FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2007, 12:01   

Claymore 13 - RAAAARGH! Wypasiony odcinek. Jeden z moich ulubionych momentów w mandze. Do tego przyzwoicie przeniesiony na ekrany TV. Walka z Ofelią bardzo fajnie zrobiona, trochę drażnią efekty komputerowe przy quick/rippling sword, ale inaczej chyba nie da się tego zrobić.

Guren Lagann 13
- Simon rządzi. Viral też (chociaż jest furry). W ogóle cała seria wymiata. Świetna walka powietrzna między Dai Gurren, a tym latającym Gunmanem. Kolejny dobry odcinek.

_________________
Evil Manga
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2007, 13:00   

Claymore 1
zaczęłam zachęcona komentarzami na tej stronce... I faktycznie - klimat to to ma, nie ma co! ^^ pomhroczyste takie, niezła muzyka. O linii fabularnej jeszcze napisac nie mogę, bo ciezko mogę ją ocenić po pierwszym odcinku. :) Przypomina mi "Wiedźmina" (książkę)... nie wiem do końca dlaczego.

Kanon 2006 - ep1
Zaczyna się dość ciekawie. Jedno co mi troszeczkę działą na nerwy to poziom słodyczy bohaterek, który podnosi Ph w ustach, ale nie jest tak źle... ;P Główny bohater sympatyczny, do Kyona to nawet z wyglądu jest podobny (co mi jakoś nie przeszkadza ;))...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 28-06-2007, 19:03   

A ja nadganiam, w koncu wakacje...

Fate/Stay Night rok temu miałam zamiar to-to ogladac ale zniecheciłam sie po pierwszym odcinku jakoś. Baaardzo ciekawa koncepcja, ogólnie wciaga, muzyka jest swietna, jedyne co mnie wkurza to główny bohater, który powinien w ciągu jednego odcinka przynajmniej pare razy nie przezyc. A najgorsze jest to, ze... jestem na 22 odcinku, zostały dwa do konca i okazało sie, ze płytki z nimi komus pozyczyłam! BAKA! ><

Seirei no Moribito polecone przez Goniątko, jako ze uwielbiam Twelve Kingdoms, a obie serie są nijako moze i daleko, ale do siebie podobne. Mozna by rzecz, ze to historia z TK gdzies-tam upchnieta ^^ Fabularnie póki co nie powala, ale jest ciekawy zwrot akcji i bardzo fajnie zrobione walki. Bede ogladac dalej :)

No i oczywiscie z nowych dalej drąze Darker than BLACK i Romeo x Juliet.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-06-2007, 20:00   

Nanami napisał/a:
edyne co mnie wkurza to główny bohater, który powinien w ciągu jednego odcinka przynajmniej pare razy nie przezyc.

Bo Shirou jest tym Heroicznym Głupim typem głównego bohatera. I raczej mniejsza część widzów go lubiła...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-06-2007, 20:23   

Hah, a ja akurat ostatnio nadrabiałam *tfu tfu* Fate/Stay Night *tfu tfu*
Nie udało mi się obejrzeć więcej niż 2 odcinki. Jak ja nie lubię tego anime! No ale skoro zostało mi bodajże 5 do końca... to chyba nie wypada tak tego zostawić.
Pewnie nadrobię koło grudnia. Między kolejnymi odcinkami potrzebuję naprawdę dłuuugiej przerwy.

Nodame Cantabile live action d(o)rama - 2 pierwsze odcinki. Cóż, spodziewałam się czegoś dużo gorszego. A tutaj niespodzianka - nie jest AŻ tak tragicznie ;] Facet grający Chiakiego jest nieznośny. Ciągle się jakoś tak dziwnie uśmiecha... w efekcie gdy rozmawia z Nodame mam wrażenie, że ona mu się wydaje atrakcyjna.
Ogólnie to jest on raczej słabym aktorem. Odpada.
Natomiast Nodame jest naprawdę świetna. Zupełnie inaczej ją odbieram niż w anime. Również Masumi i Mine przypadli mi do gustu.
A Stresemann ma świetny akcent!

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-06-2007, 23:21   

Mała zmiana planów:
Cowboy Bebop: The Movie
Świetne. Fajna historia, a tak poza tym to jeszcze więcej Cowboya, a o to przecież chodziło :D Nie zawiodłem się ani trochę, szczerze mówiąc odkładałem obejrzenie tego filmu, bo bałem się, że popsuje wrażenia z serii. A tu proszę, ten sam dubbing, ci sami rysownicy, muzyka w większości też tych samych wykonawców, a na dodatek świetny Vincent.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2007, 12:06   

Hmmm długo mnie nie było i w sumie w temacie anime jestem nieco w tyle ( znaczy się ostatnio jakoś głównie mangę czytam ).

Claymore 13 - muszę przyznać, że fabuła idzie do przodu szybciej niż się na początku spodziewałem, ale to dobrze. Od kilku odcinków wreszcie możemy oglądać przyzwoicie wykonane walki ( wreszcie:p ), ogólnie to jest nieźle. Jedyne co mi się nie podoba to początek odcinka jak
Spoiler: pokaż / ukryj
Clare ucieka przez las.
Według mnie jest to cokolwiek dziwnie narysowane.

Otome wa Boku ni Koishiteru 13 - zastanawiam się po co czekałem na ten bonusowy odcinek. Miałem nadzieję, że może cokolwiek w nim poprawią w sprawie zakończenia serii TV, a to co zobaczyłem to po prostu załamka.
Spoiler: pokaż / ukryj
Sorry jak można zrobić odcinek, w którym kreska jest uproszczona przez 99% czasu, fabuła to jakieś mało interesujące przedstawienie i ogólnie całość pogarsza tylko wrażenia po obejrzeniu serii? -.-

Dodajmy, że odcinek skasowałem zaraz po obejrzeniu...

