FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-03-2007, 13:15   

Aktualnie Ai Yori Aoshi. Przyjemne i relaksujące. Tylko czemu wszyscy czepiają się głównej bohaterki... ;>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-03-2007, 13:18   

Teukros napisał/a:
Cytat:
Skrzyżowanie Kannaduki no Miko z Mai Hime.

Ale to jest właśnie kontynuacja Kannaduki no Miko...

Boże, poważnie? Fakt, jedna z bohaterek faktycznie wygladała jak Chikane a jej meido - Chimiko, ale sądziłem, że podobieństwo wynika jedynie z faktu, że robili to ci sami ludzie (bajer a'la Clamp). Ale jeśli to ma być kontynuacja, to...po prostu smutne.
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-03-2007, 11:03   

Daawno tu mnie byłam:

Bakumatsu do 15: Mam złe przeczucia co do zakończenia ale chwilowo postanowiłam rozkoszować się bieżącymi odcinkami. Dawno mi się to nie zdarzyło i nie jest wcale przyjemne jako bezpośredni wynik rezygnacji ale anime nadal ogląda się dobrze. Scena z powozem
Spoiler: pokaż / ukryj
wybijającym oko
głównemu fanserwisowi serii przeszła do historii w kategorii: "Jak sprawić by widz zatykał się śmiechem na dramacie"

Code Geass do 18: Angst. Nie było chyba jeszcze, poza SEEDem anie w którym chciałabym wytłuc aż taki procent obsady. I nie było bohatera którego śmierci pragnęłabym bardziej niż zgony Suzaku. Nawet nieszczęsne Jinki Extend nie wywołało u mnie takiej żądzy mordu...
Ogólnie anime jest bardzo fajne acz gdyby kreska była jak z Fafnera czy SEEDa to raczej bym się za nie nie zabrała, złe wspomnienia. A tak główny bohater kojaży mi się ze skrzyżowaniem Yuzurichy z Kamulcem i mam nieodpartą ochotę go pogłaskać kiedy zaciska swoje małe ząbki i stara się być Dzielny, Odważny, Godny i Zdecydowany a jest tym kim zawsze: Zerem.

D.Gray Man do 21: Nie nabiorę się na te gagi i humor sytuacyjny. Już raz to widziałam, już raz prawie po czymś takim płakałam więc nie ma siły żebym się jeszcze raz przejechała jak na PMK.
Porażająca dawka fanserwisu na odcinek. Bogom niech będą dzięki że główny fanserwis pokazuje się z rzadka i na krótko bo byłoby źle of źle.
Anime to jest stosunkowo oryginalne w porównaniu moim dotychczasowym dorobkiem
Po Pierwsze: Uważam głównego bohatera za Ultimate Uke dzięki czemu jakikolwiek parring z nim w tytule wydaje mi się absolutnie i całkowicie nie ma miejscu.
Po Drugie: W życiu nie sprawiało mi tyle przyjemności patrzenie jak ktoś kogoś bije.
Bardzo to niepokojący wskaźnik.

Tokyo Majin do 05: Jakież to radośnie głupie... Wszystko co chciałam wiedzieć jest pokazane w openingu więc teraz pozostało tylko rokoszować się oglądaniem. Uwielbiam takie serie. Acz i tu nie obędę się bez zastrzeżeń: Dzieweczka co ją main wyniósł z samochodu ma zdechnąć.

Kiba do 48: Mamusia, która z powodu
Spoiler: pokaż / ukryj
orgazmu
zadanego jej przez kuleczkę chce
Spoiler: pokaż / ukryj
zabić
swoje dziecko to... przesada. Za dużo jak na moją słabą głowę. Muszę pamiętać żeby tego nie oglądać w nocy bo mogę sie obudzić z pękniętą przeponą...
Ogulnie nie jest wcale złe. Dziwne, inne ale jakoś tak chce się obejrzec następny odcinek.

DN do 20: Psychodelia w opie i endzie. Do Mella by to pasowało jak ulał ale skoro anime jest o Kirze to... Ja osobiście siedziałam z mordką w ciup na openingu [muzyka... jest oryginalna] i rozbrechtana na endingu bo muzyka było znośna a migające obrazki zawsze tak na mnie działają. Co do treści... Wiem ku czemu zmierza więc jakoś nie mogę z siebie wykrzesać optymizmu...

