FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
  Czarna Twierdza Lewitującej We Mgle - Komentarze
Wersja do druku
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-05-2008, 18:17   

Konstytucja Tanuki napisał/a:
5. Uwagi lub elementy graficzne, które mogą się komuś wydać dyskryminujące lub obraźliwe, są w najoczywistszy sposób niedopuszczalne. Pamiętajmy o tym, że nawet pisanie o pewnych sprawach ironiczne lub "w cudzysłowie" może być przez kogoś źle odebrane. Dlatego tematy uznane za nazbyt kontrowersyjne mogą być zamykane, bez wnikania w "prawdziwe intencje" ich autora.
Uwaga: dotyczy to także szpanowania (prawdziwego lub nie) znajomością i umiejętnością wykorzystania wszelkiego rodzaju używek typu narkotyki - zarówno twarde, jak i miękkie. Takie posty będą usuwane w najkrótszym możliwym czasie.

Slova, posuwasz się za daleko. Uprzedzam, że kiedy następnym razem zobaczę taką uwagę, nie skończy się na upomnieniu(w końcu trzeba się pochwalić statystyką i wlepić komuś osta >]). Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia.

Mara

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Pan B Płeć:Mężczyzna
hmm....


Dołączył: 16 Gru 2007
Skąd: ehhhh...szkoda gadać
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2008, 21:56   

hmmmm.... Slovie coś poszło nie tak?
ah ah ah .... nie wiem tylko co znaczy to "RAFOOOOL" to jakieś imię?
ale wylecenie z tortem to nie jest głupi pomysł:)
a mogę też robić jako ozdoba , będzie przynajmniej się z kogo pośmiać (bo przecież tu chodzi o zabawę , prawda?)

_________________
Życie to takie czary-mary. Rzadziej czary częściej mary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11631847
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-10-2008, 18:06   

"Między ciszą, a ciszą, myśli się kołyszą..." tzn. zastoju ciag dalszy w naszej kochanej twierdzy ehhh....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-10-2008, 18:37   

"na ulicach cichosza, szaro brudno..."
Brak nowych duszyczek, a ja jakoś nie mam ochoty pisać. Wszytsko się kiedyś kończy, twierzda także.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-10-2008, 21:20   

Slova napisał/a:
"na ulicach cichosza, szaro brudno..."
Brak nowych duszyczek, a ja jakoś nie mam ochoty pisać. Wszytsko się kiedyś kończy, twierzda także.

Co za optymizm heh...ja wypadłam z rytmu przez szkołe >.> moze w tym miesiacu coś uda mi się skrobnąć
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 31-01-2009, 20:34   

<dziewczyna staje przed wielkimi wrotami do twierdzy "Wejść, czy nie?" - zastanawia się przez chwile. Po czym lekko popycha żelazne okucie wrót>
- Dalej skrzypią. Mogłby ktoś to naprawić. - rozgląda się po holu. Cisza i pustka.
- Ciociu?! Jest tu kto? - "kurde jak się przychodzi po latach w stare progi, to chyba mogło by tu coś nagle wyskoczyć, nie koniecznie z młotkiem". Zrezygnowana wchodzi dalej i skręca w którąś tam stronę do kuchni. Otwiera następne drzwi i zaczyna szperać w kuchennych szafkach.
- Jedzonko! :D

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-01-2009, 20:40   

Cytat:
<dziewczyna staje przed wielkimi wrotami do twierdzy "Wejść, czy nie?" - zastanawia się przez chwile. Po czym lekko popycha żelazne okucie wrót>
- Dalej skrzypią. Mogłby ktoś to naprawić. - rozgląda się po holu. Cisza i pustka.
- Ciociu?! Jest tu kto? - "kurde jak się przychodzi po latach w stare progi, to chyba mogło by tu coś nagle wyskoczyć, nie koniecznie z młotkiem". Zrezygnowana wchodzi dalej i skręca w którąś tam stronę do kuchni. Otwiera następne drzwi i zaczyna szperać w kuchennych szafkach.
- Jedzonko! :D

Strzeliłaś to w komentach kochana ^^'' prawie jak w twierdzy xD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 31-01-2009, 20:58   

Chciałam żeby choć troche wyglądało to jak dawniej :) No to czekam na długą historię co tu się działo gdy mnie nie było? ^^

[Edit]
Nie popatrzyłam na cały tytuł ^^"

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 01-02-2009, 01:00   

Dawno mnie nie było. Temat nie został zamknięto. Kilka osób stara się pisać. To mnie cieszy.

