FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-02-2007, 10:59   

ghostface napisał/a:
(choleryk Chiaki w piątce). No i znów to z niego wylazło pod koniec szóstki, a wydawało się, że już jest tak dobrze. Jakie to prawdziwe :D

PRAWDA!? Ja jak na to patrzę to mam ostre déjà vu -- sam jestem cholerykiem xD
wa-totem napisał/a:
Hmm. Czyżby Death Note? Tak się do tego zabieram i zabieram...
LOOOL i wczoraj skończyło się na Ghost Hunt jednak... ale dobre to jest, całkiem dobre. Przynajmniej początek...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-02-2007, 14:55   

W tym temacie dawno nie było mnie i trochę sie pozmieniało.
Skończone
Eureka Seven- Ten tytuł zainterysował mnie dlatego, ze miał bardzo wysokie noty w recenzji tanuki i stwierdziłem że jest to strasznie wciagająca przygodówka z wzruszającym romansem z fajną końcówką. Ta seria przy okazji zostawiła mi kilka pytań, na które potrafię znależć odpowiedzi zwłaszcza odcinek 49 i 50, zbytnio nie zrozumiałem, lecz to był już środek nocy
Experiment Lain- ciężkie, klimatyczne, dziwne
Slayers 1- tego sezonu nieoglądałem, chyba obejrze następny dla przypomnienia jak bede sie nudził.
Inukami- początek tegoż anime zaprawiał mnie nieco obrzydzeniem (yaoi), ale dalej obejrzałem i nie żałowałem. świetna parodia kilku gatunków i serii choćby dragon ball.
Ostatnie dwa odcinki obejrzałęm zrawowane, ponieważ juz nie miałem sił czekać na subsy
Soukou no Strain-- ta seria jest według mne całkowitym przeciwieństwem Soul Link.
Co mi sie podobało w tym anime:
--"Cisza przed burzą"
--Nieprzewidywalność, nagłe zwroty akcji, ale nie zawsze
--dobre wyważanie dramatu science fiction i ecchi
--jedna scena z yuri na czele
Bieżace
Ghost hunt 18-19. po obejrzeniu tych odcinków, powiem że to jest najlepszy files z tych wszystkich które obejrzałem. Mocne, mroczne, tajemnicze plus psychodeliczy dom. po raz pierwszy miałem przy tej serii małą gęsią skórkę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Dragon703 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Lut 2007
Skąd: Japan, Tokyo
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2007, 15:10   

Ja tam dopiero co skończyłem oglądać Chobits i oglądam teraz Paranoia Agent.
Co do Chobits uważam że jest to bardzo dobre Anime bo nie jest ani zbyt psychodeliczne ani nie jest też głupie. Jest takie że chce się oglądać.

A co do Paranoia Agent, to jest też bardzo wciągającym Anime ma dużo zagadek oraz każdy odcinek jest pokazany z perspektywy innej osoby dzięki czemu możemy poznać wiele punktów widzenia.

Polecam obie Anime :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3163831
WilQ Płeć:Mężczyzna
Te oczy mogą kłamać


Dołączył: 18 Lut 2007
Skąd: Wasil Squad
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2007, 16:38   

Naruto Shippuuden 1-3 Dobrze, że wreszcie wrócili do mangi. Tylko dlaczego to wszystko tak przeciągają. Zanim fabuła dojdzie do tego głupiego spoilera to z rok minie, oczywiście jeżeli po drodze nie będzie żadnych fillerów.

_________________
Aut odit, aut amat múlier, nihil est tértium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9257712
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-02-2007, 22:21   

Yamato Nadeshiko Shichi Henge żeby nie ta kreska, żeby nie TA cholerna kreska ... Oni wyglądają absolutnie potwornie, bardzo mi sie podoba ogólnie pomysł. Ale ja na nich po prostu nie mogę patrzeć. Straszne co z nich zrobiono...

DNAngel 20 odcinek. Szkoda że z tego nie zrobili po prostu komedii szkolnej, wyszłaby świetna. Wątek romantyczny ładnie zrobiony, humor też nie najgorszy.

Vision of Escaflowne Rany boskie za co twórcy im zrobili TAKIE nosy ? Zemsta ? Jakiś kompleks ...?

