FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 14-06-2007, 10:29   

Sakura_chan napisał/a:
ostatnio zrobiłam sobie powtórkę z Mój sąsiad Totoro i Spirited Away

Ja ostatnio z braku nowości szlifuję Magic Knight Rayearth i Mai-HiME. Cholibka, te dwie serie to mi się chyba nigdy nie znudzą! ^____^ Kocham Hikaru Shidou i uwielbiam Mai Tokihę i nie widzę szans na wyleczenie. :) Tak się zastanawiam... czy to dlatego, że obie używają żywiołu ognia? Ale nie, Rei Hino ze smoonów nie zyskała sobie mojej sympatii, więc to nie to :) W każdym razie uwielbiam tą chwilę ciszy i KAAGUTSUCHIIII!!! niemal tak tak samo jak lubię obserwować Hikaru walczącą z przeciwnikami ^___^

Jak znam siebie to w RW pozostaną po tym ślady i znowu będzie wrzask że zżynam z anime... Kurcze, ja nie nie chcę... XD

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-06-2007, 11:50   

Przejrzałęm głowną bilblię anime czyli anidb net i znalazłęm otóż informacje, ze wrzucono go o godzinie 9 dnia wczorajszego. Sam jestem ciekawy czy jest to Fake czy żle zrobiony przedwczesny odcinek.

Edit. Na innych stronach jest to samo, zreszta znalazłęm raw, który był wyemitowany tydzień temu. Teoria Fm jest coraz bardziej prawdopodobna.
Edit 2 . Teraz mi sie przypomniało że widziałęm na rawie biały napis wooow jakoś tak. Musze odpocząć bo moje obwody zaczynają szwankować po tym hardcorze

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 14-06-2007, 16:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2007, 15:33   

Ambitny macie problem. No cóż sam jestm ciekaw Devil May Cry, i jestem pewny ze jest związane z grą. No ale nie o tym chciałem pisać.
Clayomre 11 - Coraz ciekawiej fabuła się rozwija, i jest nadzwyczaj logiczna co mi się podoba. Co tu mozna dodać no nic opłaca się oglądać tylko czakać na 12 odcinek.
Lucky star 10 - JAk zwykle bardzo pozytywnie. :)
Hayate 11 - To jest głupie jak diabli, i jak tu się nie smiać.
Narutaru 1-13 - Ciekawie tylko szkoda że to nie cała historia i mange trzeba doczytać. Ale ogólnie całkiem brutalnie, choc najbardziej podobało mi się:

Spoiler: pokaż / ukryj
W 12 odcinku jak 'droganut' Hiro-chan zabił w sposób naprawde brutalny Aki, ciekawe podejście do zemsty.

Raczej nic więcej do dodania
Touko Gettan 10 - Motyw Yuri - mozna było się spodziewać, i wampiry, hmm coraz ciekawiej. A i coraz bardziej denerwuje mnie Momoka.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-06-2007, 16:03   

Otome Wa Boku no Koishiteru - 13- Jak można? Chamstwo i drobnomieszczaństwo, jak mawia moja siostra. Zamiast rozwinąć wątki serii, ten special to sd'kowa parodia w klimacie Kopciuszka, będąca zbijką zarówno z Otoboku jak i z World Masterpiece Theatre. Zabiję!!!
Powrót do góry
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2007, 16:07   

Lucky Star 10

O kfik.

Bo ograniczony kontakt z rzeczywistością Miyuki.
Bo smsy Tsukasy.
Bo mamusia Konaty (i tatuś przechowujący córeczce dating simy też ^_^).
Bo Kagami-sama.

I przede wszystkim bo Sebastian, z ktorego wyłazi otaku pierwszej klasy!

Spoiler: pokaż / ukryj
We must bring back the true meaning of tsundere and restore this depraved nation! Rise up, citizens!

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Stop Nazi Płeć:Mężczyzna
Are You ready to fly?


Dołączył: 10 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2007, 16:38   

Higurashi ep 16

Spoiler: pokaż / ukryj
Przy 15 odcinku kompletnie zgłupiałem. Jak ja nie lubię, gdy w połowie Anime wyjaśniają mi część rzeczy i niszczą przyjemność oglądania. A 13-14... tak się zastanawiam po co? Nie mogli tego wszystkiego puścić na sam koniec, żeby człowiek kompletnie zwariował? O wiele bardziej podobały mi się odcinki 1-4... tam była wyraźna psychoza... zwłaszcza Rena z maczetą/toporem wyglądała słodko. Albo efekt łamanej ręki. Potem seria traci trochę na klimacie i robi się śmieszna...

_________________
"Those who hate themselves cannot love or trust the others" - NGE
"Połóż pistolet na stół i uprzedzenie wyrzuć w kąt. Na całym świecie są faszyści, którzy nienawidzą innych rąk..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 14-06-2007, 17:57   

Stop Nazi, na tamat Higurashi:

Spoiler: pokaż / ukryj
To nie jest ostareczne zakonczenie całej historii, tylko jednego z jej wariantów. Możesz byc pewien, że jest to zabieg całkiem prawidlowy dla tego anime:). Ostatnie odcinki i tak cię zadziwią jak sądzę^^


Moje~
Lucky Star

Doreen napisał/a:

Bo ograniczony kontakt z rzeczywistością Miyuki.
Bo smsy Tsukasy.
Bo mamusia Konaty (i tatuś przechowujący córeczce dating simy też ^_^).
Bo Kagami-sama.

I przede wszystkim bo Sebastian, z ktorego wyłazi otaku pierwszej klasy!

