FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-09-2006, 22:47   

Avellana napisał/a:
widzisz fanserwis yaoi w każdej scenie, w której dwóch facetów znajduje się w odległości mniejszej niż 1 km.

Jestem zmuszona bronic swojego honoru. Zwyczajnie najczęściej trafiam na serie w których albo taki fanserwis jest albo, jako że jestem zapalonym poszukiwaczem fików, wiem że ktoś go na pewno dojrzy i opisze po swojemu. I narzekam na zapas coby sie lepiej poczuc.

NHK. Albo to dalej będzie normalniejsze albo to rzucam. Nawet jeśli poszukuję w anime oderwania od rzeczywistości to nie tego typu oderwania i nie od takiej rzeczywistości. Istotom którym jego życie wydało się absolutnie prawdopodobne i zabawne z całego serca wspułczuję. Przy okazji mam też nadzieję że ta słodka panieneczka zrobi się mniej słodka... Ta mi się jawiła jako jakieś Zło...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2006, 23:07   

achiever napisał/a:
Przy okazji jaką serie polecilibyście z podobnie dobrym humorem jak HtC?

A to będzie trudne, bo takich serii zwyczajnie nie ma dużo... Honey & Clover ma dość specyficzną grupę odbiorców, dla której po prostu mało serii powstaje. Wydaje mi się, że może REC - ale ja tego nie oglądałam, więc trudno mi powiedzieć.
A jeśli jeszcze nie zahaczyłeś o Ourana, to spróbuj - humor tam jest dobrej próby i silnie absurdalny.

IT. napisał/a:
Zwyczajnie najczęściej trafiam na serie w których albo taki fanserwis jest albo, jako że jestem zapalonym poszukiwaczem fików, wiem że ktoś go na pewno dojrzy i opisze po swojemu. I narzekam na zapas coby sie lepiej poczuc.

Czyli dokładnie potwierdzasz to, co napisałam... Tropisz wszelkie potencjalne fanserwisy z zacięciem godnym najbardziej zapalonej yaoistki. Jakbyś się tak nie ekscytowała możliwością ponarzekania za to na serię, to nagle przestałabyś go widzieć. Ale wtedy - o zgrozo - mogłoby Ci się coś spodobać.

Co do NHK! - odłóż od razu. Nie, to się nie robi normalniejsze. Co więcej, to co tam pokazano jest bardzo prawdopodobne, oczywiście przerysowane - albo może raczej "zagęszczone" w czasie i przestrzeni dla potrzeb serii. Ale to bardzo przekonujący zapis ludzkich obsesji i odjazdów, a zabawne jest na pierwszy rzut oka - to jest bardzo niewesoła seria. Tyle, że - o czym pisałam kilka razy, a w recenzji chyba dam migającym tekstem - bez naprawdę dużej wiedzy o współczesnej Japonii i bez bardzo dobrego otrzaskania w rozmaitych sprawach z kulturą otaku związanych po prostu nie ma sensu tego oglądać. To tak, jakbyś siedząc w Japonii oglądała serial o polskim blokowisku i krzywiła się, że to wszystko zmyślone, bo takich ludzi, którzy się tak zachowują, w życiu nie widziałaś.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2006, 10:34   

No więc (wiem, że tak się nie zaczyna zdania :P) złapałem się za Muteki Kanban Musume... trochę pogięte, ale po prostu świetne XD. I to zdecydowanie widać już po pierwszym odcinku, a po drugim człowiek wpada w nałóg. Kto lubi zwariowane komedie, niech śmiało zaczyna oglądanie. Totem - dzięki za chwalenie się znaleziskiem :].

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-09-2006, 12:00   

Avellana napisał/a:
Ale wtedy - o zgrozo - mogłoby Ci się coś spodobać.

Wiem że offtopuję ale zastanawia mne skąd się wzią pogląd że żadna seria mi się nie podoba. Już drugi forumowicz mi to zazucił... Podobają mi się wszystkie serie które uparcie oglądam i fakt że narzekam na fanserwisy, głupie parringi i temu podobne rzeczy nie znaczy że ich nie lubię.

Night Head Genesis [czy jak tam sie pisze...] pierwsze 3epy. Główni bochaterowie są idiotami. Nawet nie chodzi o to że wychowali się w dziczy wśrud świrów i mieli na dzieńdoby zafunowane jakieś traumy <<Czy w japconii takie stosunki między brami sa normale!? Byl Ed z alem, teraz jest tych dwuch...>> ale o to jak z uporem maniakow dązyli do uwolnienia.
A ta ich siostra to jeszcze gorsza...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-09-2006, 13:56   

IT. napisał/a:
A ta ich siostra to jeszcze gorsza...

Ale ona nie jest ich siostrą.....

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-09-2006, 14:00   

Nie? to sorry. Jej rodzice wydali mi się baaardzo podobni. A i ona sama wyglad jak ten starszy. Ale skoro mówisz że nie, to nie.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-09-2006, 01:32   

Avellana:


Cytat:

A jeśli jeszcze nie zahaczyłeś o Ourana, to spróbuj - humor tam jest dobrej próby i silnie absurdalny.



