FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 17-06-2006, 14:02   

Mao napisał/a:
Czekam na kolejny ep. Fate/Stay Night *_*

Już za chwileczkę, już za momencik... _^_

/me patrzy jak w ciągu paru minut 800-userowy #eclipse spuchł o kolejnych 20

No... na release dojdzie do 1,5 tysiąca...

A ja wczoraj dojechałem do 9 Ergo Proxy, i zrobiłem pauzę bo nie chcę zwisnąć na jakimś cliffhangerze obgryzając palce do releasu.. no a poza tym, muszę wydębić kolejne epki.

Fajne, jak zwykle przyszłość jest ZUA i MHOCZNA xD

Mam ochotę podgonić Nishi no Yoki Majo, bo te 8 epków leży i kusi a ja widziałem jeden xD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Abigail Płeć:Kobieta
Naleśnikara


Dołączyła: 29 Mar 2006
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2006, 15:06   

Mam zamiar zabrać się dzisiaj za Fullmetal Panic albo Fantastic children, wreszcie mam czas na to. No i czekam na Fate/Stay...

A wczoraj nadrobilam 11 i 12 ep. Ergo Proxy

_________________
Here's the last toast of the evening, here's to those who still believe
All the losers will be winners, all the givers shall receive
Here's to trouble-free tomorrows, may your sorrows all be small
Here's to the losers, bless them all!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658926
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-06-2006, 16:35   

Skończyłem Vandread II. Jak jedynka - niezła i bezpretensjonalna.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2006, 19:49   

Eheh, Koniec Fate/Stay Night. Zakończenie było do przewidzenia bez konieczności grania uprzednio w grę. Podziwiam piosenkę z endingu. Jest piękna. Szczególnie słowa =]

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
Lucy Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2006, 19:58   

A ja nie wiem czy mam zdecydowac się na oglądanie Wolf's Rain. Inni mnie namawiaja a inni żebym dała sobie spokój. A wy co sądzicie o tym anime?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1746900
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-06-2006, 20:10   

Jedno z lepszych, moim zdaniem. Nie wiem jak z czterema odcinkami końcowymi, które dokręcono później i których nie obejrzałem, ale wcześniejsze są w sumie i tak zamkniętą całością. Polecam, ma niepowtarzalny klimat.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Lucy Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2006, 20:40   

THX bardzo mi pomogłeś i dzięki temu od jutra oglądam Wolf's Rain.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1746900
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2006, 23:25   

Ysengrinn napisał/a:
Jedno z lepszych, moim zdaniem. Nie wiem jak z czterema odcinkami końcowymi, które dokręcono później i których nie obejrzałem, ale wcześniejsze są w sumie i tak zamkniętą całością. Polecam, ma niepowtarzalny klimat.

Ja obejrzałem te 4 ostatnie odcinki (27-30) i teraz żałuję. Osobiście radzę skończyć oglądanie na odc 26. Klimat w tych późniejszych odcinkach zdecydowanie (i niekorzystnie) odbiega od reszty serii i potrafi dość skutecznie popsuć oglądającemu humor. Zresztą, jak już Ysengrin wspomniał, odcinek 26 jest całkiem dobrym zakończeniem dla serii.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ui Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Cze 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2006, 12:06   

Hm..właśnie przy końcu HLesson jestem a przedemną jeszcze HLAdvance & HLtheFinal- może nie jest to szczególnie ciekawe anime ale ma coś w sobie:)

..a potem zabiore się za Full Metal Panic^_^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kagami_chan Płeć:Kobieta
pragnąca iśc za nim


Dołączyła: 13 Maj 2006
Skąd: Polska ;)
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2006, 14:25   

Ja teraz oglądam Skura Wars, wiem wiem powiecie ze to stare, no cuz dopiero się za to zabrałam i trzeba przyznac, że mi się podoba. Ciekawa fabuła :D

_________________
Wkrada się ogień w serca, a wzniecony
już nie może być płomień utajony,
niewoli dusze, choć raz zniewolona,
panuje miłość - miłością zwabiona.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2006, 19:32   

W niedzielę posiedziałam sobie na tanuku i poszukałam ciekawych anime, pozapisywałam sobie ciekawsze w "ulubionych" i narazie ściągam:
- Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora (mam zapotrzebowanie na dramatyczne romansidła XD) http://anime.tanuki.pl/strony/anime/611/rec/618
- Early Reins (tak z ciekawości...dawno nie oglądałam czegoś gdzie nie ma magii itp.) http://anime.tanuki.pl/strony/anime/429/rec/423

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2006, 19:38   

Znacie? To posłuchajcie...

