FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 266, 267, 268  Następny
  Bardzo kulturalna rozmowa o polityce - Kraj

Masowe manifestacje polityczne to:
Zły znak (Dowód politycznego kryzysu i eskalacji konfliktu)
7%
 7%  [ 1 ]
Dobry znak (świadczą o obywatelskim przebudzeniu)
21%
 21%  [ 3 ]
Obie odpowiedzi są prawidłowe
71%
 71%  [ 10 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Wersja do druku
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2012, 22:37   

Urban trolluje. I trzeba mu przyznać, w tym wciąż jest najlepszy.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2012, 23:04   

Jego głos tutaj z czymś mi się kojarzy. Nie wiem, czy nie z Gumisiami. :D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2012, 23:19   

BOReK napisał/a:
Jego głos tutaj z czymś mi się kojarzy. Nie wiem, czy nie z Gumisiami. :D

Tak, był tam jaki jeden bucowaty gumiś, który miał podobny głos, nie pamiętam, jak się nazywał.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-12-2012, 23:45   

Grafi i faktycznie brzmią podobnie.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2012, 23:56   

Nie wiem czy najlepszy, ale robi dobre filmiki. Ten akurat był słabszy.
W ogóle to szczerze obrzydliwy i obleśny typ, ale na swój sposób bardzo go lubię. Pewnie dlatego że jest prawdziwym czerwonym *skurczysynem*, nie obraża się o to sformułowanie i inne tego typu i szczerze przyznaje się do tego kim jest. Przynajmniej wiadomo z kim ma się do czynienia. Lepszy taki, niż jakaś łazęga nazywająca się głosem ludu czy czymś takim, a w rzeczywistości będąca nieudolnym cwaniakiem, drobnym złodziejaszkiem i taktycznie zmieniającą obozy mrówą, która przyciśnięta do muru przez byle kolesia pod krawatem albo i bez zaczyna się gubić.
Najbardziej mi się spodobał ten filmik z wódką i opłatkiem oraz Pokłosie 2. Bleee, pali się jak dziadziuś. xDD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 04-12-2012, 23:57   

Komorowski chce postawić w Warszawie pomnik Korfantego, tudzież kolejnej stacji na narodowe procesje. Cóż, jeśli zdoła przełamać lody między Śląskiem a resztą Polski to byłoby fajnie.

EDIT= ... OK, nie powinno mnie dziwić, że w katowickim wydaniu GW felietony publikuje ewidentny śląski nacjonalista, niejaki Smolorz, ale... Lewico, twa tendencja do bratania się z nacjonalistami mniejszości etnicznych przeciwko nacjonalistom większości jest doprawdy rozczulająca. Ciekawym, ile jeszcze razy ugryzie cię w dupę.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2012, 12:41   

Cytat:

Urban trolluje. I trzeba mu przyznać, w tym wciąż jest najlepszy.

A PIS płacze, że nie może znaleźć odpowiedniego kandydata do tej roli, a tu proszę. Na ich miejscu długo bym się nie zastanawiał tylko od razu skontaktował się z Urbanem ;p

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2012, 19:36   

Prokuratorzy w Sejmie: Niektóre urządzenia wykryły cząsteczki trotylu

Dalej:
Cytat:
Jeżeli spektrometr i jeszcze jakieś inne urządzenie wskazują, że był to trotyl, to prawdoodobieństwo, że go tam nie było jest dla mnie równe zeru - powiedział w Sejmie producent spektrometrów Jan Bokszczanin.

http://www.tvn24.pl/jezeli-spektrometr-wykryl-trotyl-to-prawdopodobienstwo-ze-go-nie-bylo-rowne-zeru,292841,s.html

Czyli przez to, że Prokutatura mataczyła po artykule Rzeczpospolitej o trotylu, wyleciało z pracy kilku jej dziennikarzy, a następnie wymieniono niemal cały skład Uważam Rze.

Po prostu potwornie skrzywdzono tych ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2012, 19:46   

alosza napisał/a:
Czyli przez to, że Prokutatura mataczyła po artykule Rzeczpospolitej o trotylu, wyleciało z pracy kilku jej dziennikarzy, a następnie wymieniono niemal cały skład Uważam Rze.

Jesteś pewien, że to Trotyl doprowadził do zmian w Uważam Rze?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2012, 19:56   

Tabris napisał/a:
Jesteś pewien, że to Trotyl doprowadził do zmian w Uważam Rze?

W sensie, że w cytowanym przez Ciebie fragmencie miałem napisać, że trotyl doprowadził do zmiany w Uważam Rze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-12-2012, 19:58   

Pośrednio doprowadził. Jedną z przyczyn miało być to, że Lisicki nie chciał obiecać Hajdarowiczowi, że nie będzie publikował Gmyza.

