FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2007, 17:19   

Final Approach 10-13 - w sumie nic zaskakującego w fabule się nie wydarzyło, bardzo przyjemne anime, krótkie i naprawdę odprężające, jedyne co mi się nie podoba to to, że

Spoiler: pokaż / ukryj
w 13 odcinku tak jakby wątek miłosny się cofnął się o krok, chyba, że ten 13 odcinek to taki zupełny bonus, niezwiązany z fabułą. Innymi słowy spodziewałem się czegoś więcej po ostatnim odcinku.


Tsukyomi Moon Phase 25 - no więc odcinek jak najbardziej ok.
Spoiler: pokaż / ukryj
Szkoda jedynie, że w sumie brakuje definitywnego zakończenia, chyba, że wyjdzie jeszcze 2 seria, ale jakoś nie wydaje mi się.
Zastanawia mnie tylko o czym jest 26 odcinek, bo w 25 pisało, że to ostatni. Ciekawi mnie to głównie dlatego, że nie wiem skąd wziąć ten ostatni odcinek ( miałem jeden ale okazało się, że jest po francusku -.- ).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-03-2007, 12:12   

Wczoraj skończyłem Ai Yori Aoshi. Seria przyjemna, aczkolwiek przydałoby się w niej więcej napięcia.
Jestem też świeżo po obejrzeniu Nodame Cantabile 10 - bardzo dobry odcinek, aczkolwiek te sceny statyczne, kiedy gra większa ilość ludzi, zaczynają być denerwujące...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-03-2007, 13:04   

Grenadier, seria nawet nie taka zła, ale gdyby Rushuna miała mniejszy obwód klatki piersiowej życie byłoby piękniejsze ... i bardziej realne ... Od razu przyszło mi do głowy skojarzenie, że to Vash w sukience ( NIE przez klatkę piersiową ), tylko Rushuna ma obie ręce i Vash z przyczyn naturalnych nie mógłby chować amunicji tam gdzie ona... Irytuje mnie jeszcze to, że ten pajac o fantastycznym głosie ( Yajirou ? ) zazwyczaj tylko stoi i gapi się jak ona odwala robotę zamiast pomóc.

El Hazard OVA 1, mamuniu co za koszmarna kreska. Te postacie przypominają galarety, które robią wszystko tylko nie wyglądają i nie PORUSZAJĄ się jak ludzie. Potworność. Dobrze, że to takie krótkie...

Scrapped Princess nadal. Im dalej w las tym bardziej mi się podoba Raquel, jestem nią zachwycona !!! Świetna bohaterka. Trochę mnie dziwi fanatyzm w stosunku do Pacifici, ale może to dlatego że pierwszy raz się spotykam z czymś takim. Niemiej podoba mi się cholernie... Powinnam podziękować Zegarmistrzowi za podrzucenie tytułu bo sama bym go pewnie nie znalazła, a seria podoba mi się w sposób urągający wszelkim normom !

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-03-2007, 13:14   

Też oglądam Grenadiera. Słyszałem że podobno durna seria i lepiej się za nią nie zabierać, ale mimo wszystko postanowiłem zobaczyć (tym bardziej że seria została wydana przez Anime Gate). Muszę przyznać że nawet nawet fajna. Coś jakby lekka parodia anime akcji i przygodówki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-03-2007, 14:46   

<tłumi śmiech> Onegai My Melody 1-3, a potem na wyrywki co tylko się znajdzie... Różowa Magiczna Królicza Wojowniczka i jej maskotka-gimnazjalistka (:P) bronią ludzkich marzeń przed niecnymi zakusami tej pani z mojego avatarka. Teoretycznie jestem już za dużym dzieckiem na taką serię, ale za bardzo brakowało mi do szczęścia porządnej fazy i jakiegoś SZD do piszczenia :> Niech. Ktoś. To. Zsubuje. Do. Licha. Ciężkiego.

