FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  Następny
  Skąd kto jest??
Wersja do druku
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2006, 20:13   

Cóż ja jestem z Częstochowy, czyli z miasta o którym jest głośno zawsze wtedy gdy z wizytą do naszego miasta podążają tabuny pielgrzymów ;) Cóź ogólnie miasto takie jak każde inne nie jest to żadna kulturalna stolica regionu - pod tym względem jest raczej prowincjonalna, aktulanie mamy jeden multipleks a było gorzej przez okres bodajże 2 lat nie było żadnego komercyjnego kina, ponieważ wiele z nich zosatło zamknięte - a jedyne które przetrwało było przebudowane na multipleks - ze wzgledu na afery związane z finansowaniem tego przedsięwzięcia budowa ciągła sie dosłownie latami. Dobrych ciekawych barów czy klubów też jak na lekarstwo, brak skateparku i takie właśnie jest to miasto, uczelnie wyższe tez są dziwne - wiem bo do jednej z nich chodzę - ale tylko jeszcze 2 lata bo magisterium robię w Krakowie względnie w Wrocławiu, i właśnie te 2 ostatnie miasta są dla mnie najbardziej atrakcyjne jeśli chodzi o przyszłe miejsce zamieszkania.

A teraz głupie pytanie jest ktoś z Częstochowy ??

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Sokoliczka Płeć:Kobieta
Jasnowłosa


Dołączyła: 17 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2006, 22:21   

Ja jestem z Częstochowy. W sumie lubię to miasto, ale fakt pozostaje faktem, że jedyne wydarzenia kulturalne to koncerty różnego rodzaju muzyki sakralnej i przyjazd pielgrzymów. A ja akurat mieszkam niedaleko Jasnej Góry i śpiewają mi pod oknem..

Ale jest jeden plus - moje liceum jest niedaleko Matrasu ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Erii Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Cze 2006
Skąd: Mysłowice
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2006, 15:35   

a ja jestem z Mysłowic.....i chyba każdy tą mieścinę zna ze względu na obecnośc pewnego niczego sobie zespołu o takiej nazwie...(lokalny patriotyzm się odzywa^^).
Ano, tak poza kościołami, których mamy pokaźną ilośc niczego ciekawego tu ni ma...... nawet matrasa, o empolu nie wspominając....dobrze że katowice blisko >.<

_________________

Kości twoje zbieleją na prerii, tatuś i mamusia będą płakać, aż utoną we łzach, a z ciebie nie zostanie nic, w ogóle nic, może tylko tyle, żeby kojoty miały nad czym wyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7185747
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2006, 10:44   

Jestem z Rzeszowa - Stolicy Podkarpacia i Klejnotu Południa. Jeszcze na początku lat dziewięćdziesiątych była to autentyczna dziura, ale w tej chwili to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Cóż, uczynienie Rzeszowa miastem wojewódzkim wyraźnie pomogło...
Ale dlaczego wszyscy tak narzekają na Warszawę ? Byłem tam parę razy. Faktycznie, miasto kiepsko zaplanowane i hałaśliwe, ale ma jedną, ogromną zaletę - jest duże. Duże miasto oznacza dużo ludzi, dużo ludzi to spora szansa na spotkanie kogoś sympatycznego - i właśnie za tu lubię zarówno Warszawę, jak i Łódź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-07-2006, 15:27   

Cytat:
Jestem z Rzeszowa - Stolicy Podkarpacia i Klejnotu Południa.


O widze, że ktoś z okolicy:D Bywałem swego czasu często w Rzeszowie, głównie po to, żeby kupić karty do Magica i książki. Macie bardzo przyjemny kiosk (bo sklepem tego nie da się nazwać) z RPG-ami. Bardzo przyjemne miasto.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2006, 15:42   

Sokoliczka napisał/a:
Ja jestem z Częstochowy. W sumie lubię to miasto, ale fakt pozostaje faktem, że jedyne wydarzenia kulturalne to koncerty różnego rodzaju muzyki sakralnej i przyjazd pielgrzymów.


A to witam :] apropo pielgrzymek gdy zbliżają się do Częstochowy - to ja jak na prawdziwego Częstochowianina przystało opuszczam miasto - w trybie natychmiastowym ;P

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2006, 16:52   

wow!
ja jestem z najbardziej ciemnych wsi na kuli ziemskiej.
jestem z Jaksic- nieopodal Krakowa.
kiedyś mieszkałam w Stryszawie, tuż obok Suchej Beskidzkiej.

