FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 228, 229, 230 ... 266, 267, 268  Następny
  Bardzo kulturalna rozmowa o polityce - Kraj

Masowe manifestacje polityczne to:
Zły znak (Dowód politycznego kryzysu i eskalacji konfliktu)
7%
 7%  [ 1 ]
Dobry znak (świadczą o obywatelskim przebudzeniu)
21%
 21%  [ 3 ]
Obie odpowiedzi są prawidłowe
71%
 71%  [ 10 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-01-2014, 14:55   

wa-totem napisał/a:
POlityczni nadańcy w TVP dowodzą czynami, że PO czuje że traci możliwość utrzymania władzy bez oszustw, a Tusk idzie w kierunku Łukaszenkowskiej "miękkiej" dyktatury: w TVP już oficjalnie i bez fabrykowania wymówek wprowadzono cenzurę.

W tym kontekście, wizyty i konsultacje pracowników PKW w Moskwie wydają się zrozumiałe i oczywiste - chcą się uczyć, jak u nas zrobić to, o co tamtych się podejrzewa...

Akurat gdy miał być poruszany temat, który z tej całej plątaniny najbardziej mnie interesuje i dotyczy?
PLS...

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2014, 15:03   

alosza napisał/a:
TVP nie powinna się unosić emocjami, że to "wyjątkowo nikczemne, gdyż Turski był chory i zmarł", bo w momencie ewentualnego pomówienia jeszcze żył. Bo w takim razie co? Nie można mówić, że Kwaśniewski tu i ówdzie zapił, bo a nuż zaraz umrze?

W tym, że Kwachu był narąbany. Zresztą u niego tą chorobę widać od razu po oczach i nie potrzebne są do tego przekonujące dowody. A jeśli chodzi o Turskiego to osobiście uważam, że krzywdę mu zrobili. Chociaż bardziej to jego rodzinie, bo on to już chyba nie był świadom tego co napisał portal Karnowskich.
A co do emocji, to można zawsze zaapelować do TVP by wybór gości do programów dokonywał za nich komputer - on to na pewno nie będzie się nimi kierował.

alosza napisał/a:
A Pospieszalski sam swój program chyba zdjął na znak protestu, bo się ziomali z Karniakami.

Tak? Bo wszędzie trąbią, ze TVP brutalnie zdjęło mu program. Ale jeśli to on, to go rozumiem.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
K.R Płeć:Mężczyzna
ja też

Dołączył: 28 Lis 2013
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2014, 15:07   

Nie wiem jaka jest misja TVP i czy obywatele RP mają wpływ na kształt programowy Publicznej Państwowej telewizji , to jest kpina za nasze pieniądze urządzają szopke. I tak w kółko cały internet sie kłóci czy słusznie czy nie słusznie czy Pis czy PO czy lewaki czy prawica , a nasze pieniądze ciągle są marnowane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7770651
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-01-2014, 15:20   

Proszę… członkowie PKW to dziewięciu sędziów:

– trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego wskazanych przez prezesa Trybunału Konstytucyjnego;
– trzech sędziów Sądu Najwyższego wskazanych przez Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego;
– trzech sędziów Naczelnego Sądu Administracyjnego wskazywanych przez Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Czyli politycy mają wpływ (i to pośredni) jedynie na jedną trzecią składu PKW – z racji tego że Sejm wybiera sędziów TK. Imputowanie że PKW ma jakiś interes we wspieraniu PO, czy też że są od nich zależni jest śmieszne…

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-01-2014, 15:36   

PKW? Odnośnie czego piszesz, Morgu?

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
K.R Płeć:Mężczyzna
ja też

Dołączył: 28 Lis 2013
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2014, 16:05   

xD

art 213. konstytucji 1. Krajowa Rada RiT stoi na straży wolności słowa , prawa do informacji oraz interesu publicznego w radiofonii i telewizji.

art. 214 1. Członkowie KRRIT są powoływani przez Sejm, Senat i Prezydenta RP

Wiec jakby stoi na straży wolności słowa i jest upolityczniona zależna od rządu także zależna od zmian w rządzie wiec z każdymi wyborami forma stania na straży wolności słowa może sie zmieniać. sic !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7770651
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-01-2014, 16:21   

shugohakke napisał/a:
PKW? Odnośnie czego piszesz, Morgu?

Odnośnie fragmentu posta Totema dot. PKW.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2014, 16:41   

Tabris napisał/a:
A co do emocji, to można zawsze zaapelować do TVP by wybór gości do programów dokonywał za nich komputer - on to na pewno nie będzie się nimi kierował.

Ale argument. Chcesz powiedzieć, że instytucje publiczne mają się kierować w swych decyzjach emocjami?

Tabris napisał/a:
W tym, że Kwachu był narąbany. Zresztą u niego tą chorobę widać od razu po oczach i nie potrzebne są do tego przekonujące dowody. A jeśli chodzi o Turskiego to osobiście uważam, że krzywdę mu zrobili. Chociaż bardziej to jego rodzinie, bo on to już chyba nie był świadom tego co napisał portal Karnowskich.