Scrapped Princess - hura, hura! Czegoś takiego też mi bardzo brakowało. Zgadzam się z niektórymi przedmówczyniami - Shannon!! *_* Zresztą Raquel też jest kochaną istotą i nawet Pacifica daje się lubić ;) Poza tym podoba mi się świat (ot, taki... ładny) i gnębi ta przepowiednia - już mi pewien ktoś zapowiedział, że łatwo przewidzieć o co w niej naprawdę chodzi, ale mam dziwne przeczucie, że jednak nie przewidzę. A może jeszcze za mało obejrzałam ^ ^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Galakar Płeć:Mężczyzna
Archmage Assasin


Dołączył: 22 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-03-2007, 17:26   

Ja zrobiłem sobie małą przerwę od Scrapped Princess i zacząłem oglądać Shuffle! Seria jest wprost genialna :D Jednak zawsze przy takich tytułach dochodzę do wniosku, że życie jest nie fair. Tutaj Rin jest otoczony przez cztery seksowne dziewczyny, a jakoś mi się na codzień tak nie udaje :D Ale humor mnie powala, szczególnie

Spoiler: pokaż / ukryj
zachowanie rodziców boginki i demonicy
.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-03-2007, 18:45   

Sumomo No Momo - głupia choć chwilami wesoła rzecz. Niemniej klimaty loli to coś, co mnie zupełnie nie interesuje. A dziś biorę się za polską wersję Kannaduki No Miko, przynajmniej wyleczę się z traumy po kyoshiro no towa...
Powrót do góry
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-03-2007, 19:55   

Tsubasa Chronicle 1-15 - żeby nie było, że nawiedzony jestem, zacząłem oglądać wczoraj:p Póki co mi się podoba, zastanawiam się tylko, czy autorom starczy pomysłów do końca drugiej serii. Niby sam pomysł jest raczej dobry na zrobienie długiej fabuły, zmieniając scenerię co kilka odcinków, jednocześnie zachowując w miarę tych samych bohaterów uzyskali coś naprawdę sensownego. Dobre jest też to, że w sumie na każdy świat do którego trafiają bohaterowie poświęca się trochę czasu, a nie szybko przewija do następnego.
Spoiler: pokaż / ukryj
Jedynie sprawa głównego złego jakaś taka doklejana i kiczowata mi się wydaje póki co


Edit: Co do Sumomo No Momo (chociaż tytuł jest odrobinę inny niż ten pod jakim ja widziałem parę odcinków, zakładam, że to pewnie to samo:p) to mam podobne podejście co Grisznak. Szczerze jakieś takie mało strawne jak dla mnie. Padłem po chyba 4 odcinku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-03-2007, 21:07   

Przypadku odcinków Nodame 10 i Shounen 13-14 i Ghost Hunt 24, zapewne skumacie jakie miałłem nastawienie, więc nie bede opisywał znowu to samo.
Zacznijmy od tego że wziąłęłem sie za Amerykański kontratak w stronę Anime, czyli Avatar last Airbander Book Sezon 1, po pierwszym odcinku muszę powiedzieć że jestem zdziwiony. Ogląda się mniejwięcej jak połaczenie Złote miasto, Shounen Omnouji z Junni Kokki( takie wrażenie). Zobacze co dalej bo akcja na poczatku toczy się dosyć originalnym umiejscowieniu,a postacie są póki co "żywe"
Przy okazji obejrzałem Kekkaishi 6-9(nowe żródełko, można powiedzieć lepsze niz youtube tylko mniejsza baza)-Omnouji dla młodszej widowni, Teraz zastanawiam, które raz oglądam jakąś serię Ayakoshową ostatnio, zaraz 4 chyba.
Kenichi 13- mistrzowie mnie przerażają, ich oczy się świecą. Żal mi głównego bohatera.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-03-2007, 23:46   

Cytat:
Scrapped Princess

A przestańcie, bo nachodzi mnie ochota żeby obejrzeć jeszcze raz >.>


Apropos 21 Code Geass: I tak najwspanialsza jest scena kiedy CC stoi na dachu budynku, w łapkach talerzyk trzyma i wzrokiem zranionego kociątka na te
Spoiler: pokaż / ukryj
ciasto do pizzy na choince
patrzy... W dodatku ma na sobie fanserwiśny mundurek i związane włosy ~~ CC ftw!
Nie mogę się doczekać co Lulu zrobi z Różową i jak bardzo nie będzie to boleć trochę.
Spoiler: pokaż / ukryj
Założymy dla Elevenów strefę, gdzie nazywać sie będą mogli Nipponjinami? Zero przyłącz się do tej szczytnej idei sponsorowanej przez księżniczkę krwi? Co z tego, że rodziny królewskiej nienawidzisz i własnemu ojcu chcesz jajniki łyżeczką wydłubać?
Error?
I niech Suzaku się dla niej poświęci! Niech zdechną razem! W swoich ramionach! Taaaaaak~

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 31-03-2007, 00:26   

Czy to Scrapped Princess naprawdę takie dobre jest? Bo aż i mnie zaciekawiło....