Na samym początku oznajmiam, że rozwodzę się i nie szukam narazie żony
. Chciałbym też pochwalić, że na innym forum urodziłęm dwójkę dzieci.
Od Rhadmora mam zgodę na wszystko co żywnie się spodoba przypadku naszego rodu. Wszystkie pomysły chciałbym przedyskutować w gronie rodzinnym.


Mega Ustawa Czarnej Twierdzy Lewitującej we Mgle

1) Stworzenie grupy. Długo jesteśmy, więc czemu nie. Jestem skłonny taką założyć i zająć jej rozwojem. Gdyby zaistniała tak sytuacja. trzeba wymyśleć cel grupy. Oto pare przykładów i możliwości, które moga wyniknąć z naszej polityki.
a) podbijamy od razu wszystko, co żyje
b) zawieramy przymierze z inną grupę w celu osłabienia drugiej, a potem wbijamy nóż plecy sojusznikowi.
c) Podobnie jak w b, ale żyjemyz nimi w wiecznej zgodzie.
d) czekamy jak wszyscy powybijają i zawładniemy światem.
2) Stworzenie prywatnego klubu na Myanimelist.com . Wraz z rozowojem akcji. może być upubliczniony, jeżeli wystarczająco będzie rozwinięty.
3) Zakładanie familyjnych Subquestów
4) Zachęcenie do powrotu zapomnianych członków rodziny
5) Zakładanie tematu Czarna Twierdza Lewitującej we Mgle i jej propagowanie do zabawy na innych polskich forach. Oczywiście miałyby one inny kolor odróznieniu od pierwowzoru.

Wejście w życie projektu widzę gdzieś w połowie lutego.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-02-2009, 12:35   

Kilka słów od cioteczki Avi o ile pozwolisz bratanku.
Cytat:
4) Zachęcenie do powrotu zapomnianych członków rodziny

Wydaje mi się, że od tego powinniśmy zacząć, aby zorientować się czy istnienie grupy ma sens.
Cytat:
1) Stworzenie grupy. Długo jesteśmy, więc czemu nie. Jestem skłonny taką założyć i zająć jej rozwojem. Gdyby zaistniała tak sytuacja. trzeba wymyśleć cel grupy.

Jeżeli będzie więcej chętnych jestem jak najbardziej za tym i chętnie ci pomogę.
Cytat:
a) podbijamy od razu wszystko, co żyje

Od razu to za wczas jeżeli grupa nie będzie wystarczająco mocna...
Cytat:
b) zawieramy przymierze z inną grupę w celu osłabienia drugiej, a potem wbijamy nóż plecy sojusznikowi.

Jeżeli otwarcie się przyznamy do tego planu nie będziemy mieć sojuszników
Cytat:
c) Podobnie jak w b, ale żyjemy nimi w wiecznej zgodzie.

To już lepsze rowiązanie, jestem za.
Cytat:
d) czekamy jak wszyscy powybijają i zawładniemy światem.

To nie jest głupie hehe...
Cytat:
2) Stworzenie prywatnego klubu na Myanimelist.com . Wraz z rozowojem akcji. może być upubliczniony, jeżeli wystarczająco będzie rozwinięty.

Z tym trochę roboty ale pomysł bardzo dobry...jestem za.
Cytat:
3) Zakładanie familyjnych Subquestów

Wyjdzie w praniu...
Cytat:
5) Zakładanie tematu Czarna Twierdza Lewitującej we Mgle i jej propagowanie do zabawy na innych polskich forach. Oczywiście miałyby one inny kolor odróznieniu od pierwowzoru.

Genialne *mchroczny i ZUOwieszczy śmiech*

Cytat:
Chciałbym też pochwalić, że na innym forum urodziłęm dwójkę dzieci.

Gratuluje ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-06-2010, 19:10   

Mały komunikat:

Długo mnie nie było, a zaniedbałem nieco temat, więc oto co sie dzieje.

Powstanie grupy......... pewnie miałaby charakter rodzinny, ale przetrwała w jakiś sposób bez tego(nie zważając na fakt, że duża częś uczestników questu przestała wogle pisać w nim, lub straciło zainterysowanie), więc koniecznie nie musi powstać(Jako tako powstaje długo i może sobie poczekać jak będzie chciała). Niech będzie tematem rodzinno-questowym, aby nie spamować Drzewka jak kiedyś było.

