FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-02-2007, 20:14   

Bakumatsu... 13 i 14 - ależ to jest pokręcone, nie ma w tym anime nic wybitnego, a ja głupia czekam na kolejny odcinek z wypiekami, wkurza mnie że po obejrzeniu połowy serii nadal niewiele wiem o bohaterach, ich historii, motywach jakie nimi kierują, mgliste wspomnienia Kanny w niczym nie pomagają. Dialogi głównych postaci przypominają mi kwestie Clinta Eastwooda ze spaghetti westernów, co nie zmienia faktu że jestem bardzo ciekawa jak zakończy się ta cała historia. Nie mogę powiedzieć, że lubię bohaterów, raczej intrygują mnie, poza tym cały czas zastanawiam się po której stronie stanie ostatecznie Kanna i czy Ibaragi do końca będzie upierał się przy swoim.
Bleach 116 - Grimmjow jest genialny, scena z Inoue i Rangiku mocno przesadzona, pytanie: dlaczego Ilfort wygląda jak Ukitake?
Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou razy 4 - ciekawie się zapowiada, ładna grafika, pomysł też niczego sobie, ale po czterech odcinkach nadal ciężko coś powiedzieć, zobaczę co będzie dalej.
D Gray-man 20 - Lavi i Allen razem na misji, wampir z depresją, a przyczną nieszczęścia generał Cross, czy to miał być poważny odcinek...
Poza tym nowy Naruto odcinek trzeci ( dlaczego wydaje mi się że Gaara dostanie solidne lanie) i School Rumble - napiszę coś więcej jak zobaczę calość.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 27-02-2007, 09:20   

A ja sie wzielam za Mai HiME - Jakie to slodkie :D Ale te Elementy na jej rekach i nogach sa przesadzone... bo to jest zalosne :/ nie mogla mniec jakis symboli na rekach ??
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2007, 17:21   

A ja oglądam:
One Piece (45 ep) - śmieszne ale czasami się dłuży (urok tasiemców)
Furi Kuri (skończyłem) - konkretna komedia, polecam wszystkim fanom anime typu Excel Saga
FMP Fumoffu (3 ep) - w końcu to dorwałem
Ai Yori Aoshi Enishi (1 ep) - to co powyżej

A w obwodzie czekają:
Berserk - wstyd się przyznać że jeszcze nie widziałem
Ninja Scroll - podobno dobre anime, a o czym to widać po tytule
Jigoku Shoujo - podobny świetny horror
Speed Grapher - z tego co słyszałem w tym anime non stop akcja, nie ma przdłużających się dialogów których tak nienawidzę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-02-2007, 18:24   

Vision of Escaflowne, od wczoraj 18 odcinków. Kapitalne anime ! Ciekawa recz, że te starsze potrafią tak wciągnąć, nie można się oderwać. Jestem zachwycona. Bardzo mi sie podoba. Nie żałuję że sięgnęłam. Ma luki fabularne ale nie zarejestrowałam ani jednej dłużyzny czy momentu w którym patrzę na zegar kiedy się skończy odcinek. Jeszcze mi się to nie zdarzyło przy żadnej innej serii. Na razie jest dobrze, właśnie się biorę za 19 odcinek.

_________________



Ostatnio zmieniony przez Salva dnia 27-02-2007, 19:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-02-2007, 19:01   

A ja właśnie obejrzałam Juusoukikou Dancouga Nova ep.1 - typowe mechy, typowa mechowatość i w ogóle zaziewałam się prawie na śmierć. Nie to, że mam coś do mechów, pare anime z nimi mi się podobało, ale to anime jest po prostu...oparte na tym samym schemacie+kiepskie wykonanie. Chociaż moja ocena bazuje tylko na jednym odcinku, ale więcej nie obejrzę. Jedyną innowacją (rozpaczliwa i nieudana próba przełamania schematu) jest to, iż całą czwórkę pilotów zamknęli w jednym mechu...bo niby czterech powinno pilotować...ale jak na razie to jak ich tam wszadzili to tylko jedna dziewczyna coś robiła a reszta siedziała z założonymi rękami...
Nie mówiąc już o następnej Rei Ayanami...
O...jeszcze ciekawostka: jednym z pilotów jest salaryman a drugim bezdomny, oczywiście wszystko to to młode jest...

