FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-05-2013, 22:44   

Shiori napisał/a:
potrzebuję czegoś zabawnego, bez robotów i wielkich biustów.

Dlaczego każdemu polecam Futakoi Alternative? To pasuje wszędzie...

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-05-2013, 23:49   

Seller napisał/a:
Szukam romansu, o wrażliwym chłopaku, na którego leci kilka dziewczyn. Tylko nie komedie, bo nie rozumiem japońskiego poczucia humoru.

http://myanimelist.net/animelist/MistrzSeller&status=7&order=0

Tak sie zastanawiam, czy Ah My Goddess w wersji tv nie było by zdatne dla ciebie. Jest to w zasadzie komedia, ale ma raczej podłoże w niekompatybilności bogini z człowiekiem niż w majtkach i nosebleedach. Poza tym nabijają się głównie z członków klubu mechanicznego. Sam tytuł jest ciepły i spokojny. I szkoda, że nie przyszedł im do głowy trzeci sezon, bo jest dziura fabularna do filmu.


Shiori napisał/a:
Hej !
Szukam godnego polecenia anime, ale nie takiego który trwa w nieskończoność typu Bleach (który moim zdaniem powinien był zakończyć się dawno temu), potrzebuję czegoś zabawnego, bez robotów i wielkich biustów. Czekam na propozycje ^^

No tutaj jest już sporo możliwości. Np Baccano!*, Kemono no Souja Erin, Planetes I tak dalej i tak dalej. Jakiego to by niby miało być gatunku? Jakieś szczególe życzenia? Bez tego będą to po prostu strzały w ciemno :]

*czarna komedia lub tytuł w którym łatwo przeoczyć co tak właściwie się tam dzieje... duuużo ketchupu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shiori Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Lut 2007
Skąd: Piekary Śląskie
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2013, 17:20   

kokodin napisał/a:
Jakiego to by niby miało być gatunku? Jakieś szczególe życzenia? Bez tego będą to po prostu strzały w ciemno :]
Strzelanie w ciemno nie zaszkodzi :3 gatunek nie jest istotny byle żeby było śmieszne i sensowne fabularnie. Wskazówką może być moja miłość do Samurai Champloo xD a i seksowni faceci też nie zaszkodzą XD

_________________
Tutaj staram się być zabawna: http://altefcztery.blogspot.com/
Moja galeria: http://orenei.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-05-2013, 19:12   

Hm, to może Amatsuki, Darker than BLACK, Kyou Kara Maou!, Level E, Natsume Yuujinchou, Tiger & Bunny .

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shiori Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Lut 2007
Skąd: Piekary Śląskie
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2013, 12:51   

moshi_moshi napisał/a:
Hm, to może Amatsuki, Darker than BLACK, Kyou Kara Maou!, Level E, Natsume Yuujinchou, Tiger & Bunny .

O! Darker than Black chcialam zobaczyć już dawno tylko zupełnie zapomniałam o tym anime, dziękuję bardzo w pierwszej kolejności na pewno to obejrzę.

_________________
Tutaj staram się być zabawna: http://altefcztery.blogspot.com/
Moja galeria: http://orenei.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
Dexorik Płeć:Mężczyzna
Kocham cycki

Dołączył: 20 Maj 2013
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2013, 19:06   Szukam anime (ładna kreska)

SIemanko ma ktoś fajne anime plecić Widziałem : Naruto , ao no exorcist myself yourself jakieś z syndromem gimbusa ano hi mita angel beats rosalio to vamire bakuman high school DXD the school day SAO Accel Word Soul eater i to chyba all coś w tym klimacie xd

Scalono do właściwego tematu. Poza tym pragnę zwrócić uwagę, że używanie znaków interpunkcyjnych naprawdę nie boli, w przeciwieństwie do lektury tego posta.

Tren
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-05-2013, 19:47   

Dobra a teraz pełnym zdaniem, z przecinkami i pełnymi nazwami anime :] Poza tym zdefiniuj "fajne" bo z tego nie tylko trudno coś zrozumieć, ale i trudno wyciągnąć wspólny mianownik do poszukiwania "podobnych".
Więc czego oczekujesz od poleconego tytułu?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CuteHell Płeć:Mężczyzna
IceQueen


Dołączył: 18 Kwi 2013
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2013, 18:29   

Heya, ostatnio jakos mam ochote na ogladanie czegos innego niz zawsze, wiec szukam anime typu romans/harem(ecchi)/szkola.
oczywiscie zeby wszystkie z wyzej wymienionych byly inne nie zbyt mi przypadaja ;D
Dzieki Pozdrawiam ;D

_________________
Train Hard To Win Easy! :>

Moja Lista :
http://myanimelist.net/animelist/CuteHell
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-05-2013, 19:07   

CuteHell napisał/a:
oczywiscie zeby wszystkie z wyzej wymienionych byly inne nie zbyt mi przypadaja ;D

Ni w ząb nie rozumiem.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-05-2013, 20:30   

