FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
  Czarna Twierdza Lewitującej We Mgle - Komentarze
Wersja do druku
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 04-01-2008, 23:05   

Ekhm, Mara przemówiła, może też narozrabia w Twierdzy.
<to było egoistyczne, ale fajnie brzmi>

Po pierwsze: Twierdzę ogólnie rzecz biorąc można ująć za budynek pełen nonsensów będący wielką nieprawidłowością logiczną. Czyli: w dowolnej chwili może się zmienić plan, nawet przy nowej postaci. Nie ma sensu go tworzyć, bo to by odjęło motyw zabawy czy też swobodę poruszania sie w budynku, jako, że nauka wymaga wysiłku! Pamiętajmy o tym i odmóżdżajmy się bez nauki. Poza tym aura magiczna może być kolorowa, śmierdząca, może biegać i sypać kwiatki- tu też mamy dowolną interpretację. Aura może nawet paść ofiarą mody na pupilki i zostać czyimś wiernym kompanem, żeby można było przenieść do Multiświata swoją piętnastą(i pół) jaźń. Las może żyć, nie żyć, być kamienny, zrobiony z bitej śmietany o wyjątkowo ostrych kolcach. Nie uściślajmy na siłę...

Po drugie: Shini, ileż to razy mówiłam o stryszku... Kiedy to tu przyszłam mówiłam o ostatnim piętrze. Twierdzy, całej Twierdzy, gdzie mamy obszerny strych i sporo pokoi aczkolwiek są one nieużywane i przeze mnie zarezerwowane- jeżeli ktoś sie wprowadza na ostatnie piętro to za moją zgodą, jako, że z części chyba zrobiłam graciarnie...

Po trzecie: questowność Twierdzowych przygód jeśli jest to bardzo umowna, gdyż każda przygoda ma fabułę. A tu nie ma wątku przewodniego, jeśli kiedykolwiek jakiś był to w ciagu ostatniego miesiąca utracił znaczenie zupełnie. Mnóstwo się tam pisze, mnóstwo.


Ostatnia sprawa, skoro mam okazję: błagam na kolanach, mogę sie czołgać, ale nie wplatajcie emotikonek w kwestie! To wygląda dość marnie, na dodatek świadczy o tym, że ktoś nie bardzo umie opisać uczucia które właśnie przeżywa jego bohater. Może to zepsuje zabawę ale trochę rozwinie umiejętności pisarskie.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-01-2008, 08:51   

a kto używa emotek, bo chyba nie ja, albo już nie czuje. najwyżej czasem przeklnę po tanithańsku "OMGWTFLOLMAOROFLCOPTER".

ja tam odniosłem wrażenie, że nawet ściany twierdzy się ruszają

a czy da się jakoś ukierunkować przemieszczanie się całego kompleksu?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-01-2008, 13:35   

Mara z tym rozpiskiem twierdzy, nie mam na myśli, że biblioteka jest tam na drugim pietrze *bo biblioteka i tak jest całym lewym skrzydłem należącym do Mel*, tylko kwestia, kawiarnia jest na 4 pietrze i do tego się chyba co po niektóre panie przyzwyczaiły, albo kiedyś wspomniane sale tortur *Za czasów Enkidu*, siłownie, zbrojownie są w lochach....Bądźmy szczerzy ja nie wiem gdzie mieszkają Be czy Slova, albo Sakura czy że Neji bo oni miejsca nie sprecyzowali, ale wiadomo, ze gdzieś tam pokoje mają i tego się trzymajmy....zresztą można wypisać i zilustrować kilka pomieszczeń używanych takich jak kuchnia, sala balowa, siłownia, laboratorium Shini itd.

