FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Sakura-chan
Gość
PostWysłany: 24-06-2007, 00:15   

SkończyłamAyashi No Ceres-
Spoiler: pokaż / ukryj
miałam nadzieję że Touya nie odżyje i Aya będzie z Yuuhim, ta scena jak Aya mu powiedziała że jest z nim w ciąży mnie rozwaliła i zaowocowała śmiechem z mojej strony
Ogólnie mogłam się spodziewać takiego końca, nadal mam wątpliwości czy to jeszcze było anime czy już wenezuelska telenowela
Przejdź na dół
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-06-2007, 10:00   

Wczoraj zakończyłem oglądanie RahXephona i anime będące klonem NGE spodobało mi się bardziej niż pierwowzór, wiadomo że NGE to klasyka gatunku ale to nie jest aż tak skomplikowane i się lepiej ogląda (nie mówię że jest całkowicie zrozumiałe, bo nie jest). A tak poza tym to jestem na 56 Bleach fajnie się akcja rozkręca, bardzo mnie wciągnęło. Teraz zaczynam School rumble po 2 odc bardzo mi się spodobało, pełne (jak narazie dobrego) humoru anime.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-06-2007, 12:07   

Hmmmmmm...

Ja bym powiedziała tak: największym plusem serii jest to, że miło się ogląda i nie ma tu większych dziur fabularnych. Bo w większości tytułów kręconych w podobnej konwencji świat jest albo przejaskrawiony, albo jego konstrukcja zawiera tyle niedopowiedzeń... i trzeba się wysilić żeby uwierzyć, że w ogóle jest możliwy.
W swojej kategorii SP stoi wysoko. Pewnie, że nie wygra konfrontacji z naprawdę dobrymi tytułami (jeżeli o mnie chodzi: Juuni Kokki, zawsze i wszędzie. Plus Seirei no Moribito, chyba, że zepsują *tfu tfu*), ale jako dość lekka rozrywkowa seria, przy której jednak warto czasem pomyśleć - sprawdza się świetnie. Dlatego takie oceny ^_____^

Poza tym wymieniona przez ciebie różnorodność postaci, rodzeństwo (pierwsze w anime, które zachowuje się jak rodzeństwo, a nie jakby zaraz w incesta miało się zagłębić?), ładny i dość równy design (płaszcze! płaszcze!) i dobre piosenki. I Shannon - główny bizon jest ważny XD


A abstrahując - w końcu Hayate 12
'czemu chomik?!'
'Teraz się wycofam, ale następnym razem przyniosę WIĘKSZEGO chomika!'
wypożyczalnia...
i marzenie Hayate... omg...

Oraz 11 Lucky Star
train stories (jak słusznie fm zauważył - coś mi tu molestowaniem uczennic śmierdzi...)
ojciec Konaty i elektryczność!
christmas cake...
'you're GROWING?'
Yui jak zwykle beznadziejna
'And I had a feeling I saw a girl in a sailor uniform with a machine gun walk by...'

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2007, 12:13   

Romeo x Juliet 11 Po zobaczeniu tego odcinka pełnego słodkich i ckliwych momentów mój mózg zażądał krwi DUŻO KRWI i dlatego następną rzeczą jaką wzięłam był
Hellsing Ultimate od razu zrobiło mi się lepiej.

Poza tym Bokurano 8 Koniec historii Chizu całkiem nieźle wyszedł. Do tej pory podobało mi się, teraz jednak zaczęłam czytać mangę, więc trudno będzie uniknąć porównań.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 24-06-2007, 13:33   

Crofe o SP napisał/a:
+ grafikę (....Bones...)
+ design'y postaci


Ehm... Projekty postaci były w tej serii OKROPNE. Wyblakłe mordki o identycznym, niemal geometrycznym kształcie, których właścicieli dało radę odróżnić tylko dzięki włosom i karnacji skóry. Coś jak Chrno Crusade. Nie wiem czy właśnie nie to mnie odrzuciło.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-06-2007, 14:40   

Ysengrinn napisał/a:
Ehm... Projekty postaci były w tej serii OKROPNE. Wyblakłe mordki o identycznym, niemal geometrycznym kształcie, których właścicieli dało radę odróżnić tylko dzięki włosom i karnacji skóry. Coś jak Chrno Crusade. Nie wiem czy właśnie nie to mnie odrzuciło.


Są gusta i guściki. Wiedziałam, że ktoś się ze mną nie zgodzi... Z tą różnorodnością 'mordek' masz absolutną rację, ale naprawdę tym razem mi to nie przeszkadza. Zresztą mówię tutaj jeszcze o strojach.
Może zareagowałam tak dzięki temu, że ta dokładna, schludna i przyjemna (acz 'geometryczna') kreska działa na mnie jak balsam po BECK'u... w tej serii czasem płaczę widząc zdeformowane twarze bohaterów.

Żeby nie był totalny offtop:
BECK - całkiem ciekawa seria. Jak już mówiłam - kreska postaci jest czasami przerażająca (acz różnorodna! ;) ). Natomiast ślicznie wykonane są sceny np. gry na gitarze. Mniam. Ale najważniejsze... oni w tym anime często mówią po angielsku! I nawet nie wychodzi to aż tak bardzo sztucznie jak zazwyczaj. Uooo... Jestem pod wrażeniem.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-06-2007, 22:10   

Dzisiaj obejrzałem Seto 8-12 i Hayate 8-12. Obydwa anime tak samo mi sie oglada, ale Najciekawsze jest że one są całowitymi przeciwieństwami. Seto jest bardziej chaotyczne, a Hayate spokojniesze w odbiorze. Hayate nawiązuje do popkultury japońskiej, zas Seto do Filmów zachodniej cywilizacji. Mam wrażenie też jeden jest bardziej nastawiony do dziewczyn( Gotoku), a drugie odwrotnie.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-06-2007, 18:51   

