FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Następny
  Ale miałem piękny sen...
Wersja do druku
Nirra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Cze 2003
Skąd: z otchlani ciemnosci^^
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2003, 11:05   Ale miałem piękny sen

Crof,nie opowiadam:P

_________________
Nie normalni proszeni sa o nie dotykanie mnie!!!
Obawiam sie,ze moge od nich dostac grzyba!!

^ ^
L
______


Ostatnio zmieniony przez Nirra dnia 20-06-2003, 12:03, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1167623
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2003, 11:52   

Nirra,ja ci dam śnic hentajowce (?)! o mnie, Zobaczysz teraz sie bede koncentrować i wyśnie tak sen o to bie że ci wara opadnie >:)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Kocham Raila Claymore'a Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2003, 21:27   

Niewiele snów pamiętam, ale oto te najważniejsze:


piątka klasa podstawówki: pocałował mnie w policzek koleś, w którym się podkochiwałam. (Moje uczucie wygasło w pierwszej gimnazjum)

potem było dość spokojnie przez szóstą jlasę. Najwyżej Black albo Severus (są mlusi)

pierwsza gimnazjum: nie pamiętam kiedy i jak, ale śniło mi się niewesołe zakończenie Resurrection - Xelloss znika, potem wraca o dwudziestu latach, kiedy Filia ma odchowane dzieci , męża i prawie o nim zapomniała. Herbatka, wspomnienie o dawnych czasach i wraca najstarsza córeczka do domu. Kłopoty - to córka Xellosa. Obudzili mnie.


druga gimnazjum: mało ważne (już teraz tak): kłóciłam się z Ryo o brak uczuć. Kłótnia zapowiada szczęścoe w miłości, więc się sprawdziło (było to krótko przed pamiętnym Suylwetsrem 2002/2003. Najpiękniejszy dzień mojego życia)

W zeszłym tygodniu: liceum. Siedziałam z ty.lu z jakimś chłopakiem o nieznajomej twarzy. Chyba to była trzecia klasa, a ja go kochała i z nim chodziłam. On mnie miał gdziwś. Cjhyba byłam w ciązy i bałam mu się powiedziec, powiedziałam, że usunę to dziecko,a on potem: Chgolera, co to dzwoni?!!!! Budzik?!!!! Do szkołuy?!!!! Masma, świadectwa wypisane!!!!!


spałam potem pół godziny, ale nic mi się nie śniło.


To był piękny sen

_________________
http://usuarios.lycos.es/animezxdaz1/lost_imagen/lorail.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-06-2003, 07:58   

a mi sie snil... Pokaz bielizny 2002\2003...
a glownymi modelami i modelkami sa: POSTACIE ZE SLAYERS....
najpiew byly pokazy bielizny menskiej.. hm.. dziwne.. Xselos jakos smiesznie wyglandal w takich slipkach^^
A potem Damskie....
Of Koz Lina miala najwiencej koronkow.. no i sie obudzilem

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2003, 16:31   

Ja ostatnio jak już śpię, a coś bezsenność mnie męczy, to o kolejnych śmierciach bohaterow Slayersów... to w nawiązaniu do mojego psychopatycznego fanfika O_o już Xella mam na liscie, i mnie, teraz kolej na Amelicie ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 23-06-2003, 14:00   

Mi się zawsze śnią dziwne rzeczy...O_o
2 miesiące temu śniła mi się przez calusieńką noc... rozprawa sądowa. Koleś był oskarżony o zamordowanie murzyńskiej rodziny i co chwilę jego adwokat krzyczał "przeciw!" a sędzia mówił "wstrzymuję". Budziłam się, odkrywałam, ze to był tylko nudny sen, zasypiałam i wszystko od nowasO_O. Gdyby chociaż gadali ciekawie... Ale nie! To brzmiało jak lekcje języka łaciny i bełkotu naukowego=.=.
2 sen był jeszcze głupszy i też trwał całą noc... Śniło mi się, że mierzyłam World Trade Center...i to linijką!!!!
Jeśli tak mają wyglądać moje sny, to wolę chorować na bezsenność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!><
Raz mi się śniło, ale naszczęście dosyc krótko, że zamieniam się w słonecznikO_o. To było nawet fajne jak mi na ręce zaczęły rosnąć liście^^''''''.
Ze Slayersów mi się tylko raz śniło jak Luna goniła Linę po całym moim mieszkaniu z tasakiem w łapkach. Ja tylko na to patrzyłam się przez chwilę sceptycznie i po chwili powiedziałam "Amatorzy". Później poszłam mojemu bratu dodać pieprz do kawy. Lina wlazła wtedy na szafę, a Luna próbowała ją złapać za nogę, ale szafa była za wysoka. I wtedy się obudziłam;)