Hmmm uczestnictwo w Twierdzy. Na ten etap powinienem dać upust i obdarowywać darmowe przepustki dla wszystkich i tak jest(nie wiem na jak długo xD). Tylko nie kraść, psuć systemów obronnych i itd(Gdzieś były wymiarowe pokoje do rozbiórki, więc można rozwalać co nieco, ale nie będzie miało to wpływ na resztę), bo zło nie śpi.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-06-2010, 16:24   

Zastanawiam się tylko czy to nie jest wyskakiwanie z motyką na słońce ehhh....
Poczekamy zobaczymy ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-07-2010, 23:54   

Ysenn nie powiem o Queście o Gondorski, ani Faeruńskim:). Pierumow przynajmniej logicznie poskładał co nieco gdzieniegdzie.

Dla twojej wiadomości Ysenn bazuje 90% na podstawie Silmariliona i 10% na waszych decyzjach w Gondorskim Queście ,a te pokazują jedno Avari są nietknięte wojną. Tak samo jest z Czarnymi Krasnalami.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-07-2010, 00:09   

OK, zatem w których z tych procentów było mówione o Orkangurze? Bo coś nie mogę sobie przypomnieć.


Cytat:
a te pokazują jedno Avari są nietknięte wojną. Tak samo jest z Czarnymi Krasnalami


Co to do diabła są Czarne Krasnale?

Avari prawdopodobnie wyginęli na długo przed Trzecią Erą, a jeśli nie, to są bandą wynędzniałych dzikusów. Ale niech Ci będzie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2010, 00:38   

Caladan napisał/a:
Dla twojej wiadomości Ysenn bazuje 90% na podstawie Silmariliona i 10% na waszych decyzjach w Gondorskim Queście ,a te pokazują jedno Avari są nietknięte wojną. Tak samo jest z Czarnymi Krasnalami.
Zdajesz sobie sprawę, że wedle wszelkich danych obecnymi pozostałościami Morza Helkar (nad którym znajdowało się Kuinevien) są Morze Rhun i Morze Nurnijskie? Kuinevien znajdowało się najprawdopodobniej gdzieś w okolicach Mordoru lub Nurn, ewentualnie niedaleko na wschód. Hildorien, które do Kuinevien przylegało znajduje się również nieco na wschód od Mordoru, i w świecie questu Gondorskiego (w kanonicznym zresztą też), razem z Haradem należało do imperium Saurona. Obszar Hildorien dostał się we władzę mroku jeszcze za czasów Morgotha, a potem swe wpływy Sauron umocnił tam najprawdopodobniej jeszcze przed udaniem się do elfów, stworzeniem Jedynego i wybudowaniem Barad Duru. W świecie questu Gondorskiego nigdy nie został przez Sau... Mairona utracony (w kanonicznym oczywiście jego kontrola nad czymkolwiek skończyła się wraz ze zniszczeniem Pierścienia).

Cytat:
Sauron regained control over most of the creatures that had served Morgoth in the First Age (such as Orcs and Trolls). Sauron also gained power over most of the Men in the East and the South, becoming their god-king.


Dlatego kwestia czy mówimy o tym samym świecie, w którym odbywał się quest gondorski czy innym jest dość istotna - jeśli jest to ten sam świat, to Caladan wylądował Sauronowi praktycznie pod nosem, i próbuje zyskać kontakty na terytoriach które już dawno są we władzy Władcy Czarnej Wieży.

To jest jednak kwestia w sumie mało istotna - znacznie ważniejsze jest to, że z tego co widzę Caladan korzysta z Pierumowa - a ten w dość poważny sposób ingeruje w kanon, zmieniając w znacznej części nie tylko historię świata, ale wręcz całą jego kosmologię.

Btw: co to są Czarne Krasnoludy? U Tolkiena żadnych krasnoludów daleko na wschodzie nie było - miejscem gdzie obudziły się wszystkie plemiona była najprawdopodobniej siedziba plemienia Durina - Moria. Wszystkie pozostałe rody (z wyjątkiem dwóch które zginęły w Beleriandzie) były wystarczająco blisko by wysłać kontyngenty zbrojne które uczestniczyły w Wielkiej wojnie krasnoludów z orkami.

Biorąc pod uwagę powyższe lepiej jest chyba założyć, że świat o którym mowa nie ma z tamtym Śródziemiem nic wspólnego.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group