FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2007, 01:56   

Death Note 25 - Odcinek mnie pozytywnie zaskoczył, bo spodziewałem się, że i tutaj będą trzymać się ściśle treści z mangą. A tu proszę, dodali kilka nowych scen, chociaż jeden z nich pachnie mi fanserwisem dla fanek yaoi (bardzo słabo, ale jednak). Plus za to, że zadbali o doskonały dobór muzyki w tle jedenej sceny (co mnie nurtowało od czasów wyjścia soundtracka).

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-04-2007, 09:34   

Cytat:
HELLSING Ultimade ep.3 O...M...G... xD wersja TV była jak wykastrowana~~ xD

Totem, a mangę czytałeś?

Fire Emblem - fantasy, w nieco lodossowym stylu, na bazie całkiem miłej serii tactic jrpg. Niestety, po dwóch odcinkach seria urywa się i więcej nie ma. Na dodatek trafiła się wersja włoska. Ale tak czy inaczej, nic specjalnego.
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-04-2007, 13:14   

Ciąg dalszy pierwszych wrażeń.
Claymore 01 - Wiedźmin jak nic. Mamy nawet kocie oczka. Sapek powinien pozwać twórców mangi i anime. Poza tym dobry odcinek, ale jestem daleki od entuzjazmu. Następne parę tygodni pewnie trzeba się będzie przemęczyć w formule "monster of the week", zanim dotrzemy do właściwego wątku fabularnego. Nie darzę też zbyt dużym zaufaniem anime na podstawie mang - zbyt wiele takich pozycji znajduje się na liście Najbardziej skopanych zakończeń wszechczasów.

Cytat:
Murder Princess 1 - na dwoje babka wróżyła. Oglądałem raw, w międzyczasie Ayako rzuciło ale odradzam ich wersję bo to paskudny upscale, ta seria wychodzi na DVD a więc co najwyżej 704x396 i pochodne to prawdziwy materiał. Będzie też i więcej subów.

Nie miałem cierpliwości, wiec we własnym zakresie przekonwertowałem na bardziej przyjazny dla mojego kompa format. Tym niemniej można już znaleźć następne suby.
Muzyka z tego anime rządzi. Do grafiki poza dosyć standardowymi projektami postaci nie mam większych zastrzeżeń. Dostajemy też bardzo wyrazistą bohaterkę, więc jeśli twórcy nie przesadzą z udziwnieniami, to będzie hit.

Hayate no Gotoku 01 - rodziny się nie wybiera, ale trochę żal głównego bohatera. Od teraz jego nieszczęścia będą stanowiły źródło naszej rozrywki. Zamierzam zajrzeć do mangi, by zobaczyć na ile dostosowują ekranizację do wczesnej godziny wyświetlania.

Magical Lyrical Nanoha StrikerS 01 - znane z wcześniejszych części bohaterki zestarzały się i trochę zbrzydły, na szczęście w obsadzie pojawia się dużo nowych twarzy. Generalnie dostałem to czego oczekiwałem - shounen z kawaii panienkami w roli głównej.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2007, 19:47   

Claymore 1 - zapowiada się coś ciekawego:p Interesuje mnie tylko jaki to będzie miało klimat, bo szczerze to z pierwszego odcinka tak wiele nie wynika na ten temat. Ma pewne zadatki na coś mrocznego, ale coś mi mówi, że nie do końca takie mroczne będzie:p

Heroic Age 1 - spodziewałem się czegoś osadzonego w świecie magia&miecz, ale wygląda ciekawie.

Hayate no Gotoku 1 - zapowiada się świetna komedia^^

Ogólnie to zastanawiam się jak przeżyję dzisiejszy dzień, rano mi ósemkę wyciachano i pozszywano i jestem cokolwiek zdechnięty:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-04-2007, 20:11   

fm napisał/a:
wa-totem napisał/a:
Murder Princess 1 - na dwoje babka wróżyła. Oglądałem raw, w międzyczasie Ayako rzuciło ale odradzam ich wersję bo to paskudny upscale, ta seria wychodzi na DVD a więc co najwyżej 704x396 i pochodne to prawdziwy materiał. Będzie też i więcej subów.

Nie miałem cierpliwości, wiec we własnym zakresie przekonwertowałem na bardziej przyjazny dla mojego kompa format. Tym niemniej można już znaleźć następne suby.
Nie, jeszcze nie można.
Jedyne hardsuby są od Ayako, oba oparte o paskudny upscale materiału z DVD. A tłumaczenie jest nie tyle żenujące co wręcz żałosne.
Wszystko pozostałe to generalnie tłumaczenie z Ayako, zazwyczaj jeszcze gorsze niż oryginał.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-04-2007, 22:07   

Excel Saga ... Tak. No całkiem ciekawe anime... ciekawa ... ekhm... fabuła.




CO do cholery myślał człowiek, który to wymyślił ?!!! Rany boskie, ostatnio trafiam na same potworne serie.


Bleach Zaczęłam dopiero, ale podoba mi się. Szczerze mówiąc zabierałam się do tego dosyć długo, jakoś nie podchodziła mi ta seria. A tu sympatyczne zaskoczenie.

