FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-08-2005, 17:12   

Cytat:
Ale wyrwane kręgosłupy wyrwanymi kręgosłupami, jestem pewna, że i tak przyczepiłabym się do paru rzeczy.

Mogę powiedzieć to samo: psychologia tłumu psychologią tłumu, ale mi by się na pewno nie spodobało. Powody kiedyś już podałem.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2005, 17:29   

GoNik napisał/a:
Po 15 ep Trinity Blood: zaczyna się robić ciekawie, nie powiem... I kolejny bohater z odchyłem w stronę "moja power jest karą za grzechy". Nikt nie wie jakie. Haa...
I gotów jestem się założyć, że za wszystkie wydarzenia odpowiada brat głównego bohatera, o imieniu Kain (jeśli tak nie będzie, będę głęboko rozczarowany). (dla tych co nie oglądają, jak na razie nic nie wiadomo, jakoby główny bohater miał jakąś rodzinę, ale ma na imię Abel, więc...)

Najgorsze jest to, że pomimo potwornej wręcz schematyczności tej serii nawet całkiem dobrze się ona ogląda.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.


Ostatnio zmieniony przez Bezimienny dnia 25-08-2005, 23:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2005, 18:26   

Mai_chan napisał/a:
Zapowiada się dłuuuuuuugi weekend przed TV...

Na tych plytkach co Ci wyslalem tez jest muzyka, wiec jesli znajdziesz chwilke to sobie posluchaj :)

_________________
“Why is it," he said, one time, at the subway entrance, "I feel I've known you so many years?"
"Because I like you," she said, "and I don't want anything from you.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-08-2005, 11:51   

Bezimienny wypluj to co napisałeś! Ja lubię Trinity! Takie wątki tylko mi zepsują zabawę! Kain!
Pewnie masz rację... Jak nie dosłownie to inaczej...

Osobista reakcja na stwierdzenie Abla że to kara za grzech to był wrzask "więc czym żeś debili cholerny zgrzeszył?!" ale niestety nie doczekałam się odpowiedzi...
Co do Empress... Gdzie się podział ten dzieciak...
Coś tam śmierdzi. I to mocno przypaloną posoką...

Ja zableachowana jestem na maxa! Tak zableachowana że mnie całą noc zdołało utrzymać przed monitorem i nawet nie ziewałam bo byłam zbyt ślinieniem zajęta...
Taka ogulna konkluzja po 45ep: Jak wy chcecie z nimi walczyć skoro wy ich lubicie???

Goniuś nie ładuj mnie w, po trzykroć splunięcie, związki emocjonalne! Podobne poczucie humoru to jeszcze nie związek emocjonalny!
Ale taak... oglądanie czegokolwiek w toważystwie to bardzo dobra inwestycja. Komentaże tylko podkreślają wartość anime. Albo ją przekreślają...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 26-08-2005, 18:17   

Chłopcy Biało-Krzyżowcy... *patrzy tępo w ekran* jakie to... "optymistyczne" ==' TU dopiero są Trrrrrrragiczne i Mrrrrrrroczne Przeszłości o_O

(choć bisze, zwłaszcza Aya są całkiem, całkiem)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-08-2005, 19:27   

Biedna IKa, biedna... jak jeszcze nie skończyłaś, to do ostatniego odcinka poczekaj. Potworek jakich mało, ni pies, ni wydra, coś na kształt świdra, moce parrrrraPSYCHICZNE bohaterów ujawniają się w Pełnej Krasie. A Trrrrrrrragiczną i Mrrrrrrrroczną przyszłość to będzie Aya miała z tymi czterema społecznymi wykolejeńcami. Lepiej dla niej zostać w śpiączce o__o'

(żeby jeszcze to była kreska z OAVki to te bisze całkiem lepsze by były. Z Biało-Krzyżowców wolę Kena <haa.. pazurki...> ale i tak Farfuś rządzi^^ )


Muuu-chan? @@' Tactics jest ewidentnie nienormalne, pięć odcinków naraz góra, potem mózg wysiada. Co zresztą po mnie widać, dzienną porcję już zażyłam.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-08-2005, 11:57   

Goniuś kochanie tobie mózg wysiada zawsze i wszędzie... Bo jesteś, Uwaga: Słaba na umyśle. Zapamiętałaś? Dobrze. A z tego co mi to Tactics pokazałaś to nie wiem o co ci chodzi. Naiwne i lekko zshonenaiałe...