Gintama 1-2: Będę to ssac bo przykuło moja uwagę swoją... durnowatością. [Wojska Shogunatu... Bogowie, jeśli to jest to samo z czym podświadomie kojarzę to... ojej]

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-03-2007, 20:05   

D Gray-man do 22 - jakie to jest śmieszne, to anime skutecznie poprawia mi humor, ale to jest zbyt piękne żeby było prawdziwe, przy FMA też na początku płakałam ze śmiechu, potem było trochę gorzej. Mam wrażenie, że tam ciągle jest noc, niby pamiętam odcinki których akcja rozgrywała się w ciągu dnia, ale ogólne wrażenie to głęboka, czarna noc i tak pewnie zostanie do końca. Zastanawiam się jaki dramatyczny, tragiczny i niezmiernie bolesny koniec zaplanowali autorzy dla głównego bohatera. Muszę się przygotować emocjonalnie, co nie zmienia faktu że pewnie będę wyzywać twórców od najgorszych po zakończeniu serii, bez sensu...
Bleach 117, 118 - znowu grafika, a już myślałam że będzie lepiej, Grimmjow to jednak straszny brutal, jak można kobietę tak potraktować :), poza tym trzyma poziom, oby tak dalej.
Tokyo Majin... 5 - to jest tak głupie że aż śmieszne, ciemnowłosa dziwczyna przypomina mi Inoue, tak samo naiwna, nadnaturalnie wrażliwa i zupełnie bezużyteczna.
W kolejce do obejrzenia : Bakumatsu 16, .hack//SIGN, trzy odcinki Soukou no Strain
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-03-2007, 20:23   

moshi_moshi napisał/a:
.hack//SIGN

Oglądanie //Signa nie będąc w pełni wypoczętym grozi uśnięciem, uważaj ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-03-2007, 20:37   

Trinity Blood, podoba mi się. Bardzo mi się podoba. W sposób urągający wszelkim normom.

Scrapped Princess, też mi się podoba w sposób niepokojący by nie rzec przerażający. A to jest dziwne, bo nigdy się nie zdarzało żebym ogladała dwie dobre serie naraz. Tymczasem nie jestem w stanie powiedzieć, która seria podoba mi się bardziej. Wyjdzie w praniu...

Rurouni Kenshin 76, podziwiam się, że doszłam tak daleko. Ale chyba jakoś ich polubiłam, i jak się potem miło ogląda lepsze serie ( może dlatego jestem tak zachwycona Trinity Blood i Scrapped Princess bo przed każdym seansem odcinka z którejś z tych serii oglądałam kilka odcinków Kenshina ). To nadal jest potworne, ale widziałam sympatyczne spoilery i jakoś się jeszcze trzymam. Przypuszczam, że skończę tę serię. I spodobał mi się ending ( wreszcie, przynajmniej jedna piosenka z Kenshina wydaje mi się znośna, a nawet powiedziałabym że bardzo dobra ). No i mimo wszystko jakoś mi ich chyba będzie brakować. Tyle czasu już się z nimi męczę ( "panna S jest bardzo sentymentalna"...).

Aishiteruze Baby 3 odcinek. STRASZNE, po prostu STRASZNE, by nie rzec potworne. Rzucam w diabły i będę uciekać na sam dźwięk nazwy tego anime. To jest STRASZNE. Tego się nie da oglądać.

Full Metal Alchemist, na początku to jak on się wściekał było urocze ( kapitalne SD ), teraz już nie. Co by nie mówić, podoba mi się. Mam niebezpieczne skojarzenia z Inuyashą, co wychodzi raczej na korzyść. Co ciekawe dopiero po obejrzeniu tylu innych serii i po tak długim czasie przechodzi mi niechęć do głównych bohaterów Inuyashy. Dojdzie do tego, że ich polubię. Dla kontrastu.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 12-03-2007, 22:02   

Air, bo przyszedł czas, żeby troszkę nadrobić zaległości. Za sobą mam dopiero pierwszy odcinek i powiem tylko, że się zakochałam. Absolutnie we wszystkim, co tworzy ten serial.
Koniec kropka.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-03-2007, 08:08   

