FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 22-07-2005, 17:39   

błagam... niech tylko nie narodzi sie kolejny fan(atyk) któremu zdaje się, że przez fakt dostrzezenia inspiracji motywami biblijnymi przez twórców Evy, oświeciła go jasność tak wielka, iż zatracił zdolnośc do rzeczowej dyskusji i pozostała mu tylko zdolność do bicia pokłonów przed Kapliczką Oświeconej Evy i bluzgania na "niewiernych"....

aktualnie, w oczekiwaniu na End of Eva, zaczynam dawkować sobie powoli "Princess TuTu" i pierwszy sezon "Gwiezdnych Wrót" (i nie, SG-1 to nie animka :P)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2005, 20:24   

Ja, niestety, jestem zbyt leniwy, ażeby cokolwiek sobie samemu zdjąć z neta. Czekam, co da Hyper :P. Z Evy widziałem kiedyś ze trzy odcinki (na pewno była tam walka z Sachielem i tym czerownym z laserowymi wstęgami czy czymś takim :D). Generalnie walki były wypasione, o ile dobrze pamiętam.
Nawet teraz, oglądając trailery na starych płytkach z Kawaii, wciąż się wczuwam w te kawalątki, gdzie są chwile pojedynków ^^.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-08-2005, 15:31   

Skończyłem dziś Kannazuki No Miko - co za wspaniałe anime...Krótkie ( 12 odcinków ) i chyba nawet wzruszające ( moja siostrunia beczała przez ładne kilka minut końcówki - mimo, że po obejrzeniu pierwszego epizodu stwierdziła, że to "jakieś gówno o lesbach" ).
Pomieszanie z poplątaniem, mamy tu mechy a'la Eva, zreinkarnowane kapłanki ( sailor moon anyone ), mocny wątek yuri, cała masę nawiązań mitologicznych no i chyba najdłuższą scenę umierania jaką w anime widziałem ( 10 minut ). Jeden z lepszych tytułów jakie widziałem jeśli chodzi o dżapańskie animacje. Oglądać !!
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-08-2005, 17:50   

A ja ostatnio wruciłam do dobrego starego ENDa.
Ten film można oglądać, i oglądać, i oglądac, i oglądać a w nim ciągle coś jest...
Może to, że nia ma zakończenia... -_-'

A w międzyczasie zachłysnęłam się znowu zakończeniem Gandidate for Goddes.
Jedno moich ulubionych anime a kończy się wogule. To niesprawiedliwe! I jeśli i tak twurcy chcieli to to tak skończyć to po co mordowali Ernesta??!

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-08-2005, 18:24   

IT. napisał/a:
A w międzyczasie zachłysnęłam się znowu zakończeniem Gandidate for Goddess. To niesprawiedliwe! I jeśli i tak twurcy chcieli to to tak skończyć to po co mordowali Ernesta??
<Łka z radości>
Deshou? deshou?
-__- niestety, lata lecą i nie zanosi się na kontynuację... Ech. I już się nie dowiem, jak to powiedział główny bohater, "co jest z tymi uszami?" xD Nya~~
No ale na razie mam nowe odcinki Full Metal Panic... A właśnie, w tamtym wątku zapomniałem tobie tą serię polecić... komedia szkolno-mechowa. Zdecydowanie jedna z najlepszych ^_^

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-08-2005, 20:06   

Do Candidate for Goddes jest jeszcze OAVka, szkoda tylko że są tam same reminiscencje...

Aktualnie oglądam Gundam Seed (chyba poleci wysoko na liście ulubionych serii) i FMP: TSR. Jestem tylko ciekaw na ile akcja będzie się pokrywała z powieściami.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-08-2005, 22:23   

wa-totem napisał/a:
niestety, lata lecą i nie zanosi się na kontynuację...

Ano, ostatnio wyszło na to, że Sugisaki-sensei się wzięla do roboty i jest nowy tom Candidate for Goddess [a już miałam pomysły żeby jechać do Japonii i poterroryzować ją trochę...]. Fanfary! Może zrobią jakieś nowe odcinki, a JPF mangę wyda.
Te radosne łkanie to chyba nie nad martwym Ernestem, co? Że też ostatnio mnie naszło na oavkę, jak ja się lubię katować. To jest po prostu nienormalne: czy ratując kumpla ze skłonnościami samobójczymi, którego na dokładkę własna Boginka ma ochotę ubić {chcę Zero... Zero Ennę..., by Eriya} zabijasz się sam? Nie, wyciągasz jego i siebie, żeby potem też miał kto go ratować! Inna sprawa, że Garu też życia już długiego mieć nie będzie.
Ulżyło mi. Już mnie szlag trafiał z tym zakończeniem. Ernest jedynym bohaterem, którego śmierci nie wybaczę, po prostu nie i już.
Przepraszam ewentualnie za przydługi wywód.