Mnie to wychodzi, że ma to być przedstawiciel pogranicza tych gatunków czyli harem z poza generatora haremów losowych. Niemniej muszę zauważyć, że w ciągu ostatnich lat gatunek jest "bardziej" więc zbliża się do hentajstwa dla młodych. Dlatego proponował bym coś starszego. Takie poczciwe Mahoromatic bo ma całkiem dobrą fabułę mimo wszystko.
Bez ecchi i bardziej lajtowo i pastelowo będzie Mahoraba lub bardzo oklepana już Love Hina bo kto nie kocha latających żółwi i niezidentyfikowanych kosmito-obcokrajowych dziwnych dzieci. UFO Ultramaiden Valkyrie jeśli chodzi o zastępy nekomaidów i rozbijanie UFO o publiczne łaźnie (zabijając właściciela przy okazji)
Nyan Koi! jako przedstawiciel ciekawszych nowszych tytułów. A dalej to już nie wiem :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
dzikusisko Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Maj 2013
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2013, 10:42   Polećcie mi dobre Anime

Witam

Zacznę od tego że jestem w strachu że nie zostało mi już nic ciekawego do obejrzenia. Uwielbiam Anime za jego możliwości. Jest prawie jak książka, bo nie ma ograniczeń, jak jest w przypadku filmów. Praktycznie wszystko można przenieść (opłacalnym kosztem) z wyobraźni na animowany ekran.

Szukam Anime które ma w sobie dużą dozę powagi... Nie jestem fanem śmiesznych gagów. Do moich ulubionych serii zaliczam między innymi:
- Elfen Lied
- Berserk
- Basilisk
- Ninja Scroll
- Claymore
- Jyu Oh Sei
- Hellsing
- Blood
- Fate/Zero
- Afro-Samurai
- Black Lagoon

Wszystkie łączy pewna brutalność, realizm, cierpienia bohaterów, bez naciągnięć (w pewnym sensie). Szukam tytułu który by tu świetnie współgram z resztą... Byle nie kryminały ;) Death Note by np się tu wpasował pod względem klimatycznym ale już nie fabularym.

Czekam z niecierpliwościa na wasze sugestie ;)

Yo dawg, wrzuciłem Twojego posta do właściwego tematu. Wiem, że się cieszysz, nie musisz dziękować - Ysen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2013, 11:26   

Serie charakteryzujące się m. in. brutalnością i "realizmem" (aczkolwiek jeden cudzysłów to chyba jednak za mało):
Shigurui
Texhnolyze
Kara no Kyoukai
Phantom: Requiem for the Phantom
Mardock Scramble
Psycho-Pass
Jormungand
Dwa ostatnie trochę mniej pod to podchodzą i moim zdaniem są słabsze Nie będę wszystkich opisywał, najlepiej sprawdź sobie recenzje na tanuku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-05-2013, 11:44   

dzikusisko napisał/a:
Wszystkie łączy pewna brutalność, realizm, cierpienia bohaterów, bez naciągnięć (w pewnym sensie).

Zwłaszcza Elfen Lied tu pasuje idealnie... oj...
Polecam anime sprzed 1998 roku, zwłaszcza może Cię zainteresować M.D. Geist. Powinieneś zwrócić uwagę także na filmy i serię TV Golgo 13, a;e z całego peletonu emanujących brutalnością anime na pewno najbardziej wymowny będzie Densetsu Kyojin Ideon, a tuż obok niestety niedokończone Narutaru. Blood+ też będzie ok.
Z nowych anime może Ci się spodobać Muv-Luv Alternative - Total Eclipse i Shingeki no Kyojin.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2013, 23:09   Re: Polećcie mi dobre Anime

dzikusisko napisał/a:
Witam

Zacznę od tego że jestem w strachu że nie zostało mi już nic ciekawego do obejrzenia. Uwielbiam Anime za jego możliwości. Jest prawie jak książka, bo nie ma ograniczeń, jak jest w przypadku filmów. Praktycznie wszystko można przenieść (opłacalnym kosztem) z wyobraźni na animowany ekran.

Szukam Anime które ma w sobie dużą dozę powagi... Nie jestem fanem śmiesznych gagów. Do moich ulubionych serii zaliczam między innymi:
- Elfen Lied
- Berserk
- Basilisk
- Ninja Scroll
- Claymore
- Jyu Oh Sei
- Hellsing
- Blood
- Fate/Zero
- Afro-Samurai
- Black Lagoon

Wszystkie łączy pewna brutalność, realizm, cierpienia bohaterów, bez naciągnięć (w pewnym sensie). Szukam tytułu który by tu świetnie współgram z resztą... Byle nie kryminały ;) Death Note by np się tu wpasował pod względem klimatycznym ale już nie fabularym.

Czekam z niecierpliwościa na wasze sugestie ;)

Yo dawg, wrzuciłem Twojego posta do właściwego tematu. Wiem, że się cieszysz, nie musisz dziękować - Ysen


Higurashi No Naku Koro Ni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
SąMati Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Kwi 2013
Skąd: Rybnik
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2013, 18:37   Re: Polećcie mi dobre Anime

dzikusisko napisał/a:
Szukam Anime które ma w sobie dużą dozę powagi (...) Wszystkie łączy pewna brutalność, realizm, cierpienia bohaterów, bez naciągnięć (w pewnym sensie)
Dzikusku, miło by było jakbyś wrzucił swoją listę obejrzanych anime, o ile posiadasz, by nie trafiać w powietrze.
W każdym razie ja Ci gorąco polecam:

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 61 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group