FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-03-2007, 23:07   

Full Metal Alchemist nie mam za bardzo wyboru więc odcinek 5, tzn wybór pewnie mam ale skoro na Hyperze leci... I już wiem dlaczego mimo wszystko nie zainteresowałam sie tym wcześniej. Ale opening jest kapitalny. Straszliwie mi się podoba, im dłużej go słucham tym bardziej. Żeby było ciekawiej, mojemu szanownemu bratu podoba się z kolei ending. Zastanawiałam się nawet czy zależy to od płci wykonawców bo opening śpiewa facet, a ending kobieta. No zobaczymy co dalej...

Scrapped Princess, ja zaczęłam to z nastawieniem bardzo, bardzo pozytywnym i przypuszczałam, że będzie to coś na miarę Ouran w moim osobistym rankingu ( bo do Ouran byłam identycznie nastawiona ). I póki co nie zawiodłam się.

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 05-03-2007, 23:08   

Spiral ep.2
Ok, ok powstrzymam się może od opisywania każdego odcinka, ale jeszcze na razie sobie na to pozwolę. Wszystko przez to, że seria strasznie mi się podoba, i po obejrzeniu kolejnego epka uśmiech jak na razie z mordki mi nie schodzi (zaciął się, czy coś).
Lubię jak na razie wszystkich bohaterów, prawdopodobnie później mi się wykrystalizują sympatie i antypatie. Do tej drugiej kategorii na razie nie mam kandydatów.
Praktycznie zawsze mam ulubionego bohatera i dwie-trzy ulubione postaci drugoplanowe... tylko z nieznanych przyczyn moi faworyci z drugiego planu często są uśmiercani...

Spiral ma unikalny nastrój, a przynajmniej ja się jak dotąd nie zetknęłam z czymś takim. Coraz bardziej podoba mi się muzyka. Dodam jeszcze, że dedukcje i tok myślenia Ayumu, są zgrabnie i umiejętnie przedstawione, tak, że nawet ja, tłumacząc na pół gwizdka z angielskiego za tym nadążam.

FMA na Hyperze. *Mrahaha* dopiero co przerobiłam całą serię, ale miło obejrzeć też w ojczystym języku. A poza tym... to jest takie anime, że jakoś mi się nie nudzi.
...
Ja chcę endiiing!

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-03-2007, 14:38   

Znalazłem w końcu "Les Miserables" czyli Nędzników w wydaniu anime. To może być tytuł roku! Zrobiony z dużą klasą, urokiem i klimatem idealnie korespondującym ze starymi tytułami. Nawet kreska jest uroczo staroświecka. O fabule na razie się nie wypowiadam - bo, raz że mam za sobą dopiero pierwszy odcinek, dwa, że diabli wiedzą, co żółci w tym nazmieniali - a że nazmieniają, to jestem niemal pewien.
Pewien jednak jestem też jeszcze czegoś - na taki tytuł czekałem od dawna.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-03-2007, 19:22   

Skończyłem
Genshiken Ova- następny sezon będzie raczej w pażdzierniku, troche poczekam
FLCL- czemu takie krótkie bu

Dla ciekawości zobaczyłem kilka odcinków History Strongest Disciple Kenichi i muszę powiedziec ,że bardziej mi sie podoba niż Tenjou Tenge, z prostego powodu, iż nie ma kosmicznych technik nie wiadomo skąd, tylko te które wynosi on z treningów u mistrzów typu Jujitsu, Chinese style, Karate, Muay Thai i Weapon style. W dodatku czasem jest zabawnie plus Mantry całkiem logiczne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-03-2007, 10:28   

Full Metal Alchemist 6, to co oni wyprawiali podczas porodu ... Ja wiem, że to dzieci, ale to co oni tam robili... I tak sie zaczęłam zastanawiać i doszłam do wniosku że to by ciekawe były gdyby częściej bohaterów stawiać w takich życiowych sytuacjach i nie mówię tu tylko o FMA... Oddałabym dużo żeby zobaczyć np Inuyashę w takiej sytuacji.

