FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Elleander Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sie 2006
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2006, 19:22   

szczerze czekam na wydanie yeasy i nie widziałem jeszcze mechów, ale Utawarerumono jeszcze mi podpadło na chyba 14 odcinku gdzie tak spartaczyli kreskę i animację jakby się nie wiem spieszyli czy coś, pozatym uważam że z anime warto się zapoznać :)
Teraz na ekranie Zero no Tsukaima tuż obok Innocent Venus, takie serie dla każdego coś miłego warto zobaczyć :) Niedawno (7 minut temu) skończyłem Yume Tsukai, takie jakieś niemrawe anime jak ktoś ma trochę wolnego czasu i łącza można zobaczyć, dziwna kreska niezbyt skomplikowana fabuła i trochę biedna muzyka. No i jeszcze na koniec Higurashi no naku koro ni ma sporo ciekawych odcinków których lepiej po ciemku nie oglądać, ale ma bardzo skomplikowaną fabułę i ciężko oceniać przed końcem :)


Ostatnio zmieniony przez Elleander dnia 25-08-2006, 21:06, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1091866
Syrad Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Lip 2006
Skąd: Białystok (tam gdzie żyją smoki)
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2006, 19:37   

Ja obecnie oglądam zdobymam z trudem <chlip> Girls Bravo sezon 1 i 2
Ogólnie mówiąc ecchi, komedia, szkolna i romans, troche magic girls i fantasy ale tylko do smaku , bądź reakcji wymiotnej.Zależy od upodobań(czyt. gustu).
Kto wie może nawet recke napisze
Ale raczej się na nią długo poczeeeka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2150317
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2006, 20:32   

IT. napisał/a:
[Kto mi powie kto to byla Maria Kalls? <<Pyta IT.>>]

Nie wiem czy dobrze zgaduję, (bo nie dotarłem jeszcze do tego miejsca w B+), ale może chodzi o Marię Callas - słynną śpiewaczkę operową?

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-08-2006, 09:23   

Dziękuję Nameless. Kocham cię.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-08-2006, 18:15   

IT. napisał/a:
Dziękuję Nameless. Kocham cię.

Ejże, bo się zrobię zazdrosny...

Inukami
Anime z gatunku określanego przez moją znajomą jako "sprane". Mamy chłopaka i dziewczynę, którzy walczą z demonami - norma. Ona jest psem (w sensie dog-girl), posiada jakieś tam dziwne moce, on jej właścicielem. Ona strzela ogniem, on rzuca wybuchającymi żabami. Ona by z nim chciała, on z nią nie bardzo. On ucieka, ona go goni, by na środku ulicy pozbawić go ciuchów.
Demony są również niezłe, typu "niedoceniony pisarz, do którego nei odezwała się żadna kobieta, więc teraz biega goły po ulicach i starszy swym przyrodzeniem innych, a następnie ich rozbiera".
Ogólnie, głupawka, dla takich, któzy lubią tytuły w stylu "facet walczący ze złem włosami z nosa" nawet pozytywna. Niestety, nie dla mnie.
Powrót do góry
kropla Płeć:Mężczyzna
Mykoidalny tentakl


Dołączył: 25 Cze 2006
Skąd: Suchedniów city
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2006, 20:55   

Hahaha, wychodzi na to, ze to parodia Inuyashy :D

_________________
Jak po nocnym niebie sunące białe obłoki nad lasem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1148869
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-08-2006, 21:43   

*śpiewa* sunday, blood+y sunday....
<nie, nie pomyliły mi się dni>
czyli Blood+ 44 i 45. Komuś się ciężki świr wkręcił, oj ciężki... ciekawe kto i jak szybko go zabije. Pewne podejrzenia mam.
Poza tym: dlaczeeeeeego?! co komu zrobili?! i już widzę te tysiące yaojów.... przerażające.


