FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2006, 23:19   

Zaczęłam Melancholy of Haruhi Suzumiya, jestem po 2 ep. Narazie nic ponad "interesujące" nie potrafię powiedzieć, zobaczymy, co będzie dalej.
Dalej Ouran i czekam na dalszy ciąg Ergo Proxy.

Do tego, trochę z innej beczki, Twin Peaks - ep 14 seasonu 2. Uwielbiam Lyncha.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2006, 11:53   

Dobrnąłem do 38 odcinka Blood+ (ciekawe kiedy następne...) a teraz nadszedł czas na SE Lain oraz Fate/Stay Night, początki całkiem przyjemne :)

_________________


Ostatnio zmieniony przez gadrael dnia 03-08-2006, 20:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-08-2006, 12:59   

Parę dni temu skończyłem oglądać Melancholię Haruhi i stwierdzam, że to jedno z niewielu anime, które naprawdę mi się podobało ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 03-08-2006, 13:41   

Coś mnie naszło i zaczęłam wreszcie oglądać Weiss Kreuz. Łomatko. Dotarłam do połowy, po czym zrobiłam sobie przerwę i od paru dni nie doszłam jeszcze do siebie. Seria w sumie z potencjałem i z paroma postaciami do lubienia nawet, ale poziom Dramatyzmu i Tragicznych Przeżyć zwalił mnie z nóg. Znaczy, nie w sensie, że chlipałam potem w poduszkę - chyba jestem już za stara i za nieczuła na takie rzeczy, bo z każdym kolejnym nieszczęściem, jakie się przytrafiało Omiemu, łapałam coraz większą głupawkę. A to dopiero 12 odcinków! Jeszcze 13! Wszystko się jeszcze może zdarzyć (skoro już potwory z tentaklami były...)!

Hmm...
Zastanawiam się czy dla odmiany pooglądać teraz Azumangę, czy dalej iść tym torem i... Hamelna? XD

Poza tym Ouran, Nana, Saiunkoku, bez zmian.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-08-2006, 23:49   

Sesese.... Miyaczku pocieszę cię: pod koniec złapiesz głupawkę totalną. Pamietam, ze Weissów oglądałam w środku nocy, na zacinającym się napędzie cd, a po ostatnim odcinku czyli kulminacji Thagizmu, Mhocznych Przeszłości, tentakli i jakichś ciężko dziwnych mocach nadprzyrodzonych mało nie turlałam się ze śmiechu po łóżku. końcówka serii to taka dawka absurdu...


Niby z trochę innej beczki, ale ślepa jestem i uciekł mi temat o mangach gdzieś. Tsubasa Reservoir do ch124. Ale się porobiło...
spoilery napisał/a:
Najbardziej mi Faia szkoda, jak szmatę go potraktowali, jak tak można... Ciekawi mnie czy to jest początek końca mangi, czy wejście do nowego łuku. Jak dla mnie 15 tomów to i tak nieźle <chociaż co tam mu do Inuyashy i jego 47 XD>
A jak ładnie to będzie w anime wyglądać...
'evil vampire twins' XD no kto by się spodziewał...

SPOILERY SIĘ MASKUJE, DO JASNEJ ANIELKI! >__<
-zuy w-t-sama

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-08-2006, 01:20   

Zabieże się po raz wtury za Frutis Basket. Za dużo fików jak mnie Gonik była uprzejma podsumowac. A poza tym "wywalczyłam" Gundam Seeda i zobaczymy czy było warto. Sądząc po ostatnim odcinku i fakcie że główny bochater wygląda jak z Fafnera pewnie nie, ale też mnie wzięło. Zaczęło też Air Gear anime i bogu dzienki że jestem ostrzeżona że idzie ono totalnie inaczej niż manga [co jest po części zrozumiałe, bo przecież Agito/Akito to najbardziej fanserwiśna posta serri więc dlaczego nie przywali nią od razu?]
Ma zamiar zbara się za Aishiteru ze Baby i wreszcie obejżec tę stertę filmów co nazbierala... I zda maturę z chemi... Oj nie wiem, nie wiem...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-08-2006, 15:32   

Poszedłem do przodu z Simoun...po pierwszym, średnim odcinku trochę odczekałem, ale chyba warto było, bo to w sumie bardzo udany tytuł. Mamy tu życie i służbę na futurystycznym lotniskowcu, wszelkie rozterki związane z takim zyciem - watpliwości, śmierć partnerów, poszukiwanie własnych umiejętności itp. Problem jest taki, że w świecie anime wszyscy rodzą się kobietami, a w wieku 19 lat mogą wybierać czy chcą nimi zostać czy też stać się mężczyzną (przy czym bycie kobietą daje szersze perspektywy). Problem w tym, że maszyny bojowe mogą obsługiwac wyłącznie kobiety, dlatego też na lotniskowcach mamy prawdziwy harem. Oczywiście dziewczynki, z braku chłopów, kierują swoje uczucia w inną stronę i dlatego też mamy tu sporo shoujo ai.
Przyjemna rzecz, stopniowo robi się ciekawie a ilość angstu, na początku nieco irytująca
(scena gdy jedna z dziewczynek dowiedziała się, że będzie chłopcem:
- They said...gradualy my voice become different, my breasts will be smaller and my....
i w tym momencie wybucha płaczem, a widz, miast się wzruszyć, ryczy ze śmiechu).
Drugi odcinek Mai Hime - jejku jej, to jest takie głupie że aż śmieszne...
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 04-08-2006, 15:42   

Cytat:
Problem jest taki, że w świecie anime wszyscy rodzą się kobietami, a w wieku 19 lat mogą wybierać czy chcą nimi zostać czy też stać się mężczyzną


Holandia wygrała III wojnę światową o_O?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-08-2006, 16:08   

Nie bardzo...mamy tu teokrację i takpilotki są "kapłankami", eskadry "chórami" zas lot bojowy to "modlitwa". Maszyny zaś są napędzane boską mocą (aby silnik zadział obie członkinie załogi muszą się...pocałować).
I jak tu nie lubić anime...
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-08-2006, 16:47   

Grisz: łomatko! Ja już wiem skąd jesteś taki skrzywiony psychicznie! Skoro takie serie oglądasz...

