FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-08-2006, 20:34   

Spróbowałem czegoś co się nazywa Muteki Kanban Musume.
Morderczo zeSDeczona komedia, właściwie slapstickowa.
Uśmiałem się po pachy, jeszcze trzymam się za brzuch i pozyskuję następne :>
A dla równowagi, obejrzałem całe Narutaru i przeczytałem całą mangę do tego...
spoiler napisał/a:
Jest równie dziurawa i zboczona, kończy się na 12 tomie i miałem prawdziwe evangelionowe déjà vu, bo w pewnym momencie autor najwyraźniej uznał że wyjaśniać np. co wyrabia sakura nie warto, za to warto by wskrzesić część odstrzelonych bohaterów w roli warzyw w rządowym szpitalu... do tego oczywiście całość kończy się apokalipsą i nowym początkiem świata, z Shiiną w roli nowej Ewy o.O

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2006, 21:11   

Zakonczeni Slayersi i FLCL na obu sie niezle usmialem :), teraz Inuyashe sobie ogladam, chociaz duzo tego troche, ale przyjemne.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
sesshoumaru83 Płeć:Mężczyzna
olny one true master


Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Narew
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2006, 21:37   

Pierwsze 80 odcinków Inuyashy jest bardzo dobra, przyjemnie się oglada , fabua jest wciagająca i różnorodna. Niestety następne odcinki są delikatnie mówiac przeciętne. Oczywiscie brak zakończenia serii jest wielkim minusem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-08-2006, 21:47   

23 EP.
Cytat:
Motym z "Diabelską" Real i "Anielską" Real ktora jest jednocześnie Marzeniem Dedalusa [Czy ja dobrze załapałam jego nazwisko? Yumeno Dedalus?] rozbawił mnie tak że jeszcze kładąc się spac chichotałam.


15 i 16 EP:
Cytat:
Teleturniej to było to. Gdybym miała jakieś watpliwości co do tego że EP to arcydzieło to po tym odcinku rozwialyby się jak dym. doskonałe. A 16 był świetny. Real coraz bardziej i bardziej rozkładajaca sie psychicznie... to był widok! Co prawda jest kilka przerażająco niezrozumiałych scen <<Scena z golącym się Vincem kiedy w lustrze odbijała sie Real i coś mowiła. W pewnej chwili na zblizeniu zacią mi się odcinek i tak siedziałam patrząc w to szalone oblicze... Jeszcze nie widzialam żeby światlo świec było tak dobrze uchwycone na rysunku. Właściwie czuło sie ciepło ognia>> ale kto by się przejmował? Prawdziwe "osohozi" dopiero nadciąga.


12 BL. MAŁO!! Co to ma znaczyc że tego jest 12 odcinków!? To jest stanowczo i definitywnie ZA mało.

12 Good Witch. Dostaje swoją 10 bo zasłużyło. Co prawda te gwiazdki w oczach... To było stanowczo za bardzo przegięte przegięcie ale przymknę oko bo sie dobrze skończyło. <<Czy dla kogoś poza mną ojciec głównej bochaterki wygladał jakby był na prochach i to od lat?>>

Kropeczko, słońce moich oczu, niech cię zaraza, cholera i korniki. Zamaskowałam całość, bo nie oglądałam Ergo Proxy i nie jestem w stanie stwierdzić, jak bardzo zaspoilerowałaś...

Na bogów, ile można tłumaczyć?
Mai

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2006, 23:04   

Skończyłam Fate/Staya. Matko, to naprawdę musi być dziurawe, skoro nawet ja (mająca w zwyczaju wzruszać ramionami - 'oj, chyba znowu się zamyśliłam i coś przegapiłam') zauważyłam ^^; Chęć oddania jak największej ilości wątków z gry była zdecydowanie głupim posunięciem. Mogli by je powycinać...

Cytat:
Na myśli mam chociażby powiązania Sakury i Rin. Gdyby nie zastraszająca ilość produkcji brazylijskich, które wtłaczane są do mej głowy codziennie przy obiedzie, mogłabym mieć trudności z domyśleniem się. Mogli już chociaż przemalować małej Sakurze włosy na fiolet, skoro i tak nic nie wytłumaczyli >.>


Dodatkowo wiedząc, czym jest oryginał nieraz nie mogłam się powstrzymać od "a fe, to zostało z hentaia chyba". Główny bohater jest idiotą... Aha - i nienawidzę zakończeń tego typu, bleh >.>


Zabrałam się za Azumangę. Zapowiada się uroczo, i właściwie niewiele więcej mogę powiedzieć x3

