FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-06-2006, 21:06   

Ponieważ skończyła się dawka Ourana (trzeba będzie jutro zapolować...) odkurzyłam dzisiaj płyty z animkami, które "nigdy nie miało się czasu obejrzeć". Wpadłam na Grrl Power - szalenie krzepiące... A następne w kolejce... Hm... Chyba się za Fullmetal Alchemista zabiorę, manga mnie intryguje >.>

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-06-2006, 21:57   

Fullmetal ? Jejku, znaczy się, że naprawde nie masz już niczego innego ?
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-06-2006, 21:58   

Mam od cholery, ale co mi szkodzi? XD

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-06-2006, 22:08   

Scrapped Princess, po raz pięćdziesiąty któryś... ;-) Swoją dorgą, kto ma Rosen Maiden? (nie chcę już biednej Ave niecnie wykorzystywać, a chętnie bym obejrzał)

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-06-2006, 22:22   

Mai_chan napisał/a:
Mam od cholery, ale co mi szkodzi? XD

Nie szkoda czasu na tkiego durnowatego tasiemca ?
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-06-2006, 22:25   

Tasiemiec to jest Naruto albo Dragonball, to ma *tylko* 50 odcinków z ogonkiem. Poza tym mówię, manga jest w porządku, z cyklu "Nie myśl, po co ci mózg!". A ja nie mam chyba siły na jakieś ambitne pozycje ;)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-06-2006, 23:06   

To ja z miejsca ostrzegam - anime DUŻO się różni od mangi. (mi się akurat anime bardziej podobało, ale jak to mówią - to co pierwsze bardziej do gustu zwykle przypada)

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-06-2006, 01:55   

Mai_chan napisał/a:
manga jest w porządku, z cyklu "Nie myśl, po co ci mózg!"

Ojjj.... Maieczko, to się przejedziesz jak nic <tak, wiem że to przeze mnie ten pierwszy tom kupiłaś, wiem>
Od pewnego momentu robi się nam z miłej i przyjemnej serii angst tysiąclecia, plus zamotanie fabularne, plus niewiadomo co, kto i dlaczego... i na dobitkę zakończenie wołające o pomstę do nieba.


Ale żeby nie uciekać od tematu za bardzo:
Zaczęłam Scryed i nie wiem czy sie śmiać czy płakać. Bo zakonczenia nie chcę oglądać, twórcy zrobili nam jedno wielkie chamstwo kończąc starania Xeres w taki sposób. A Ryuhou to debil, ojezu jaki debil... Pomijajac już idealistyczną Mimori i zidiociałego Kazu. A mogły z tego być takie ładne digimony, nooo...
Poza tym, przez kolegę alzheimera nie pamiętam czy pisałam, ale skończyłam szaleńczym nocnym rajdem Juuni Kokki i z czystym sercem stawiam je sobie na półce jako 10/10 i symbol jakości. Jedna z najlepszych serii jakie widziałam, ma ładne wyjście do kolejnych odcinków i nie byłoby to takie głupie, bo jeszcze tyle tam niekompletnych historii, że swobodnie na standardowe 26ep starczy.
Blood+ do 32ep i... boże! Czy ona... Czy ta głupia Dziwa... ? Jeżeli jednak tak i coś z tego będzie to Saya i spółka złapią takiego angsta, że... ojezuu...
Z fanatyzmem na Ergo Proxy doszłam do stanu, gdzie oglądam rawy, chociaż wiekszej połowy z tego co mówią nie rozumiem. Już choroba.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-06-2006, 02:16   

Alchemist byl fajny. Użyłam formy przeszlej nie bezprzyczynnie. Zakończenie powala, wgniata, doluje i podsyca rządze dystrukcji.
Mai looknij se. Ale radzę się nie przywiązywac do żadnego z bochaterów.