Sumomo mo Momo mo odcinek 4. No dobrze, wysiadłam przy "I'll mess you up", ale jeszcze nie jestem do tego anime przekonana.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-02-2007, 23:23   

Salva, już jakiś czas temu chciałam skomentować twoje posty o DNAngel, ale ciągle zapominałam o tym pisząc i przypominałam sporo później. Teraz pod mój komentarz mogę podciągnąć też Yamato Nadeshiko Shichi Henge.
Czytaj mangę!
Raz: DNAngel posiada tam fabułę, a brak jest tych paskudnych zapychaczy. W dodatku pani Sugisaki rysuje swoich bohaterów po prostu ślicznie.
Dwa: Yamato Nadeshiko w wersji papierowej jest spójniejsze. Anime skacze po wątkach dosyć swobodnie, niektóre omija, inne dodaje. Dużym plusem jest też brak 'goth loli' kwartetu i o wiele lepszy wygląd postaci - chara design całkiem pasuje do mangi, a w anime... sama wiesz.

A nosy z Escaflowne są właściwie historyczne już...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 24-02-2007, 07:40   

Czytałam już wcześniej że manga DNAngel jest lepsza dlatego już mam zamówione pierwsze dwa tomy, niedługo pewnie przyjdą. Chociaż anime i tak dokończę swoją drogą.

W Yamato Nadeshiko Shichi Henge przeszkadza mi jedynie wygląd panów. Jest absolutnie tragiczny i nawet nie chodzi mi o, do takiego stopnia posuniętą, zniewieściałość. Pomysł jest naprawdę kapitalny. Żeby nie ten cholerny wygląd postaci. Sunako jest całkiem niezła ale cała czwóreczka panów jest po prostu tragiczna, nie jestem w stanie się przyzwyczaić do wyglądu, są potworni.
Przypomina mi to anime Ouran, z tym że Ouran jest prześliczny jeśli chodzi o sposób narysowania postaci w porównaniu do tego.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-02-2007, 15:04   

Salva napisał/a:
Przypomina mi to anime Ouran


Nieeee...Ouran High School Host Club jest genialny, piękny, zabawny i wciągający.
Teraz też oglądam Yamato Nadeshiko Shichi Henge i nie tylko kreska mi sie nie podoba...to jest po prostu okropne. Szczególnie doprowadzają do grobu odgłosy jakie wydaje Sunako i to, że prawie cały czas puszcza jej krew z nosa. W ogóle jakieś to naciągane. Oglądam (choć parę odcinków temu przerwałam i jakoś nie mogę się za to dalej zabrać) bo chcę znać zakończenie, tylko to mnie przy tym jeszcze trochę trzyma. A Ouran...całkiem nie ta liga...to coś całkiem cudownego :D
Skończyłam oglądać Blood+: wspaniałe i wciągające, ale pod koniec zrobiło się strasznie patetyczne, same "poważne", "życiowe" rozmowy i umieranie/chęć umierania nie wiadomo po co (bo ładnie wygląda/jest wzruszające?). Końcówka mnie załamała, ale ostatnie sekundy podniosły na duchu,
Spoiler: pokaż / ukryj
chodzi mi o to, że wpierw było pokazane, że Haji zginął, ale potem, że jednak przeżył - Kai (którego nienawidzę) tak wywnioskował z pozostawionej przy grobowcu róży i ja też :P. Nigdy im też nie wybaczę śmierci Salomona.

D.N.Angel też oglądam, jestem na 21 epku i rzeczywiście, manga jest lepsza, ale anime też ujdzie - animacja jest przepiękna i muzyka też wspaniała.
Ponadto jakoś tak mnie naszło i oglądam Ruroni Kenshina serię TV, nawet fajne, tylko jeszcze muszę się przyzwyczajić się do głosu Kenshina...

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
magu Płeć:Mężczyzna
dreamer..


Dołączył: 22 Cze 2006
Skąd: znienacka..
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2007, 15:55   

po długich nocach i dniach skończyłem wkońcu Utawarerumono.. Tsubasa Chronicle s2 i tasiemca Full Metal Alchemist... co do Uta końcówka mnie nie zaskoczyła.. szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego jak na fantasy anime.. ale na oczekiwaniach się tylko skończyło.. co do Tsubasy to s3 czeka i troche gorzej im to wyszło.. jedyne co mogło sie podobać to z całą pewnością motywy muzyczne.. których w porównaniu z s1 było niestety mniej ;( a szkoda.. no i wreszcie FMA.. długo się zbierałem do niej.. az wkońcu zmogłem xD szlachetne idee.. miłość.. i alchemia.. wszystko by było świetnie gdyby nie zamysł twórców.. gdyby nastawili się na jakośc a nie długość.. wycieli dłużyzny i liczne fillery.. byłoby całkiem całkiem.. a tak tylko pozostało całkiem.. ale mimo to seria warta polecenia i czasem potrafi nieźle rozśmieszyć..