Dorwałam też Elfen Lieda - o matko i córko, szczerze wątpię żeby na moją opinię wpływały inne, zasłyszane. To po prostu jest beznadziejnie idiotyczne. Takie podniosłe, tragiczne, głębokie i słodkie! Te miłości, te okrucieństwa! Te zgnębione, niewinne duszyczki! Przeurocza kreska pasuje wręcz doskonale, te plamy krwi są tak realistyczne (<- ironia)... I wciąż nie mogę wyjść z podziwu dla sceny, w której by ułatwić zrozumienie zajścia facetowi z wydłubanymi oczętami ściany pokoju zamienione zostają w monitorki, wyświetlające ilustracje xDD A ta ponoć wspaniała piosenka otwierająca jest, imo, wyjątkowo paskudna, taka z serii "ciągnięcie wyrazów tak, jak nam się to w danej chwili uda, bez ładu i składu" ^^;

Pierwszy odcinek Aira - przestanę chyba używać swojego nieodłącznego "mou" po tym, jak zobaczyłam i usłyszałam główną bohaterkę. Oczęta w serii sprawiły zaś, że będę miała wstręt do jakichkolwiek narzędzy rozmazujących kolorki przez długi czas... I jak na razie wydaje mi się wyjątkowo naciągane ^^;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-08-2006, 16:26   

Zaczęłam Night Head Genesis. Po screenie na AniDB pierwsze skojarzenie: yaoj! Z incestem! Ale Shinsen yaoiów nie robi... <ale robi mecha loli fanserwis, czyli Demonbane XD> Po 3 odcinkach stwierdzam, że seria jest durna jak pół buta i głębhoka jak Bajkał plus ten fanserwis z yaoi incestem. I w tym leży jej komizm...

Jigoku Shoujo 1-4. Baardzo przyjemnie się ogląda. Tylko trochę się na śmiech zbiera, bo schemat odcinków przypomina mi ten z Witch Hunter Robin: wypadek, zgłoszenie, znaleźć witcha, zneutralizować witcha, happy end <no, nie do końca happy...>. Nie to, żeby mi to przeszkadzało... po prostu jednoznaczne skojarzenie. A kiedy Ai przebiera się w kimono i potem wygłasza formułkę o zagubionych duszach widzę jakieś mahou shoujo (konkretnie przemianę heroiny i jej super finiszujący atak). Znowu: to nie jest źle. To tylko moje prywatne skojarzenia. Może winny jest nastrój albo pogoda...
Poza tym op i ed są świetne, tak samo muzyka.
<poszła oglądać dalej>

mały edit, 20min później...
już wiem! wiem z czym mi się głos Rena kojarzy! Kyouya, mwahaha...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 22-08-2006, 21:18   

Dalej tarzam się ze śmiechu przy Muteki Kanban Musume.
Już mi się suby skończeły, teraz trza będzie włożyć więcej wysiłku i zWinny-ić rawy....
a tu macie strip z paroma screenami pod tytułem "Jak Miki-chan reaguje gdy zauważy że jej klienta ktoś napadł :>

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
akaryuu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 21:50   

Rukia napisał/a:
Po obejrzeniu ''AMV Hell'' mam zamiar dorwać się do Azumanga Daioh ^^
ciekawe czy się opłaci <3

hmm.. Wlasciwie to tez AMV Hell zachecil mnie do obejrzenia Azumangi w najblizszym czasie ;p
A teraz wa-totem jeszcze zachecil mnie do Muteki Kanban Musume.
Oj.. biedna neostrada.. ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 22-08-2006, 22:09   

A ja kontynuuję... tym razem kanbanowy strip pod tytułem "co miska ramenu może zrobić dla prezencji nękanej depresją nauczycielki" xD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
sesshoumaru83 Płeć:Mężczyzna
olny one true master


Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Narew
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 22:48   

Full metal panic Tsr został ukonczony:). Niestey czuję ogromny niedosyt , ale spodziewam sie nastepnej serii. Chyba zacznę ogladac Shaman kinga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-08-2006, 01:59   

wa-totem napisał/a:
A ja kontynuuję... tym razem kanbanowy strip pod tytułem "co miska ramenu może zrobić dla prezencji nękanej depresją nauczycielki" xD


O jezuniu...Ring!
Powrót do góry
akaryuu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2006, 10:39   

OMG! Muteki Kanban Musume. - obejrzalem pierwszy odcinek.. to mnie przeraza!!!! ;p Anime, to jednak nie są produkcje dla małych dzieci, bo wypaczają psychę ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-08-2006, 22:47   

Chevalier. Pierwszy epizod okazał się co najmniej intrygujący. Francja, Ludwik któryśtam, tajne stowarzyszenia, na koniec epizodu trochę okultyzmu...jeśli twórcom uda się zachować równowagę i nie zrobią sieczki z wampirami i wilkołakami, może się okazać wieelkim sukcesem.

ps zepsuli anime wstawkami CG. Cóż, znak naszych czasów. I studia I.G..
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-08-2006, 23:37   

Popełniłem błąd... Dałem siostrze Ouran...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-08-2006, 23:52   

*offtop* buhahahahahahahahahaha!!! *end of offtop*
i co i co i co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 83 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group