FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 76, 77, 78  Następny
  Bo życie jest piękne^__^! - wszystko, co dobre.
Wersja do druku
.
Gość
PostWysłany: 05-02-2015, 22:02   

To, że coś jest prehistoryczne nie znaczy, że nie mogłoby hipotetycznie żyć i sprawnie funkcjonować dzisiaj. A tak się składa, że stopień efektowności megafauny jest wyższy niż większości zwierząt dostępnych obecnie.
Przejdź na dół
Ichi-chan Płeć:Kobieta
Ićsprite!


Dołączyła: 29 Wrz 2009
Skąd: nie chcesz wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-02-2015, 22:31   

Byłam na spektaklu "Król Ubu". Było to głupie jak pół lewego buta i wulgarne jakby był wypełniony kupą.
Jednak dawno się tak nie obśmiałam XD! A zobaczenie kulącej się publiczności przed ciosami nadmuchiwanych maczug zadawanymi przez aktorów, było bezcenne (też chciałam dostać, ale siedziałam za daleko).

_________________
Caw Caw Modrafokas
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 05-02-2015, 22:35   

Gość napisał/a:
To, że coś jest prehistoryczne nie znaczy, że nie mogłoby hipotetycznie żyć i sprawnie funkcjonować dzisiaj. A tak się składa, że stopień efektowności megafauny jest wyższy niż większości zwierząt dostępnych obecnie.

Jednakże, to że coś jest wymarłe jak najbardziej oznacza, że nie można zjeść tego jutro na obiad. A poza tym mój, drogi Kropku, jeżeli coś wymarło to musiało mieć ku temu powód, jak sądzę uniemożliwiający mu również hipotetyczne życie w dzisiejszych czasach.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
.
Gość
PostWysłany: 05-02-2015, 23:14   

Zakładam, że nasz bezpośredni kontakt z przedstawicielami tych gatnuków miałby dość problematyczny przebieg. Oznacza to, moja droga Sasayaki, że widocznie coś musi być w zjawiskach związanych z megafauną, gdyż dzięki obecnemu stanowi rzeczy możemy żyć i przyjaźnie dyskutować.
Powrót do góry
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 05-02-2015, 23:26   

Miałam raczej na myśli to, że klimat znacząco się zmienił od kiedy te cuda latały po niebie. Z klimatem zmienił się biotop. Myślę, że spotkanie z człowiekiem byłoby najlepszym co taką megafaunę mogłoby spotkać, bo znając życie zamkniętoby ją w eleganckim megaterrarium z kontrolowanym środowiskiem i regularnie karmiono, od czasu do czasu kłując strzykawką by przebadać.

Zastanawia mnie jednak, co masz na myśli mówiąc o "zjawiskach związanych z megafauną". Jak również kiedy moderacja każe nam przestać offtopić.

W zasadzie to już można. Chyba, że chcecie większą dyskusję na temat megafauny rozpocząć, wtedy możemy na wniosek odpowiednie posty wydzielić do nowego tematu.
Bezimienny

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-02-2015, 11:07   

Ja już dawno powiedziałem że gość kropka ma jakiś ZUY cel na myśleniu, cotygodniowo coraz bardziej "dobrze życząc" nam.
To takie w stylu antagonistów z filmów disneya.
(edit)Jeszce te aluzje o wymieraniu(edit)

A tak w ogóle to dzisiaj jest piątek. No czy to nie jest piękne?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hanako Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Lis 2014
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2015, 13:27   

kokodin jest i to bardzo;p chociaż byłoby bardziej, gdybym była zdrowa... ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - czyli weekend z anime;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
.
Gość
PostWysłany: 06-02-2015, 19:39   

Żyjemy w społeczeństwie, w którym poziom zaufania ludzi do siebie jest naprawdę jednym z najniższych na świecie.

Ok. Jestem tak samo podejrzliwy 0_O.