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2003, 14:05   

Mi dzisiaj rano sniło sie że wstałam n poranny odcinek Slay'ów zaczoł sie openin i wtedy zadzwonił budzik który nastawiłam własnie na porranną emisje XD,głupie nie?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Lina_Inverse__ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Dolina Ludzi Lodu
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2003, 15:37   

a ja cosik ostatnyo nie pamietam swoich snow...hmmm...a moze ja wogole nie spie w nocy...juz sama nie wiem...

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
evil-witch Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Maj 2003
Skąd: Radom
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2003, 19:09   

A mnie sie śnił czarny zamek. Nie wiem czemu XD. Ja to mam tak : jak mi sie śni jakiś sen to po przebudzeniu zawsze jestem śpiąca. A jak jakis koszmar to budze sie o 5 rano cała wyspana i gapie sie w okno w nadzieji zobaczenia Wenusa

_________________
Jedno nas łączy *potrzeba* XD
(hasło wyborcze do kampanii Evilkowo-Kaolkowej na rzecz darmowej zbiórki pieniążków na mangi XD)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4165328
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2003, 19:48   

No tak a mi ostatnio sie śniło że mogłem używać Rey Wing co było dosyć dziwne...Poza tym to dlaczego jak coś mi sie śni to ma wiele wspulnego ze Slayers?!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
evil-witch Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Maj 2003
Skąd: Radom
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2003, 22:42   

Ja mam jeszcze cos takiego ze jak oglądam jakies anime to mam o tym zawsze jeden i tylko jeden sen. o slayach jeszcze nie mialam ale już bylo z X, DB i CB.wszyscy bohaterowie zostali uśmierceni. ja mam zawsze takie sny. Albo jak piszę jakieś opowiadaine to też zawsze główny bohater umiera. hm...

_________________
Jedno nas łączy *potrzeba* XD
(hasło wyborcze do kampanii Evilkowo-Kaolkowej na rzecz darmowej zbiórki pieniążków na mangi XD)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4165328
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-08-2003, 00:31   

Hmmm.. ja tez swoich snow nie pamietam.. a jak pamietam to zawsze koszmar.

Dzisiaj w nocy na ten przyklad śniła mi sie.. wojna. Trzecia, światowa. I straszne zniszczenia... Jakaś moja przyjaciółka, nawet nie wiem kto to był (albo nie pamietam) miala otwarte zlapanie reki i ja trzymalam na łóżku zeby sie nie rzucala.. a zaraz potem leciałam z rodzinką połazić po plaży.

Najgłupsze jest to że ja tych koszmarów nie cierpię ale jak na następny dzień żaden mi się :nie przyśni" po prostu źle się czuję i jestem zawiedziona...

Chciałabym, żeby mi sie przyśniło coś ładnego z jakiegoś anime :)

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-08-2003, 08:05   

Mi sie snilo, ze dostalem BANA z tego forum. Na serio.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
evil-witch Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Maj 2003
Skąd: Radom
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2003, 10:18   

Wierzysz w sny prorocze Zeg ? (just kidding)

_________________
Jedno nas łączy *potrzeba* XD
(hasło wyborcze do kampanii Evilkowo-Kaolkowej na rzecz darmowej zbiórki pieniążków na mangi XD)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4165328
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-08-2003, 10:34   

Gdybym snil o wodzu waszej organizacji to bym uwierzyl.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group