FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 31, 32, 33  Następny
  Forumowa Mafia - komentarze poedycyjne
Wersja do druku
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 21-09-2010, 18:54   

Sm00ku... chyba się dziś doigrasz...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-09-2010, 19:10   

Eliminujecie trolle i zagrożenie. Logiczne. Efekt został jednak osiągnięty, a do godziny zero jeszcze sporo, sporo czasu.
Zresztą, to są krainy. Każdy kleryk ma na podorędziu Wskrzeszenie, czym tu się martwić.

Po namyśle, kleryk nie będzie potrzebny. Życzę Wam miłej zabawy. A ja wracam do obstawiania, kto następny polegnie.
Powrót do góry
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-09-2010, 20:23   

Gra jest już chyba przegrana przez mafię. Kończymy, i planujemy nową edycję, czy kontynuujemy w formie rolplejowego questa, gdzie ścigacie zdrajców i ich zleceniodawcę? Choć nie wiem, czy to ma sens, skoro najwyraźniej sporo osób nie ma na razie czasu pisać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-09-2010, 20:25   

Dobra, ja już nic z tego nie rozumiem.

Asthariel, jeśli dobrze zrozumiałam właśnie złamałeś zasady gry...

Asthariel napisał na pierwszej stronie napisał/a:
Katani - w czasie linczu może spytać MG o rolę jednego z graczy. Jeśli osoba sprawdzona przez kataniego w tym samym czasie zostanie wzięta na cel przez mafię, zostaje uratowana - dlatego lincz i mord powinno się podać w jednym poście podsumowującym. Katani dostaje informacje W TYM SAMYM CZASIE, kiedy odbywa się lincz i mord.


Poza tym dlaczego niby miałeś potwierdzać słowa Potwora? Równie dobrze mógł blefować. Wszyscy zgodzili się z tym co mówi tylko dlatego, że TY to potwierdziłeś. Co jest nie fair wobec mafii, bo wytrąciłeś im z rąk jedyną możliwość obrony.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-09-2010, 20:38   

Ja tam mógłbym porolpleyować ucieczkę, ale to od innych zależy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-09-2010, 20:38   

W zasadzie ja też się pogubiłam. Katani może sprawdzić tylko jedną osobę, a tu nagle Potwór ujawnia obydwu mafiozów (o ile osoby wskazane faktycznie w mafii są) i jeszcze potwierdza, że jest katanim (o ile nie ściemnia), przy okazji mordując calą zabawę.

Zaczęliśmy bawić się fabularnie, żeby było ciekawiej. Kilka osób nawet powstrzymało się od linczu, żeby gra potrwała dłużej. Skoro tak, po co od razu ujawniać wszystko? Jeżeli gra tak ma wyglądać, to nie ma sensu kombinować z fabułą, tylko codziennie robić głosowanie...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-09-2010, 20:46   

Potwór sprawdził jednego mafioza, poczekał, i drugiego dnia nieprawdopodobnym fartem trafił drugiego. Przyznaję się jednak, że pomyliłem się - w zasadach na gram.pl nie da się zrobić remisu między dwoma graczami, a zapomniałem, że tu się da - więc nie chciałem czekać, aż jednego dnia zlinczuje się jednego gracza, a później drugiego. przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-09-2010, 20:51   

Asthariel, ale czemu potwierdziłeś, że Potwór to katani? Ja w to na przykład nie wierzyłam i zakładałam, że blefuje. To było rozwiązanie typu deus ex machina i przyznaję, że mocno mi zniszczyło zabawę.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-09-2010, 20:53   

Ponownie kajam się, nie pomyślałem. Po prostu nie przyszło mi do głowy, że możecie nie uwierzyć, co nawet ktoś napisał - że oszust nie ujawniałby się tak wcześnie, bo to byłoby bez sensu. Chciałem przyśpieszyć rozgrywkę, bo inaczej musielibyście czekać do jutra na potwierdzenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 22-09-2010, 20:55   

W zasadzie zgadzam się z Tren. Ja to tak... psychoanalitycznie... rozgryźć chciałam. Deus ex machinie mówimy nie! My właśnie chcieliśmy przedłużyć, a nie przyśpieszać grę.

Ale skoro to koniec, to chcę wiedzieć jedno: kto był kurtyzaną i kim się... zaopiekowano.
Muahaha >]

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-09-2010, 20:55   

A wyglądaliśmy jakby się nam gdzieś śpieszyło? Bo odniosłam raczej wrażenie, że wszyscy się dobrze bawili odgrywając.

I Sasayaki ja byłam... I była to tragiczna historia pomyłki wiekowej, w której podejrzewałam moshi i postanowiłam ją sprawdzić, a później robiłam facepalm, gdy przeczytałem że jej giermek ma 10 lat...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2010, 20:58   

Tren napisał/a:
Bo odniosłam raczej wrażenie, że wszyscy się dobrze bawili odgrywając.

Właśnie...

Chyba też mi zabito zabawę - ale mimo tego nie chciałabym jeszcze kończyć =='
Może zmienimy mafiozów? Albo pobawimy się w ściganie aktualnych, jak już zasugerowano...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 22-09-2010, 21:02   

Khem.. Wszystko przez moje dziwne szczęście. Trafiłem całą mafię od razu i się zastanawiałem co zrobić. Bo a) zepsuję zabawę b)ktoś będzie miał pretensję jak mnie ubiją i nie zdążę powiedzieć.

A w sumie: czemu by nie dokończyć fabularnie questa i zacząć nowego z resztą chętnych i na nowo rozdzielonymi rolami?

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-09-2010, 21:03   

Urufu napisał/a:
Albo pobawimy się w to ściganie aktualnych...

To, to, to. Lyander weźmie ze sobą giermka, ruszy po Artemis*, a potem go (i zwerbowany przez niego zastęp) zaniesie do Tethyru ;) Trochę się nabiegacie - ale warto!

*bo hot chick z wielkim mieczem mający pretensję do tytułu książęcego siostry to idealna iwil lejdi dla villaina chcącego zdobyć należną mu koronę, zemścić się na parze monarchów, którzy go wygnali, oraz na autorkach tych kiepskich książek, które zdeterminowały mu reputacje ;>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-09-2010, 21:03   

Wybacz jeszcze raz - okazałem się być wyjątkowo głupi nie przemyślawszy sprawy. Zmienianie mafiozów raczej nie ma sensu - możemy kontynuować w formie questu, lub zaczynać od nowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 24 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group