Spoiler: pokaż / ukryj
We must bring back the true meaning of tsundere and restore this depraved nation! Rise up, citizens!


Dokładnie! Dodkładnie to wszystko chciałam napisac^^.
Plus Kagami:

Spoiler: pokaż / ukryj
Gdy dowiedziała się, kto jest na zdjęciu obok taty Konaty: 'She was legal, right?'

I to, co mówiła Akira po opuszczeniu planszy z Lucky Chanel~. Łiiiiiiiii...

Cardcaptor Sakura (jeszcze nie wszystkie epy) - oglądane bez szalieństw, spokojnym rytmem... jest w pożądku^^.

Lovely complex ep10 - uroczy odcinek. Uroczy. Z niecierpliwością czekam na następny, ktory zapowoada się dośc obiecująco...
A Risa jest świetna. Jeszcze troche nie tego, ale świetna. jest 1005 dziewczyną ale i Risą:)

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 14-06-2007, 22:52   

Romeo x Juliet 11 RAW


Spoiler: pokaż / ukryj
No, no, romantycznych scen ciąg dalszy. Tym razem nasza parka postanawia sobie nawiac gdzies, gdzie nikogo nie ma. I tak sobie leca do lasku z Cielo. W lasku tymze Cielo spotyka swoją brązową miłość i dzielny Romeo postanawia uwolnic swojego rumaka spod jarzma niewoli XD Przy okazji rozbrajaja bandytów. Spływają sobie rzeczka jak dwoje kochanków (a nie? XD) i wspominaja troche z dziecinstwa. A potem napotykaja sie na stara kaplice porosnietej w irysach i zamarza im sie wzięcie ślubu. Deklaruja regułke "i nie opuszcze cie az do smierci" po czym cmok cmok i koniec odcinka XD Coś czuje, ze stary Montague nie bedzie zadowolony. Co z tego, ze w poprzednim odcinku z winy Julki wytłuczono resztke niedobitków z jej klanu i osoby postronne (taaa juz nie bedzie blondaska), a po spotkaniu Tybalta nawiała mu i zaszła do domu matki Romea? Eee.
I znów na froncie dali "Whilliam" XD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fazior Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2007, 15:40   

Wszczebrzeszyn napisał/a:
Oj mylisz się i to bardzo. Oglądaj, na pewno będziesz zaskoczony, bo w tej serii nie da się nic przewidzieć - to nie jest Bleach czy Naruto.


No mam nadzieje że się nie mylisz i że producenci nie zachcą zafillerować tej anime :P

a tak at topic toDarker than black - 10 Jedna z ciekawszych serii jakie dane mi było oglądać, akcja na wysokim poziomie i mam nadzieje że tak zostanie

_________________
"Jeśli ludzie nie mają właściwie niczego, cokolwiek może się stać niemal wszystkim. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-06-2007, 16:03   

Touka Gettan 10 - nekowampirzyca w roli głównej, Momoka jak zwykle głupia, Touka niekumaty. Plusem siostrzyczka Meido z warkoczykami a'la Cammy (wiadomo skąd), jak zwykle ciut fanserwisu. I moje trzy ulubione demonice pokazują nieco bardziej demoniczne, ale jak zwykle głupawkowe oblicze.
Powrót do góry
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-06-2007, 16:56   

Zabieram się i zabieram za MariMite: Haru, i tak się pewnie będę jeszcze długo zabierała, bo dopadł mnie na razie jeden z wielu remake'ów Cutey Honey, pełen biustów, eksplozji i ciężkiej fazy, i odmóżdżył kompletnie. Tak samo Shaman King, na którego zerkam jeśli akurat pamiętam. Z dziwnym tłumaczeniem i równie dziwnym dubbingiem... Nie ma jak oglądanie staroci, kiedy wkoło jest tyle nowych - i przypuszczalnie dobrych - anime, że to aż przeraża.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-06-2007, 17:09   

Shatan King? Miyaczku...
A ja obejrzałem pierwszy odcinek "Agent Aika r-16: Virgin Mission" czyli remake starej Aiki. Wygląda to bardziej jak jakieś Mai Hime, bo to prequel, czyli młoda Aika, jak zwykle dużo majtek, choć uczciwie trzeba przyznać, że urozmaicono ich dobór. Fabuły, podobnie jak w starej wersji, za bardzo nie ma. Mi się nie podoba, bo jednak z małolatami to nie to samo...Do tego cała masa szkaradnych wstawek 3D.
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-06-2007, 17:56   

Co do Touka Gettan, to wreszcie wiem, czemu za każdym razem mam wrażenie, że nie oglądałem poprzedniego odcinka. Wyjaśnienie znalazłem w mini-artykule:

Spoiler na temat struktury TGettan

Ciekawy zabieg, ale podkopuje to moją motywację do oglądania, ponieważ nie pamiętam co się wydarzyło w pierwszych odcinkach.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-06-2007, 18:03   

I to by bardzo wiele wyjaśniało...a właściwie niemal wszystko. Dobrze, że archiwizuje wszytskie odcinki. Dzięki za info.
Powrót do góry
Lina^^ Płeć:Kobieta
Alone...


Dołączyła: 26 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2007, 18:42   

Ja zasysam FullMetal Alchemista X3 I jak na razie mam same pozytywne odczucia na temat tego anime :D

_________________
Sekai-juu uwasa ni naritai
kagayaku mirai mo te ni iretai
Are mo kore mo honki no yume
dare hitori jama wa sasenai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 182 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group