Gravitation 2, odwracałam oczy na sceny jednoznaczne pomiędzy panami i nie było tak źle. Zabrałam się za to po obejrzeniu genialnego AMV i póki co nie żałuję. Gdyby oni tylko nie mieli takich wściekłych kolorów włosów i gdyby jedno z głównej pary było płci żeńskiej, wszystko jedno które ( z tym że Yuki jako wersja żeńska byłby bez wątpienia bardziej interesujący, różowy jest już wystarczająco zniewieściały ).

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 07-03-2007, 11:45   

Dino napisał/a:
Genshiken Ova- następny sezon będzie raczej w pażdzierniku,
Eh? Wszystkie trzy oavki są ekstrasami na dyskach DVD z Kujian, tak jak na dyskach z genshikenem ekstrasami były trzy epki Kujian xD Rawy będą wcześniej, DVD ISO drugiego na przykład już widziałem.

Ja mam za sobą epek Limeiro Senkitan - looooooool, fazogenne. Ciekawe że serie ecchi dokonują spektakularnego gwałtu na każdym gatunku z którego motywów korzystają twórcy :3

Poza tym, 20 Death Note, oraz kilka epków Higurashi no Naku Koro ni - to jest GENIALNE. Ta seria to prawdziwa skarbnica EMO, każdy emo znajdzie tu miny na tysiąc i jedną okazję! xD Scenka na wysypisku z pierwszego epka była zwyczajnie GENIALNA... Poza tym... moé dziewczątka z ostrymi narzędziami... raaaaaaany, co za pomysł.... xDDD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-03-2007, 17:55   

Sumcio 16- zabawne, pomysłowe, wypluwam wszystkie złe słowa, któe mówiłem z ostatnich 3 odcinków
Death Note 21 subs-WOW, znowu sie fajnie ogląda
Ghost hunt 21- very crepp, its end of files 7


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 07-03-2007, 18:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-03-2007, 18:06   

RahXephon jak na razie 5 odcinków...Dziwne,owszem...zapowiada się ciekawie i bardzo spodobał mi się opening :)

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-03-2007, 13:10   

Pierwszy odcinek "Kyoshiro no Towa no Sora" Jejku, jakie to głupie...Poczatek bezczelnie zerżnięty z Uteny, potem szkolne mundurki, mechy i nekowampirzyca. A najgorsze jest to, że ten debilizm a wszystkei widoki na to, aby zdobyć popularność. Jedyny plus to ładna muzyka. Nie wiem, czy dam rade obejrzeć drugi epizod.
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 09-03-2007, 18:39   

Welcome to NHK! - właśnie skończyłam 20. odcinek i boję się oglądać dalej. Będzie potrzebny klin, oj będzie...

Spoiler: pokaż / ukryj

Yamazaki sukcesywnie niszczący wszystkie swoje marzenia był jednym z najbardziej paskudnych scen, jakie dane mi było ostatnio oglądać. Bu. Bardzo bu. BU!!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-03-2007, 20:46   

Maiuś, tru, oj tru...

Caaałe 17 odcinków Code Geass. (Crofesimo, dobra kobieto - dzięki ci :}) O matko. Ale durne >.<
Raz: mamy tu - bohatera, który wygląda jak Shaoran z Tsubasy i zachowuje się jak zangstowany Shaoran z Tsubasy. Bohaterkę, która swoim sposobem bycia nieodparcie kojarzy się z Rangiku. Głównego bohatera, który z kolei jest lepszym modelem Kamulca z X.
Dwa: nawet nie chce mi się pisać wszystkiego, co myślę. Śliczny główny pairing, o.

