FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-08-2006, 19:38   

Always my Santa
Króciutka, wesoła, ciepła i optymistyczna komedia z charakterystyczną kreską Kena Akamatsu o chłopaku, który spotyka dziewczynkę będącą początkującym świętym mikołajem.
Darling
Jeden z najweselszych hentajów jakie miałem okazję oglądać. Rysownik hentajów na krótko przed deadline'm musi szybko ukończyć komiks. Źródłem inspiracji i osobą pomagającą jest jego żona.
Przejdź na dół
Lina^^ Płeć:Kobieta
Alone...


Dołączyła: 26 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2006, 22:47   

Ostatnio wzięłam się za oglądanie po raz drugi Gokudo i Shaman King, przynajmniej tego, co mam na dysku i wezmę się za dokończenie Haibane Renmei^^*

_________________
Sekai-juu uwasa ni naritai
kagayaku mirai mo te ni iretai
Are mo kore mo honki no yume
dare hitori jama wa sasenai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Blaise Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2006, 23:34   

Ja ostatnio ogladam Black Lagoon, Air Gear , Inukami i Eureka Seven
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-08-2006, 02:11   

Skonsumowała blood+y relase Shinsena...

Diva to ma mocno nietrafione sposoby na przekonywanie ludzi do swoich pomysłów

Cytat:
'Kai, zostań moim Chevalierem, nie bądź żyła... jak nie jesteś przekonany to pomyśl sobie, że wtedy będziesz mógł z Sayą mieć takie fajne bejbi, jakie ja sobie przy pomocy twego zgwałconego przed ubiciem młodszego brata zrobiłam... co, nie chcesz? jak to...'


Kogo typujecie do tytułu idioty tysiąclecia? Kaia czy Solomona? Bo David w końcu zrobił co trzeba, ha! W sumie Mao też podjęła pewne kroki... Tylko w jej wypadku to najpierw trzeba komuś porządnie wlać... <sigh>
Ogólnie to Solomon no baakaaa! Na niego to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...
A Nathan jest zuy, mwahaha! A Amshela do piachu X]
Fruwajacy Haji! Yay! <nie, to nie spoiler! to jest w openingu>

Poza tym w ostatnich odcinkach mamy genialnie narysowane miasto. Oscara ludziom od teł! Jeszcze w żadnym anime nocne miasto nie wyglądało tak efektownie. Dłuugo nic tego nie pobije.
Mała próbka z #43:

żeby nie przeciążać forum:


_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2006, 02:45   

Hmm...
Ja mam jedno konkretne pytanie z gatunku pytań standardowych dotyczące Blood +, jako że ostatnio dość często przewija mi się ten tytuł przed oczami i to na tyle, żeby mnie zainteresować (no ok... w zasadzie to screeny miasta przesądziły sprawę... nie ma to jak mieć manię na punkcie takich światełek *______*): A o czym to właściwie jest?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2006, 11:39   

Heh, no ostatnio to faktycznie ostro zamieszali w blood+, aż jestem ciekaw co z tego wszystkiego wyjdzie.
Co do miasta nocą to chyba w któryms GITS widzialem podobnie wygladajace, ale może się mi wydaje tylko :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-08-2006, 11:58   

Po obejrzeniu ''AMV Hell'' mam zamiar dorwać się do Azumanga Daioh ^^
ciekawe czy się opłaci <3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2006, 13:18   

Opłaci się XD Oglądałam fragmentami trzeci raz wczoraj i jest tak samo śmieszne, jak za pierwszym razem. Jedno z niewielu anime, do którego pasuje określenie "kawaii" a nie pasuje "cukierkowe" czy "przesłodzone". Dodatkowa niespodzianka dla ludzi, którzy oglądali Bebopa i pamiętają głos Viciousa - ja o mały włos nie zeszłam, jak zobaczyłam/usłyszałam nowe wcielenie Norio Wakamoto ^_^

Dalej ciągnę Ouran i Nanę, za to od Bleacha odpadłam już chyba definitywnie - przynajmniej do końca fillerów. Nishi no Yoki Majo - nie takie złe, choć momentami lekko bezsensowne.
Cytat:
W szkole ktoś popełnia morderstwo i nikt (w sensie - jakaś ogórna władza) się tym zbytnio nie interesuje? Poza tym nie rozumiem pozycji Firiel - to ona w końcu JEST pełnoprawną kandydatką do tronu, czy nie? W odcinku bodajże ósmym 'zadanie' zostaje postawnione tylko Adale i Leandrze...

