FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2011, 20:21   

Odnośnie Skyrima - to najbardziej zarzynające kartę graficzną są wcale nie tekstury, ale Światła. Podczas gdy na zewnątrz gra mi działa płynnie, że aż miodzio, to podczas eksploracji ruin, szczególnie jak zbliżę się do dużej ilości świec zaczyna ostro ciąć.

Tekstury low / medium nie zmieniają w widoczny sposób płynności działania u mnie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spike Płeć:Mężczyzna
Ar-Raszid


Dołączył: 04 Paź 2011
Skąd: Medyna
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2011, 09:00   

Smk nie wiem nie widziałem anime ale gra żeby sobie na 15 minut co jakiś czas pograć jest dobra.

Polecam grę SkyDrift, wyścigi samolotów. Fajna gra miło można spędzić przy niej czas.
Wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.4 GHz,
1 GB RAM (2 GB dla Vista/7),
karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepszy),
1 GB HDD, Windows XP/Vista/7

ps. Wszystkim którym zagrzewają się karty i procki polecam wymianę pasty termo przewodzącej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 30-11-2011, 23:51   

TES ze smokami... Ale zagram kiedyś na pewno, bo to TES.

A ja pożyczyłem od kumpla Rage'a. I jestem mile zaskoczony. Myślałem, że to będzie bezmyślna nawalanka w postapokaliptycznych realiach z elementami wyścigów. Natomiast dostałem całkiem konkretnie klimatyczną gierkę z połączeniem cyberpunku z postapokalipską. Strzelanie jest oczywiście elementem dominującym, ale nie nastawionym tak mocno na bezmyślną rzeź, jak się spodziewałem. W dodatku karciana będąca jedną z minigierek jest naprawdę wciągające :P
Ogólnie pozytywny szok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 01-12-2011, 09:12   

Muszę przyznać iż moje negatywne nastawienie do grania na urządzeniach mobilnych nie będącymi konsolami odparowuje z lekka. Podpiecie pada od ps3 i podlaczenie tabletu pod telewizor hd daje ciekawe rezultaty. W pełni sprawna emulacja starszych konsol również pomaga cieszyć się wielofunkcyjnoscią.

A dla sytuacji w których targanie siedmio calowego tabletu mija się z jakimkolwiek sensem mój telefon, sporo mniejszy od paczki papierosów również nie ma problemu z, np grami ps1. Technologia naprawdę mnie zadziwia.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2011, 13:35   

Grrr... trafiłem właśnie na kolejną grę w którą grać najnormalniej w świecie nie mogę - przy czym o ile w wypadku AC 2 wiedziałem dlaczego (i dotyczyło to tylko kilku co bardziej porąbanych elementów), tak nowy Deus Ex załatwia mnie bez żadnej widocznej przyczyny. Wiwat technologia.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-01-2012, 20:19   

Battle Moon Wars: The Best

Czyli serie Type-Moon (między innymi Fate/stay night, Tsukihime i Melty Blood) spotykają Super Robot Wars.
Gra się prawie identycznie i gra daje naprawdę sporo frajdy. Animacje ataków są niczego sobie, choć nie wszystkie wyglądają tak samo dobrze. Najbardziej przyłożono się do tych najsilniejszych/ najbardziej rozpoznawalnych (jak Unlimited Blade Works Archera czy Marble Phantasm Arcuied). Ci którzy będą narzekać na grafikę (nie najwyższych lotów nie licząc animacji ataków) powinni zdać sobie sprawę że to gra FANOWSKA zrobiona przez jednego człowieka. I jak na jedną osobę efekt jest fenomenalny. Prawdziwa gratka czeka fanów mechów. Nie zdradzę o co chodzi ale gra jest beczką śmiechu (ostatni atak Gilgamesha! I nie jest to Enuma Elish!) i zabawy w odnajdywaniu wszystkich referencji do różnych anime (nie tylko dzieła Type-Moon). Radzę dać szanse fanom RPGów taktycznych. Cierpliwi znajdą zangielszczoną wersję tudzież patch.

Próbka dla ciekawych.

PS: Wersja The Best jest wersją kompletną zawierającą wszystkie akty plus bonusy tak więc jeśli się przymierzać to do tej wersji.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-01-2012, 20:52   

Karel napisał/a:
Najbardziej przyłożono się do tych najsilniejszych/ najbardziej rozpoznawalnych

Nie do końca - po prostu te ataki były animowane na końcu, gdy autor nabrał już wprawy. Ataki napisane w pierwszych częściach wyglądają znacznie gorzej, chociaż cześć została wymieniona na nowsze animacje w 3 i 4 rozdziale.