Ale fajnie byłoby w świecie, w którym wszyscy są do siebie przyjaźnie nastawiemi.

Jeśli chodzi o "random topic" uważam, że istnieją znacznie ciekawsze ptaki - zarówno od strony kulinarnej jak i symbolicznej i to było znaczeniem mojej wypowiedzi.
Powrót do góry
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 06-02-2015, 19:52   

Gość napisał/a:
Jeśli chodzi o "random topic" uważam, że istnieją znacznie ciekawsze ptaki - zarówno od strony kulinarnej jak i symbolicznej i to było znaczeniem mojej wypowiedzi.

O, to zdecydowanie się nie znasz. Kaczka ma akurat bardzo bogatą symbolikę, począwszy od bycia alegorią fałszu we Francji, na symbolu dozgonnej miłości małżeńskiej w Japonii skończywszy. A poza tym smakuje świetnie.

A by nie offtopić to dodam, że mam już nowy komputer i najdroższy czat na dzielni (dzięki Cracku, dzięki Mai). Jeszcze tylko sesję skończyć...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
.
Gość
PostWysłany: 06-02-2015, 20:02   

Jest to dość ciężkostrawne danie.
Powrót do góry
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 06-02-2015, 20:17   

Gość napisał/a:
Jest to dość ciężkostrawne danie.

Bardziej niż megafauna?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2015, 20:24   

Po kaczce może się mocno odbijać.

Bo najwyraźniej jestem już zdrowy.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-02-2015, 21:36   

Sasayaki napisał/a:
Gość napisał/a:
Jeśli chodzi o "random topic" uważam, że istnieją znacznie ciekawsze ptaki - zarówno od strony kulinarnej jak i symbolicznej i to było znaczeniem mojej wypowiedzi.

O, to zdecydowanie się nie znasz. Kaczka ma akurat bardzo bogatą symbolikę, począwszy od bycia alegorią fałszu we Francji, na symbolu dozgonnej miłości małżeńskiej w Japonii skończywszy.


W Chinach symbolizuje też homoseksualizm. Z jakiegoś powodu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-02-2015, 01:13   

Gość . napisał/a:
Żyjemy w społeczeństwie, w którym poziom zaufania ludzi do siebie jest naprawdę jednym z najniższych na świecie.

Ok. Jestem tak samo podejrzliwy 0_O.

Ale fajnie byłoby w świecie, w którym wszyscy są do siebie przyjaźnie nastawiemi.

Jedyne rozwiązanie to rejestracja na forum i burzliwa dyskusja na tematy M&A :P
Bycie stałym gościem podejrzane normalnie jest. Moderacja i tak ma narzędzia do wyśledzenia gościa jak narozrabia i tępienia dalszej ZUEj działalności.

ps. Posty by kokodin należy czytać zawsze pół żartem, ale i zawsze pół serio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2015, 15:41   

Bo śnieg pięknie sypie ;-) Co prawda szyby w aucie zamarzają, ale jest świetny płyn który temu zaradzi. Parę minut i człowiek może jechać wszędzie ;p

Gość napisał/a:
Błędny dobór zwierzęcia.

Najbardziej "mega" przedstawicielem tej grupy jest Pelagornis sandersi


Zanim wejdę w dyskusje, to chciałbym wiedzieć najpierw... z kim ja mam właściwie do czynienia?
Z przyzwoitym użytkownikiem, który sobie lekko offtopuje? Czy może z krwiożerczym lunatykiem, który zrobi wszystko by dostać się do mojej kaczki? No jeśli z tym pierwszym to bądźmy cywilizowani, usiądźmy i pogadajmy. Teoretycznie mogę nawet rozważyć budowę piekarnika na tego "mega".
No, ale jeśli z tym drugim... To przed dorwaniem się do mojej kaczki pomyśl... Pomyśl, że w życiu czasami można spotkać jeszcze gorsze potwory od tego Pelagornisa sandersi .

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 56 z 78 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 76, 77, 78  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group