Oraz Jigoku Shoujo do 17 odcinka. Naprawdę dawno nie zdarzyła mi się seria, którą bym połykała w takim tempie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 27-08-2006, 10:50   

GoNik napisał/a:
*śpiewa* sunday, blood+y sunday....
<przyłącza się>
xD

Tak, te stada rozochoconych Yaoistek mnie przerażają =_=

spoiler napisał/a:
Trup ściele się gęsto, co - jak widać - nie wiele znaczy, zawsze można kogoś zmartwychwstać xD


Poza tym, Utawarerumono do 21...
spoiler napisał/a:
nie ma to jak magi-mecha w fantasy anime *__* i kolejne potwierdzenie, że złego rozpoznajemy po kosym spojrzeniu i maniakalnym śmiechu ^^; a dobrego sprowadzonego na złą drogę (który później zginie tHagiczną bohaterską śmiercią) - po sterczących strąkach na głowie... o.O


Obejrzałem całe Yume Tsukai. O boszsz... ~_~"

Mam też za sobą trochę więcej Coyote (konkretnie 8, bo tyle zdążyłem zedytować). Z tego co widzę 4 właśnie poszło, 5 powinno zaraz też... słyszę też od FrozenHeat'a że yesy wreszcie skończy Soul Linka.

A, czy ktoś ogląda Zero no Tsukaima? Bo mi ktoś na ircu podsumował że "...to taki Harem Potter" o.O ROFL!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2006, 11:17   

Dobrnąłem do 21 odcinka Utawarerumono, faktycznie troche przegięli pałe, ale i tak sie mi podoba :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-08-2006, 12:21   

Cytat:
A, czy ktoś ogląda Zero no Tsukaima? Bo mi ktoś na ircu podsumował że "...to taki Harem Potter" o.O ROFL!


O tak.. Design przy tym jest słodki do bólu, główna bohaterka ma róż na głowie <u innych postaci mamy również pełną dowolność>, dyrektor szkoły wygląda jakby zabił Dubledore'a i zdarł z niego skórę. Plus, Luise, tytułowa Zero, ma zamiłowania do wymachiwania bacikiem ^^

spoiler napisał/a:
I patent z przenikaniem się światów zrealizowany został całkiem zgrabnie. Berło Zniszczenia. Przyznam się, przy scenie wyjaśniającej jej działanie odczułem wredną satysfakcję >]
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2006, 12:43   

Totem - liczę w takim razie na Yume Tsukai i dalej czekam na Joshikousei ;)

Z zaległych rzeczy - zmęczyłam czas jakiś temu pierwszy odcinek Chocotto Sister tylko po to, żeby stwierdzić, że to nie jest seria dla mnie. Koncept świętej mikołajki, dającej nastoletniemu bohaterowi prezent w postaci "zamówionej" przez niego we wczesnym dzieciństwie młodszej siostrzyczki nie jest zły. Można by z tego wyciągnąć coś na kształt Aishteruze Baby... Tylko, na litość bogów, dlaczego musi to się wiązać z Tragicznymi Przejściami z dzieciństwa ww. bohatera?! I co gorsza, dlaczego z ww. siostrzyczki widzimy najpierw bieliznę, a potem dziewczę w wieku wczesnogimnazjalnym z całą uroczą naiwnością zachowuje się jak gotowa na wszystko lolitka? Ja rozumiem fanserwis, ale są granice...

Binbou Shimai Monogatari natomiast zmęczę do końca, bo to tylko 10 odcinków. A potem zmiażdżę w recenzji. Temat typu "zwyczajne życie, zwyczajne radości, zwyczajne smutki zwyczajnych dziewczątek" nie jest zły z założenia, ale rany chomąta... Ww. dziewuszki mieszkają na innej planecie, która do złudzenia przypomina naszą współczesną Ziemię. Nie ma jednak na niej takich instytucji jak sierocińce i opieka społeczna, a dzieci po śmierci matki muszą same mieszkać i pracować (z serii by wynikało, że zostały sierotkami, kiedy starsza miała ze 6 lat, a młodsza rok), żeby zarobić na swoje utrzymanie... Jakie to wzruszające! Spłakałam się! ...A nie, jakoś nie spłakałam. Seria typu "a teraz na trzy cztery wszyscy się wzruszają", z tym że zdecydowanie głupia.

