FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Mangowe RPG'i są fajne

Grałeś już w jakąś gre obsadzoną w mangowych klimatach?
Tak
85%
 85%  [ 55 ]
Nie
14%
 14%  [ 9 ]
Głosowań: 38
Wszystkich Głosów: 64

Wersja do druku
Boski Miszcz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lut 2003
Skąd: Tam, gdzie Mazoku mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2003, 19:10   

No to jeszcze jedno: jakiś pomysł na wersję PC? W sumie konsolowa też być może, ale jakiegoś emulatora przydałoby się poszukać...

_________________
Ku chwale LON!

A la la la la LON, a la la la la LON LON li LON LON LON LOL, oo!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Irenicus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 06 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2003, 19:24   

No to teraz ja wydrę ryja : P

Final Fantasy VIII (*_____*) , Seiken Densetsu 3 , Final Fantasy 6 ,nad Golden Sun się jeszcze zastanawiam ,bo miałem kiczowaty emulator i ciągle savy kasowało = =

Eee postacie ?^^''' , Rinoa ,Edea , Terra ,Angela ,Selphie ^^

Vanille - >ja przeszedłem całego FF VI ,tylko że zapomniałem : P ,może będę ci w stanie pomóc ^^ ,na końcu Kefka pojawia się pod postacią kilkuskrzydłowego anioła , bez wykutej na pamięć ultimy ,ani rusz : P

Chrono Cross też chciałem ,ale nie mam jak romów ściągnąć T_T , na DC zwykle wszystkie sloty zajęte : P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-07-2003, 20:41   

Dobra, jeśli chodzi o postacie, to u mnie bezwzględnie króluje Milenia z gry Grandia II

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-07-2003, 22:03   

Iren,ja bym przeszla FF6,ale mam taki idiotyczny problem,ze za kazdym razem jak sie zapowiada ze juz juz przejde to zawsze mam formata i trace save'y,albo w ogole je trace bo mam dziwny emulator itd itp ==" i znowu musze grac od poczatku...ale to nic! Warto!

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2003, 23:21   

Vanille --->Finale i CT to jedyne gry,w które grałem kilka razy. Taka ich dziwna magia. Świetne postacie, fabuła, muzyka, smaczki (np. słynna muzyczka "crystal theme" (pojawiająca się m.in. w FF7) pojawiła się już w FF1 na NESa, zresztą jest remake FF1 i FF2 na WSC, grafa wygląda ślicznie) , Square dopracowywał to do perfekcji. O ile zwykłego CRPG jak np. Morrowind przejdę jeden raz i potem mi się nie chce to wyżej wymienione mógłbym przejść ponownie. No i oczywiście polecam komiks RPG World (link jest w topicu o tej samej nazwie). Co do emulatorów to do SNESa polecam SNES 9x, a do Playstation ePsX (grałem na nim w FF7 i FF9 (heh, w dziewiątce pojawił się nawet smaczek z jedynki, a czarny mag Vivi to jedna z najoryginalniejszych i najciekawszych postaci jakie widziałem. No i szwarccharakter Kuja ^^)). Przynajmniej na moim kompie te emulatory były niezawodne.

A co do Kefki - jest jednym z najłatwiejszych ostatnich bossów do pokonania w Finalach (trzeba mieć Sabina z dwoma szponami i amuletem poczwarzającym ilość ataków fizycznych, Terrę z Ultimą i amuletem pozwalającym dwa razy rzucić czar w kolejce, a reszta wedle uznania). Gdzie mu do Ultimecii, Exdeatha, Necrona, Imperatora, Dark Cloud, Chaosa czy nawet Zeromusa. Doprawdy Kefka jest niekłopotliwy ^^. Jedynie Sephiroth padł szybciej (przy użyciu summona KOTR ^^).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-07-2003, 11:10   

Bambosh,dzieki za rady,jak juz sie wezme za chyba poszostne przechodzenie gry (-_-") postaram sie zapamietac ^.^ aaa,Ultimecia to byl twardy orzech do zgryzienia _^_ ale najlatwiejszym bossem i tak chyba byl Lavos... nie trzeba bylo wiele filozofi,wystarczylo dociagnac postaciom wszystkie technics i miec najlepsze bronie...^^

