FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 07-06-2007, 14:43   

DB 1:
powoli to idzie, ale odświeżam sobie serię
to, ile anime ma lat, widać na pierwszy rzut oka. Boziu, odzwyczaiłam się, teraz taki obraz mnie przeraża, ale przywyknę. W końcu to klasyka^^"

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2007, 14:57   

Full Metal Panic ep.1-2
pierwsze odcinki... no, nie wiem, na razie jest średnio, mam nadzieję, że się rozkręci ^^

Bleach 128
Filler. *rzuca kubkiem w monitor* No, ale powiedzmy, że nie taki tragiczny... Parę fragmentów było całkiem zabawnych. ^^ no i kącik Gina na końcu, który tym razem porusza kwestię
Spoiler: pokaż / ukryj
prawdziwej formy Grimmjowa

tylko kicha, bo juz wiadomo, że w przyszłym tygodniu znowu filler.... :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 07-06-2007, 15:23   

A ogladanie Zdechlej muchy na moim biurku w szkole tez sie zalicza ? To prawie jak Anime...

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-06-2007, 15:53   

Zawsze możesz zrobić jej pogrzeb i już masz jakąś akcję... ^^


Peacemaker Kurogane. Skrzyżowanie Kenshina i Get Backers ! I ZNOWU doznałam tych samych wrażeń co przy Kazuki. Rany boskie... Z tym, że tu już po pierwszym westchnięciu na początku pierwszego odcinka wiedziałam (co nie zmienia faktu, że byłam znowu w ciężkim szoku) co jest grane. W Get Backers bardzo długo miałam nadzieję...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-06-2007, 21:19   

Futurama. To dzieło twórcy Simpsonów (to NIE jest anime, nie ograniczajmy się :P) rządzi, zrywa kask i wymiata. Pomijając już naprawdę dobry humor sytuacyjny, wyjątkowo udane są liczne odniesienia do dzieł kultury, masowej i nie. Japończycy mogliby się paru rzeczy nauczyć...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-06-2007, 00:06   

Rocket girls 09 + za kreatywne wyzwiska: "Damn that old tanuki fart..."

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2007, 03:31   

tilk napisał/a:
Futurama.

O tak, Futurama jest świetna. Po prostu dowcip za dowcipem! I chyba nawet ciut lepsza od Simpsonów - bo 1) Bender 2) Zoidberg :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 08-06-2007, 11:18   

Dorwalam Negime ! Ta prawidlowa, co ma narazie 16 odcinków. Ja jestem po peirwszym i jestem na pewno mile zaskoczona grafika w Anime. Jest naprawde przesliczna. a i jeszcze jedna sprawa wzgledem mojej ulubionej postaci:



Spoiler: pokaż / ukryj

Yue jest sokoholiczką. Ale ta ilosc to nic, za każdym razem jak w anime jest zblizenie na Asune, to Yue siedzi za nia, co za tym idzie, widzimy co ma w rekach. Za kazdym razem ma inny, juz nowy soczek. Ze tej biednej Yue nie chce sie potem Siuku?

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 08-06-2007, 12:13   

Kończę Love Hina. Kto chce niech narzeka, ale naprawdę Kaitarou+Naru=masa dobrej zabawy. Oni nie potrafią razem chwili wytrzymać, żeby coś się nie działo. Nie wspomnę o reszcie chałastry :P Nudzi mnie tylko ten stały motyw pod tytułem "osiołkowi w żłobie dano"... Ale z drugiej strony ja sam kiedy byłem w wieku Keitarou chyba nie byłem lepszy XD

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2007, 20:06   

Claymore 10
Bezbłędnie jak zwykle, kto nie ogląda niech żałuje, a kto ogląda ten nie potrzebuje rekomendacji.

Gintama 30
Odcinek dla wielbicieli serii detektywistycznych (czyli m. in. dla mnie :)), sparodiowano tu chyba każde anime/serial/książkę z gatunku mystery, całkiem ciekawe pomysły. Rozwinięto tu historię z mangi, trochę zmieniono, trochę dodano, efekt końcowy dobry. Zakończenie jak zwykle sprawiło, że prawie spadłem z fotela. Najciekawsza jest jednak zajawka kolejnego epizodu
Spoiler: pokaż / ukryj
Gintoki traci pamięć, oj będzie się działo :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fazior Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2007, 09:09   

Sesja zakończona więc biorę się za nadrabianie zaległości
Darker Than Black 1-8
Seria która z ostatnio oglądanych, najbardziej przypadła mi do gustu, pomysł - mimo że przerabiany tysiące razy (bezduszne roboty/androidy kontra reszta swiata z superherosem na czele), w tej anime jest przedstawiony bardzo nowatorsko + ciekawe humorystyczne przerywniki w epizodach 7 i 8

Naruto Shippuden 12 - 17
Od czasu powrotu serii do fabuły z mangi, naruto coraz bardziej mi się podoba, coprawda producenci nie zrezygnowali z przeciągania epizodów do granic możliwości, jednak zmiana kreski oraz wprowadzenie większej dynamiki powodują że bardzo przyjemnie się to ogląda.

Sola - z braku czasu, narazie ep 1 i 2
Hmm tu narazie jestem w stanie pochwalic anime za klimat... po dwóch pierwszych epizodach nie chcę ferowac wyroków, ale zapowiada się bardzo ciekawa seria z wampirami w tle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-06-2007, 09:17   

Samurai Champloo zacząłem oglądać, bo leżało u mnie już od lat. Obejrzałem sześć odcinków i skończyłem oglądać.

Troje ludzi bez rzadnej motywacji idzie przez Japonie i szatkuje bez powodu innych ludzi mieczami. Co jakiś czas, też zupełnie bez powodu rozwiązują zagadkę kryminalną. Całość okraszona jest absurdalnym humorem który może pasowałby do Cowboy Bebop, ale tu pasuje średnio.

Nie dla mnie.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2007, 09:52   

Cowboy Bebop, co jest u mnie nadwyzraz częste

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-06-2007, 11:03   

Po sesji zaczne pisać recki. przynajmniej spróbuje cokolwiek napisać z sensem. pierwszą serią bedzie Tsuyokiss, a druga może Giniro Olynsis, którą zjadę. Jeżeli nikt nie bedzie chętny. Z przyjemnością napisze recke z Bakumatsu vide bakuś . od razu zamawiam Nodame, jezeli nikt nie bedzie miał za złe.
Koniec offtopu
Od czasu do czasu obejrze sobie nowy odcinek z DeatH Note, Seirei, Darker than black, Nodame, Lovely Complex i Kenich, ale znacznym opóznieniem.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-06-2007, 11:08   

Caladan napisał/a:
od razu zamawiam Nodame, jezeli nikt nie bedzie miał za złe.


Na nodame kilka osób już sobie ostrzy noże i widelce... Prawde mówiąc, gdyby nie to, że seria ciągle wychodzi, to już pewnie dawno by się o nie pozjadali.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 178 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group