Po s-CRY-ed [Scryed ale tamta wymowa bardziej mi sie podoba] Ło ludoczki jakie denne zakończenie-e-e-e!! Nie no normalnie absurd żeby taka seria z takim zakończeniem... Tragedia! Paranoja! 5/10

Jinki Extend. Gdybym miala oceniać calkowicie na chłodno to by dostala 7/10 Ale że nie leza na mnie obowiązki recenzenckie moge sobie spokojnie pozwolić na ocenę rzeczywistych walorów tego anime na 3/10. głupia muza, niezla kreskaale nie ratuje sytuacji, FABUŁA!!! Niektóre motywy az mną zatrzęsły-y-y-y!! "moja ukochana woli starych dziadów no to ja zgwalcę jej czy tma swoją co za oznica przyjaciolkę ktora wygląda na 13 lat. A ona urodzi mi corkę" Gdyby nie fakt że mieszkamw bloku to bym chyba sobie powrzeszczala na tym, tym, tym... Czymś. Ja nawet nie wiem jak to nazwać. Nie polecam.Wręcz serdecznie odradzam. Można sobie niezobowiazująco poczytać mangę kawałeczkami ale od anime z daaaaaleka.

Silent Mobius. Leciutka jak pióreczko komedyjka ktora można i samemu i w towarzystwie. Jak się przejdzie przez początek to dalej samo leci. Nie boli, nie razi nie dołuje. Ocena oficjalna? 6/10. Ocena subiektywna? 8/10. Zakończenie fanserwisne. I to baaardzo cięzko.

Geneshaft. Nie wiem który raz. chyab szosty. Nadal nie rozumiem bochaterów. Nadal nie wiem o co wlaściwie chodzi. Nadal uwielbiam. 10/10

Trzy odcinki Outlawstar. coś to nie to... Źle się oglada. Bardzo to niemiłe. Zobaczymy ci zdzialamy w samotności.

Grenadier. Głu-u-u-pie-e-e-e. Ale fajne. Tylko wiek bochaterki to jednak przegięcie w stronę fanserwisu i to ciezkie. Wogule Vash w spódnicy z tym Jak Mu Tamem zamiast Meryl. 8/10 [czemu tak wysoko? Bo parring, bo podejście, bo zakończenie]

Mononoke Hime. Fajne. Ciagle jeszcze fajne. Nawet z Angielskim dubbingiem fajne. Nie pamietem kto mi mówił że zakończenie jest okropnie gozkie ale ten ktos miał cholerną rację. 10/10

[Zegarmistrzu. A wiesz że jedynka? To byla fajne. Miało klimat. I wogule to ten głu-u-upi D rezygnujący z hętnej laski... Ło boziu. Dawno się tak nie brechtalam]

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-06-2006, 11:10   

Simoun - kolejne yuri, tym razem w kliamatach sf/fantasy. Mamy dwa kraje, jeden dysponujacy jakąś technologią wymieszaną z magią, drugi klasyczną, opartą na okresie pary. Oczywiście, tłuką się ze sobą, głównie w powietrzu. Po jednej stronie latają setki małych quasi samolicików, po drugiej stado maszyn wyglądających nieco jak statek Jango Fetta. Każdym z tych "fettowych" statków kieruje tandem panienek, które przed każdą misją się całują (sic!).
Pierwszy odcinek to standartowa stłuczka powietrzna, w której ginie jedna z załóg i na ich miejsce pojawia się nowa.
Tyle o fabule....
Grafika zrobiona w 100 % komputerowo, ale dziś to już tak nie razi jak kiedyś. Dużo bezsensownych dialogów, godnych końcówki Evangeliona, chrzanienia o bogu, przeznaczeniu itp, z czego niewiele, jak na razie, wynika. Zobaczymy jak będzie dalej...
Co do Girl Meets Girl - oglądam dalej i muszę przyznać, że nawet wesołe, rzecz zrobiona z humorem i dystansem, na dodatek zero panchiry.