Ja się właśnie zabieram za oglądanie FMP: TSR. Podczas pisania posta dociągnął się 3 odcinek. Może w trzeciej serii do CZEGOKOLWIEK dojdą. Ech!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-08-2005, 22:31   

ja tak samo, Crack... na razie wygląda, że bracia z "Owaru DAY BY DAY" zmienili płeć i zostali dziewczętami ^_^ wee! Swoją drogą, ta rozmowa z Leonardem dobrze pasuje... jeśli scena na dachu będzie miała te same konsekwencje... Mnie też interesuje, czy zrobią tylko "Owaru.." czy też "Odoru VERY MERRY CHRISTMAS". W końcu tam jest wiadoma rozmowa z Tessą! No i Tessa w stroju pokojówki!!!!! XDDDDD A niedawno pokazał się kolejny kawałek "Tsudzuku ON MY OWN" ^_^ a ta okładka z Chidori w łańcuchach... wai!

<do pozostałych: tak, macie przed sobą mechafanatyków którzy czytają książki o które oparta jest seria Full Metal Panic ^_^>

Hmmm... seeda będę musiał w końcu zmóc... jakoś nigdy się nie zebrałem...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-08-2005, 22:47   

wa-totem napisał/a:
tak, macie przed sobą mechafanatyków którzy czytają książki o które oparta jest seria Full Metal Panic

Może też przeczytam? Już z pół roku na pewno zalegają na dysku. Strasznie nie lubię czytac na monitorze, wolę papier. Teraz, jak sciągam TSR i lubię spoilery to się w końcu przemogę chyba.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-08-2005, 13:19   

Czuję że spotkały się dwa otski FMP... Świat jest taki zły! Czemu powstaje więcej czegoś takiego a nie np...
Gonia tu jest więc cisza.

FMP jest super! Ale za drugim razem nudzi a za trzecim obejżałam całą serię i Fumoffu w godzinę...

Te odcinki są Cool!!!

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 07-08-2005, 12:25   

Heh. nic dziwnego, poza Fumoffu, najlepsza jest ta część powieści która właśnie leci ^__^ och, naprawdę chcę żeby TSR objęło też "Odoru..." Waaaai!
<FMP mode ON>
- Pony... Ponyponypony!
- FumoffuFumoffu!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-08-2005, 21:45   

Emm... a w jakiej właściwie kolejności te powieści trzeba czytać?

Wrażenia po 4 odcinkach TSR: too much Tessa - not good!

Poza tym, IT, świat potrzebuje komedii! I tak jest za dużo powodów do zmartwień, żeby jeszcze się dołować po anime [jak to na przykład po Last Exile było]. Tylko niech te komedie będą na poziomie wyższym niż amerykańskie filmy dla nastolatków... Czyli FMP pasuje *grin, z nieukrywaną dumą*

<FMP mode ON>
- Sooosuke!!
- Chidori, ale...
*ŁUP!!*

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-08-2005, 00:18   

...
- Itai so, Chidori...
<FMP mode OFF>

Najpierw jest "Owaru...", potem "Odoru..." i na końcu "Tsudzuku...".
Pierwszych siedem tomów DOKŁADNIE pokrywa się z pierwszą serią FMP, a zbiór opowiadań - z Fumoffu, za wyjątkiem "Cindirella".

I na pokrzepienie: w posłowiu do "Odoru..." jest napisane, że "tsudzuku..." to początek DRUGIEJ POŁOWY całej historii... Waaaai! ^_^

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ash DeLuxe Płeć:Mężczyzna
tereferekuku


Dołączył: 11 Lip 2005
Skąd: Z innej planety
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2005, 10:59   

Cytat:
dołować po anime [jak to na przykład po Last Exile było

Dołować? Seria skończyła się tak cukierkowo, że aż mi się niedobrze zrobiło, ale to był hardcorowy happy end! Zło zostało pokonane, zemsta się dopełniła, a świat zostal uratowany i teraz z nadzieją patrzy w przyszłość!

Rozumiem, że jak kochasz dwie najpopularniejsze postaći męskie w LE (Alex, Dio) to możesz nie dostrzec happy endu, ale uwierz, tak było dla nich lepiej.

_________________
Jeśli potrafisz zachować spokój, gdy wszyscy szaleją, to znaczy że nie rozumiesz problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-08-2005, 13:07   

Hardcorowy happy end???
To Miał Być Happy End???
Pokonanie zła, zemsta i uratowanie świata nie czyni Happy Endu!
Nadzieja! Czym jest nadzieja???

Heppyend jest wtedy kiedy po zakończeniu serii nie siedzisz ze łzami w oczach trzy minuty i nie gapisz się w ekran!
Spodziewałam się co prawda nieprzyjemnego zakończenia ale to mnie pokonało! Nieważne kto zdechł, bo Alexa nie lubiałam za bardzo a Dio postradał zmysły, chodzi o to jak zdechł! To Było Głupie!!!

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group