FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 03-04-2007, 18:58   

korsarz napisał/a:
Coś lżejszego, to może Slayers?
Ech, ile razy można?
Już prędzej sięgnę po coś nowego.
<rozgląda się>
O, miałem sprawdzić Seto no Hanayome przecież...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2007, 21:29   

W trakcie ogładania Hidamari Sketch, kreska strasznie mi się podoba, ogólnie całkiem miłe, ktoś się pytał o coś lekkiego. Proponuje zacząć tą serie oglądać, tylko że tylko 4 eps. są zsubowane.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2007, 21:35   

Tsubasa Chronicle 2 full - geez, jakoś ekspresowo obejrzałem całą serię. W porównaniu z poprzednią muzyka się dość poważnie pogorszyła, opening i ending też wyglądają gorzej jak na mój gust. Sukcesem było podanie wreszcie imienia głównego złego w
Spoiler: pokaż / ukryj
25 albo 26 odcinku -.-
. Szkoda tylko, że po raz pierwszy pojawia się na początku pierwszej serii i potem jeszcze nie raz go widzimy -.-. Co do fabuły to też zaczyna trochę kuleć + naprawdę nie mam pojęcia co oni wymyślą w 3 serii.

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak na końcu ostatniego endinga było, że ich podróż jeszcze długo się nie skończy to myślałem, że mnie szlag trafi. Cholera jasna ile oni chcą tych serii wypuścić?


Ogólnie jeśli ktoś polubił pierwszą serię to i tą może obejrzeć. Jeszcze w miarę trzyma poziom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-04-2007, 22:05   

Nodame Cantabile do 7 epka włącznie:


Spoiler: pokaż / ukryj
Nodame zabiła mnie tą kreskówką, totalnie miażdżący motyw :D To samo przeklęte skrzypce i w ogóle ten pomysł z kolekcją :) Genialne, uśmiałem się do łez. No i kompletnie mnie zaskoczyło, że Chiaki u orkiestra S pokonały orkiestrę A (fakt, że beż udziału Milcha, ale jednak, spodziewałem się raczej, że Chiaki dostanie po łbie po raz kolejny xD)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-04-2007, 22:27   

Co do postu Vodha:

Spoiler: pokaż / ukryj
Vodh napisał/a:
No i kompletnie mnie zaskoczyło, że Chiaki u orkiestra S pokonały orkiestrę A

OHOHOHO. Chyba żartujesz! To było do przewidzenia jak nic. W końcu TAK JUŻ MUSI BYĆ w świecie fikcji ;]


Jeszcze a propos Nodame - ktoś ostatnio przy komentowaniu 11 odcinka narzekał na 'dziwnego kciuka Chiakiego' przy Rachmaninoffie. Kciuk to chyba był najmniejszy problem! Jak pokazali naszego głównego bohatera w całej okazałości z 'lotu ptaka' to spadłam z krzesła. "Co to za dziwaczna poczwara?!" pytałam samą siebie... nie mam pojęcia co mu zrobili z łokciami, rękami, ramionami... lepiej niech już pokazują same nadgarstki i dłonie, naprawdę.
Swoją drogą Rachmaninoff był świetnie zrobiony. Co jak co.


Gintama 21-24 - ta seria jest ŚWIETNA na totalne odmóżdżenie. Genialne, genialne!

Code Geass 23
. Widziałam. YAY DLA FANSERWISU. I tyle.

Spoiler: pokaż / ukryj
Euphemia pobiła rekord! Najdłuższa i najbardziej ckliwa śmierć w świecie anime. Gratulujemy pani.
Poza tym Lulu kolejny raz mnie zawiódł. Cóż. I tak go lubię za tę walizeczkę z telefonami komórkowymi.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-04-2007, 01:05   

Cytat:
Gintama 21-24
- seria genialna na odmóżdżenie


To chyba zacznę ją sobie załatwiaćXD:)
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-04-2007, 01:53   

Jutro (a właściwie dziś-później) zabieram się za Shakugan no Shana, zobaczymy, co z tego wyniknie. Jak na razie widziałem tylko opening (za dużo wrażeń, jak na jeden dzień miałem - idę spać) i bardzo pozytywnie mnie do serii nastawił ^^

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 04-04-2007, 17:24   

Moonlight Mile 01-02 - zapowiada się realistyczny dramat SF w starym, dobrym stylu (coś jak Planetes). Trochę mnie niepokoją maszerujące roboty w czołówce i grafika komputerowa nie z najwyższej półki, ale przynajmniej średnia wieku bohaterów jest w miarę wysoka.

Na drugim biegunie znajduje się:
Heroic Age 01 - mamy mechy, nastolatków, konflikt o epickich proporcjach, a w przyszłości zapewne pokaźną dawkę angstu. W tej chwili chyba najpoważniejszy kandydat do wypełnienia luki po Code Geass. Grafika i oprawa muzyczna robią wrażenie, tylko nie wiadomo, czy XEBEC utrzyma wysoki poziom serii.