Wiadomo powszechnie, że Cowboy Bebop wybitnym anime był, a co więcej, był też anime o wielkich walorach rozrywkowych. Wiadomo też, że wiele osób za niewiele słabszą serię uważało Triguna z jego barwnym światem.

No to zróbmy bohatera, który wygląda jak zaginiony brat Spike'a Spiegela i wrzućmy go do świata takiego jak ten z Triguna, tylko bardziej pokopanego. Co prawda i Spike, i Vash preferowali broń palną, ale teraz na topie są katany, więc niech nasz bohater mieczem kule w niego wystrzelone odbija. Ale... Czegoś tu jeszcze brakuje, prawda? Przecież nieodmiennie wiadomo, że seria jest naprawdę super, jeśli występują w niej mechy. I to nie takie tam nowoczesne gundamy czy inne evangeliony, tylko takie jakie pamiętamy z dzieciństwa, które rozwalały wroga uderzeniami potężnego miecza. Że bohaterowi trochę nieporęcznie wędrować z mechem pod pachą? E, to drobiazg - jego super-cool mech będzie sobie w międzyczasie stacjonował na orbicie i zlatywał na dół tylko wtedy, kiedy trzeba będzie stłuc super-wypasionego mecha Złego, z którym nikt inny by sobie nie poradził. No i jak tu nie kochać takiej serii, która zawiera wszystko, co widzowie kochają najbardziej?

...Avellana obejrzała trzy odcinki Gun X Sword i tłucze łbem w ścianę.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-06-2006, 20:45   

Siostrzyczka ogląda Chobits to i ja przysiadłem na jeden odcinek...głupie, słodkie i raz jeszcze głupie - jak wszystko Clampa, chciałoby się rzec. Chwilami to nawet i śmieszne, ale tylko chwilami.
Pamiętam, że przez końcówkę przedzierałem się tylko dlatego, że moja druga siostra chciała to oglądać.
Powrót do góry
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2006, 22:03   

W sumie też nie przepadam za Clampem, bo nie dość, że to dość oklepana plakietka to jeszcze mało wnoszącą w moje życie ;] Ale muszę powiedzieć, że jeżeli chodzi o "Chobits" to owszem anime było denne, ale manga wciągnęła, przynajmniej mnie. Niektóre serie po prostu nie powinny być wprowadzane z mangi na ekran i na odwrót.

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-06-2006, 13:17   

"Girl meets Girl" - zareklamowano mi to jako nowiutkie yuri, więc postanowiłem obejrzeć, gdyż:
a) lubię yuri
b) ciekaw jestem co w tym gatunku da się jeszcze wymyśleć.
Początek mnie nieco rozczarował - dużo dziewuszek w szkolnych mundurkach i facet, wyglądający gorzej niż Shinji i zachwoujący się jeszcze gorzej - babochłop, acz nie bizon. Pewnie by mi się szybko odechciało, gdyby nie to, że gdzieś tam w tle latają jacyś kosmici.
Otóż nasz Hazumu wzdycha do laski. Wszyscy namawiają go by z nią pogadał, ale on...(niespodzianka) jest nieśmiały. W końcu jednak się decyduje, a wtedy okazuje się, że owa laska jest jeszcze bardziej nieśmiała niż on i nic z tego nie wychodzi. Frajer ucieka z domu, wszyscy go szukają, zastanawiając się, czy aby się biedaczyna nie powiesił.
Gdy "hero" staje na jakiejś górce, wydaje mu się że widzi spadającą gwiazdę i zaczyna się modlić, aby mógł sobie kogoś znaleźć. Niestety, "gwiazda" okazuje się statkiem kosmicznym, który w wyniku drobnego błędu zmienił trajektorię lotu, trafiając centralnie w Hazumu. I to mógłby być happy end, ale...
Kosmici czują się winni i odtwarzają Hazumu, z tą jednak drobną zmianą, że robią z niego kobietę i jako taką odsyłają na ziemię.
Podsumowując - nieco powolna akcja i niezbyt dowcipna, gdyby nie wątek kosmitów to byłby z tego średni romans i tego się obawiam w kolejnych odcinkach. Na perełkę pokroju Kannazuki no Miko raczej nie ma co liczyć.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 68 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group