FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Następny
  Ale miałem piękny sen...
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-09-2015, 09:06   

Sen polityczno robotniczy?

Więc zaczęło się tak jakbym normalnie poszedł do pracy. Liceum w którym pracuję było jednak wielce poruszone końcem/początkiem roku szkolnego i wyborami. Z jakiegoś powodu nasz wiecznie odpałowy dyrektor zapewniał nas o czymś , że będzie dobrze i tak dalej a ja na niego nakrzyczałem w stylu : Zamknij się pan i posłuchaj, nie będzie dobrze boś pan spie... szkołę. A jak się coś nie podoba to szukaj pan nowego pracownika bo jak tylko raz pan krzykniesz to chcę podwyżkę albo odchodzę. Po czym wyszedłem z pracy i ukrywałem się w lesie przez tydzień.
Po tygodniu wróciłem zabrać z parkingu swój samochód (którego w rzeczywistości nie posiadam, nawet prawa jazdy) Było to coś na kształt szaro-niebieskiego skrzyżowani golfa3 i starego fiata pandy. Postanowiłem to umyć niebieską wodą z woskiem aby odzyskało kolor i połysk. Woda płynęła z węża przyczepionego do schodów wejścia głównego pod oknem dyrektora.
Po chwili wyskoczyła do mnie woźna i wysłała mnie na przeszpiegi do domu kultury gdzie odłam naszych uczniów pod kierownictwem naszego obecnego prezydenta zaczynał nowy rok szkolny (podczas gdy w naszej szkole zostało koło 20 uczniów) Dyrektor Duda przemawiał z wielkiej mównicy na środku placyku, wszyscy byli na około mównicy ustawieni w 3 rzędy , na baczność ok 10 metrów od tej mównicy. między mównicą a tymi uczniami była niezwykle pusta przestrzeń. Poszedłem wiec do domu kultury za plecami Dyrektora Dudy gdzie natknąłem się na grupkę młodzieży szkolnej ubranej na czerwono w bordowych kaszkietówkach , śpiewających patriotyczno-komunistyczne pieśni na cześć Prezydenta Dudy.

Co to wszystko może oznaczać?

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-01-2016, 10:05   

Urywek snu, który zapamiętałem dzisiaj był dość intrygujący. Intrygujący na tyle aby go opisać.

Otóż śniła mi się paczka słodyczy, w której to znajdowała się pewna tajemnicza zielona guma do żucia. Guma ta była pakowana w opakowania podobne do starej czekolady, po 4 duże listki, koloru zielonego, takie jakby włochate, w parach wzdłuż opakowania. Przez środek paczki, przez krótszy bok przechodził pasek sreberka, oddzielający kawałki gumy.
I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby guma do żucia nie miała nazwy i opisu na opakowaniu
"Guma do żucia, do depilacji nóg"
sposób użycia to
żuć aż zrobi się miękka i straci smak
wyjąć z paszczy i zacząć rolować po owłosieniu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-01-2016, 19:57   

Fascynuje mnie ta dokładność w opisie pudełka, kurczaku.

Coby nie offtopować, śniła mi się yandere Koreanka bez rączek. Od ramion w dół nie miała. Słała mi lawinowo maile wypełnione wyznaniami miłosnymi, aż tu nagle pewnego dnia zapomniałem zapłacić za internet i odłączyli na trzy dni. Koreanka, jak na yandere przystało, stwierdziła że skoro nie odpowiadam na maile to należy mnie zamordować... Ale jak przyszło co do czego, to nie wiedziała jak. Bo nie miała rączek. Stała więc tylko i wściekle machała kikutkami.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-01-2016, 20:18   

Wiesz, ja bym to umiał narysować tak mocno utkwił mi w głowie ten obraz, bo nad tą otwartą paczką gumy siedziałem dłuższy wydawało by się czas, patrząc w dół na otwarte opakowanie. W tym śnie nie robiłem nic innego.

ciekawe stworzenie z twojego jander-mordera :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-01-2016, 14:03   

Ostatnio zauważyłem, że zawsze gdy śni mi się budowanie jakiegoś domu, to zawsze dolna kondygnacja wychodzi dziwnie niska i przebywanie w pomieszczeniach z tej kondygnacji, wiąże się z uczuciem strachu, że za chwile cały budynek poleci mi na głowę i mnie zabije.

Niedawno znowu miałem taki sen. Wybudowałem 3 kondygnacyjne coś w stylu szkielet drapacza chmur (piwnica, parter, 1 piętro, czerwona kratownica z 9 równych sześcianów) i zakopałem na adekwatną głębokość. Wylałem stropy, przykleiłem ściany i nagle cały budynek był gotowy. Pomieszkałem sobie na wyższych piętrach i musiałem po coś iść do piwnicy, gdzie stojąc musiałem przechylać głowę na bok i cały czas miałem wrażenie, że sufit się obniża i zaraz mnie zmiażdży.

A dzisiaj miałem podobny sen i kota na poduszce rano. Przypadek?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 19-01-2016, 22:33   

Uczyłam się pół nocy, więc organizm oznajmił mi po południu, że nope, dalej nie jedziemy, idź się przespać. I tak zrobiłam. A śniło mi się, że się uczę. Dosyć wyraziście, wiem nawet które notatki w rękach miałam. Sesja bardzo.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 19-01-2016, 22:41   

Sasayaki napisał/a:
Uczyłam się pół nocy, więc organizm oznajmił mi po południu, że nope, dalej nie jedziemy, idź się przespać. I tak zrobiłam. A śniło mi się, że się uczę. Dosyć wyraziście, wiem nawet które notatki w rękach miałam. Sesja bardzo.