Co do emotikonek, za pewne masz na myśli wszelki: ^^' ; >.< ; ~.^ itd. no tak tego też można było by unikać....co prawda nawet mnie się to zdarza, no ale nie którzy mają tego więcej niż samych wypowiedzi, co też trochę utrudnia czytanie. Można to najwyżej wsadzić pod nieczytelne wypowiedzi w regulaminie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-01-2008, 13:37   

Cytat:
O jak mam to rozumieć....*strach w oczach....bo bratanka Avi się boi~tak ja pamiętam czasy kiedy dostałam szlaban na używanie mojego młotka, a ty se go sklonowałeś*

Wtedy kasa była pusta. Z czegoś trzeba płacić za niektóre przyjemności, bo inaczej twierdza dostałaby bólu głowy i niewiadomo co stałoby się.Od czasu do czasu trzeba dać chwilkę spokoju. Młotek przyjął sie doskonale w pewnym świecie, gdyż kobiety walczyły o równoprawnienie płci. Faceci uciekali jak pieprz rośnie przed twoimi młoteczkami, bowiem bali się, że straca swój bishonowy urok. Dodziś mówię niech pioruny spadną na tego kto wymyślił tenże młoteczek. Po pewnym czasie podpisali deklarację o emancypację kobiet i wszystko wróciło do normy.

Pytasz sie czy znowu cie nie wrabiam. Skądż że znowu. W razie mojej nieobecności ktoś musi zarządzać Twierdza. W skrócie Serce tej budowli jest ośrodkiem, do której przypływa eteryczna energia, która pózniej przekszałca się w magiczne życzenia jako efekt uboczny. W centrum tego pomeiszczenia znajduje się ogromny komputer wraz mniejszymi "pudełkami". Ich zadaniem jest kontrola nad systemem obronnym i trzymanie pieczę nad podrózowaniem po przestrzeniach. W dodatku dbaja one o czystosć komnat. Jest jeszcze wiele funkcji, które opisywanie zajęłoby wiele dni.
Gdy przybede postaram się stworzyć klucze dla całej rodziny. Bedzie trudno ,a ja lubie wyzwania.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-01-2008, 15:50   

Caladan napisał/a:
Dodziś mówię niech pioruny spadną na tego kto wymyślił tenże młoteczek.


Sam pomysł ściągnęłam z pewnego artykułu o X-Japan, ale mniejsza o to, ważne, że przyczynił się w słusznej sprawie.

Caladan napisał/a:
W razie mojej nieobecności ktoś musi zarządzać Twierdza.


Bądźmy szczerzy w tej twierdzy chyba nikt nikogo nie słucha, każdy jest wolny jak ptak *hiehei*

A ja mam pytanie, ile ta twierdza ma pięter? Bo to, że wielkości Europy to jeszcze pamiętałam z jej początków.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-01-2008, 17:43   

Avalia napisał/a:
Bądźmy szczerzy w tej twierdzy chyba nikt nikogo nie słucha, każdy jest wolny jak ptak *hiehei*

A ja mam pytanie, ile ta twierdza ma pięter? Bo to, że wielkości Europy to jeszcze pamiętałam z jej początków.


Ktokolwiek mnie posłuchał. Można policzyć na palcach. Masz rację, iż każdy jest wolny jak ptak. Niestety pozory władzy muszą być.

Nigdy na tym sie nie zastanawiałem. Wiem że jest do 4 piętra. Do tego dodać strych, oraz lochy. Może teraz jest wiecej pięter. Dawno mnie nie było:).
Lista podstawowych pomieszczeń, które zaświtały w mojej pamieci. Nie wliczam pokojów i korytarzy.
Ogród
Park
Lochy
Laboratorium
Zbrojownia
Sala trengowa do walki fizycznej
Sala treningowa do magicznych potyczek
biblioteka wraz z czytelnią
jadalnia
kuchnia
pokój wypoczynkowy
Strych
Chyba duży zbiornik wodny też był, ale nie dam sobie uciąć głowy

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-01-2008, 19:57   

Caladan napisał/a:
Chyba duży zbiornik wodny też był, ale nie dam sobie uciąć głowy


Też bym nie dała o.O pierwszy raz słyszę...
Sala balowa też była, w końcu gdzieś trzeba było świętować, no i była sala tortur, to pamiętam.

