FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
  Wasza ulubiona i najmniej lubiana postać
Wersja do druku
Filia

Dołączył: 13 Maj 2003
Skąd: mam wiedzieć^^"
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2003, 19:00   

najbardziej lubię Filie - za całokształt ;D I Line. Może dlatego, ze się z nimi identyfikuje (:

a najmniej lubie amelie. wg mnie.. taka jakas nieciekawa, troche nijaka.. [to tylko moje zdanie ;P]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fibritzo

Dołączył: 13 Maj 2003
Skąd: Pustynia Destrukcji
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2003, 21:59   

Cóż można powiedzieć o mojej ulubionej postaci..... Jest nią Fibritzo!!!
Co??!! Nikt go nie lubi?! Arghhhhhhhh :evil: To nie fair!
A za to nie lubie tej LON. Dlaczego? Bo zatłukła Fibritzo! A tak przy okazji to popieram MrBat'a jeśli chodzi o ludzi - ryby. Są okey i całkiem spoko.
A jeszcze nie lubie Martiny, bo mnie wnerwia jej ciągłe przeszkadzanie w przebiegu akcji i Sylphiel, bo jakaś taka mało wyrazista jeśli chodzi o charakter ( wiecie chyba o co mi chodzi 8) )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Siri

Dołączył: 19 Mar 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2003, 09:07   

Tak, Gaav był już ciekawszy. Nie mowiąc o valgaavie - on przynajmniej jest bardziej skomplikowany, a poza tym lubię postacie które cierpią =P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Irma Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Kwi 2003
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2003, 16:23   

Armace jest strasznie nudny ==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2003, 22:30   

A Dark Star to już w ogóle :D . Ogólnie ci astralni są średnio ciekawi (wyłączając Xellossa i Vala). To chyba jakaś przypadłość :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2003, 20:48   

jeśli chodzi o mnie to..eee..no tego...ujme to tak : Kolejna fanka Xelloss'a zwaliła wam sie na głowe ^^,uwielbiam go,najlepsze sa jego oczka poprostu cudne *^^*

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Lothlori Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Mar 2003
Skąd: Wolf Pack Island ^^ (dopóki mnie nie wywalą... ^^)
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2003, 21:30   

O tak, zgadzam się, a najlepsze jak mówi :"sore wa himitsu desu" tym takim złośliwym głosem ^^ A zresztą to on cały jest słodki i najukoffanńszy ^^

_________________
"Są dwie rzeczy nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości"
A. Einstein

* http://dreams-of-mazoku.blog.pl * - nowy bloguś.. ^^ zerknijcie ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-05-2003, 02:30   

Eee... Almace i-ska wogóle nie mieli ciała astralnego, chciałbym przypomnieć, więc trudno ich nazwać "astralnymi"^^. A czy byli ciekawi; cóż, Sirius był, bo w końcu nigdy nie było wiadomo co on myśli.

Moim zdaniem postać nie musi traktować otoczenia fireballem i nonstop gardłować żeby byc ciekawa. Dla mnie Sylphiel jest nawet ciekawsza od Liny, która tylko wydaje się wam oryginalna i przebojowa (czytać książki, młodzieży! u Eddingsa co druga baba jest taka).

Co do postaci najciekawszej: powiedziałbym że Valgaav, ale za wiele rzeczy ma on wspólnych z Zelem, który ma pierwszeństwo. Poza tym Zel ma fajniejsze ciuchy, bo nie zdzierał ich z młodszego brata^^. Xellos mi deczko działa na nerwy, choć przyznaję, że tylko on wygląda, jakby faktycznie żył w Średniowieczu.

Natomiast najmniej lubię: Gaava, bo pasuje do klimatu jak Luke Skywalker do "Pana Tadeusza" z tym swoim obrzydliwym płaszczem; Amelię, bo jeśli nie jest zabawna to po prostu nudzi; Martinę, bo jest żałosna i śmieszna jak kilogram pyrów; trochę nie idzie mi też Gourry, ale tylko dlatego, że jest głównym bohaterem męskim, do której roli się kompletnie nie nadaje. Nie moja wina, po prostu jak on mówi coś patetycznego albo "przejmuje dowodzenie" gdy Lina jest nie dysponowana to chce mi się rzygać.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2003, 07:05   

Ysengrinn, ty to chyba wogóle Slayersów nie lubisz ;) ;) ;)

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-05-2003, 10:15   

g_v_s - Też mam czasem takie wrażenie^^. Ale skoro oglądam serial, czekam na mangę i zamawiam wszystko co jest na NetCD to chyba jednak lubię^_^

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2003, 01:35   

Ysengrinn napisał/a:
Eee... Almace i-ska wogóle nie mieli ciała astralnego, chciałbym przypomnieć, więc trudno ich nazwać "astralnymi"^^. A czy byli ciekawi; cóż, Sirius był, bo w końcu nigdy nie było wiadomo co on myśli.


Z tym astralem to już sobie wytłumaczyliśmy ^^, natomiast Sirius, fakt jest najciekawszy z tej trójki.

Cytat:
Dla mnie Sylphiel jest nawet ciekawsza od Liny, która tylko wydaje się wam oryginalna i przebojowa.


I tutaj się zgodzę (choć i tak Amelcia rulz ^^). To woła o pomstę do nieba, że ją tak po macoszemu potraktowali w serii. :(

Cytat:
Natomiast najmniej lubię: Gaava, bo pasuje do klimatu jak Luke Skywalker do "Pana Tadeusza" z tym swoim obrzydliwym płaszczem.


A poza tym Inspektor Gadżet ma lepszy :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Gola_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2003
Skąd: Earth > Urzędów
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2003, 14:03   

A co wy chceicie od Lucka??? Hy? (on jest także fanem Star Wars dop. Stefan) A i owszem lubie SW. Boski tesh lubi.

_________________
milosc... tak a zalamanie jescze gorsze... juz 2 razy w ciagu roku... ale sie nie poddam i dalej przez zycie bede parl do przodu...

Zapraszam na: www.fantasy-center.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4917516
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-05-2003, 14:28   

Dobra Gola_s, niech będzie że Gaav pasuje jak pan Tadeusz do Star Wars^__^.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
evil-witch Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Maj 2003
Skąd: Radom
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2003, 21:44   

Ja jak zwykle nie na temat...
Najbardziej lubie Siriusa i Valgaava, a nie lubie Xellosa i Amelii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4165328
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2003, 07:06   

wiem że o gustach się nie dyskutuje,ale... JAK MOŻNA NIE LUBIĆ XELLOSA ??!! :evil: :evil: :evil:

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group