Farfarello jest MÓJ. Chyba już się co do tego zgodziłyśmu mój ty Srebrny Księżycu, co?

IKa widziałaś już jak Brad [z tych złych] odbija pięściakami garote? Jak nie to trzymaj się mocno bo ci może śmiech zatkać górne drogi oddechowe. Tak nieudolnej animacji naprawdę jeszcze nie widziałam.

Zaliczyłam wczoraj Gungravea, Aishiteru ze baby i Phantom Memory Kurau. Nie pytać jak.

Po kolei:
Gungrave jest super. Ma fajną kreskę i ślicznego zombie a ja zawsze lubiłam śliczne zombie. Tylko nie polecam tego nikomu kto nie lubi niebotycznej głupoty. Bochaterowie rozsiewają debilizm dookoła. I najbardziej boli że można by było podstawić ich charaktery wielu, wielu innym...
Ending rządzi!

Aishite... im się podobało. Co prawda te różowe tełka w bąbelki, banieczki... Saksofon i gitarka w niektórych momętach nieodmienne sprawiały ze kładłam palec na strzałce w prawo. Lubię takie naiwne seryjki jeśli mają odpowiedni ładunek poczucia humoru. A ta miała.

Kurau z kolei było po***ne. Najbardziej mi się podobało to że nie miało żadnego przekazu wetkniętego na siłę. A przynajmniej ja go nie wykryłam. No i te śliczne jednostki w epizodach... Niech najlepiej świadczy o tej serii to że wspominam ją dobrze chociaż ogulnie takich dołowaczy nienawidzę.

Dzisiaj się za Fafnera zabieram i za Banner of the Stars.

Powiedziałem - żadnych gwiazdek. Z tym, nad czym zlitowałem się w temacie o Wojnie z Białorusią licze ci te gwiazdki jako jedno przekleństwo. Masz już dwa upomnienia, następnego nie będzie.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 27-08-2005, 13:58   

Cytat:
Dzisiaj się za Fafnera zabieram i za Banner of the Stars.
Noo... wreszcie coś sensowniejszego... po fafnerze za wiele nie oczekuj, mechy jak mechy, Ale Crest... elfy w kosmosie ^_^ RAFIRU ga yoi! Kaczy dziób, kolejna postać którą lubię, i TEŻ jest niebieskowłosą dziewczyną... o.o"

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-08-2005, 15:14   

Cresta już widziałam na Hyperze. Co najbardziej mi się zapamiętało to że pomyliłam płcie rodziców głównej bohaterki. Ojca wzięłam za matkę, a matkę za ojca. I pamiętam w jakim szoku byłam jak bochaterka do tej ślicznej kobitki wypaliła nagle z ojca...
Ech to byly czasy...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-08-2005, 15:25   

Haa.. IT wygrać wyścig o osta! Brawo, brawo... tylko tak dalej...

wa-totem napisał/a:
TEŻ jest niebieskowłosą dziewczyną... o.o"

Jakiś szczególny sentyment do niebieskich włosów? Jakiś warunek dla 'lubić bądź nie'? Kurczaki, Tot, ale wymagania...

Aha, IT, siedzenie cały dzień i noc i oglądanie anime zahacza już o chorobę, wiesz? <pomijam te pół dnia w bibliotece> Poza tym jak przed końcem wakacji załatwisz te 28 dvd to później nie będziesz miała czym się zająć.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-08-2005, 15:44   

Ty na mnie czekaj miłości moja bo ja mam do ciebie sprawę. Nigdzie się nie wybieraj.

Z wygrania wyścigu nie jestem szczegulnie dumna acz mam pewną satysfakcję że ja a nie Red albo ktokolwiek inny. To w końcu pierwszy ost w moim życiu!

Ja po prostu naprawdę lubie oglądać anime. A jak są fajne to nie mogę się oderwać puki mnie nie pociągnie sen w swe przeczułe objęcia. A że to się dzieje nie wcześniej niż przed wschodem słońca... Mam czs! Życie się kończy!
A po wakacjach będzie Baśka pamiętasz? Zobaczysz jakie to bedzie piekło...

Niebieskie włosy to pół biedy poza tym. Ty chcesz niebieskos...kolorowego pamiętasz?
A ja lubię jasnowłose i dziwnookie istoty. Puszki i Greavy wszelkiego typu.

