FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2006, 11:56   

Teraz jestem na oglądaniu 22 odcinka Hosta i mam niezly ubaw skojarzony z serią Tenjou Tenge. XD
Może zacznę oglądać także i Hell Girl, albo Wolf's Rain (nie wiem dlaczego, ale jeszcze tego nie oglądałam, a mangę mam! O_o)

_________________
Ones who are born at dawn...
Don't ever lose sight...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
lawi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Sie 2006
Skąd: Ozo
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2006, 16:47   

Skończyłam właśnie oglądać Elfen lied, oglądam również Naruto i skończyłam na 160 odcnku, ale nie wiem czy dalej opyla sie oglądać bo reszta to same zapychacze :/

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6988593
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2006, 21:33   

Elfen Lied zakończone, musze powiedzieć że nawet zrobiła na mnie wrażenie ta seria, ciekawe połączenie z "słodkich" i makabrycznych scen... teraz na oav czekam :)

22 odcinek Utawarerumono - pojawiło się kilka nowych elementów a razem z nimi jeszcze wiecej pytań, czekam z niecierpliwością na dalsze odcinki...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-08-2006, 21:42   

Cytat:
22 odcinek Utawarerumono


translator [Your- Mom] pokazał w tym epizodzie złośliwe poczucie humoru. Chwała za to.

I nikt nit ginie, damn ==
Powrót do góry
Martinez Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2006, 02:42   

Ja dalej jestem w swiecie Fantastic Children - im więcej oglądam tym więcej chce - niesamowicie wciągająca seria.
No i jedno wielkie pytanie - 18 epizod FCh, mniej wiecej 19 minuta zaczyna się pewien utwór - strasznie wpadł mi w ucho, ale... - zna ktoś tytuł?? ( bo szukam szukam i nigdzie znaleźć nie mogę, chyba ze to jest na drugim OST )

_________________
Nawet małpy spadają z drzewa.

Utkneła w nieskończonej pętli powtórzeń, a on jest idiotą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5540199
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-09-2006, 11:44   

Do 20 Air Gear.
Ach ta walka była taaaka dhamatyczna... Jak zwykle zastanawiam się skad trzynastoletni głowny bochater bierze takie teksty skoro bardzo wyraźnie NIE JEST typem inteligenta. Zastanawiam się czy jego zapatrzenie w niebo ma jakieś uzasadnienie religijne... bo zachowuje się jak bóg.
Cytat:
Braciszek Agito/Akito ma wspanialy sposób wyrażanie uczuc. Człowiek aż sie zastanawia jak bedzie traktował swoją dziewczynę skoro młodszego braciszka trktujejak worek treningowy a inni i tak nazywają to milością... Ale lubie drania, ma w sobie jakiś urok ten Kaito.
Ale całośc jak narazie kradnie motyw z Behemothem/Udou Airą: Czy ja dobrze zrozumiałam że oni chcą go wsadzic w wielką politykę!?


Czy jest na forum ktoś kto mi powie co to znaczy "akiramenai"? Tak wymówione, nie mam pojęcia jak się pisze.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2006, 11:58   

Nie poddam się/nie poddawaj się? ^^;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-09-2006, 12:32   

Dziekuję Katuś!

Dodam jeszcze a propos oglądanych ostatnio serii jeden komentaż: Yaoie to ZŁO. I lbo ze mną jest coś nie tak, albo w makabrycznej większości występuje jakiegoś typu fanseris yaoi. I to bardzo intensywny.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2006, 12:52   

Ja dalej męczę ten sam zestaw, bo mam za dużo roboty, żeby się za coś nowego wziąć...

IT. napisał/a:
I lbo ze mną jest coś nie tak, albo w makabrycznej większości występuje jakiegoś typu fanseris yaoi. I to bardzo intensywny.

Mam wrażenie, z Twoich wypowiedzi do serii, które znam, wnioskując, że po prostu widzisz fanserwis yaoi w każdej scenie, w której dwóch facetów znajduje się w odległości mniejszej niż 1 km. Nie martw się, minister Giertych ma zdaje się podobnie.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 01-09-2006, 14:41   

Sm00k napisał/a:
translator [Your- Mom]
On rozumie piąte przez dziesiąte, resztę dorabia wg. tego co mu fantazja podpowiada.
Jokesuby to nie moja działka, szkoda mi na nie pasma. Już wolę RAWy. Ale 22 jest już też i (trochę) lepszej grupy. Yesy. Zobaczymy...

8 Kanban musume, tym razem nabijali się z serii typu cośtam-rangers xD

Chyba wezmę się za yomigaeru sora...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-09-2006, 16:43   

Cytat:
Zobaczymy...
Sie ściąga. Bo i epizod ciekawy. Tylko czemu, czemu, czemu

Cytat:
Znowu mechy? Biomechy? Argh == Brakuje jedynie hentaia!
Powrót do góry
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-09-2006, 18:36   

Właśnie po Genshikenie i nie powiem, oglądało się bardzo sympatycznie:) Obecnie idzie pierwsza seria Hachimitsu to Clover, odcinek 16 i wkrotce zaraz reszta. Ta seria jest po prostu megaświetna, bardzo dobrze przedstawione charaktery, życiowe sytuacje, a do tego elementy komediowe, są dla mnie najśmieszniejsze ze wszystkich anime jakich oglądałem, tych komediowych i tylko z takimi elementami. Morita rulz! Przy okazji jaką serie polecilibyście z podobnie dobrym humorem jak HtC? (widziałem już Gren Green, Karin - średnie, Jungle wa itsumo - sory jeśli nazwa niedobrze, ale nie pamietam - to z Guu, The Melancholy of Haruhi Suzumiya - świetne)

No i też będzie zaraz Perfect Blue i Laputa - the flying castle. Także REC na finiszu.
Powrót do góry
Gustavus Płeć:Mężczyzna
mechalistkoholik


Dołączył: 22 Maj 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2006, 18:58   

Dzisiaj skończyłem "Shakugan no Shana". Wczoraj wieczorem zacząłem, oglądałem ciągiem ( sen to opium dla mas! ). Delikatnie mówiąc podobało mi się. Kreska bardzo podobna do "Melancholy of Haruhi Suzumiya" ( albo mam zwidy z niewyspania).

_________________
"Ich okręty są jak ich kobiety...
Piękne i szybkie, ale fatalnie się prowadzą"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6540254
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-09-2006, 20:13   

Kreska podobna bo rysowniczka ta sama ;p tudzież maczała w tym palce ta sama osoba (nie powiem na 100% bo nie mam linków)

Ja się wczoraj dorwałem do Final Fantasy VII: Advent Children ^.^ Strasznie mi się podobało, już zdążyłem 2 razy obejrzeć a dzisiaj się pewnie za 3ci raz zabiorę ;)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2006, 21:13   

Skończyłem Melancholy of Haruhi Suzumiya - ogólnie bardzo świeżo, lekko i zabawnie

Aktualnie jestem w połowie Shingetsutan Tsukihime - póki co jest "strasznie" tajemniczo powiem wprost że autorzy nawarstwiają tego trochę za dużo - i jak na serię o wampiarch jest adynamiczna - chociaż ma swój urok ... mam nadzieję że autorzy potrafią pociągnąć serię dalej w ten sposób żebym musiał powiedzieć że się mylę ....

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 87 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group