Dzięki za poradę, wkrótce się za to zabiorę, natomiast w trakcie REC już byłem i fakt, że miło się ogląda, jednak do humoru z Hachimitsu to Clover wg mnie tej serii daleko.

Natomiast odnośnie tematu to jestem po Perfect Blue, kolejnych odcinkach HtC, po jednym odcinku i ostatnim OVA Record of Lodoss War (nie wciąga mnie zupełnie) i zabiorę się za Samuraia Deeper Kyo. Perfekt Blue nieźle zakręcony thrillerek, ogólnie świetnie się oglądało, ale dla mnie trochę dziur logicznych to w nim jest. Mimo to klimat trzyma świetnie i naprawdę warty obejrzenia.
Powrót do góry
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2006, 16:59   

Obejrzalem OAV Elfen Lied a teraz jestem w połowie Fantastic Children, calkiem interesująca fabuła, ale najlepszy z tego wszystkiego jest Ending, po prostu uwielbiam ten głos :). Z utworami wykonywanymi przez Origę zetknąłem się już w openingach GITS SAC i musze powiedzieć ze tez zwrociły moją uwagę, chyba bede musial którejś płyty solowej poszukać na sprobowanie...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
AnIoŁeK Płeć:Kobieta
AnIoŁeK-chan rlz ^^


Dołączyła: 28 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2006, 17:07   

Ja niedawno skończyłam Full Moon wo Sagashite i teraz jestem na 10 odcinku FullMetal Alchemist ^^ jesli chodiz o Full Moon to jak dla mnie zajedwabiste ^^ smialam sie i plakalam : P serio to byl ryk stulecia na koncowce to musialam poducha ryj zakryc zeby starych nie obudzic : P no a jesli chodiz o FMA to narazie zapowiada sie fajnie ^^ Ed jest the best Al wporzasiu a o innych to za duzo nie wiem : P najbardziej smytno (narazie) bylo mi w odcinku
Cytat:
co byla mała Mina : ( i kurde jak ten jej KOCHANY tatuś ją zamienił w ... w ... to coś : ( kurde no nawet nie wiem co to bylo i potem jak jzu ja ten kolo rozwalil to jak Ed płakał : ( to takie smutne : ( wogole zawsze gdy faceci placza mi jest smutno : ( a ogolem to fajna kreska itd : P


Spoiler zamaskowałam... Ja wiem, że to początkowe motywy, ale nie wszyscy muszą o tym wiedzieć ==; Mai.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3575458
hyatti Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Wrz 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2006, 12:14   

Ja mogę! Mam Full Metal Panic zwykłe, fumoffu<kyaaa>, i the second reid <czy jak tam>, Lepiej wyślij mi meilem wszystko co chcesz bo zapomnę wejść na forum :)

_________________
Can you see in the darkness of heart? I want to keep it "dark". She is YASHA!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5847063
hyatti Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Wrz 2006
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2006, 16:37   

Full metal alchemist jest super. jednakoworz moje ulubione anime. Teraz wyszedł 3 tom mangii z jpf "pełno metalowy" <- kochamy polskie tłumaczennia

_________________
Can you see in the darkness of heart? I want to keep it "dark". She is YASHA!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5847063
sesshoumaru83 Płeć:Mężczyzna
olny one true master


Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Narew
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2006, 18:54   

Skończyłem ogladac Deagon Drive'a i własnie zabieram sie za Shaman Kinga:) Shamanik zapowiada sie wielce ciekawie i ma aż 64 odcinki:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-09-2006, 19:03   

Cytat:
jednakoworz moje ulubione anime.


Jezus Maria, nie stosuj, dziecko, słów, ktorych znaczenia nie znasz...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Darxstar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 06 Wrz 2006
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2006, 15:54   

Jestem po Chrno Crusade...jak dla mnie ma ciekawy klimat, jest kilka odcinków odrywających się od głównego wątku, które według mnie rozluźniają atmosferę i ułatwiają dobrnięcie do końca... odreagowałem już zakończenie;( ( popłakałem się)
Jeśli ktoś ma chętke na historię o demonach z wątkiem miłosnym to polecam.

Teraz mam Chobits w TV, akurat coś weselszego i łatwiejszego do strawienia;D

_________________
Estuans interius ire vehementi Sephiroth!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7491057
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 07-09-2006, 17:12   

8 odcinków Welcome to NHK za mną... Wciąga toto jak odkurzacz, pomimo iż pokazuje taką ciemną stronę japońskiego społeczeństwa xD (nie to, żebym wcześniej nie zdawała sobie sprawy z jej istnienia ^^). Właśnie wskoczyło mi do grona anime, co do których z utęsknieniem będę czekać na następny odcinek.

A ending to autentycznie zabija.... zwłaszcza po takim artystycznym wstępie XD

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 88 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group