A 'zuego w-t' ładnie proszę o wytłumaczenie mi, gdzie był ten spoiler.


nie wszyscy oglądający anime czytają mangę, a nawet jeśli, nie koniecznie dotarli dalej, niż dotarło w tejże mandze anime. I nawet oglądając anime nie trzeba być na bieżąco do 12tki w s2 >_> To o czym pisałaś Z PEWNOŚCIĄ nie wywodzi się z tomu 8-ego...
-tyrański mod, zuy thotem-sama

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-08-2006, 16:55   

Goniu, a to jakaś tajemnica, że ja yuri lubię ? W końcu o czym miałem panele na Pienrniku i Animakonie ? No i niby czego recenzję zadebiutowałem na Tanuki ?
A ta seria mi się tym bardziej podoba, że lubię tytuły w których wojnę toczą armia z armią a nie armia vs czterech dzielnych zbuntowanych skautów walczących o słuszną sprawę.
Powrót do góry
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2006, 22:39   

Cytat:
Asrana na stos, Stos, STOS!!

NIE Athrun to mój ulubiony bohater jak już kogoś na stos to Kire z Shinnem

Cytat:
Żyję nadzieją że ta różowowlosa Lux [Luxuria pełne imie? A to by było naprawde baaardzo niesmaczne...] okaże się posiada jakiś mózg. I że kocha tego swojego Asrana bo główny bochater od pierwszego odcinka zajety.


Lacus owszem nabierze rozumu, może nawet więcej niż byś chciała, już nie mówiąc o tym że w GSD zrobili z niej boginię która zawsze ma rację -_- A do tych paringów które są w pierwszych odcinkach to lepiej się nie przyzwyczajać i tak się wszystko pozmienia.
Nie wiem gdzie ty tu widzisz yaoiwate stosunki wszyscy są hetero i skończyli po parowani, no prawie wszyscy wiadomo to Gundam kogoś na tamten świat trzeba było wysłać.

Żeby nie spamować aktualnie oglądam
Utene
Otogizoushi
Utawarerumono
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-08-2006, 02:34   

Lain napisał/a:
Nie wiem gdzie ty tu widzisz yaoiwate stosunki wszyscy są hetero


Wiesz Lain... To jest tak że ja jestem uzależniona od fików a za każdym razem kiedy dwaj śliczni głowni bochaterowie wymienili drżące uśmiechy, albo spojrzenia, albo inne tego typu rzeczy to ja zwyczajnie widziałam, widziałam kolejnych dwadzieścia fików yaoiowych lęgnących się w główkach jakchś random yaoistek. I to mnie boli. Naprawdę boli.

Wogule to gdyby mi ktoś powiedział w okolicach trzynastego odcinka, kiedy właśnie wycierałam łzy z oczu, że dam temu 7/10 to bym nie uwierzyla.
Właściwie anime nie ma wiekszych wad i nie ma za co odejmowac punktow ale przyjmijmy umownie że patetycznośc [Endless mi się kojazył dosc intensywnie, moral i przesłanie i wogule zabawa dosyc podobna] i parring [dlaczgo nikt nie powiedział że to trzeba ładnie przewina do 23 epizoda a dalej jest już naprawdę dobrze?] no i zakonczenie to akurat trzy punkty w plecy.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-08-2006, 17:37   

Wreszcie zmęczyłem Saikano, z OAVką włącznie.
Sam fakt istnienia OAVki pokazuje że twórcy zdawali sobie sprawę z morza głupoty i banalności w tej serii.

Jeśli chcecie porządny, wiarygodny dramat wojenny z przekonującymi postaciami, którego tak strona militarna jak psychologiczna ma sens, to oglądajcie "Iriya no Sora, UFO no Natsu".

Przy saikano przy wielu ewidentnie z założenia wzHuszająco-dHamatycznych scenach parskałem śmiechem... tak były nieprzemyślane.

A teraz czas na (wreszcie! wreszcie!) ostatni NOEIN...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-08-2006, 01:08   

Skończone Nishi no Yoki Majo.
Łojezu jaki ten ostatni odcinek był durny... Nie to, że się nie spodziewałam tego nawału miłości i słodyczy, ale mimo wszystko. I nadal nie wiem o co w serii chodziło <oprócz ewidentnego i wyrazistego jak cholera wątku romansowego>, a już mechaniki świata to nie kapuję ni w ząb.
Genialny sposób na pokonanie króla...
Cytat:
powiedz gdzie królowa, bo użyjemy tego znowu"
ROTFL!
Lubię Barda, o!


Po raz DRUGI ostrzegam - spoilery się UKRYWA.
NIE chcesz wiedzieć co będzie przy trzecim.
-tyrański moderator, zuy thotem-sama.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 79 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group