No, poszło niemal hurtem do 36. Death Note'a. Ta seria będzie miała u mnie 10/10 niemal pewnikiem, jeszcze tylko końcówka zależy jak wypadnie. Przy okazji nieźle się nabrałem, bo byłem głęboko przekonany, że anime ma właśnie 36 odcinków.
Powrót do góry
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2007, 00:18   

Terra 2007 1-11 - Wow. Nie spodziewałem się czegoś aż tak dobrego, jedynie powód do radości. Fabuła bardzo ciekawa, postacie kolorowe, Muzyka bardzo dobra, kreska, ładna. Czekam na następne odcinki.
Claymore 12 - NO cóż Ophelia ładna z niej wiedżma(mam nadzieje, że to nie spam), ale cóż bardzo pozytywnie nastawiony, do nastepnego odcinka.
Darken then black 10 - JAk zwykle bardzo ciekawie i inteligentnie.
Sesja się jeszcze nie skąńczyła koniec tego tygodnia będzie wspaniały.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-06-2007, 17:23   

Touka Gettan 11 - OURAN! Czysty Ouran! Gdy zaczynałem tą serię, spodziewałem sie czegoś mhrocznego und nastrojowego. A tu twórcy uypneli okiem i zrobili ouranowy odcinek w konwencji głupawej komedii, z elementami yaoi i diabli wiedzą czego jeszcze. Momoka jak zwykle irytuje. Co ciekawe, końcówka odcinka zapowiada, ze następny będzie równie szurnięty. Oczywiście, w roli mąciwodów robią trzy demonice.
Mam już pewnej podejrzenia co do roli mamusi w całej fabule, ale to jeszcze musi poczekać na wyjaśnienie.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-06-2007, 19:54   

Kaze no Stigma 7-8- świetne odcinki. w pierwszy świetne gagi, a drugim humor sytuacyjny, który lubię. Bardzo podoba mi sie nastawienie Kazumo do życia i do Ayano hehe.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2007, 18:25   

Claymore 13 - kompletny zgas, nie spodziewałem się tego, genialne zwroty akcji, kto by pomyślał.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-06-2007, 02:40   

Już miałem zanurzyć się w sen, ale nie nie, znalazłem:

Avellana:

Cytat:

Honey & Clover to była dobra seria, ale jak dla mnie - z jednej strony przedramatyzowana miejscami, z drugiej - za bardzo odjechana komediowo. Wbrew pozorom Nodame Cantabile jest dla mnie lepiej wyważone jako komedia obyczajowa.


<odwet>

Napiszę tylko, że sądzę inaczej, odwrotnie. To Nodame ma jakieś przekręcone czasem poczucie humoru, a sytuacje obyczajowe nużące nieraz. Jakkolwiek nie mogę jednak wiele się wypowiedzieć, bo utknąłem jakoś chyba na 6. odcinku Cantabile. Ale to tylko ukazuje, że H&C I i II jest o niebo lepsze, gdyż jak zacząłem oglądać to kontynuowałem kolejne odcinki, ile sił w nogach.

Nodame Cantabile w mojej opinii miła seria i ją przejrzę wkrótce, bo warto, ale do Honey and Clover brakuje mi jej paru punktów. Choć w tak mimo wszystko podobnych atmosferą seriach gust pełni rozstrzygającą rolę w ocenie porównawczej.

Jeszcze szybko:

Bokurano do 9. - interesująca seria bardzo. Pierwszy raz widzę taką kombinację akcji, obyczaju i przesłania. Są poruszane w nietypowy sposób kwestie egzystencjonalne, ostateczne, a przy tym uczucia łączące i dzielące ludzi. Także akcja, postacie, muzyka, a nawet dźwięk (!) są wysokiej klasy, nie wspominając o grafice, z kolei animacja rzuca się pięknie w oczy jak poruszają rękoma. No jestem zachwycony.

Death Note 37 - końcówka ładnie pasująca klimatem do całości serii wg mnie, wyważona, no ale trochę zmęczony byłem jak oglądałem, to mogłem przyjąć z dosłownie przymrużonymi oczami. Szczególnie ujął mnie Ryuk na końcu swoją pomysłowością. Właściwie chyba kwestia Shinigami mogła być lepiej rozwinięta. Cała seria dla mnie to wachanie się między 9/10 a 10/10.
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-06-2007, 11:02   

Scrapped Princess - za pierwszym razem zacząłem oglądać, ale po 2 pierwszych epkach zachorowałem na przewlekły brak czasu. Teraz jak siadłem, to w 2 dni się z całą serią rozprawiłem. Ciekawie skonstruowany świat, fajni bohaterowie, ładna graficznie, w sumie bez jakichś zgrzytów czy to dotyczących działań bohaterów, czy to samej fabuły. Główną wadą serii była jej potworna wręcz przewidywalność, jak już GoNik bodajże zdążyła zauważyć już po pierwszych 2 epkacj wiadomo, jak to się skończy. Ale mimo to oglądało się bardzo przyjemnie, seria ma u mnie jakieś 7/8 na 10. W sumie wszystkie wątki rozwiązane zgodnie z moimi oczekiwaniami, nic mnie chyba nie zawiodło :)

Czas powtórzyć Death Note od początku (skończyłem na 19 epku, wolałem poczekać na zakończenie serii)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2007, 11:57   

Romeo x Juliet po 2 pierwszych odcinkach... Przyjemnie się ogląda, kreska mi się również podoba, choć te oczy jakieś takie dziwne...:P Jest słodko... :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 186 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group