FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 27-08-2006, 19:29   

Avellana napisał/a:
Niestety odcinek 8 zdruzgotał moje nadzieje, spychając serię do poziomu oper mydlanych i polskich obyczajowych tasiemców.

Nieeeeeee... Buuuuuuu...
<kuli się w kąciku niczym Tamaki>
Jak można było tak idiotycznie skrzywdzić trzymającą poziom fabułę?! Skończyłam właśnie sezon pierwszy i powoli zabieram się za drugi (uzależniwszy się zawczasu od openingu), ale coś mnie podkusiło, przeczytałam ten spoiler i teraz podczas oglądania będzie mi wciąż towarzyszyła myśl, że przy 8 odcinku się załamię _^_
<kiwu kiwu>

Poza tym chyba sobie przypomnę co nieco w wykonaniu Ghibli. Bo niedawno obejrzałam Howla, wreszcie w sensownej jakości, po czym doszłam do wniosku, że jak już mam patrzeć na coś z wojną w głównym wątku, to już wolę Porco Rosso.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2006, 19:51   

Miya - na pociechę powiem, że wątek Mayamy i Riki został poprowadzony rewelacyjnie (i rozegrany na najwyższych emocjach, ale tak, że się to dało oglądać) - i chyba tego już nie schrzanią. A wiesz, może Ty się wzruszysz, ale to ze spoilera dla mnie to było takie Thagiczne i Dhamatyczne, że naprawdę żałosne... Ta seria nie potrzebuje takich numerów!

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-08-2006, 19:53   

Cytat:
Jeśli to gdzieś odjeżdża w stronę mmorpg to na razie jeszcze nie.


Więc będzie. Jak wytną, przestanę ich serie oglądać >P

Hack Roots. Haseo = badass. Nareszcie >]

Chciałbym mieć takie zacięcie do ekspowania..
Powrót do góry
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-08-2006, 21:05   

No fakt, niezbyt dobrze to rozwiązali, miejmy nadzieję, że w 9 odcinku jakoś się to poprawi... =.=" Ale zgodzę się co do jakości poprzednich 7 - czysta klasa, lepiej niż w I sezonie. Dlatego to operowo-mydlane wydarzenie powinno znaleźć jakieś logiczne, ŻYCIOWE rozwiązanie...

A poza tym - odświeżyłam sobie 4 pierwsze odcinki Sailorek XD luuuudzie, jakie to było śmieszne XD typowe anime lat 90, ALE... ale w dalszym ciągu ma coś, co je wyróżnia na tle innych produkcji i sprawia, że w dalszym ciagu mile sie ogląda ^^

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-08-2006, 00:27   

Sm00ku... Usuń tego "spoilera" :P (/me nie ma na razie ochoty ogladac dalej //Roots, a teraz mam ochote ;)

Co do NHK, to robia sobie jaja z FFXI
Spoiler mangi napisał/a:
Te same klasy, stroje, rasy, pozycja RDM rzucającego czar, panorama, która pokazuje Mia bohaterowi (całkowicie zerżnięta), sposób funkcjonowania czatu, a walka ze smokiem, podczas której level zostaje obniżony na 20 (w grze jest tak samo ;) to misja na Rank 3 z FFXI XD


Edit:
Skończyłem czytać NHK i powiem szczerze, że nigdy nie byłem tak zdołowany po mandze (pewnie przez to, że aktualnie moje samopoczucie jest niewesołe) >_>
Ale cóż, może to pomoże coniektórym hikkomori dostrzec jak bezsensowne jest to, co robią. Samo NHK podsumowałbym chyba w jednym zdaniu jako "Japoński "Dzień Świra" w wydaniu młodzieżowym".

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-08-2006, 00:35   

To nie spoiler. To zachęta do oglądania.
Zresztą, bardziej spoilerowy jest trailer gry.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-08-2006, 09:07   

W sumie masz rację, tam to od początku wiadomo. Ale jak oglądałem Rootsy do któregoś odcinka to wydawało mi się, że Haseo do końca zostanie taki Sora'owaty >_>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-08-2006, 19:50   

Dzięki Avellanie wzięłam się za NHK ni youkoso. Jestem na etapie odcinka nr 3, cytat:
"Being a hikikomori may be understandable... but secluding yourself for a week and collecting a hundred and twenty gigabytes of pictures is something I wouldn't even do!"