_________________
Watashi wa L desu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3568428
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-02-2007, 16:06   

magu napisał/a:
co do Uta końcówka mnie nie zaskoczyła..


Bo szczerze mówiąc ona sensu nie miała... Owszem, zapewne tak było w grze, ale za nic w świecie nie wynikało to z treści anime (jeśli w ogóle można mówić o treści w wypadku tej serii).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2007, 17:18   

Ja obecnie przekopuję się przez 69 odcinków Yakitate Japan, czyli turniejówki o pieczeniu chleba. Nie jest to seria zła, bo bardzo zgrabnie unika większości mielizn, na jakie turniejówki zwykle wpadają i grzęzną... Ale też nie ma ambicji stać się niczym więcej, co niekoniecznie jest złe, ale nie pozwala pretendować do najwyższych ocen. Owszem, bywa chwalona za oryginalność, ale niestety przez ludzi, którzy nie wiedzą, że kilka lat temu powstał Cooking Master Boy, który (choć generalnie zdaje się słabszy) miał też motyw kulinarny, strukturę turniejową oraz stały gag w postaci kosmicznych "reakcji" na skonsumowane pyszności.

Natomiast wśród kilku serii oglądanych na bieżąco jest też Yamato Nadeshiko Shichihenge i tu niestety bardzo zdecydowanie zgadzam się z Malmothią. Ono próbuje wejść w podobną niszę, co Ouran, ale wykłada się rozpaczliwie. Od grafiki abstrahując (brzydkie biszoneny to oksymoron...), cały humor polega zasadniczo na tym, że wszyscy biegają w kółko i bardzo głośno krzyczą, albo na tym, że Sunako dostaje krwotoku. Jednorazowo numer ujdzie, ale powtarzalność jest już nieznośna. Poza tym leży fabuła - w większości odcinków polega na "to teraz wepchniemy mnóstwo niepowiązanych sensownie ze sobą wydarzeń, żeby wszyscy mogli biegać i głośno krzyczeć, a Sunako dostawała krwotoków". Odcinki są chaotyczne, jakby źle odmierzono porcje materiału, jakie powinny się w nich znaleźć. Postaci nie da się polubić o tyle, że bardzo długo za mało o nich wiadomo, a potem... Potem już jest trochę za późno, dla mnie one "nie ożywają", choć to może mętnie zabrzmieć. No i grzech absolutny tej serii - nie wie, kiedy przestawać być komedią. Otóż nie ma bata proszę państwa - ni cholery nie da się tego samego elementu wykorzystywać miejscami jako elementu komediowego, a miejscami (jak nam wygodniej), jako poważnego problemu, trapiącego któregoś z bohaterów - przykładem może być "zwierzęcy magnetyzm seksualny" Kyouheia. Sorry, ale tego się nie da wziąć poważnie po tym, jak zostało sprzedane. I proszę nie wmawiać, że to "dla innych śmieszne, a dla niego tragiczne", bo jako żywo to nie na tym polega. Po prostu ktoś sobie przypomniał, że z bohaterów nie należy się tylko śmiać, z bohaterami należy sympatyzować... A jak lepiej wycisnąć sympatię, jak pokazując, że ktoś jest biedny, zagubiony, nieszczęśliwy i nierozumiany? Gorzej, jeśli to zwyczajnie nie działa.

Tu mała uwaga: z tego, co wiem choćby od Bezimiennego, manga ma szansę być znacznie lepsza. Co więcej, osoby, które znają mangę, niejako automatycznie "uzupełniają" sobie pewne braki i niedopowiedzenia w anime. Innymi słowy, dla nich ta seria ma szansę być znacznie lepsza. Dla mnie niestety wpadła w kategorię "obowiązek do zrecenzowania". Inna rzecz, że nie tracę nadziei, że stanie się cud i serię razem z bohaterami polubię... Byłoby miło.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 24-02-2007, 17:46   