Trinity Blood Nadal. Bardzo ciepłe anime, jakkolwiek głupio to brzmi... I wcale nie ze względu na tego kre..., na Abla. Ogólnie, cholernie mi się podoba. I klimat i kolorystyka i kreska i oprawa dźwiękowa ( OST plus seiyuu Tresa i papieża ). Tylko główny bohater mi nie podchodzi, ale nie przeszkadza mi on aż tak bardzo.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-04-2007, 16:17   

Touka Gettan - bardzo ładnie wykonane, jak na nowe aniem to oprawa graficzna, sceny, krajobrazy i design przypadł mi bardzo do gustu. Postacie robiła Carnelian, wiec panie są bardzo kjutne. Gorzej z chłopami - co do jednej postaci wciąż nie jestem pewien, bo jeśłi to dziewczyna, to będziemy mieli yuri.
Po pierwszym epizodzie trudno coś powiedzieć o fabule, bo wydaje się dość pogmatwana. Pozostaje nadzieja, że dalej będzie nieco bardziej zrozumiale. Seria bardzo "japońska" - dużo widoczków, kimon, sakury, do tego lalki, tradycyjne budownictwo. Zobaczymy, co się z tego wykluje.
Powrót do góry
K Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2007, 17:59   

Przymierzam się do ergo proxy lyb blood+ i nie wiem w co wpierw zainwestować, może jakieś uwagi

a dzisiaj skończyłem Taro the Dragon boy z 79, podesłałem recenzje więc może się ukarze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-04-2007, 18:39   

Wolf's rain 1-8. Zapowiada się smakowicie :) Ładna muzyka (choć po Bebopie trudno mnie zachwycić ;) )

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2007, 00:27   

Suzuka full - z racji tego, że niewiele mogę teraz robić, oglądam anime i gram w FF8 maniakalnie:p Hmmm, anime nawet mi się spodobało, główna bohaterka cokolwiek dziwna, chociaż po prawdzie Honoka również z lekka irytująca. Powiem tak, dobrze obejrzeć coś takiego raz, ale nie wiem czy znając już fabułę nie padłbym z nudów jakbym miał to jeszcze kiedyś obejrzeć. Pierwsze odcinki dawały zresztą wrażenie jakby seria była bardziej na 12 / 13 odcinków a nie 26.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2007, 12:25   

BLOOD +
Jak to bywa ze mną, z reguły nie oglądam serii w trakcie jej trwania. Dlatego z cierpliwością poczekałem i teraz mogę delektować się wszystkimi epizodami, zamiast czekać aż za tydzień wydadzą następny. Co do anime, to jestem gdzieś przy 10 epizodzie i trzyma poziom, przynajmiej taki jaki się po nim spodziewałem. A i sama główna bohaterka mnie nie denerwuje i nie odtrąca, jak to w przypadku innych herosów. Na plus.

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 08-04-2007, 21:20   

Skończone:
Scrapped Princess-do ulubionych
Amaendayo całe-szukałem sensu, znalazłem w ostatnim odcinku, lepsze są Ecchi na rynku
bokusatsu Dokura chan- myśłałem że bedzie gorsze. Nawet na początku sie śmiałem
Nie bede brał żadnych dodatkowych anime. Trzeba podokończyć stare. Przynajmniej nie bede sie nudził pózniej, bo mam naprawde jeszcze co oglądać. tyle tego jest ze zastanawiam sie, czy uda mi sie obejrzec chociaż 60 % tych serii do końca roku
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2007, 21:31   

Cytat:
Zobaczymy co z nim zrobią po 3-4 odcinkach, gdzie adaptacje mang zazwyczaj się psują.


Zależy co masz na myśli, jeśli mowa o odwzorowaniu fabuły to już w pierwszym odcinku cokolwiek ją zmienili i pominęli fragment mangi. Bynajmniej postać Rakiego w anime mi się bardziej podoba od tej przedstawionej w pierwszym tomie mangi.

Otome wa Boku... 1-4 - lol, pomysł na fabułę śmieszny:D Ogólnie póki co mi się podoba, w sumie nie wiem dlaczego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Sivii Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Lis 2006
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2007, 02:21   ...

Death Note 25 - Świetny odcinek, Ten motyw ciszy to im się udał...

Spoiler: pokaż / ukryj
Tylko po co ten fanserwis? Żeby se fanki yaoi, i paringu Kira x L popiszczały?

Romeo x Juliet 01 - Prezentuje się smakowicie, napewno będę oglądał dalej, tylko... Dlaczego jak Japończycy robią coś na podstawie europejskiej sztuki to zaporzyczają tylko nazwy?
Darker Than BLACK 01 - Jak to Bones - wszystko pięknie i porządnie, klimaty s-f, może po następnym odcinku wyrobie se o nim zdanie...
Seto no Hanayome 01 - Dokładnie tak jak w mandze - podoba mi się, zobaczy się jak dalej...
Nagasarete Airantou 01 - kiepskie, manga dużo lepsza (choć sama w sobie szczgłnie lotna nie była)...
Claymore 01 - Zapowiada się ciekawie, Żeńska wersja Wiedzmina i Youkai, musze zobaczyć kolejne odcinki...
Shining Tears × Wind 01 - Neko, Wilkołak i długi miecz na końcu... Dziwne to było i lekko kiczowate, zobsczy się później...
Tengen Toppa Gurren-Lagann 01 Projekty Postaci jak to u Gainaxu - świetne, lecz cołość stonowczo zbyt dziecinna. Oglądne dalej przez wzgląd na NGE i FLCL...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4101202
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-04-2007, 02:31   

Battle Fairy Yukikaze Znalazłem anime które przebiło wizualnie Macrossa Oo
Fabularnie póki co (4 OAV) też... Dla miłośników latania.

Tenchi Muyo OAV Powtórka z przeszłości plus ostatnia seria. Mniam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 146 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group