Karel napisał/a:
Prawdziwa gratka czeka fanów mechów. Nie zdradzę o co chodzi ale gra jest beczką śmiechu (ostatni atak Gilgamesha! I nie jest to Enuma Elish!)

Co tam
Spoiler: pokaż / ukryj
Goldion Hammer
, kombinowany atak Hisui i Kohaku czy Shirou i Sakury to jest dopiero gratka ;P Ba, a Magical Amber i jej jazda na miotle w stylu Eureka Seven?
Nie wspominając już Kaleido Ruby z działem magicznym wprost z Nanohy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Riktiktik Płeć:Mężczyzna
Dobry spaczeń tak tak


Dołączył: 27 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2012, 19:38   

Spike napisał/a:
BF 3 nie spodobał mi się właśnie z faktu że nie gra się samemu tylko z całym oddziałem, jednak graficznie jest dobry.

Keii uważaj z tym grzaniem z doświadczenia wiem że częste grzanie się laptopa prowadzi do rozlutowania się układów szczególnie jeśli chodzi o układy graficzne.


BF w singlu jest poprostu daremny w multi robi się z tego A-team a nie nawet cos zblizonego do pseudorealistycznej strzelanki , COD to jeszcze większy gniot multi dla małpiego refleksu akimbo i króliczków, a single to 3 h grę w singlu można przejść na prezentacji w markecie : /.
A co do rozlutowywania to ciężko osiągnąc temp 170 stopni :D bez trwałego uszkodzenia PCB


Tabris napisał/a:
"Śmigam" właśnie w Skyrim na PS3, niby wszystko w niej ładnie z małym wyjątkiem. Gra się strasznie tnie... Przez co jej urok gdzieś mi ucieka.


Bo do tych gier jednak mydelniczki za słabe są to : D


Loko napisał/a:
Tabris napisał/a:
Ale pan gra chyba w wersje na pc?

Owszem. Ale ból z zacinania się wszędzie jest ten sam.

I tam czy wychodzę lepiej... wolałbym raczej żeby płynnie chodziło. Miło, że karta graficzna pomaga mi w taktycznej części rozgrywki, ale od spowolnienia czasu mam perki.


Pan jak już go ktoś określił chyba wali na piracie na wersji sklepowej z powodzeniem mozna grac na detalach wysokich i średnich zasięgach widzenia z wyłaczonym wygładzaniem krawędzi na Athlonie 4800 i HD 3850 czy GF 9600 czyli procek za 70 zł karta za 110 zł. Na karcie za 500 zł obojętnie którego producenta i procku za 250 wyciąga prawie ful wszystkiego na 24 calowym monitorze jedyne co to wygładzenia krawędzi na max 4x. U mnie na E 7200 i HD 5750 ma przy ful ustawieniach min 28 klatek animacji a średnio 41. plik optymalizujący był na steam w 14 h od wydania gry !! Potem spierdzielili wydajnośc o 10% patche smoków na wstecznym ale już naprawili przed świętami.
W wypadku Skyrim gra jest warta swojej ceny około 100 zł w odróżnieniu od wszystkich BF i CODów. A ciecie ma pc jest z tego co wiedzę u znajomych wina głównie pirackiej wersji , tak ludzie dawajcie pajacom korporacyjnym więcej powodów do forsowania ACTA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-01-2012, 22:53   

Gram w Fate/stay night jak obiecałem...
I odnoszę takie wrażenie, że (jako że to moje pierwsze, visual story) nie wiele się to różni od czytania (średnio wciągającej na razie) książki.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2012, 14:20   

Od dłuższego czasu gram w Starcraft (w sensie: jedynka + "Brood War"). W tej chwili gram misję zergów w "Brood War". Przede wszystkim dzięki kodom, takich jak "power overwhelming" - bez niego tkwiłbym nadal w którejś tam misji terran w pierwszej części. Już przeżycie przez 30 minut nawału zergów bez kodów jest mocno problematyczne... Czasami pomagał odlot Command Center'a. Czasami...
Udało mi się nabyć w Empiku za 30zł, co imho jest całkiem przyzwoitą ceną. Nie mówiąc już o tym, że to chyba pierwsza od dłuższego czasu gra w Empiku, dla której nie musiałbym kupować sobie nowego komputera...