Melmothia napisał/a:
Salva napisał/a:
Przypomina mi to anime Ouran


Nieeee...Ouran High School Host Club jest genialny, piękny, zabawny i wciągający.
Teraz też oglądam Yamato Nadeshiko Shichi Henge i nie tylko kreska mi sie nie podoba...to jest po prostu okropne. Szczególnie doprowadzają do grobu odgłosy jakie wydaje Sunako i to, że prawie cały czas puszcza jej krew z nosa. W ogóle jakieś to naciągane. Oglądam (choć parę odcinków temu przerwałam i jakoś nie mogę się za to dalej zabrać) bo chcę znać zakończenie, tylko to mnie przy tym jeszcze trochę trzyma. A Ouran...całkiem nie ta liga...to coś całkiem cudownego :D

D.N.Angel też oglądam, jestem na 21 epku i rzeczywiście, manga jest lepsza, ale anime też ujdzie - animacja jest przepiękna i muzyka też wspaniała.
Ponadto jakoś tak mnie naszło i oglądam Ruroni Kenshina serię TV, nawet fajne, tylko jeszcze muszę się przyzwyczajić się do głosu Kenshina...


Co do YNSH, ja to dopiero zaczęłam ( jestem po 4 odcinkach ) więc jeszcze nie zdołałam sobie wyrobić zdania. Na razie wszystko przyćmił mi wygląd postaci. Rzutuje mi na stosunek do całego anime. Ale pomysł jest dobry, szkoda tylko, że zabrakło wprowadzenia i wyjaśnienia. Obejrzę jeszcze parę odcinków i zobaczę czy dalej oglądać czy nie.

Czyli radzicie żeby się lepiej wziąć za co innego niż Yamato Nadeshiko Shichi Henge ?

Do głosu Kenshina też się nie mogłam przyzwyczaić. Tragedia, Kaoru zresztą to samo. Po 45 odcinkach jeszcze się przyzywczajałam do jego głosu... Kenshin jest takim typowym tasiemcem, któremu nie udało się obronić. Tu nawet wypychacze są rozciągnięte. Ja około 65 odcinka oglądałam Triguna i widziałam mnóstwo podobieństw tych dwu serii. Z tym że Trigun ze wszystkiego wychodził po mistrzowsku ( poza przesadnym dramatyzmem ), Kenshin wręcz przeciwnie. Teraz nie jestem pewna czy go w ogóle dokończę.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-02-2007, 18:59   

Avellana napisał/a:
Tu mała uwaga: z tego, co wiem choćby od Bezimiennego, manga ma szansę być znacznie lepsza.

Bo manga jest lepsza. O wiele lepiej zostały wyważone proporcje między komedią, romansem, a dramatem. Poza tym kreska w mandze tak nie odstrasza, a bohaterowie ogólnie są sympatyczniejsi. I nie trzeba się tam doszukiwać logiki w fabule - widać ją od razu.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shiori Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Lut 2007
Skąd: Piekary Śląskie
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2007, 14:15   

Obecnie oglądam anime Bleach, które z pewnością każdy zna... D:<
Nie ma sensu pisać o czym jest bo to w innym temacie widze.

_________________
Tutaj staram się być zabawna: http://altefcztery.blogspot.com/
Moja galeria: http://orenei.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 25-02-2007, 21:29   

Po latach wreszcie obejrzałem całe 3x3 , mimo że kreska stara to łezka prawie zakręciła sie w oku. Szkoda że tylko wpuszczono oavki. Ten tytuł dla mnie był pierwszym anime dla bardziej dojrzałej publiczności, z powodu manifestacji brutalności.
Ostatnio sobie szukam sobie lekkich serii, bo zauważyłem, że te zostało mi dość duża jeszcze ilość ambitniejszych tytułów, które powoli bede oglądał, czyli haibane, mushishi, monster itp.
Dziś przejrzałem czy będzie mi sie podobało erementar gerad i tokyo majin i musze powiedziec że troche sie zawiodłem, zobaczymy moze pózniej obydwie serie rozwiną
Przy okazji zobaczyłem Nodame 5 i 6, no cóż może mniej śmieszne niż poprzedniczki, lecz mi sie podobało.
Kanon 2006 21-
Spoiler: pokaż / ukryj
głownemu bohaterowi coraz więcej rzeczy sie przypomina, a pod koniec jakby inaczej jakaś nowa tragedia pojawia
. to tyle

Nie spoilerować - jak już, to ukrywać.
Moderatorus Rex
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 132 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group