Te 'a hundred and twenty gigabytes' .... mało sie ze śmiechu ciastkiem nie zadławiłam. Ja po roku miałam 5gb obrazków...

Satou jest genialny, te jego spiskowe teorie...

*poszła oglądać dalej*

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sesshoumaru83 Płeć:Mężczyzna
olny one true master


Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Narew
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2006, 21:15   

Z wielkimi bólami zdołałem obejrzec 5 odcinki Diamod dusta. Nikomu tego nie polecam , tak beznadziejnego anime juz dawno nie widzialem:( Po porażce jaki był ów tytuł , zacząłem ogląc Dragon Drivea.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-08-2006, 21:53   

Sm00k mnie zachęcił bestia i męczę .hack//Roots, zaraz zacznę oglądać 8my ep i mam nadzieję, że akcja nabierze rozpędu :<

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2006, 08:27   

Zabrałem się za Elfen Lied i gdzies w 1/3 jestem, dla odmiany mnie się bardzo podoba opening :)
No i dalej męcze Inuyashe, świetnie się to ogląda, tylko to narastające z ilością odcinków przeczucie ze fabuła donikąd nie prowadzi...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-08-2006, 11:53   

B+ do 45
To anime nie przesadza z fanserwisem, a przynajmniej nie przesadza spektakularnie. Więc czym u licha była scena z roslinką!? Czy twórcom nie przyszło do glowy ze yaoistki to potęga!?

Ouran do 20
Juz jest źle że zadna z postai nie budzi mojej szczegulnej sympatii, ale fakt że jednej z postaci nienawidze szczerą nienawiścią to już wogule tragedia... W dodatku poziom dowcipów jest taki... oczywisty ze aż mi głupio że się śmieję... ale czekam, czekam na zakończenie.

Ergo Proxy do 18
A pomyślec że ja właściwie nie lubię serii w których nie wiadomo o co chodzi... Ale w EP ta niewiedza jest podana w tak wspanialej okrasie i tak smakowita że po prostu nie moge nie rozpłynąc się w zachwytach nad jej smakiem.

Przeleciane wszystkie cztery serie Ertha [Ziemia: Ostatnie Starcie]
Ten serial ma w sobie jakąś taka wspanialą właściwośc że nie ważne jak wielkie bzdury pokazują na ekranie, nie ważne jak widoczne są niekonsekwencje w scenariuszu, nie ażne jak bardzo kwadratowe są szturmowe statki kosmiczne, widz ze zrozumieniem skinie głową i zorientuje się dopiero po fakcie że ktoś go tu chyba zrobił w konia.
W dodatku motyw ze zbawicielem jakoś się nadzwyczajnie dobrze udał...

Teraz robia sobie krutką przerwę żeby mózg traktował piata serię jako coś wogule innego bo na coś wogule innego się zapowiada.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-08-2006, 13:09   

Cytat:
Sm00k mnie zachęcił bestia i męczę .hack//Roots, zaraz zacznę oglądać 8my ep i mam nadzieję, że akcja nabierze rozpędu :<



Czuję się doceniony, bracie w bólu >]
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-08-2006, 13:23   

Przekroczyłem połowę Simoun...Chyba nie widziałem jeszcze bardziej shuio -aiowej serii dla facetów (nie mylić z yuri). Mamy tu wojnę, lotniskowce, dziewczynki zakochane w dziewczynkach w rolach pilotów, sporo walk a przy tym także i gadanie, które, o dziwo, nie nudzi. Coraz bardziej mi się podoba i oby druga połowa dorównała pierwszej.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-08-2006, 13:46   

Sm00k napisał/a:
Czuję się doceniony, bracie w bólu >]

Prędzej czy później musiało to nastąpić, ostatnio zawiesiłem się na 7 odcinku, wczoraj i dziś dooglądałem do 14 czy 15 bodajże. Btw, nie wiem czemu, ale wersja Za Warudo wyłącza się średnio raz na odcinek w losowym miejscu...
A co do samej serii - bardzo, ale to BARDZO boli brak tak wspaniałych piosenek, które umilały cierpienie podczas oglądania //Signa. Dobrze, że sama seria jest odrobinę mniej nudna, bo chyba bym nie wytrzymał -_-
Oby gra była lepsza...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 86 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group