej postaci żeńskiej, którą można nazwać taką "mniej przegiętą" Marią z Maria Holic.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2013, 08:04   

Dzięki, wszystko sprawdzę, a jak się coś jeszcze nasunie, to pisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-05-2013, 10:29   

Wycięto spam-reklamę.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CuteHell Płeć:Mężczyzna
IceQueen


Dołączył: 18 Kwi 2013
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2013, 21:51   

Costly napisał/a:
A wspomniane przeze mnie Midori no Hibi trafia w gust? Jeżeli tak, to mogę za tym kierunkiem idąc dorzucić jeszcze parę tytułów.


Fajne by bylo, jakby w pierwszym odcinku odzyskala cialo, ale jak mam czekac do samego konca to anime jest do chrzanu... Ale tematyka dobra, ale dziewczyna bedaca reka zrazila mnie okrutnie...


Ogolem szukam anime tez jak "Itsuka Tenma no Kuro Usagi" O takie anime tez strasznie mnie robia ! :D

_________________
Train Hard To Win Easy! :>

Moja Lista :
http://myanimelist.net/animelist/CuteHell
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Quayle
Gość
PostWysłany: 11-05-2013, 15:23   

Witam poszukuję czegoś podobnego do tytułów takich jak "Baccano!", "Durarara", "Monster", "Black Lagoon", "Fate/Zero", "Kara no Kyoukai", "Devil May Cry" czy cyklu rozpoczętego przez "Bakemonogatari".
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 58 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group