Czekaj na mnie Srebrny Księżycu!

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 27-08-2005, 15:52   

GoNik napisał/a:
Jakiś szczególny sentyment do niebieskich włosów? Jakiś warunek dla 'lubić bądź nie'? Kurczaki, Tot, ale wymagania...

Iie... Demo, sugoi guuzen da na...
Może to jakiś efekt w podświadomości japońskich chara designerów, że pewnym typom osobowości dodają niebieską fryzurę? LOL _^_ Muszę siąść i zrobić porównanie Chidori i Lafiel. A ty, jak sama obaczysz, Lafiel z cresta to wcale nie ta sama Lafiel którą potem oglądamy w Bannerze III...

EDIT: A, swoją drogą - przyjmuję że III zrobi Bambosh?
I jeszcze jedno - czy ktoś ogląda i zrecenzuje Izumo? Rency mie opadly, nie wiem nawet czy mam ochotę to fantasy zjechać a właśnie stwierdziłem że to ma 12 odcinków, a więc jeszcze tylko jednego brak... A miało być ładne...


[EDIT=Ysengrinn]Khem, małą prośba: nie używaj edytu w darkred, bo ludzie pomyślą, że to ja się wcinam:P.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 27-08-2005, 15:57, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-08-2005, 15:54   

doszłam do pewnego wniosku...

o ile NGE dało sie obejrzeć po 10 odcinków pod rząd, i zaowocowało to jedynie lekkim obłedem, to z Weiss Kreuz tej sztuki sie nie da. Wymiękam po jednym odcinku dziennie _^_ ''

To co wczoraj zaprezentował Aya prawdopodobnie miało świadczyć o Głebokich Przeżyciach Wewnętrznych Bohatera i Targajacych Nim Watpliwościach... jednakże ja przy tym zaliczyłam glebę... W sumie mogło to ukazywać jak on Cierrrpi z powodu wypadku siostry i wprowadzić w jego "małą" obsesję, ale niekonsekswencja całego zdarzenia powaliła mnie na łopatki. <próba napisania o co chodzi bez spoilerów =='>

Że nie wspomnę o napisach czcionką bodajże Book Antiqua, BIAŁĄ z zielonym obramowaniem =='
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-08-2005, 15:59   

Niebieskie włosy...
Coś w tym może być... Jak tylko wykazesz mi co konkretnie wspólnego mają charaktery Ami i Chidori to przyznam ci rację bez zastrzeżeń.

Z drugiej strony... Białe i szare włosy też maja konkretne typy bochaterów...
No ja to musze przemyśleć... Dokłądnie i od końca przemyśleć... Podział charakterologiczny ze względu na kolor włosów... To może być kamień milowy w poszukiwaniach luczy porównawczych...
Tot bogiem mądrości był nie?

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-08-2005, 16:21   

IKa napisał/a:
o ile NGE dało sie obejrzeć po 10 odcinków pod rząd, i zaowocowało to jedynie lekkim obłedem

Dało się nawet wszystkie 26 na raz, owocowało to totalnym obłędem <szczególnie 2 ostatnie: siedzę sobie beztrosko przed ekranem i łuskam bezmyślnie fistaszki.>
Cytat:
próba napisania o co chodzi bez spoilerów =='

Tej serii sie takie próby ewidentnie nie należą. To jest fabularna beznadzieja.
Cytat:
Że nie wspomnę o napisach czcionką bodajże Book Antiqua, BIAŁĄ z zielonym obramowaniem =='

Ile lat te suby mają? Chociaż przyznam, że w moim egzemplarzu Weissów czasem <raz na 3 ep...> się trafiały nieczytelne cudeńka. A jak jeszcze dodać do tego zabójczą subów rozdziałkę to dziwię się sobie, że widziałam przy fullscreenie bohaterów...

IT. napisał/a:
Tot bogiem mądrości był nie?

Wg Wikipedii: 'bóg księżyca i pan czasu'.


Hmm... IKa, skoro nie przebrnęłaś jeszcze przez dziarskich chłopaczków wnioskuję, że Princess Tutu nie potrzebujesz chwilowo. Nie miałam jak tego zdobyć, cruel world, ale od wtorku lub środy bedę miała taką możliwość. Jak jesteś zainteresowana, daj znać. Chyba, że już masz.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group