Przyłączam się do pytania o Blood+. Chociaż pewnie i tak po to sięgnę...

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2006, 14:13   

O czym jest blood+... Cieżko cokolwiek powiedzieć tak aby wam nie zepsuć przyjemności z oglądania, bo serial jest prowadzony w ten sposób że na początku kompletnie nic nie wiadomo, a głowna bohaterka i jej otoczenie z odcinka na odcinek powoli odkrywają to i owo. Najczęściej ludzie określają to jako anime o wampirach, w sumie można tak powiedzieć ale nie jest to opowieść w wampirach klasycznym stylu, nie spodziewajcie się żadnej magii czy sił nadprzyrodzonych, za to pojawiają się różne pseudonaukowe teorie :) Akcja rozkręca się dosyć powoli, mnie seria bardziej zainteresowała tak gdzies po kilkunastu odcinkach jak sie wyjaśniło to i owo, a gdzies tak koło 20 zaczyna się już naprawde dużo dziać :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-08-2006, 16:33   

też mam zamiar sięgnąć po Blood+ choć bardziej chce to obejrzeć mój brat xD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 16-08-2006, 20:38   

Ja dalej ciągne Ourana.

A tak to w dwa dni obejrzałam Escaflowna... Nie miałam spoilerów, gdyz nie ogladałam tego na Hyperze i raczej nie czytałam sporo o tej serii. Całkiem ciekawa, ma w sobie "to coś", a muzyka oczywiscie wymiata, tylko postacie do około 20 odcinku zadnej sympatycznej... Fabuła ma sporo dziur i niekonsekwencji, ale mimo to fajnie sie ogladało.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 19-08-2006, 23:21   

Gunxsword - niesamowicie głupia seria, wyczerpująco opisana przez Ave. Twórcy wyraźnie próbowali sił w autoironii ale polegli haniebnie. Niestety psuje to jedyną zabawę dostępną przy takich seriach - wyśmiewanie idiotyzmów. W sytuacji, gdy twócy świadomie starają się być zabawni aż głupio człowiekowi się roześmiać, a palec sam skacze po klawiszy przewijania...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-08-2006, 23:59   

Nanami napisał/a:
"to coś"

Widziałam Escaflowna po niemiecku co ZNACZĄCO odbiera jakośc odbioru, ale mnie sie wydalo tylko i wyłącznie bezdennie glupie. Pal licho kręskę bo da sie przywyknąc, ale tam chyab o nic nie chodziło! No moze poza tym ze Hitomi miala Misję...

22 EP. Z jakiegoś powody, kiedy pojawiła sie dziwczna wizja wniebowstapienia Vinca miałam w glowie tylko jedno słowo. I nic poza tym. A tym slowem było: <powiedziane tonem istoty wybudzonej ze snu> Pinokio.
Troche sie z tego pośmiałam. A poza tym bardzo lubie to Proxy z końcowki. nie wiem kim jest, nie wiem czym jest i czego chceale naprawdę je lubię.

Erth. Połowa drugiej serii. Mamy wojnę o pietruszkę między kastą "aprokreacyjnych" esperów a kastą jak najbardziej prokreacyjnych wojowników. Jak to do mnie dotarło to przez chwilę mialam dumbfounded a później slyszeli mnie chybana drugim końcu ulicy. Plus tego serialu: Jeszcze nie bardzo wida główne przesłanie. Może wogule go nie będzie...

Numb3rs: Zapowiada sie nieźle. Polecila mi [i odwalila brudna robotę] koleżanka, inaczej nie iwem czy bym sie złapała. Pocieszam sie tylko tym ze rozumiem co mówią bochaterowie. Nawet kiedy zaczynaja nawija o matematyce...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-08-2006, 01:44   

Cytat:
Escaflowna po niemiecku


Ah ten ichni opening...

Drugi dzień maratonu Outlaw Star. Oh joy ^^
Powrót do góry
sesshoumaru83 Płeć:Mężczyzna
olny one true master


Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Narew
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2006, 19:22   

Na bieżąco zapodaje Bleacha i ziomka Naruto i jestem w trakcie ogladania full metal panica Tsr:) Na swoja kolej czeka shaman king blood+ school rumble Semesster 2 kita a diamond dust :) :) stuffik na długie letnie wieczory:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 82 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group