Oraz skończone Rozen Maiden (w tym Traumend i Ouverture). Po OAVce utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że Suigintou JEST najpiękniejszą z lalek. I basta.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2007, 00:09   

Cytat:
Caaałe 17 odcinków Code Geass. (Crofesimo, dobra kobieto - dzięki ci :}) O matko. Ale durne >.<
Raz: mamy tu - bohatera, który wygląda jak Shaoran z Tsubasy i zachowuje się jak zangstowany Shaoran z Tsubasy. Bohaterkę, która swoim sposobem bycia nieodparcie kojarzy się z Rangiku. Głównego bohatera, który z kolei jest lepszym modelem Kamulca z X.


Biorąc pod uwagę kto odpowiadał za Character Design to można się było spodziewać, że postacie mogą wyglądać znajomo.

Code Geass 18 Niech że ktoś zabije Euphemie mam jej dość, za bardzo przypomina mi Lacus bleeee. Na tamten świat może przy okazji zabrać tego swojego rycerza. Ale ogólnie nie jest źle, porównując do tego co było w Gundam SEED Destany widać że studio Sunrise jakieś wnioski wyciągnęło, przynajmniej nikt jeszcze nie zaczął przypominać Jezusa i nie ma recapsów.

Skończone Eureka 7 niezłe bohaterowie świetni (pomijając główną parę), za najlepsze postaci uznaję Talho i Anemone. Holland też nie był zły, szczególnie kiedy kopał głównego bohatera, piękne sceny dla kogoś kto Rentona nie znosi. Fabuła też całkiem przyzwoita, chociaż
Spoiler: pokaż / ukryj
te serduszka latające pod koniec były dla mnie z lekka dobijające i przemiana Anemone też mi się niespecjalnie podobała.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 10-03-2007, 11:26   

GoNik napisał/a:
Oraz skończone Rozen Maiden (w tym Traumend i Ouverture). Po OAVce utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że Suigintou JEST najpiękniejszą z lalek. I basta.
...szybka jesteś ;3
Spoiler: pokaż / ukryj
ale nie wiem czy zauważyłaś że OAVka kłóci się z pierwszą serią, a zwłaszcza zakończeniem?

Ja dla odmiany nic, poza bieżącymi jak Bleach czy Jigoku Shoujo 2. W tym ostatnim
Spoiler: pokaż / ukryj
piekielnej dziewczynki było wyraźnie za mało, więc dodali piekielnego przedszkolaka, również płci żeńskiej, diabli wiedzą po co. Fabuły zero - znów epizodycznie jak na początku pierwszej serii, ale tam coś się zaczęło po 6 a tu przy 9 NIC...
Oh well.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-03-2007, 12:10   

A jednak, przemogłem się i zapodałem ciąg dalszy "Kyoshiro No Towa No Sora". Pisałem, że głupie? Nie głupie, kretyńskie! Fetysze, maido, szkolne mundurki, yuri, dominance i diabli wiedzą co jeszcze się pojawi. Skrzyżowanie Kannaduki no Miko z Mai Hime. Do tego sporo golizny a w tle stado ubranych w pedalskie ciuszki bizonów, robiących za "Szkolny Komitet Obrony Moralności".

A wiecie co jest najgorsze? Że to wszystko jest na poważnie. A jakby tego było mało, seria próbuje jeszcze udawać, że ma jakąś fabułę, że niby anioły (której "tankują się" pocałunkiem - Simoun anyone?) dobre i złe, walka i te sprawy. Zgroza, zuooo i gothyk po prostu.

Owszem, w serii nie ma ani jednego oryginalnego motywu, wszystko jest perfidnie pokradzione z innych tytułów. Nawet muzyka (skądinąd ładna) jest tak przepakowana skrzypcami podczas walk, że MUSI się kojarzyć z Noir. Niektóre postacie wyglądają jakby je żywcem przeniesiono z innych tytułów.
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2007, 13:05   

Cytat:
Skrzyżowanie Kannaduki no Miko z Mai Hime.

Ale to jest właśnie kontynuacja Kannaduki no Miko...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 136 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group