FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 31, 32, 33  Następny
  Forumowa Mafia - komentarze poedycyjne
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-08-2010, 15:58   

Hmm, ja też chętnie bym spróbowała. :)

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-08-2010, 16:35   

A więc zgłosili się:

1 znw
2 Sasayaki
3 Seshiro
4 cehijow
5 Mirror
6 Athi
7 krew_na_scianie
8 Serika
9 Koranona
10 Tren
11 Lila
12 J.J.
13 moshi_moshi

Teoretycznie moglibyśmy już zaczynać, ale byłoby fajnie, gdyby ktoś jeszcze się dopisał. To poczekam jeszcze trochę, i dziś wieczorem / jutro zaczniemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 21-08-2010, 16:40   

Można mnie też dopisać.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 21-08-2010, 16:41   

Ja też chcę : )

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 21-08-2010, 16:43   

cehijow napisał/a:
I musiałaś mi to przypominać.........:)



No ba ^^

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-08-2010, 17:25   

Okej, dzięki za dołączenie chłopaki ;-) Teraz to możemy zaczynać. Pełna lista graczy to:
1 znw
2 Sasayaki
3 Seshiro
4 cehijow
5 Mirror
6 Athi
7 krew_na_scianie
8 Serika
9 Koranona
10 Tren
11 Lila
12 J.J.
13 moshi_moshi
14 Caladan
15 Potwór Latacz

Zasady:
1. Graczy jest 15, mafiozów 3 (w tym szantażysta), katani, ochroniarz, sędzia i opój jeden.
Katani - codziennie może się mnie spytać o rolę jednego z graczy (winny / niewinny). Jeśli sprawdzona przez niego osoba tego samego dnia zostanie wzięta na cel przez mafię, zostanie uratowana. Może też 2 razy w grze sprawdzić sam siebie, aby uratować swoje życie, i udowodnić reszcie graczy, że mówi prawdę.
Szantażysta - członek mafii. Wybiera jednego z niewinnych graczy, który potem nie może na niego głosować, musi go bronić gdy jest zagrożony linczem, i ogólnie spełniać jego polecenia.
Ochroniarz - codziennie wybiera jedną osobę, która przeżyje, jeśli zostanie zaatakowana przez mafię.
Sędzia - jego głos liczy się podwójnie. Nie musi przyznawać się do swej roli, wystarczy, że mi napisze, kogo pogrążyć. Ew. może oddać głos na dwie osoby naraz, jeśli zależy mu na remisie.
Opój - codziennie wybiera jedną osobę, która przez cały następny dzień nie może pisać w tym temacie, i brać udziału w głosowaniu. Jeśli jest to mafia, istnieje 33% szans, że wygada się reszcie graczy o swej roli.
2. Pop pierwszym morderstwie gracze głosują, kogo zlinczować. Czas na oddanie głosu jest do 21 - chyba, że kogoś nie będzie w domu - wtedy niech odda głos wcześniej, lub mnie o tym poinformuje.
3. Osobę do linczu podajemy w ten sposób: LINCZ - Asthariel. Swój głos można zmienić raz dziennie.
4. W przypadku remisu w losowaniu giną dwie osoby. Ja będzie remis z trzema - ofiara zostanie z nich wylosowana.
5. W przypadku, gdy ktoś nie zagłosuje 2 razy - odpada, chyba, że się wcześniej ze mną skontaktuje przez PW.
6. Kontakt ze mną przez PW, ew. GG: 6998176
7. Wszystkie posty piszemy tutaj. Dyskusje między graczami poza tym tematem to cziterstwo ;-P
8. Po śmierci nie komentujemy gry w temacie.
9. Mafia głosuje między sobą, kogo wyeliminować z rozgrywki, a ja informuje o decyzji w swoim poście. W tym samym czasie katani decyduje kogo sprawdzić, ochroniarz kogo chronić, opój kogo upić. Jeśli osoba atakowana przez mafię będzie przez kogoś chroniona, przeżyje.
10 Pamiętajcie - esencją tej gry są dyskusje. Zatem piszcie! ;-)

Role rozesłane. Kto nie dostanie żadnej w PW - jest mieszkańcem. Zatem - zaczynamy! Czekajcie na pierwszy mord.


Ostatnio zmieniony przez Asthariel dnia 21-08-2010, 18:48, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 21-08-2010, 18:00   

Ja dziś jeszcze jestem, ale jutro mnie nie ma do poniedziałku popołudnia. Nie wiem czy to w sumie ma większe znaczenie, jeśli pewnie zginę w pierwszym mordzie :/ A ogólnie, to dość szybko się zaczęła nowa gra...