Co do tych pięter, to więcej chyba nie dodawaliśmy.
Na samym dole: lochy, siłownia *jedna i druga*, zbrojownia i sala tortur była jak dobrze pamiętam.
parter/I piętro tam jak dobrze pamiętam usadowiona była kuchnia, jadalnia i ta sala balowa.
III piętro jest Nabu (a co najmniej spora jego część)
strych jest Mary, a lewe skrzydło twierdzy jest wielką biblioteką należącą do Mel. To pamiętam rozmieszczenia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-01-2008, 11:54   

Ja chyba mieszkam gdzieś koło mamusi, acz głowy nie dam

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 10-01-2008, 16:14   

ja mieszkam pod strychem, koło mary. Aktualnie zajęłam też pietro niżej. Całe zajęłam żeby nie było. Tam ejst moja pracowania techniczna. Niedługo przeniosę też tam moje labolatorium a stare obok mojego pokoju rpzerobie na pokój dla dziecka ^^

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-01-2008, 16:24   

Tak i każdy zaklepuje sobie całe pietro wielkości Europy.....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-01-2008, 17:29   

To wyjaśnia czemu nie widuje sie ponad połowę rodzinki. Z obliczeń wyszło, że jest nas gdzieś 40 osób. Wyobraziłem, że wszyscy z Czarnej Twierdzy zaczeli uczestniczyć w Quescie.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 10-01-2008, 18:11   

Cytat:
Tak i każdy zaklepuje sobie całe pietro wielkości Europy.....

Mamuś uwierz, na moje wynalazki to moze być mało. Poza tym mam zamair w jedym z pokoi umieścić czarną dizurę.. Na odpadki

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-01-2008, 22:35   

Shinigami-san napisał/a:
ja mieszkam pod strychem, koło mary. Aktualnie zajęłam też pietro niżej.


Tak teraz czytam i patrze, że to jest trochę mało logiczne....hm.....naprawdę trzeba zrobić rozmieszczenie z alternatywnymi położeniami wszelkich pięter i pokoi, bo z tego co Shini napisała wynika na to, ze mieszka na 4 piętrze a rezerwuje całe piętro poniżej *czyli 3* tylko dla siebie...Ja naprawdę zrobię ten plan twierdzy i to dość porządny, bo można się załamać >.<

Caladan napisał/a:
To wyjaśnia czemu nie widuje sie ponad połowę rodzinki. Z obliczeń wyszło, że jest nas gdzieś 40 osób. Wyobraziłem, że wszyscy z Czarnej Twierdzy zaczeli uczestniczyć w Quescie.


I tak jest to mało prawdopodobne, bo raczej nie zanosi się na wielki powrót Salvy, Enkidu, Nabu, Melemothi i całej tej zgrai, a i z Lileczką cicho też ostatnio. Nie mniej gdyby wszyscy pisali to chyba 50 postów minimum w twierdzy by było o.O o yay to by się działo wtedy xD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 11-01-2008, 23:31   

Avi, można założyć, że schody pozostawiasz wolne albo sąw pewnym sensie wyodrębnione. Ewentualnie Twierdza sie w pewnym punkcie sie dzieli na 2 lub 3 skrzydła, które to mają każdy 4 piętra na przykład. Obojętne- mówiłam wczesniej, mam pięterko na stryszku >] Wstęp wolny, wprowadzanie się już nie >]

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Orenei Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2008, 08:53   

Wydaje mi sie, że każdy nowy uczestnik multiświata nie zapoznał się z budową twierdzy i za każdym razem sam wybierał sobie jakieś wymyślone miejsce gdzie sobie będzie mieszkał.
W tej sposób powstało ogromne zamieszanie, bo nikt nie wiedział co jest zajęte a co nie, ile pięter wynosi Twierdza, gdzie co się znajduje.
Dlatego ja poprosiłam Avalię, żeby mnie poprowadziła xD

A może by tak umieścić plan Twierdzy w regulaminie multiświata? Jestem pewna że niemal każdy to czyta ^^.

_________________
"Coś tam, coś tam number one!
Sharingan for everyone~"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group