FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2007, 11:13   

Bakumatsu jest zarezerwowane, o ile mnie pamięć nie myli... Co do Nodame nie jest jeszcze jasne, czy będę pisała ja, czy Totem, ale w każdym razie jedno z nas na pewno. Na Tsuyokiss i Gin-iro no Olynssis chętnych nie ma, więc raczej nikt tego nie podbierze. Ja bezczelnie chyba zarządzę, że wpisywać na rezerwacje będę tylko te osoby, które już coś mi przysłały... Nie, żebym nie ufała, ale to pomoże uniknąć bałaganu.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-06-2007, 11:32   

Rozumiem najpierw małę wróbelki, a potem gołąbki na dachu. Najpierw sprawdze sie i wyśle ci za jakiś czas. Czekam na ostrą krytykę:)

Avellana napisał/a:
Co do Nodame nie jest jeszcze jasne, czy będę pisała ja, czy Totem, ale w każdym razie jedno z nas na pewno

Przynajmniej wiem że bedzie w dobrych rękach, ale kusi mnie grzech, aby spróbować. Przy Bakumatsu musiałbym sobie odświerzyć cała serie od początku. Dobra, a sprawa Death Note( może kiedyś wrzuce druga recke) i Sumomo jest jasna?, bo jedno sie kończy, a drugie niedawno zakończyło sie.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-06-2007, 13:23   

Wiesz, w wlypadku rezerwacji warto czasem poczekać kilka miesięcy. Często zdarza się tak, że potencjalny chętny nagle zaczyna oglądać inną serie, zaczyna uczyć się do sesji / matury / znajduje prace na 6 etat albo uznaje, że pisanie recenzji to nie jest to, co lubi najbardziej, albo zwyczajnie trzyma tytuł i nic nie robi przez pare miesięcy. Wówczas można go wygryźć.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 09-06-2007, 13:26   

A ja sobie odpoczne... poogladam sobie lekkie Azumangowe odcinki.

Kiss for all

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 09-06-2007, 13:43   

Higurashi, pierwszy rozdział.

O... jeżu... niemiłosierny...

*zbiera szczękę z podłogi i zastanawia się, czy zdąży obejrzeć drugi przed wyjściem*

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-06-2007, 16:00   

Caladan napisał/a:
Dobra, a sprawa Death Note( może kiedyś wrzuce druga recke) i Sumomo jest jasna?, bo jedno sie kończy, a drugie niedawno zakończyło sie.
Na forum mamy temat techniczny:
http://forum.tanuki.pl/tematy29/1101.htm
Jak Ave napisała, wpisuje rezerwacje przede wszystkim tym, co już napisali, a wogóle rezerwacje traktowałbym bardziej orientacyjnie.
Caladan napisał/a:
Przynajmniej wiem że bedzie w dobrych rękach, ale kusi mnie grzech, aby spróbować.
Jeżeli chcesz napisać coś co jest zarezerwowane albo nawet opublikowane, to żaden problem - po to jest system recenzji alternatywnych. Z poziomu serwisu różne recenzje tego samego tytułu zasadniczo niczym się nie różnią... poza kolejnością publikacji, ale bywało już tak że dwie recenzje tego samego tytułu szły tego samego dnia. A bywało też tak, że ktoś coś rezerwował, w międzyczasie ktoś inny pisał i publikował tekst, bo Ave uznała że był dobry i nie powinien leżakować bez potrzeby ^^
Mai_chan napisał/a:
*zbiera szczękę z podłogi i zastanawia się, czy zdąży obejrzeć drugi przed wyjściem*
LOL. Kolejna ofiara? ^.~ Witaj w klubie...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2007, 01:44   

Clayomre 10 - Jak zwykle bardzo ciekawie, i fabuła zaczyna nabierac rys mocnych, nie chce mi się spoilerować.

Shinning tears x Wind 9 - Nie wiem czemu to ogląda, to jest beznadziejne lecz jakoś miło mi się to ogląda.

Solty rei - jeszcze 2 episody, takie nie głupie, całkiem mi się podoba, może fabuła nie jest super boska, ale przynajmniej jest normalna.

Naruto 17/ Bleach 128 - jedno jak i drugie alnie wody - choc naruto wypada ostatnio definitywnie lepiej.