GoNik: C.C. była gwiazdą tego odcinka. Zaczyna mi się ta dziewczyna coraz bardziej podobać.
A całej tej sprawy z Euphi-chan nie będę komentować.
Tego NIE TRZEBA komentować.
A najlepsze jest to, że przez te dodatkowe odcinki (w których był szybki przegląd przez dotychczasowe epizody) 24-ka i 25-ka wyjdą w sierpniu bodajże XD' Po prostu... LOL. Przynajmniej ta seria potrafi mnie zaskoczyć.

Death Note 24 = mistrzostwo.

Spoiler: pokaż / ukryj
A 25 proszę wykreślić. I kolejne odcinki też. PROOOSZĘ! To Wasza ostatnia szansa, Madhouse!


Nodame Cantabile 09 i 10 - patrz wyżej. Co prawda sceny bywają zbyt statyczne i to niestety mnie gryzie... ale przynajmniej odcinki są naprawdę ciekawe. Rozpisałabym się na ten temat, ale spać mi się chce...

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-03-2007, 01:00   

Green Green OAV - co to w ogóle miało być i czemu służyć... Nie podobał mi się rysunek postaci, za dużo osób w tak krótkim czasie i ogólnie beznadzieja. Dobrze że najpierw obejrzałam wersję TV bo gdybym zaczęła od OAV-ki to wątpię czy sięgnęłabym po serię.

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 31-03-2007, 01:02   

Crofesima napisał/a:
Death Note 24 = mistrzostwo.

Zgadzam się. Piękna scena (wiadoma scena) i te oczka (wiadome czerwone oczka).


Spoiler: pokaż / ukryj
Crofesima napisał/a:

A 25 proszę wykreślić. I kolejne odcinki też. PROOOSZĘ! To Wasza ostatnia szansa, Madhouse!

Taaak. Bo ja tego nie przeżyję psychicznie...Już od dwóch dni się przygotowuję. Jeszcze nigdy tak się nie bałam obejrzeć jakiegokolwiek odcinka z jakiegokolwiek anime.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sivii Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Lis 2006
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2007, 01:19   ...

Code Geass 23
Ta seria robi się śmieszniejsza z odcinka na odcinek...

Spoiler: pokaż / ukryj
I się jeszcze różowa dziwiła dlaczego zgineła...

Ale ta Nina to miny potrafi robić...

Spoiler: pokaż / ukryj
Wielki powrót Orange-kuna (w końcu wypłynął ze swojego soczku)...

Kaguya + V.V. (o dziwo chłopak) - kolejne fanserwiśne postacie?
Teraz to będzie czekać trzeba... Dwa kolejne odcinki latem, druga seria jesienią?

Busou Renkin 26
Takie głupie że aż śmieszne...

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie mogli bardziej cukierkowego zakończenia zrobić? Nagle niesamowicie dziwnym trafem obydwu "Victorów" udało się ocalić i przywieźć z księzyca - Żal...


Rahxephon 1-26
Bones jak to Bones, im każda seria wychodzi, niby takie podobne do NGE, a całkiem inne...

Spoiler: pokaż / ukryj
Odcinek z Dolemem na orbicie był prawie dokładnie taki sam jak ten z aniołem Alraelem, jedyna róźnica że Quon to nie Asuka...


Spoiler: pokaż / ukryj
Ale nie powiem, na koniec z tą haruko-reiką to mnie zdziwili...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4101202
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2007, 01:39   

Łał 23 Geass,
Spoiler: pokaż / ukryj
wymiata, a Lulu dał czad, i Euphie is dead, nic wspanialszego, a Suzaku jak się wściekł i będzie death match. :P


SPOILERY SIĘ MASKUJE!!! Mai
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 143 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group