FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2006, 15:16   

Ostatnio ściągnąłem na komórkę i gram w "Might and Magic" (nie ma to, jak się nudzić w łóżeczku... :} ) . Fajna przygodówka.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
SenSeiji Płeć:Mężczyzna
Wild Soul


Dołączył: 03 Gru 2006
Skąd: Rum-un-ia ^^
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2007, 13:04   

Ja męcze w tej chwili Key of Heaven na PSP, na PS2 narazie nic bo musze nową kupic, a na PC to Kroniki Riddicka, Gothic 3, Heroes 5 i RO. Ale i tak mam na to rozrywkę mało czasu bo mam mature w tym roku i egzaminy z gastronomi, więc mam troche kucia na ten semestr ^^.

_________________
A Dream like my, Dream always about nightmare's
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5487885
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-01-2007, 10:39   

Czemu bohaterki jrpgów są takie skretyniałe. Czemu bohaterki jrpgów są takie skretyniałe. Czemu bohaterki jrpgów...

Legend of Dragoon. Właśnie przeszłam na 2gi dysk, mam ochotę udusić Shanę. Głupia jest! Jak but!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-01-2007, 10:49   

A co zrobiła?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-01-2007, 11:13   

Właściwie to nic. Wystarczy mi standardowe klejenie się do głównego bohatera plus zwykłe bycie annoying. Może się odzwyczaiłam od tego typu bohaterek, bo dawno w żadnego jrpga nie grałam, nie wiem.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-01-2007, 13:08   

Shana jest wyjątkowo słodka, kochana, dobra, śliczna, urocza, i klei się do głównego bohatera, to wystarczy.... XD i jeszcze trzeba ją ratować XD ble!

(ja co prawda nie byłam taka wytrwała i doszłam tylko do połowy 1 płyty...)

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-01-2007, 14:17   

Age of Wonders czyli jak fajnie być (czarnym) elfem.

[Maruda] Tłumaczenie tej gry jest wręcz NIESAMOWITE. W dawnych czasach, kiedy miałem Amige 500 zdarzało się, że obeznani z komputerami ludzie (tzn. ci, co potrafili obejść autostart na dyskietce i otworzyć edytorem lub file masterem pliki tekstowe w grze) czasem bawili się w tłumaczenie programów.

Polegało to na tym, że po prostu podmieniało się tekst. Jako, że zdolności koderskie były wtedy rzadko spotykane, a tekst musiał być tej samej długości, co oryginalny, znajomość języka angielskiego natomiast nie była powszechna, to tłumaczenia były naprawdę zabawne...

Granie w Age of Wonders jest więc dla mnie miłym powrotem do czasow dzieciństwa. Tłumaczenie jest niesamowite, poczynając od Bohatera, który (po zebraniu odpowiedniej ilości ekspa) przeszedł poziom doświadczenia, przez włóczniarzy, mieczniarzy, na dużych fragmentach tekstu (np. dwustronowe wprowadzenie do jednej z misji), które w ogóle nie zostały przetłumaczone.[/Marudzenie]

Oprócz tego gra jest fajna...

To takie HoMM dla ubogich połączone z Warlords dla bogatych. Fajne jest zarządzanie rasami... Można łupić, burzyć (komputer bardzo lubi tą opcje), plądrować, wysiedlać (Zeg z kolei polubił tą opcje), zawierać kłamliwe sojusze... Po prostu jest super!

Walczymy z całymi rasami i narodami. W chwili, gdy podijemy któreś miasto, to jego mieszkańcy nie zmieniają stronnictwa, tylko my podbijamy osiedla pełne szubrawcow i buntowników, które non stop trzeba pacyfikować (albo wysiedlić i zaludnić kimś, kto bardziej zasługuje na życie w danym miejscu).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-01-2007, 14:30   

Ja sobie wreszcie sprawiłem Heroes...Co prawda wersja polska, czyli nie mogę już mieć w armii Vampire Lordów ani Czerwonych Wampirów, ale co tam...Grę trudno nazwac trudną, ale dopiero zacząłem grać, a komputerowemu algorytmowi na pewno brak geniuszu Mai czy Seriki.
Mam obecnie mało czasu na granie, ale jeśli znajdę więcej, to sprawdzę, co takiego w tej grze jest, że ludzie się na to łapią.
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-01-2007, 14:39   

Ja, podobnie jak Grisz, sprawiłam sobie śliczną wypasioną wersję Heroesów, wszystkie trzy części... Obecnie kampania rycerza w jedynce. O bogowie, jak mi tego brakowało... XD

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-01-2007, 15:05   

A ja mam dylemat. Dokończyć Heroesa 5 (1 kampania mi została) i
a) zacząć dodatek, który przyjdzie mniej więcej w środę
b) zacząć Heroesa 1, który przyjdzie razem z dodatkiem
c) dokończyć Age of Wonders, co ciągnie za sobą rozpoczęcie dodatku albo AoW 2
e) ciągnąć dalej Legend of Dragoon?

oraz, oczywiście: jak znaleźć ten czas do grania? Dobrze, że za tydzień ferie @.@

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-01-2007, 15:36   

Jedno pytanie: czy tylko mi na XP dwójka chodziła jakby chciała a nie mogła? Z trójką nie mam problemów, ale z dwójki musiałem zrezygnować (czego żałuję).
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-01-2007, 15:50   

Grisz - nie dziw się. Niestety, jedynka i dwójka NIE były projektowane z myślą o XPku (w sumie nic dziwnego ^^") i często się krzaczą...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-01-2007, 15:58   

Nie pomaga nawet użycie trybu zgodności z wcześniejszymi windami? <_<

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-01-2007, 16:42   

Głupie pytanie: nie możecie w to grać po sieci? Wiem, że to niewygodne, ale można np. zarezerwować sobie dzionek kiedyć i udowodnić sobie, kto tu rządzi.

Gdzies tu u mnie leży płytka z podstawką HoMM III. Też bym się chętnie dołączył.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-01-2007, 19:22   

Biorąc pod uwagę ile w to gram, pewnie zostałbym zmieciony raz dwa.
Nota bene, dziwną rzeczą jest to, że grając rycerzem, który ma w armii anioły, mogę spokojnie mieć armie nieumarłych, demony i tego typu swołocz. To trochę tak, jakbym w Panzer General miał w armii Tigery i Shermany.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group