Oprócz tego próbowałem grać w Cube 2: Sauerbraten Justice Edition - kontynuacja darmowego FPS. Okazało się, że gra ma dość spore wymagania - gdy tylko pojawiali się przeciwnicy do wystrzelania, gra muliła się niemiłosiernie (wymagane 1GHz procesor + 256MB RAM - buhahaha, mam procesor 2GHz i 2GB RAM i gra ledwo chodzi, przemieszczanie się trwa wieki, a celowanie graniczy z cudem).

Uznałem, że lepiej się zająć poprzedniczką, która na moim kompie chodzi całkiem nieźle (pomijając ewentualne problemy z przegrzewaniem się i okazjonalne bluescreeny).

Do tego doszło jeszcze coś takiego, jak Lost Legends 0.2. Na stronie pisze, że gra jest podobna do "Diablo". Owszem, sposób poruszania się, inwentarz, walka i tak dalej wyglądają podobnie. Jest jednak pewna różnica - o ile pamiętam, to "Diablo" miał fabułę, której tutaj na razie nie widzę (chyba, że fabułą nazywamy siekanie wszystkiego, co popadnie i zdobywanie kolejnych poziomów postaci). No i nie ma czegoś takiego, jak "game over" - postać ginie po to, by zaraz wrócić do życia i kontynuować sieczkę.

...Starcrafta udało mi się nabyć w legalnej wersji za przyzwoitą cenę, może Diablo też się da...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2012, 15:24   

korsarz napisał/a:
o tego doszło jeszcze coś takiego, jak Lost Legends 0.2. Na stronie pisze, że gra jest podobna do "Diablo". Owszem, sposób poruszania się, inwentarz, walka i tak dalej wyglądają podobnie. Jest jednak pewna różnica - o ile pamiętam, to "Diablo" miał fabułę, której tutaj na razie nie widzę

Ja nie wiem czy te dzieło warto porównywać do Diablo. Dla mnie to herezje, a w samo Lost Legends grałem, ale nie za długo. Gra(przynajmniej u mnie ma) miała tendencje do zawieszania po dziesięciu minutach gry.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2012, 17:03   

korsarz napisał/a:

Od dłuższego czasu gram w Starcraft (w sensie: jedynka + "Brood War"). W tej chwili gram misję zergów w "Brood War". Przede wszystkim dzięki kodom, takich jak "power overwhelming" - bez niego tkwiłbym nadal w którejś tam misji terran w pierwszej części. Już przeżycie przez 30 minut nawału zergów bez kodów jest mocno problematyczne... Czasami pomagał odlot Command Center'a. Czasami...

Bardzo polecam pograć trochę na necie... możesz mi wierzyć, po 20-30 meczach online wszystkie misje single player nagle wydają się banalne na Hard... (pamiętam misję Protosów z Brood War - należało zająć świątynię i bronić się chyba 30 minut Zergami zajmującymi całą mapę... problem w tym, że wyciąłem ich przed zajęciem świątyni i czekałem potem nudne ileśtam minut przed komputerem licząc na jakiś zaskryptownay atak, którego nie było niestety).

korsarz napisał/a:

...Starcrafta udało mi się nabyć w legalnej wersji za przyzwoitą cenę, może Diablo też się da...

Masz szansę znaleźć też gdzieś klasycznego trójpaka - Diablo, Warcraft II i Stracraft w jednym.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-01-2012, 17:12   

Daerian napisał/a:
Masz szansę znaleźć też gdzieś klasycznego trójpaka - Diablo, Warcraft II i Stracraft w jednym.

Jest taki trójpack, ale tu chyba chodzi o Diablo II, bo jedynak o ile fajna jest raczej krótka...

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2012, 17:28   

D2 jak najbardziej daje się znaleźć - z tym, że cena od lat utrzymuje się na poziomie 50-60zł i tego nie przeskoczysz. Chyba, że trafisz na promocję np. w serwisie z kluczami do wersji elektronicznych. Pudełkowe raczej nie spadają poniżej 50zł

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-01-2012, 17:32   

Bo to dobra gra jest ^^
Dlatego cieszę się, że mam swoją wersję od pierdyliarda lat i że nadal działa. A ostatnio nawet sobie ze znajomymi i bratem gramy na Hamaku.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 128 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group