No i co tam pozatym, oglądna bym jeszcze raz Higurashi, Mai_chan wspomniała powyżej, zresztą moj ulubiony tytuł, mam nadzieje że druga seria nie będzie nudna, ale do lipca trzeba czekać

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-06-2007, 01:52   

Claymore 10 jak reszta. Dopiero teraz widzę jakis cień fabuły w tym. Dotychczas trzymał mnie przy tym chyba tylko brat i przepiękny, klimatyczny ending. A nareszcie zaczęło się coś dziać. Trochę mnie irytuje ta rzeźnia, bo jest bardzo nierealna i nie stać mnie na aż tyle wyobraźni żeby to chociaż w części wziąć na poważnie... Motyw z głową żywo przypominał mi Alucarda i na skutek skojarzenia prawie zaczęłam chichotać. Właściciel głowy nie był tak przystojny jak Alucard bez kapelusza... Nawiasem mówiąc wszystkie jak jeden mąż (nomen omen...) wyglądają jakby były łyse. Ciekawa rzecz.. Za to podczas werbowania naszej bohaterki jak stawała przed tym czarnym facetem była prześlicznie narysowana. Pierwszy raz wydało mi się piękne jakieś ujęcie w tym anime.

Death Note. Śliczna kreska, normalne oczy /POMIŃMY nie-ludzi/, TAMAKI ! ^^,opening, chociaż ogólnie oprawa dźwiękowa jest zachwycająca (chóry zwalają z nóg)... Fabułę już znam. Więc tu się nie będę wypowiadać. Powiem tylko, że miło obejrzeć troszkę inną klimatycznie serie. Nota bene coraz częściej mam ochotę na coś wściekle różowego, słodkiego itd. Tymczasem idę oglądać Darker than black ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-06-2007, 14:16   

Suikoden - czyli współczesna wersja starochińskiej wersji Robin Hooda, całkiem miła. Szkoda tylko, że skończyło się na jedynm odcinku, bo mogło być całkiem fajnie, zwłaszcza, że cała drużyna powinna liczyć w sumie 108 bohaterów.
Plusik na sensowne i barwne postacie - ksiądz komandos, zakonnica karateka, drag queen i tak dalek.
Powrót do góry
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-06-2007, 14:21   

Hayate no gotoku, nie będę oryginalna, strasznie mi się spodobało !!! Co prwda miałabym trochę zastrzeżenia do kreski, ale bardzo podobają mi się ujęcia. Brak grawitacji jest interesujący (zaraz na początku odcinka on ją trzyma na rękach i na chwilę jedną rękę wykręca do tyłu, ona wtedy powinna od razu zlecieć na łeb, tymczasem dalej się trzyma , przykuta do niego jest ...?). Pominę że ona mi przypomina tą blondynkę z "Sumomo...". Bardzo sympatyczna seria.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2007, 20:47   

Noir - 1-26 :D :D
cały dzionek ogladania ... ;]
bardzo przyjemnie sie ogladalo .. ale juz po 15odc juz mnie ta melodia drażniła strasznie :/ ;/
ilość recapów/odwołań sie do poprzednich odcinków też była za duża .
na luzzach mozna było z tego zrobić serie 12-13odcinkową ;] a zaoszczędzone pieniadze zainwestować w jakąś inna melodie :]
Poza tym to robiło sie aż głupie
Spoiler: pokaż / ukryj
ze nikt nie mógł w nie trafić ;/ a jak juz mógł to sie zastanawiał kupe czasu, czekał aż go ktos zabije ;/

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-06-2007, 20:50   

Cytat:
bardzo przyjemnie sie ogladalo .. ale juz po 15odc juz mnie ta melodia drażniła strasznie :/

Obejrzyj Utenę i zobaczymy co powiesz o (znakomitym skądinąd) motywie towarzyszącym wchodzeniu po schodach i pojedynkom szermierczym.
Powrót do góry
Stop Nazi Płeć:Mężczyzna
Are You ready to fly?