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-08-2010, 09:11   

Tej nocy zamordowana została Sasayaki. Komuś się nie spodobało jej katanienie w poprzedniej edycji ;-P
Od teraz możecie się zastanawiać, kogo zlinczować.
Głosujemy do 21. Mafia przekazuje mi swój typ na ofiarę do tej samej godziny.


Ostatnio zmieniony przez Asthariel dnia 22-08-2010, 10:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-08-2010, 10:02   

Tren obejrzała się niespokojnie na ulicy. Nie lubiła wychodzić z domu, zawsze miała wrażenie, że gdy tylko opuszcza dom ktoś ją śledzi. Zwłaszcza teraz... po tym co się stało z Sasayaki. Tren nie była pewna czy jest smutna, wiedziała tylko, że teraz najchętniej siedziałaby w swoim łóżku owinięta kocem za dokładnie zamkniętymi drzwiami.

Może powinna dokupić siódmy zamek do drzwi...? Siedem to podobno szczęśliwa liczba, a ochrony nigdy za dużo, nawet jeśli to tylko numerologia.

Czemu tak w ogóle opuściła swoje bezpieczne schronienie? ...ach, tak. Lincz. Tren wzgrygnęła się nieznacznie. Samosądy były według niej złym pomysłem. Taka duża szansa trafić niewinną osobę. Jeszcze gotowi są powiesić ją tylko dlatego, że ma sześć zamków w drzwiach i parę osób od jakiegoś roku jej nie widziało, bo na zewnątrz nie wychodziła, chyba że naprawdę musiała.

Na kogo właściwie powinna zagłosować? Jeśli nie zagłosuje to wyda się to wszystkim podejrzane. Z pewnym wysiłkiem Tren próbowała przypomnieć sobie kogoś, kto mógłby pasować do definicji członka mafii. Jakieś niewyraźne imię zmaterializowało się w jej wyobraźni, a wraz z nim rozmazana sylwetka. Cóż, zawsze to lepsze niż nic.

LINCZ - Seshiro

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cehijow Płeć:Mężczyzna
Sługa Miecza i Korony


Dołączył: 15 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2010, 11:30   

Cehijow skończył ostatnią stronę sprawozdania przygotowanego dla rosyjskich przyjaciół. Chociaż czy przyjaciółmi można nazwać ludzi których znał tylko z głosu. Przypomniał sobie tę noc podczas której po raz pierwszy się z nim skontaktowali. Dreszcz przeszedł go przez całe ciało.

Czy to co robię jest w porządku? - pomyślał.

Nagle zobaczył cień, jakby kogoś skradającego się z tyłu. Odwrócił się szybko z przestrachem, ale to był tylko kot. Wziął go w ramiona i pogłaskał.

Koniec pracy, może się przejdziemy?- rzekł do kota.
Nieopodal odbywa się lincz - kontynuował - Wykonajmy dzisiaj sprawnie robotę dla dobra nasze sprawy.

Wychodząc spojrzał jeszcze na zdjęcie celu. Nie wiedział czy uda mu się z tą osobą porozmawiać. Z oddali dochodziły do niego głosy tłumu. dołączył się do nich i powiedział ledwo parę słów:

Lincz - krew_na_scianie

_________________
Lecz biedny jestem: me skarby – w marzeniach,
Więc ci rzuciłem marzenia pod stopy,
Stąpaj ostrożnie, stąpasz po marzeniach.

William Butler Yeats.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 22-08-2010, 13:16   

Athi włóczyła się bez celu po ulicy. Niedawno zabito Sasayaki. Ciekawe kto to mógł zrobić. Dziewczyna nie znała nikogo, każdy mógł być ta samo sprawcą, jak i być niewinny. Jednak trzeba było na kogoś wskazać. Gdyby Athi odstąpiła od swojego głosu stałaby się od razu podejrzaną, a nie chce by więcej niewinnych ludzi znikało z miasteczka. Trzeba trafić na ślad mafii. Tylko jak... Dziewczyna długo jeszcze chodziła po mieście i myślała na kogo oddać głos. Gdy już wracała do domu, przez jej umysł przebiegła tylko jedna myśl, tylko jedno imię.
LINCZ- Serika
Weszła do domu. Ale czy na pewno to jest dobre rozwiązanie, na razie nie miała nikogo podejrzanego, to był ślepy traf.