Cytat:
I wogule to ten głu-u-upi D rezygnujący z hętnej laski

Kochanie, on nie tyle rezygnował co nie mógł - bo był dhampirem a nie człowiekiem.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-06-2006, 11:14   

IT. napisał/a:

[Zegarmistrzu. A wiesz że jedynka? To byla fajne. Miało klimat. I wogule to ten głu-u-upi D rezygnujący z hętnej laski... Ło boziu. Dawno się tak nie brechtalam]


Znaczy co? Scryed? Ale oni przecież tak fajnie się tam bili...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-06-2006, 11:30   

GoNik napisał/a:
Blood+ do 32ep i... boże! Czy ona... Czy ta głupia Dziwa... ? Jeżeli jednak tak i coś z tego będzie to Saya i spółka złapią takiego angsta, że... ojezuu...
Na to wygląda... prawdziwa modliszka :> Najgorsze, że rawy są na 4 epy do przodu, i sądząc po tytułach ciekawie to dopiero będzie >.< A shinsen wziął tonę serii i teraz dla odmiany wszystkie laguje...
GoNik napisał/a:
Z fanatyzmem na Ergo Proxy doszłam do stanu, gdzie oglądam rawy, chociaż wiekszej połowy z tego co mówią nie rozumiem. Już choroba.
True. Ja skończyłem na 13. Kompletuję sobie a-kraze'a HDTV (1280x720 :3) ale po drodze wziąłem parę epków shinsena, rany co za masakra. Tak yoroshiku jak ani-jiyuu są o NIEBO lepsze.

Kolejne dwa epki xxxHOLiC i nadal twierdzę że to cieawa, nieprzeciętna seria. Mimo że do nowego stylu CLAMP trudno przywyknąć... xD

Poza tym na bieżąco Suzumiya Haruhi no Yuutsu, Ouran, Utawarerumono, Tsubasa Chronicle, Soul Link, Ah My Goddess (yay dla Peorth!!!). Muszę za to podgonić Nishi no Yoki Majo...

Grisznak napisał/a:
Simoun - kolejne yuri, tym razem w kliamatach sf/fantasy. Mamy dwa kraje, jeden dysponujacy jakąś technologią wymieszaną z magią, drugi klasyczną, opartą na okresie pary. Oczywiście, tłuką się ze sobą, głównie w powietrzu. Po jednej stronie latają setki małych quasi samolicików, po drugiej stado maszyn wyglądających nieco jak statek Jango Fetta. Każdym z tych "fettowych" statków kieruje tandem panienek, które przed każdą misją się całują (sic!).
...co w dodatku stanowi źródło napędu >.< Zaznaczyłem sobie serię do dalszego testowania, ale to-to jest dość trudno dostępne, żadna z uznanych grup chyba tego nie rusza...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-06-2006, 13:56   

Jako fan yuri postaram się obejrzeć całość, choc coś czuję, że dogoni głupotą Evangeliona...chyba, że taki bełkot zaserwowano jedynie na poczatku, a potem będzie normalniej.
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 24-06-2006, 20:50   

Po 9 odcinku FMA. Zdaję sobie sprawę z tego, że to dopiero początek, ale...

Na litość! Nie widzę tutaj NIC co mogłoby spowodować tak wielką popularność tej serii... 10/10? Przecież to jest ultra-przeciętne _^_ Kreska i muzyka w porządku, ale też nie jest to nic specjalnego... Naprawdę, kompletna przeciętność, nic specjalnego. Ani tragiczne, ani wspaniałe.

Natomiast intryguje mnie, że (jak twierdzi Vanny) yaoistki dopatrzyły się w tym fanserwisu... Zaprawdę powiadam wam, procesy myślowe yaoistek są dziwne i pokręcone. Roy i Hughes? Al i Ed? Na bogów! (co ciekawe, ja od razu zaczęłam kojarzyć Roya z porucznik Hawkeye... Naprawdę, myśli yaoistek są straszne)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-06-2006, 20:52   

Mai_chan napisał/a:
Roy i Hughes? Al i Ed?

Maieczko... Roy i Ed... plus RÓŻNE kombinacje obu panów z Homunculusami...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 69 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group