Coś takiego było na stronie Karniaków: http://wpolityce.pl/artykuly/68858-wsumiepl-ujawnia-prawdziwe-powody-odejscia-turskiego-z-panoramy-wystapil-pijany-na-wizji
Ciężko mi znaleźć dłuższy fragment Panoramy z 30 listopada, na yt widzę coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=6fppBuq38_M
Moim zdaniem wygląda to na stan upojenia, ale równie dobrze to też może być choroba. Skoro się potem podziało, co się podziało, to jest to nawet bardziej prawdopodobne. Tylko że Karniaki tego nie wiedzieli w momencie pisania niusa, powoływanie się na cukrzycę jest jakościowo inną wymówką niż udar czy zawał (na Wiki czytam, że najpierw miał atak hipoglikemii, a potem zawał), a ponadto przecież to było bezpośrednio po andrzejkach.

Zatem teza o jego upojeniu taka całkiem od czapy nie była. To, że zmarł, nie ma nic do rzeczy. Wiadomo, w obliczu śmierci kogokolwiek nam jest przykro, może jakimś bohaterem mojej bajki nie był, bo robił świetną karierę w reżimowych mediach PRL, ale jako gówniarz go uwielbiałem, "bo to taki miły dziadzio". Generalnie zresztą dla osób emocjonalnych i bezrefleksyjnych to będzie "taki miły dziadzio". Bądź co bądź charyzmę i kompetencje do wykonywania zawodu miał. Panie świeć nad Jego duszą.

Tylko jak to się ma do fochów na Karnowskiego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-01-2014, 16:44   

Morg napisał/a:
shugohakke napisał/a:
PKW? Odnośnie czego piszesz, Morgu?

Odnośnie fragmentu posta Totema dot. PKW.

Faktycznie. Umknęła mi ta linijka.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-01-2014, 16:47   

alosza napisał/a:
Ale argument. Chcesz powiedzieć, że instytucje publiczne mają się kierować w swych decyzjach emocjami?

Ja bym powiedział że uważam za przyzwoitość to że TVP staje murem za swoim pracownikiem. Można różnie oceniać sytuację (mnie ona zresztą szczególnie nie interesowała i nie interesuje – acz uważam że swoim późniejszym oświadczeniem Karnowscy się jedynie ostatecznie pogrążyli), ale w bronieniu pracownika przez pracodawcę nie widzę nic zdrożnego.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2014, 16:52   

Morg napisał/a:
Ja bym powiedział że uważam za przyzwoitość to że TVP staje murem za swoim pracownikiem. Można różnie oceniać sytuację (mnie ona zresztą szczególnie nie interesowała i nie interesuje – acz uważam że swoim późniejszym oświadczeniem Karnowscy się jedynie ostatecznie pogrążyli), ale w bronieniu pracownika przez pracodawcę nie widzę nic zdrożnego.

No tak jak pisałem, ja mam ambiwalentne odczucia. Na pewno to nie było motywowane zamordyzmem, łukaszenkizmem, putinizmem itd., jak to niektóre z prawicowych mediów opisują. To zupełnie nie to.

Widzę też różnicę między sytuacją z Palikotem, który to samo robił po śmierci Kaczyńskiego - bo on jest politykiem, ileś tam procent go popiera, to trzeba go zapraszać czy to się komuś podoba, czy nie.

Reakcja TVP IMO przesadzona, ale też nic znowuż takiego zdrożnego, że mamy rozrywać szaty nad stanem polskiej demokracji. Po prostu emocje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2014, 17:22   

W zasadzie... ma ktoś pretensje do Radia Maryja, że nie zaprasza się tam Palikota, a do Gazety Wyborczej, że nie robi wywiadów z Leszkiem Bublem? Na tej samej zasadzie nie dziwi w sumie, że po sprawie Turskiego TVP nie życzy sobie Karnowskich u siebie.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-01-2014, 17:42   

Ale GAZWYB i RM to prywatne inicjatywy, anie własność publiczna, w założeniu bezstronna.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
K.R Płeć:Mężczyzna
ja też

Dołączył: 28 Lis 2013
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2014, 17:42   

Radio Maryja akurat Niesiołowskiego zapraszało , wiec to nie jest tak że zapraszają tylko swoich zwolenników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7770651
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2014, 18:15   

K.R napisał/a:
Radio Maryja akurat Niesiołowskiego zapraszało , wiec to nie jest tak że zapraszają tylko swoich zwolenników.

Był czas, kiedy nie było bardziej radiomaryjnej partii niż ZCHN Niesiołowskiego. Kaczor wówczas brzydził się RM, a to, co o Rydzyku mówił, to dziś Palikot co najwyżej powtarza.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 229 z 268 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 228, 229, 230 ... 266, 267, 268  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group