Tengen Toppa Gurren-Lagen 01 - jeśli ktoś oglądał nowsze pozycje Gainaxu takie jak FLCL, czy też Diebuster (Gunbuster 2), wie czego może się spodziewać po grafice. W skrócie na temat reszty: bohater z mało inteligentną twarzą, biuściasta dziewczyna, będąca źródłem fanserwisu i mechy wyglądające jak wielkie twarze z doczepionymi kończynami i świdrami. Oglądałem już trochę dziecinnych anime, ale to chyba nie wróci do mojego rozkładu jazdy.

Death Note 25 - dobry, stylowy odcinek. Nie ma sensu spoilerować.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 04-04-2007, 18:49   

fm napisał/a:
Death Note 25 - dobry, stylowy odcinek. Nie ma sensu spoilerować

Zgadzam sie w zupełności, dodam, że jedna scena troszkę mnie zniesmaczyła, zarazem rozśmieszyła, bo nie wiem po co ją wrzucili

Bakumatsu 19-zjedzone i przetrawione w zimowej scenerii. Troche zbytnio melodramatyczny przez co przewidywalny. Dalej nie znam zamiarów Iburagiego

Wpadam w Scrappedoholizm jestem na 8 epku i przyjemnie sie oglada

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2007, 21:52   

Dino napisał/a:
fm napisał/a:

Death Note 25 - dobry, stylowy odcinek. Nie ma sensu spoilerować


Zgadzam sie w zupełności, dodam, że jedna scena troszkę mnie zniesmaczyła, zarazem rozśmieszyła, bo nie wiem po co ją wrzucili


Chyba specjalnie dla IT. ^_^ Oj, coś czuję, że żaden[na] fan[ka] nawet o tym nie śmiała marzyć... A tu coś takiego... Oczywiście, twórcy będą się wykręcać nawiązaniami do Biblii i takie te... A my i tak wiemy, że to aż zbyt oczywisty FANSERWIS. Ale pomijając ten konkretny fragment (łącznie ze sceną go poprzedzającą - dlaczego zawsze DESZCZ[TM]?), odcinek świetny. Naprawdę, pokazali to, co musieli pokazać, moim zdaniem brawurowo. Prawie nie ckliwie, trochę może za bardzo mrocznie (patrz: Misa), ale równocześnie tak, jak powinno być.

Spoiler: pokaż / ukryj
Tak naprawdę, to nie pożegnanie L, tylko ludzkiej strony Lighta. Żegnaj, Light. Na dobre witamy psychopatę.


Nodame do 11. Wow. Mieli pokazać ten koncert jako punkt zwrotny w życiu paru osób i dlatego tak się postarali. Na mnie podziałało, gdybym umiała grać na pianinie, to zrobiłabym to samo, co Nodame. Pal licho niby-Chiakiego z lotu ptaka, rozumiem, że chcieli urozmaicić obraz. W każdym razie - wreszcie zanimowali orkiestrę! Och, żeby jeszcze jeden taki koncert w tym anime...

Nana: mówcie sobie co chcecie, jak będę pisać recenzję, to daję temu anime 9. Z odcinka na odcinek robiłO się lepsze, i chociaż drugi sezon jest nieodzowny, końcówka i tak robi wrażenie.

Miałam się wziąć za Les Miserables albo Chevaliera, a zamiast tego mam za sobą dwa pierwsze odcinki Lady Oscar. Jej, w rzeczy samej mnóstwo wody w Wiśle upłynęło od czasu, gdy to anime powstało i widać to najbardziej nawet nie w muzyce czy w grafice - tylko w stylu prowadzenia opowieści. Pomino wszystko, zaczyna się bardzo obiecująco (uwielbiam te klimaty), dlatego z pewnością będę oglądać dalej. Szkoda tylko, że takie długie, zanim skompletuję całość (przy tym transferze) może minąć naprawdę kupa czasu.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-04-2007, 09:04   

Cytat:
dwa pierwsze odcinki Lady Oscar. Jej, w rzeczy samej mnóstwo wody w Wiśle upłynęło od czasu, gdy to anime powstało i widać to najbardziej nawet nie w muzyce czy w grafice - tylko w stylu prowadzenia opowieści.

Ktoś mi wreszcie przypomniał, że miałem alta napisać.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-04-2007, 15:21   

Sumomomo 17- troszkę śmieszny odcinek, Nekos Mimis Attackis Uaim
Claymore i Heroic Age 1- po obejrzeniu pierwszych odcinków zapowiadaja sie ciekawe serie.