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2003, 16:55   

Gorzej jeśli się ich nie miało ^^'. Raz zaatakowałem Lavosa mając bohaterów na 54 poziomie i nie wykonałem dużej części końcowych subquestów. Rozniosła mnie druga forma Lavosa. Dopiero po przejściu wszystkich subquestów (z Black Omenem włącznie) i podbiciu ich do 65 poziomu Lavos był spacerkiem. W końcu zacząłem się bawić w rozmaite formy rozwalania jego trzeciej postaci. Np. Confusem Crona niszczyłem część która regenerowała się rzucając ataki magiczne, potem Dark Matter, Flare i Luminaire do odrodzenia jego kawałków. Kiedy Lavos odżywał powtarzałem to co powyżej. Lepszej metody już nie wymyśliłem ^^.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2003, 17:49   

Ja najbardziej lubie Grandie II (ludzie jesteście ślepi!!! Mareg ma usta ta taka kreska nad brodą) potem jeszcze FF 5, Golden Sun, Pokemon Gold (nie śmiać się) i Sailor Moon Another Story (nie śmiać się!!!!)
A z postaci to najbardziej lubię Elenę z Grandi 2 ten jej impakt bomb, a i Roana w książencej postaci (za True Dargon Rise)

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-07-2003, 18:31   

Na rysunkach obok tekstow mają usta, ale te ludziki, ktore chodzą po planszy już nie... A Impact Bomb Eleny to nic w porównaniu z jej White Apocalypse. To zaklęcie wymiata.... Podobnie jak Sky Dragon Slash...

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-07-2003, 19:39   

Mój osobisty ranking:

1. FFVIII
2. Chrono Trigger
3. Front Mission 1 i 3

Front Mission jest właściwie mieszanką strategii turowej i gry role-playing, ale zakładając, że cechą charakteryzującą RPG jest kierowanie postacią oraz złożona fabuła, to Front Mission do tego gatunku się kwalifikuje. Za FM odpowiedzialny jest Square, co mogłoby tłumaczyć jego jakość.

W sprawie Chrono Crossa... mnie gra ta, podobnie jak Bambosha, zawiodła. Początkowo zapowiadała się wyśmienicie. Pod koniec jednak wszystko zaczęło się psuć, aż w końcu... totalna katastrofa! Wyglądało to dla mnie tak, jakby nagle ktoś zakręcił kurek z kasą i trzeba było grę szybko skończyć. Później zwróciłem uwagę na jeszcze jeden fakt... postacie kierowane przez gracza są blade, szare, bez wyrazu. Gdzie im do głębii prezentowanej przez FFVII i FFVIII! Ale trudno się dziwić, biorąc pod uwagę gigantyczną ilość dostępnych postaci. Jeśli bohaterów jest tak dużo, nie można się skupić na żadnym z nich... i większość pozostaje dla gracza tylko twarzą i imieniem, niczym więcej. Chrono Cross byłby grą bardzo dobrą, gdyby nie te duże niedociągnięcia, pozostawiające złe odczucia po ukończeniu gry.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Pico Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2003
Skąd: Urzędów
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2003, 00:02   

Mam pytanko kto ma FF7?
Ja mam Grandia na PSX (obraz płyty Grandi ośle dop. PDS)

_________________
Wiele osób myśli że jestem dziwny... mają racje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4126141
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-07-2003, 00:05   

Ja & Bambosh mamy FF7 na PSX oryginał (z Allegro).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Pico Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2003
Skąd: Urzędów
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2003, 19:01   

A na PC?

_________________
Wiele osób myśli że jestem dziwny... mają racje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4126141
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2003, 19:45   

Z tą to już ciężej. Poza tym z tego co wiem chodzi tylko pod Voodoo i trzeba mieć jakiś program go emulujący. Albo kartę Voodoo.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-07-2003, 08:29   

Ja VooDoo nie mam, a mi chodzilo FF7 (jesli to o nim mowa)

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group