A ja znalazłem właśnie kilka kolejnych odcinków Earth Defender: Mao Chan - cóz za przecudna i parodystyczna głupawka, po kilku epizodach Maria Sama Ga Miteru działa idealnie. Na kolejny zjazd postaram się tą wziąć.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 13-03-2007, 20:38   

Ostatnio jest ciągle w jakis sposób zajęty, więc słabo orientuje co wyszło
Ghost Hunt 22 - co nowy files to wydaje mi sie coraz ciekawszy
Bakuś zdrowy 16- jedna rzecz mnie zastanawia czemu czekam z niecierpliwością na każdy odcinek tej serii, nie potrafię tego wyjaśnić, wracając do odcinka

Spoiler: pokaż / ukryj
akizuki coraz bardziej sie zbliża do Chief
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 14-03-2007, 18:19   

No więc.. skończyłam Air. Nie będę rozwodzić się nad tym anime, bo i tak prawdopodobnie nie byłabym wstanie opisać tego, jak mine poruszyło i zachwyciło.
Więc cóż, zaczełam Deth Note. Tia, właściwie to jakiś czas temu napoczełam tę serię, ale ponieważ nie byłam dość twarda (żeby było jasne - z fabułą tytułu nie ma to nic wspólnego), to na tym się skończyło.
Ha! a teraz się nie dam!
To anime jest dziwne...

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magu Płeć:Mężczyzna
dreamer..


Dołączył: 22 Cze 2006
Skąd: znienacka..
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2007, 19:19   

Skończyłem Midori no Hibi.. całkiem, całkiem powiem szczerze xDD zaczynając oglądać podejrzewałem że troche za niski target jak dla mnie.. jednak pomyliłem się... xD bardzo przyjemna seria.. miłość.. dużo śmiechu.. i przyjemne kolorki.. polecam.. ;]

_________________
Watashi wa L desu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3568428
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-03-2007, 19:58   

Soukou no Strain trzy odcinki - jak na razie jest dosyć ciekawie, ale główna bohaterka nie przypadła mi do gustu, podobno seria nie trzyma poziomu do końca, nie jestem nią jakoś szczególnie zachwycona, dlatego bez żalu rzucę ją w kąt jeśli zacznie się robić nudno.
Wolf's Rain razy pięć - już pierwszy odcinek mnie zachwycił, jestem pod ogromnym wrażeniem, grafika i muzyka...po prostu brak słów, na pewno obejrzę to do końca...
Przez wilki chwilowo wszystko inne idzie w odstawkę.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-03-2007, 20:50   

Nareszcie w głowie pojawiła mi się wolna przestrzeń na anime i dalej jadę z def noutem (wcześniej w międzyczasie poszło parę odcinków powtórki z HtClover):

18.: nieźle, choć trochę pokręcone. Jakaś nowa banda, a i Light już zupełny pokemon. Nawet oczka mu świecą. Okazało się, że eL to naprawdę człowiek renesansu i nawet potrafi używać nie tylko mentalnych swoich genialnych zdolności. Końcówka wzruszająca.

Nodame Cantabile do 6: ciekawie, humor spoko (tylko naprawdę drażni mnie ten bęben z wąsami co to kobieta niby jest eh).
Powrót do góry
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-03-2007, 20:54   

Skończyłam pierwszą serięAh My Goddess-lekkie łatwe i przyjemne na odstresowanie się. Belldandy to powinna dostać medal za cierpliwość - mnie by Keichi już dawno zirytował. Lubię Urd - dzięki niej między głównymi bohaterami w ogóle coś się dzieje. Skuld to takie rozwszeszczane dziecko, ale też da się lubić.
Zaczęłam drugą serię. Opening mnie zabił

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-03-2007, 22:19   

A ja dalej delektuję się Cowboy Bebop. Oprócz genialnej muzyki ma świetny klimat, fajną kreskę i kapitalne postacie. Przypomina mi trochę Black Lagoon (oczywiście nie do końca ale podoba mi się na podobnym poziomie świadomości, jeżeli wiecie o co mi chodzi)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 137 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group