A co do prokuratury... cóż, to jest niestety jakaś kompromitacja. I ja teraz nie przesądzam kto ma rację, a kto nie, ale wychodzi na to, że dopiero posłowie musieli prokuratorów przycisnąć, bo wcześniej nie było w tym zakresie pełnej informacji. No i ja, zwykły obywatel, nie mam pojęcia co to znaczy, że urządzenia wykazały trotyl, ale to nie znaczy, że były tam materiały wybuchowe, więc płk Artymiak mógłby jakoś przystępniej wyjaśnić o co mu chodzi, bo w tym momencie to się dla mnie nie trzyma kupy.

A to że trotyl wcale nie oznacza jeszcze zamachu to inna sprawa. Ale nie rozumiem takiej, naprawdę dziwnej, polityki informacyjnej...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2012, 20:09   

Na wstępie:
Morg napisał/a:
A to że trotyl wcale nie oznacza jeszcze zamachu to inna sprawa.

Dokładnie. I nie o zamachu ja póki co piszę.

Morg napisał/a:
Pośrednio doprowadził.

Po pierwsze - nie trotyl sam w sobie.

Pisałem o "mataczeniu prokuratury" co być może jest, a może i nie, zwrotem przesadzonym. Eufemistycznie można to ująć: "dziwną polityką informacyjną".

Chodzi mi o to, że w świetle faktów, jakie się ujawniają, Gmyz miał jak najbardziej prawo napisać to, co napisał. Przypomnę:
http://www.rp.pl/artykul/947282.html
Został natomiast zmieszany z błotem, co więcej, pracę straciły pośrednio związane z nimi osoby; nawet te, z którymi się nie lubił (bodajże Staniszewski). Jaka była przyczyna zwolnienia? Zasadniczo były dwie: decyzja Hajdarowicza (dyskusyjna) i konferencja Prokuratury z 30 października (dyskusyjna), która dla Hajdarowicza stanowiła podkładkę.

W konsekwencji za Gmyzem wstawiła się część redakcji Rzepy i Uważam Rze (w ramach Presspubliki). W konsekwencji Hajdarowicz bezprecedensowo opublikował weekendowy dodatek, w których skrytykował swoich dziennikarzy. W konsekwencji jeden z tych dziennikarzy (Lisicki, rednacz) skrytykował Hajdarowicza. W konsekwencji Hajdarowicz zwolnił tego dziennikarza, co oznaczało de facto wsytąpienie przeciwko całej reszcie. W konsekwencji cała reszta się zwolniła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-12-2012, 20:11   

Cóż, ja zakładam jednak, że jakby ktoś chciał tu mataczyć, to robiłby to umiejętniej... więc to mi wygląda raczej na zwykłą nieudolność w kontaktach z mediami i ogólnie opinią publiczną.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Craftsmen Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2012, 21:52   

Morg napisał/a:
Cóż, ja zakładam jednak, że jakby ktoś chciał tu mataczyć, to robiłby to umiejętniej... więc to mi wygląda raczej na zwykłą nieudolność w kontaktach z mediami i ogólnie opinią publiczną.

Przepraszam, ale parsknąłem tutaj śmiechem. Wiem, nie powinienem o tym nawet mówić że taką miałem reakcję, ale chcę być szczery po prostu - dla mnie to tak jakby ktoś nas podszedł, strzelił w papę i zwymyślał od najgorszych a na końcu oddał mocz na nasze zmaltretowane ciało, a my podnosząc się byśmy stwierdzili, że nie jesteśmy pewni, ale chyba nas ten pan nie ceni, choć wolimy zakładać, że jednak bardzo nas lubi, ale się pomylił. No zdarza się.

Bądźmy poważni. Prokuratura i okolice zużyły kompletnie dobrą wolę jaką można było jej dać, wszystko powyżej tego to po prostu bycie jeleniem.

Po pierwsze, prokuratorzy wiedzieli DOSKONALE jak działają takie detektory. Wiedzieli więc też jak się zachowują, co mogą wykryć, dlaczego, jaki jest margines błędu i jak wygląda procedura sprawdzania wyników i też czemu ona służy. Nie weryfikacji i nie potwierdzeniu, ale stuprocentowemu wykluczeniu obecności innych niż wykryte materiały wybuchowe. Twierdzenie, że było inaczej jest śmiechu warte, bo to by oznaczało, że niby co. Że prokuratura zatwierdza czynności co do których nic nie wie, nie rozumie, nie widzi ich sensu i w ogóle chciała coś innego-poszukać zapachu moreli? To nie piknik, to śledztwo.