Dołączył: 10 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2007, 20:59   

Gravegun - ep 10

Po przeczytaniu recenzji na Tanuki sądziłem, że zakończe na 1 epizodzie, ale wciągnęło mnie. Tam fabuła jest wręcz doskonała i misternie przemyślana... mimo ujawnienia w 1 odcinku wszystkiego, człowiek z każdym kolejnym dopiero zaczyna rozumieć jak to się stało :) Takie moje małe subiektywne wywody :D

Co do ending i opening, jak dla mnie są słabe, ale w czasie oglądania muzyka nadaje klimat, więc można wybaczyć pewne niedociągnięcia ;)

_________________
"Those who hate themselves cannot love or trust the others" - NGE
"Połóż pistolet na stół i uprzedzenie wyrzuć w kąt. Na całym świecie są faszyści, którzy nienawidzą innych rąk..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 10-06-2007, 22:24   

odkurzę sobie może temacik^^
Melancholy of haruhi Suzymiya - oglądane jedym tchem. Anime tego typu dzałają na mnie jak, nie przymieązją, marchewka na patyku przed osiołkiem. Zawsze jest coś, co sprawia, że nie mogę się przez dłuższy czas oderwac i przez to konczę serie niezwykle szybko...
btw, anime z pewnością niecodzienne i zasługujące na uwagę. Więcej takich mi się chce__^__...

Cardcaptor Sakura do 28 odchnka jak dotąd - A naszło mnie na jakieś maho shoujo, więc postanowiłam, że wezmę się za anime, które obiecałam sobie obejrzec daawno temu. Chyba miałam wtedy tyle lat co główna bohaterka, Nie powiem, żebym była zachwycona, bo to generalnie nie jest mój ulubiony gatunek anime. Ale ogąda się przyjemnie - byle w niedużych dawkach. Jedno tylko mnie niepokoi. już na tym etapie, na którym jestem, niektore pomysły na Karty wydają sie byc conajmniej dziwne. Co w takim razie będzie się działo w okolicach 70 odcinka....
Karta Gumy do Żucia? Pasty do Podłóg? Krzywego Spojrzenia...?

Lovely Complex ep9 - pfuii, napisy na pół ekranu, nigdy więcej...btw, odcinek może nie tak zabawny jak zwykle, ale trzyma poziom. Biedna Risa...
O, jeszcze coś ciekawego (albo i nie)

Spoiler: pokaż / ukryj
Czy tylko mi, czy jeszcze komuś strasznie nienaturalnie wyglądał Otani jako wysoki facet? Niesamowicie jakiś dziwnie nieproporcjonalny się mi wydawał>.>


Romeo x Juliet ep9 - umrzem... umrzem nad tym odcinkiem..
Julia ma newicę. Romeo argh... nie powiem co ma, warto by było raczej zaznaczyc czego nie ma!. Ale to dlyga lista, nie chce mi się pisac.
Zastanawiam sie jak to jest, nawet nie mogę sią przyjrzec postacią (co tu kryc, w tym przypadku mam na myśli męskie) bo jak zauważę, kolejne znieksztaucenie, to jakos mi brzydnie. I postac i kreska. jeszcze chyba tylko Tybalt jest warty uwagi, ale głos...! Nie pasuje>.<

I w sumie miałam co oglądaci mogłam bym na tym poprzestac, gdyby nie BORek i Salva. Zrobili troszkę zamieszania wokól Vasha, a ja, gdy obejrzałam sobie avki z tą postacią, postanowiłam wreszcie obejrzec Triguna. POwinnam chyba im podziękowac, bo seria świetna^^

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-06-2007, 22:45   

Nodame Cantabile 15-19
Niektóre sceny były dosłownie rozbrajające. Nodame ciągnąca zarośniętego Chiakiego do łazienki... ah, uśmiałam się. No i ten Etou-sensei z jego harisenem! Bardzo go polubiłam... taki ma samurajski charakter ;] No i ten głos, głos! Hijikata/Mugen/Doumeki... mniam.

Spoiler: pokaż / ukryj
Tylko motyw z hipnozą wydał mi się lekko naciągany.

Ciekawa jestem, czy będzie drugi sezon. Oj chciałabym!

Romjo i Dżulieto 9
Nie rozumiem motywu z

Spoiler: pokaż / ukryj
drzewem i dziwną dziewczyną w odcieniach zieleni (i ze skrzydełkami na kapturze... huh?!). Po co to twórcy w ogóle wsadzili?!

Poza tym wydarzenia w tym odcinku nie były zbyt zaskakujące. Julia zaczyna mnie denerwować coraz bardziej.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 179 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group