Touka Gettan 1-Rzadko sie zdarza żebym zgłupiał podczas ogladania. zacznijmy od tego że nie widziałem od dawna tak Kawaistycznych Girlsów w jednym odcinków. wydawało mi sie że mam przed oczami Hentai, bez kitu, z dodatkiem Yuri, ostrzegam nie ma tu takich scen jednak.
Spoiler: pokaż / ukryj
Tło jest bardzo łądne, ale z ptaków mam konkretna beke pod koniec bowiem one sie nie ruszaja( pewnie ktoś z Wipu lub Antywipu rzucił timestop z paraliżem powietrznym na nie:). W kwestii fabularnej nie wiem o co chodzi, raz jest chyba kawai facet lub dziwewczyna potem nie a znowu jakas dziewczyna kawaii która ma moczną preszłość pózniej bishon z lekarkami. Następnie ktoś płacze(dawno tak sie nie uśmiałem trzeba koniecznie obejrzec ten fragment głupota totalna i te truskawki). jeszcze jedno wszyscy maja imiona ale tak naprawde to nie sa ich imiona bo maja inne imiona

Na koniec dodam że warto obejrzeć bo zanosi chyba strasznie głupia i pokręcona komedia. musze wypic coś jeszcze raz i obejrzec znowu , bo wydaje mi sie że jest to Silmarillion anime. może jestem zbyt tępy na takie serie,iż nie wyłapuje jakiegos sensu


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 05-04-2007, 21:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-04-2007, 15:35   

Sumomo 17 - niezłe, jeden z lepszych odcinków ostatnio. W paru miejscach się nawet roześmiałem ;)
Shakugan no Shana 1-6 - to-tem... To jest genialne ^.^

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-04-2007, 19:27   

Zaczęłam Petopeto-san, o mamo ~~ To jest urocze, kjut, totalnie fanserwiśne: zgrabna, długowłosa kappa w mundurku. Dziewczynka z cementu! (jak do tej pory mój absolutny faworyt) Absolutnie niewinna i czysta główna bohaterka. Plus jej uparte powtarzanie, że jest 'ero-ero youkai'. Oraz 'samurai zombie' i jego
Spoiler: pokaż / ukryj
seppuku od czasu do czasu (yup, to spoiler. taki odbierający przyjemność z oglądania, bo to trzeba zobaczyć na własne oczy.)
Wrócimy do swego pc po świętach i skończymy, ufufu...


Z wiosennych nowości:
Reideen 1-2, złoty mech! Złoty! ROTFL! W dodatku błyszczący i lśniący i dziwnie powyginany. Bohater miał prawidłowe spostrzeżenie: 'zawsze myślałem, że zwykli uczniowie którzy nagle dostają mecha i świat do ratowania zdarzają się tylko w mangach... to co ja tu robię?!'. Seria może być ciekawa, a skoro już przy pierwszych dwóch odcinkach parę razy krztusiłam sie ze śmiechu... (Na przykład: on siedzi w tym mechu goły jak pan bóg stworzył, a kiedy z niego wysiada.. tak, jest goły nadal. Podsumowanie: przerób ubrań to będzie miał kosmiczny...)
Jedna z rzeczy wartych wspomnienia to tła. Trzymają poziom, a jeżeli spojrzeć na nie przez pryzmat serii o mechach... wow! Kreska też jest niezła, za to efekt psuje łączenie 3D ze zwykłą animacją - scena z helikopterem rozbijającym się o tamę... bez komentarza. To wyjaśnia dlaczego mechy, też w 3d, są otoczone tajemniczą mgłą znikąd XD
Poza tym opening mi się spodobał, o.


Keii, bo Shana _jest_ dobra. (Pamiętam, że rozwój głównego pairingu mi się podobał, całkiem zgrabny był.)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-04-2007, 21:37   

Dino napisał/a:
Claymore i Heroic Age - po obejrzeniu pierwszych odcinków zapowiadaja sie ciekawe serie.
W pełni się zgadzam.

Do tego:

Hayate no Gotoku - bosz, to będzie hit. Wielbiciele Shany i Zero Louise, BACZNOŚĆ! Główna bohaterka to jej kolejne wcielenie, włącznie z seiyuu - Kugimiyą Rie. Rie! Rie! Rie! <3
Do tego mamy narratora z głosem i manierką pewnego barmana z Soul Linka - i tu to jest nawet na miejscu... zgodnie z oczekiwaniami, absolutnie odleciana komedia, dziko fazogenna!

HELLSING Ultimade ep.3 O...M...G... xD wersja TV była jak wykastrowana~~ xD

Seto no HanayomePierwszy odcinek idealnie zgodny z mangą. Ogląda się całkiem miło :)

Moonlight Mile 1-5... seria nabiera rozpędu, nie rozumiem czemu nikt rozsądny tego porządnie nie subuje, zwłaszcza że są świetne rawy HDTV 720p...

Murder Princess 1 - na dwoje babka wróżyła. Oglądałem raw, w międzyczasie Ayako rzuciło ale odradzam ich wersję bo to paskudny upscale, ta seria wychodzi na DVD a więc co najwyżej 704x396 i pochodne to prawdziwy materiał. Będzie też i więcej subów.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 145 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group