Tak więc mówienie, że no nie wiedzieli, pomylili się, źle się wyrazili, że po prokuratorskiemu a nie po ludzku to już doprawianie sobie jeleniego poroża i szukanie mapy najbliższego rykowiska. Wiedzieli dokładnie co i jak, ale zamiast mówić wprost postanowili rżnąć głupa po to, by odsunąć wszystko i osłabić z powodów politycznych. Bo teraz co-gdzie ten news? Gdzie ten trotylowy news, co się z nim dzieje? wtedy to wybuchło, a teraz gdy się potwierdza nikogo to już nie interesuje, bo news może zdarzyć się raz i jeśli się go uda rozproszyć i zadusić, to nic mu już nie pomoże. I to właśnie się stało i o to chodziło (tak jak z wieloma innymi do tej pory). Odsunąć polityczną odpowiedzialność za eksplozję newsa o trotylu, by nikt im nie dyszał nad głową, nie naciskał, nie zadawał kłopotliwych pytań i by mogli sobie robić to, co chcą na spokojnie. Im gra wtedy gitarra, i tak samo ich przełożonym i politykom którzy mogą to zaspinować przeciwko sowim oponentom. Obydwie strony zadowolone.

To jest proste i logiczne. Prokuratura mogła powiedzieć wprost co znalazła, a jak to działa itd. A tego nie zrobiła, wybrała bredzenie o "wysokoenergetycznych cząsteczkach" co jest czymś takim jak stwierdzenie, że nie znaleziono śladów krwi, ale żelaza w osoczu co może a nie musi świadczyć o obecności hemoglobiny, jednego z składników krwi. Albo inaczej: w sumie to, co znaleźliśmy w zgliszczach zawalonego domu to nie czołg, ale konstrukcja o powierzchni wyłożonej materiałem stalowo-kompozytowym z pewną ilością prętów z wzburzonego uranu, zdolną do poruszania się i wyposażoną w urządzenie do miotania materii fizycznej za pomocą sterowanej reakcji chemicznej, ale nie nie, to nie czołg, tego powiedzieć nie możemy z całą pewnością bo kurz przysłania całe 50 ton wagi, a to dużo, prawda? Potrzebne są dalsze badania co panu wjechało w dom. Kto wie, może to był kucyk? Patataj!

Czytam te wasze teorie polityczne i mam wrażenie, że za dużo mangu i animu wchłonęliście - to odnośnie ze to niby zbyt nieudolne na matacznie, ale nie tylko, także ad zdolności polityków i ich planowanie posunięć. Świat nie wygląda jak z Death Note, Code Geass, czy z innego LOGH. Nie ma żadnego typa który przestawia sobie szachy w ciemności i manipuluje wszystkim, składa rączki uwalniając je od głaskania kota na chwilę i mówi:
Mmmm yeeeesh...yeeesh.... keikaku doori! Everything is proceeding as I have foreseen! mmmm! yeeesh....!

To było klasyczne mataczenie prokuratorskie i tyle. Gra na emocjach, spin iformacją, rozbijanie jej siły przy wsparciu politycznym. I tyle. Świat jest naprawdę prosty, a nawet prostacki. Nie trzeba wiele, by oszukać. I dlatego oszuści wcale nie są wybitni. Siła oszustwa nie leży w jego doskonałości, ale w durnocie tych, do których jest skierowana. Większość dziennikarzy to łyknęła, bo są mówiąc kolokwialnie kretynami z kredytami, to raz, a dwa-bardzo chciała to łyknąć tak jak spora cześć ich odbiorców, no bo jak trotyl to zamach, a jak zamach to Kaczor, a jak Kaczor to trzeba się przyznać że jest się idiotą skończonym, no a poza tym wojna i pierniki, a ja na wojnę iść nie mogę bo muszę łoić zboże. To wszystko jest oparte na emocjach, nie logice (działa to też na druga stronę, nie bój żaby). Prokuratura zaś macajac się po spoconym czole chusteczką wymęczyła na porannym spotkaniu co powiedzą by nic nie powiedzieć a potem tak dobrali salę, by móc szybko wyskoczyć przez okno unikając pytań. Kupili sobie w ten sposób czas i spokój. Więcej nie trzeba było, by wylać trotyl z Gmyzem.

_________________
Użytkownik ma wybujałe ego, które zaburza jego zmysł oceny sytuacji, co stwarza problemy dla niego jak i dla innych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2012, 23:31   

Prokuratura zrobiła z siebie idiotów, ale cel został osiągnięty.

Z drugiej strony znalezienie TNT nie ma obecnie i tak żadnego znaczenia, o ile faktem jest, że znaleźli to samo w drugiej maszynie. Można się tylko zastanawiać, czy nie puścili wtedy tak szybko farby, by zrobić kuku Rzepie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 151 z 268 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 266, 267, 268  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group