Nie umieraj dżdżownico \o/

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-01-2016, 21:27   

Xeniph napisał/a:
Sasayaki napisał/a:
Uczyłam się pół nocy, więc organizm oznajmił mi po południu, że nope, dalej nie jedziemy, idź się przespać. I tak zrobiłam. A śniło mi się, że się uczę. Dosyć wyraziście, wiem nawet które notatki w rękach miałam. Sesja bardzo.

Nie umieraj dżdżownico \o/

DŻDŻYJ!!!

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 20-01-2016, 22:55   

Dziękuję za wsparcie. Kolokwium napisane na zal. Nie wiem jak bo dżdżownice nie mają rączek.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-01-2016, 01:02   

Za to mają bazooki!

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2016, 11:14   

I bomby w kształcie owcy. Pluszowej.

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2016, 15:49   

I obchodzą Dzień Babci w dość niecodzienny sposób...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-01-2016, 15:07   

Dość regularnie śnią mi się sny filmowe, nawet kilka już w tym temacie spisałem. Miewam też sny będące odcinkami anime czy seriali, ale tym razem pierwszy raz śniło mi się, że byłem (byłam?)... bohaterką shoujo.

Autorzy poskąpili mi wymyślnych fryzur, ubrań i różowych włosów niestety, miałam jasnobrązowe proste włosy z grzywką i standardowe szare seifuku. Był to ewidentnie pierwszy odcinek, a ja miałam zostać uczennicą jakiegoś słynnego senseja od tradycyjnej japońskiej kaligrafii. Niestety, dom senseja był trochę na odludziu, dobry kawałek jazdy rowerem od miasta. Co gorsza, okazało się że od roweru którym poruszałam się na co dzień jakiś dziad ukradł mi koła i kierownicę! Ale ponieważ w dzieciństwie liznęłam coś jazdy na unicyklu, ruszyłam przez japońskie miasteczko na swoim jednokołowym rowerku bez kierownicy, wyglądając przy tym dość zabawnie. W pewnym momencie, podczas przejazdu przez ewidentnie europejski (albo i nawet polski) ryneczek miasta, ludzie uznali mnie nawet za performera i zaczęli rzucać monety. Zaczął gonić mnie jakiś nadgorliwy japoński policjant, próbujący mi wlepić mandat za stan techniczny roweru i większość odcinka zeszło na próbach uciekania przed kolesiem.

Ostatecznie wlazłam do pierwszego lepszego sklepu, który okazał się księgarnią i tam spotkałam gościa, który tę księgarnię prowadził. Łatwo było się domyślić że ma on być w założeniu pairingiem dla głównej bohaterki. Oczywiście jak na pierwsze spotkanie przystało, było dużo nieporozumień: zwymyślał mnie za pakowanie się z rowerem do księgarni, uznał że trzeba być idiotką żeby jeździć na tak wybrakowanym rowerze itd., ale ostatecznie okazał się chłopiną o złotym sercu i pomógł schować się na zapleczu przed policjantem. A kiedy usłyszał, że próbuję dostać się do senseja nawet zaproponował podwózkę samochodem. Po drodze nawijał trochę o tym, jaki to sensej jest fajny, a na miejscu (what a tweest!) okazało się, że sam jest jego wnuczkiem, a przy okazji uczniem i kaligrafuje po godzinach! Oczywiście zrobił się markotny, że sensej przyjmuje nową uczennice, że nic o tym nie powiedział etc. Odcinek skończył się wprowadzeniem irytującej postaci wujka, który zajmował się domem senseja, pairing rzucił jeszcze sztampowym tekstem z cyklu "I won't lose to you!" i poleciał ending.

Daję 7/10, za ładną grafikę i emocjonujące sceny pościgu policyjnego :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2016, 16:01   

Co za wyobraźnia. Gwizdy i oklaski.:)

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 29-02-2016, 22:00   

Byłam zmęczona, znużona i zemdlona, bo komunikacja miejska czasami jest okrutna dla ludzi z chorobą lokomocyjną... więc zdrzemnęłam się po powrocie do mieszkania. Ukrywam w spoilerze bo trigger warning samobójstwo/morderstwo.

Spoiler: pokaż / ukryj

I przyśniło mi się anime, które opowiadało o ciągu tajemniczych samobójstw, głównie dziewcząt i jednego chłopaka, który chodził z jedną z nich, a rzucił drugą. Z jakiegoś powodu gdy osoby dowiadywały się o śmierci poprzedniej ofiary, same zostawały znalezione powieszone. Wcześniej wykazywały olbrzymie poczucie winy. Fabuła snu głównie oscylowała wokół znalezienia pierwszej ofiary, od której rozpoczął się ciąg. Z jakiegoś powodu byłam przekonana, że to Elfen Leid (którego nie widziałam, ale czytałam recenzję i streszczenie parę lat temu).

Dlaczego, to był piękny sen? Bo to było cholernie wciągające. Ktoś zna może serial o podobnej fabule i może polecić?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!



Ostatnio zmieniony przez Sasayaki dnia 01-03-2016, 22:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 44 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group