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2006, 10:09   

Cytat:
Macie bardzo przyjemny kiosk (bo sklepem tego nie da się nazwać) z RPG-ami.

Niestety, w tej chwili właściwie nie sprowadzają nowego towaru, nawet do polskich systemów. Największy wybór RPGów jest teraz w Empiku Plazie (na ul. Rejtana, niedaleko katedry), pewnie dlatego że kierownikiem rzeczonego Empiku jest erpegowiec.

Cytat:
Bardzo przyjemne miasto.

Bardzo mi miło :) Pomyśleć tylko, że kiedyś była to szara dziura, jakich mało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-07-2006, 11:50   

Cytat:
Bardzo przyjemne miasto.


A poprawiła się jakość wody pitnej? Ostatnio jak tam byłem, to herbata w barze śmierdziała chlorem na kilometr.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-07-2006, 12:24   

Heh, skąd ja to znam. Jedynym plusem mojej dziury jest woda ze źródeł głebinowych.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-07-2006, 14:14   

Cytat:
Bardzo mi miło :) Pomyśleć tylko, że kiedyś była to szara dziura, jakich mało.


W porównaniu do Lublina w zimie Rzeszów jest kolorowy. A co do dziur, to ja z Sanoka pochodze.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-07-2006, 16:07   

Trochę zabawni jesteście z tym brakiem patriotyzmu...

Ja jestem z Czeremchy i jestem z tej mieściny bardzo zadowolona. Cisza, spokoj, co prawda brak Empiku i tym podobnych ale mi to wcale za bardzo nie przeszkada, woda w kranie doskonała, co prawda internet drogi ale bywa, powietrze świeże, trawa zielona, powiedzie nie grożą, wichury bardzo przyjemne, gradobicia są tylko umowne a ulewy zdażają sie za żadko.
W dodatku mojego tatusia ludzie znają, a co za tym idzie znają i mnie więc nie bardzo się musze przedstawiac. Niedaleko zalew nad który nie chodze z powodow osobistych. biblioteka z miłą obsługą... I tak mogę wymieniac.
A ci tu siedza i smeca na swoje "dziury".
Źle? Do Nowego Yorku! Tam się znajdziecie.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Erii Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Cze 2006
Skąd: Mysłowice
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2006, 16:55   

IT. napisał/a:
Niedaleko zalew nad który nie chodze z powodow osobistych


Czyżby z tych samych osobistych powodów co ja?

tak btw; gdzie jest Czeremcha? O.o

_________________

Kości twoje zbieleją na prerii, tatuś i mamusia będą płakać, aż utoną we łzach, a z ciebie nie zostanie nic, w ogóle nic, może tylko tyle, żeby kojoty miały nad czym wyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7185747
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-07-2006, 17:35   

Erii właśie popelniłaś błąd.

Czeremcha: Niedaleko kleszczel, Niedaleko Hajnówki, Hiedaleko Bielska Podlaskiego, Niedaleko Białegostoku. Na północny wschód od Warszawy bardziej na wschód, mniej na półnony.

<<Takie powody osobiste że ten zalew, jak dla mnie, i nikt inny zdaje się tego nie zauważac, cuchnia. I to cuchnie tak okropnie ze nie moge się po prostu do niego zbliżac. Ani z pociągu patrzec na nie długo nie mogę. I nie mysl że boję się akwenów, co to to nie. Ale... Ten smrod bardzo skutecznie odstrasza mnie od tego miejsca>>

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-07-2006, 17:55   

Martita napisał/a:
kiedyś mieszkałam w Stryszawie, tuż obok Suchej Beskidzkiej.

Hmmm... kiedyś tam chyba zabłądziłem, jak objeżdżałem wypadek na zakopiance. Wlokłem się w ścianie mgły, potem parę razy zawracałem kiedy kończyła mi się droga, a pierwszym miejscem które rozpoznałem była właśnie Sucha, a konkretnie mosty zakopianki nad stacją ^^; W każdym razie, odniosłem wrażenie że gruntownie zwiedziłem okolicę...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 32 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group