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 28-02-2007, 15:05   

...Full Metal Alchemist...
W poniedziałek ok. godziny 17 dotałam w swoje łapki całą serię FMA. Braciszek wkopał mnie w jeden wyjazd i obiecał, że (trochę z ramach rekompensaty) załatwi mi to anime, bo nie będę mogła obejrzeć na Hyperze. Tego samego dnia dowiedziałam się także, że ów program zostaje, bo nie zmieniamy operatora telewizji cyfrowej i moje kochane źródełko anime w Dawkach Stosownych Dla Momoków też pozostanie.
No, ale mam całość w łapkach, więc grzechem byłoby nie obejrzeć...
Pierwszego dnia obejrzałam zaledwie 15 epów, po północy mama wygoniłam mnie sprzed kompa. Jednocześnie zażądziła, że jestem chora i jutro nie idę do szkoły. Nie zmartwiłam się zbytnio.
Następnego dnia odpaliłam anime już o godz. 11. Tzn, nie wstałam zbyt wcześnie i tyle czasu zajeło mi ubranie się wyszorowanie i nadgryzienie namiastki śniadania. Poniedziałek jedynie zaostrzył mój apetyt, tak, że nie mogłam się oderwać. To nic, że jestem zmarznięta i drętwieją mi nogi od długiego siedzenia. To nic, że mam FMA jest z angielskimi napisami i być może nie wszystko dobrze zrozumiałam. Dzień upływał mi na zżywaniu się z bohaterami i łączeniu się z nimi w ich celach i pragnieniach.
Odłączyłam się. Od życia rodzinnego, toważyskiego (które i tak kuleje, co poradzić), od internetu. Byłam po drugiej stronie Wrót.
Sen skończył się około 1 nad ranem. Zakończenie zabiło mnie dwa razy i to w trzech miejscach. Tzw japoński happy end, na moje oko taki, przy którym się płacze, no ale przecież jest nadzieja, no nie?
Po obejrzeniu 36 odcinków jednego dnia (żaden wyczyn, ale to mój osobisty rekord) położyłam się, ale przez pewien nie mogłam zasnąć, bo głowę miałam pełną spekulacji, rozważań i alternatywnych zakończeń.
A dzisiaj wróciłam do rzeczywistości. Na razie wirtualnej, bo wciąż jestem chora. Pozostają wspomnenia, o postaciach, które chętnie bym przytuliła, a także tych, które bez zastanowienia wystrzelałabym jak kaczki.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2007, 15:10   

momoko, prawdziwym zakończeniem serii jest film kinowy (aczkolwiek jest to zakończenie negatywnie oceniane przez część fanów, na zasadzie "mogłoby go nie być"). Osobiście polecam, jeśli chcesz wiedzieć, co dalej działo się z bohaterami ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 28-02-2007, 16:22   

Hmm... jestem dość ciekawa, co będzie dalej, ale żeby obejrzeć ten film musiałabym spełnić dwa warunki:
a)podjąc żeńską decyzję, to znaczy przygotować się na rozstanie z moimi na wzkroś pozytywnymi spekulacjami;
b)ściągnąć jakoś... bo tego tak łatwo nie załatwię;
Przy czym punktem a) jakoś sobie poradzę, ale b) balansuje na granicy niewykonalności, bo na razie i tak toczę od prawie miesiąca batalię o Spiral, więc raczej nico wyjdzie =,="

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CHibiAki Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2007, 05:19   

Ja obecnie oglądam: Bleach, Kiba, Naruto, Kanon 2006 i będę sie brał za Ergo Proxy. I mam nadzieję że Bleach mnie nie rozczaruje i w nowym wątku będzie jak zwykle mnóstwo akcji z świetnymi walkami panów w czerni:] W Naruto może wreszcie wydarzy sie coś ciekawego xD A reszta... No Comento :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-03-2007, 09:37   

Black Lagoon. Takie lepsze Mezzo DSA. Sądząc po odcinkach z nazistami - dużo lepsze.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
WilQ Płeć:Mężczyzna
Te oczy mogą kłamać


Dołączył: 18 Lut 2007
Skąd: Wasil Squad
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2007, 14:26   

Bleach 117 - oby więcej takich odcinków:), "nowa" Rukia rozwala zachowaniem^^

_________________
Aut odit, aut amat múlier, nihil est tértium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9257712
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-03-2007, 16:39   

Welcome to NHK - 1-3. Na jeża kolczastego!! Jakie to dobijające! Szalone, szalone i baaaaardzo dołujące.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-03-2007, 22:43   

Full Metal Alchemist A straciłam nadzieję, że Hyper puści coś interesującego. Jakoś się sama zabrać do FMA nie mogłam, teraz mam przynajmniej podsunięte pod nos więc grzech nie skorzystać. Po pierwszym odcinku powiem, że kreska jest ładniejsza niż myślałam i bardzo mi się podoba piosenka endingowa.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ayoken Płeć:Mężczyzna
Co znowu?


Dołączył: 07 Sty 2007
Skąd: Bielsko-Biała
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2007, 22:45   

Ending na Hyperze, to w rzeczywistości opening.

_________________
"Powiem jedno, nigdy więcej nie wypiję 7 kubków Tonicu w ciągu 8 minut"


Ostatnio zmieniony przez Ayoken dnia 02-03-2007, 07:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10913328
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2007, 22:46   

Też sobie obejrzałem i na pewno będę oglądał dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 133 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group