Honey & Clover II - po 7 odcinkach byłam zdania, że jest to o wiele lepsze od części pierwszej. Wreszcie emocje zaczęły grać i wreszcie coś się w życiu bohaterów dzieje, a nie stagnuje. Oczywiście coś za coś, bo tutaj zdecydowanie mniej jest elementów humorystycznych, ale to akurat można wybaczyć. Niestety odcinek 8 zdruzgotał moje nadzieje, spychając serię do poziomu oper mydlanych i polskich obyczajowych tasiemców.
Cytat:
Młodziutka superzdolna malarka na progu życiowego wyboru zostaje przywalona ogromną szybą, która OCZYWIŚCIE przecina jej akurat ścięgna i nerwy w prawej dłoni... I jeszcze ten widok złotowłosej kruszyny, leżącej na asfalcie pośród krwi i odłamków szkła... Tańszych motywów na wyprzedaży ogranych chwytów już chyba nie mieli?


Ale żeby nie było, że niczego nie chwalę - NHK ni Youkoso! to seria, gdzie przez trzy odcinki mocno zastanawiałam się, o co chodzi, bo że odleciana, to mało powiedziane (przy czym NIE zawiera żadnych elementów nadprzyrodzonych). Mówiąc w skrócie, to opowieść o młodym hikikomori, wokół którego zaczynają się dziać różne rzeczy, pomału zmuszające go do podjęcia rozmaitych działań... A przy okazji naprawdę ostra satyra na japońskie społeczeństwo i kulturę otaku (tu widać wyraźnie, dlaczego w Japonii nazwanie kogoś "otaku" to nie jest komplement). Rzecz świetna, ale przeznaczona stricte dla osób już bardzo otrzaskanych w temacie - do pozostałych część żartów na pewno dotrze, ale to co najważniejsze w tej serii po prostu im umknie.

A poza tym oczywiście dzielnie wiosłuję przez Aria the Natural, obśmiewam kolejne odcinki Ouran High School Host Club i od miesięcy czekam na ostatni odcinek Windy Tales...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-08-2006, 14:30   

Cytat:
NIE zawiera żadnych elementów nadprzyrodzonych
Główny bohater ma momentami inne zdanie >P

Warte obejrzenia? Bo manga jest rewelacyjna. I wart wspomnieć ragnarokowcom i pochodnym - naśmiewa się i z naszego hobby..
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2006, 15:10   

Nie twierdzę, że nie ma, ale dotychczas wszelkie cyrki dość jasno były wytworem jego umysłu. Chociaż jeśli w następnym odcinku naprawdę wylądują kosmici, to w tej serii by mnie to nie zdziwiło.

Wiesz, mangi nie znam. Anime na razie ma 7 z 24 odcinków, a 24 to dużo jak na taką serię. No i to jest Gonzo... Więc na razie warte oglądania, z tym zastrzeżeniem co powyżej - że to jest dla zaawansowanych przeznaczone.

Ragnarokowcom? Jeśli to gdzieś odjeżdża w stronę mmorpg to na razie jeszcze nie. Na razie bohater jest na etapie hentajowych symulatorów randek (a scena, w której uczy się w nie grać, jest naprawdę jedną z lepszych sekwencji komediowych, jakie widziałam).

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 27-08-2006, 15:42   

Emma in progress, obecnie 9 odcinek.
W zasadzie cokolwiek bym nie powiedziała, to i tak nie odda w pełni gamy uczuć i wrażeń, które spadły na Maieczkę w czasie seansu. Krótko - podoba mi się. Bardzo.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-08-2006, 18:25   

Windy Tales in progres ... jak opowiedzieć w posób naturalny, ciepły i sympatyczny o nadnaturanych mocach. Seria eksperymentalna w kresce, ale ta kreska do niej pasuje jak ulał.
Odczucia w trakcie oglądania: matko, te postacie są... naturalne! (me sie powtarza) Ich twarze mają mimikę! Dziewczyny mają BIODRA! I jakie to jest optymistyczne *___*

I co ważniejsze - wiewór wyglada jak wiewiór, a nie jak skrzyżowanie Mokony z szympansem :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 85 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group