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-08-2010, 13:36   

Koranona przestała szarpać struny sfatygowanego instrumentu. Podniosła kapelusz z ziemi w celu przeliczenia wrzuconych doń pieniędzy. Wśród kilku pomiętych banknotów znalazła stronę z dzisiejszej gazety. Rozprostowała ją starannie i przeczytała notkę;
Cytat:

Dziś w nocy ofiarą mafii padła obywatelka naszego miasta, Sasayaki. Sprawcy nie są znani. Trwa dochodzenie.


Nona zastanowiła się przez chwilę. Tan noc była ciepła, więc została jeszcze w mieście żeby pograć, choćby dla przechodzących ulicą kotów. Ale widziała, jak ktoś szybkim krokiem przemierzał miasto. Wokół owej osoby trwała atmosfera zdenerwowania i tajemniczości. Kora w prawdzie nie widziała jej twarzy, ale maiła przeczucie. Wtedy, nie wiedzieć czemu, w pamięci pojawiła się jej twarz, którą znała z widzenia. Ale widziała do kogo należy. Tak, to musi być znak!

LINCZ = Caladan

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 22-08-2010, 14:13   

Człowiek znany jako Potwór Latacz był w nie najlepszym nastroju... Ze snu wyrwał go telefon:
Cytat:
Tej nocy zamordowana została Sasayaki...


Niech to! Nie znał dobrze swoich znajomych... wydawali mu się porządnymi ludźmi. A jednak ktoś zabił. Nic tak nie pomaga jak długi spacer pomyślał i chwytając swoją wyświechtaną marynarkę wybiegł z domu, w roztargnieniu zapominając nawet zamknąć drzwi.
Jakiś czas błąkał się bez celu po mrocznych zaułkach miasta. W myślach rozważał wszystkie możliwości. Wydawało mu się, iż w ostatnich dniach widział jak Serika i znw odbierali jakieś listy...a może mu się zdawało?
W pewnym momencie podniósł głowę i zobaczył przed sobą spory tłumek. Tak nie mylił się! Samosąd jak nic. Cóż nie ma wątpliwości ze trzeba coś z tym zrobić. Trzeba tylko postarać się aby dokonano właściwego wyboru. Latacz dopchał się w końcu do samego środka dyskutującej grupy:

Lincz - Serika

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-08-2010, 15:54   

No tak, mafia znowu dała o sobie znać. Właściwie można się było tego spodziewać, ale dlaczego Sasayaki? Moshi położyła nogi na biurku i ze spokojem zaczęła przeglądać gazetę... Nie było jej żal denatki, za długo mieszkała w tym mieście by nie wiedzieć, że tu każdy w jakimś stopniu zasłużył na śmierć.

Pod okenm jej biura zdążył się zebrać mały tłum, wszyscy szeptali coś konspiracyjnie. Kobieta zmięła małą kulkę papieru i od niechcenia wyrzuciła ją za okno, wprost pod nogi podniconych wydarzeniem ludzi. Na starym rachunku z chińskiej knajpy widniały dwa słowa:

Lincz - cehijow

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-08-2010, 16:24   

Seshiro była w trakcie czytania gazety, gdy do jej drzwi zadzwonił dzwonek. Powoli odłożyła jakże interesujący artykuł i wolnym krokiem poszła otworzyć drzwi. Jakie było jej zdziwienie, gdy zobaczyła pusty korytarz i... list na wycieraczce. Zaciekawiona podniosła trochę przybrudzoną kopertę, w której znajdowała się kartka z napisem "Tej nocy zamordowana została Sasayaki". To był dla niej szok! Z całego towarzystwa to właśnie Sasayaki wydawała się jej najbardziej podejrzana. Jej czarne włosy, bystre, przeszywające spojrzenie....

Seshiro powoli wróciła do pokoju. Usiadła wygodnie w fotelu i usiłowała dokończyć interesujący artykuł. Jednak tylko usiłowała... Jej myśli błądziły zupełnie gdzie indziej.
"co jeżeli to ja będę następna?" pomyślała i zimny dreszcz przeszył jej plecy. Z sąsiedniego pokoju usłyszała chomika buszującego w klatce . Dziś ten hałas wyjątkowo jej przeszkadzał. Zastanawiając się kto może być mordercą poszła nakarmić gryzonia. Otwierając klatkę pomyślała:
LINCZ-Potwór Latacz

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group