Witchblade 1-24 - na serię trafiłem w sumie przypadkiem szukając czegoś podobnego do hmmm powiedzmy, że mangi wychodzącej w USA ( Witchblade Takeru ).
Na początku miałem dość mieszane podejście, ale ostatecznie jakbym miał to ocenić to spokojnie 8 / 10 bym dał. Kreska jest ok, nic szczególnego, ale też nie jest kiepska. Fabuła wydaje mi się stosunkowo przemyślana, mamy tak naprawdę tylko jeden odcinek fillerowy ( w sumie wydaje mi się, że był potrzebny, bo klimat serii jest dość smutny ) i faktycznie widać, że odcinków jest tyle ile powinno być.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 29-06-2007, 18:42   

Romeo x Juliet ep. 13 zawiało nudddaaaa... Strasznie mdło od nadmiaru patosu i miłosnych wyznac i okrzyków.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-06-2007, 22:22   

12 LoveCom.
Porównania Koizumi XD

Spoiler: pokaż / ukryj
"Otani's feelings are like a ramen stall owner standing behind a stove... completely shrouded in fog."
I komentarz: 'Couldn't you come up with a better analogy?'


'Huh? You have a girlfried?' 'Yeah. Seven of them.'

'I understand. I'm a maiden too.'

Mwaaaaaaaa~ ależ ja lubię to anime!

A scena z dawaniem czekoladki była boska! Nyoro~

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-06-2007, 22:45   

GoNik napisał/a:
12 LoveCom.

Też właśnie to obejrzałam xD
Naprawdę świetne, podoba mi się gdy jest tak duży nacisk na uczucia bohaterów z resztą jako tylko dodatkami. I zapowiedź następnego odcinka *_*

Ponadto:

School Rumble ep. 1-8, po popularności jaką to sobie zdobyło spodziewałam się czegoś lepszego, ale to malutkie rozczarowanie nie zmienia faktu, że seria jest ciekawa i zabawna. W pierwszym odcinku mało się nie popłakałam ze śmiechu przy
Spoiler: pokaż / ukryj
trueno xD
a po jakichś dwóch odcinkach przestałam się zastanawiać z jakiej planety jest Karasuma, dochodząc do wniosku, że to tylko przemieszczający się element tła będący siłą wypadkową wszelkich poczynań głównej bohaterki...

Ouran High School Host Club ep. 3-5 (powtórka c.d.) - to jest dobre na każdy czas i każdy humor :3

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-06-2007, 00:49   

GoNik napisał/a:
Nyoro~

A gdzie "n" na końcu?!...

LoveCom 12
- postanowiłam sprawdzić skoro tak to poleciłyście... chociaż po odcinku 10tym zabieranie się za tę serię przychodzi mi z coraz większym trudem.

Spoiler: pokaż / ukryj
No bo przepraszam bardzo... zamykanie potencjalnej pary w magazynie?! W podstawówce numery tego typu uważaliśmy w naszej szkole za żałosne. Jedenasty odcinek był co prawda lepszy (co nie było trudne do osiągnięcia), ale przeciąganie biednego Otaniego "Bo Koledzy Chcą Go Zeswatać" też mnie nie rozbawiło.
Ale pomijając już te powyższe 'wpadki'... zaczyna mnie męczyć cała ta sytuacja. Mam wrażenie, że od paru odcinków dzieje się to samo. Chyba ja po prostu nie nadaję się na shojo.

Przynajmniej tym razem _w końcu_ pojawili się inni bohaterowie. Jakoś dziwnie polubiłam Harukę (to przez to imię... to musi być to imię!... chociaż do *KHĘ* 'Seishirou' nie czuję takiej sympatii. Wręcz przeciwnie. Swoją drogą... ciekawy dobór imienia...)
Ahh, ale w LoveCom'ie uwielbiam jedno - dialekt Kansai. Gdy Otani mówi "Nande ya nen!" to reaguję podobnie jak te dziewoje z odcinka o wycieczce do Hakodate.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-06-2007, 18:41   

Reideen 10-15, miałam dać sobie spokój, bo przez pierwszych 10 odcinków nic się nie dzieje właściwie, ale akcja W KOŃCU ruszyła do przodu (wprawdzie nieco ospale) i ogląda się całkiem całkiem. W dodatku Roxell i Keto.

Lucky Star 12 (coś obrodziło tą dwunastką...)

pur Tsukasa...

Kagami i 'captured' - tak jakby... nie przetrwała próby XD (i dlaczego ta Kana-chan jak Konata wygląda? hymmm?)

Aua... połamał Akirę... Ta żywa zabiła mnie wejściem w Lucky Channel - kwikłam i ómarłam.

'I cannot forgive your selfish desire to promote unpopular characters!'
'Well... they both main characters...'
(swoją drogą, bardzo tru - gadżety z panami jakoś rzadko widać... a te z paniami są 'out of stock')

Rozmowa o rodzajach lucky charms... Otaku, Konata jest otaku całą duszą i całym sercem.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2007, 13:36   

Aktualnie jestem w połowie Air. Ogólnie jest bardziej rozbudowane i skomplikowane niż sie na początku mogło wydawać w tym rozumieniu że nie jest choćby infantylne.

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 01-07-2007, 14:07   

NGE 25- Narazie najlepsza seria zwiazana z mechami. Kilka rzeczy nie daje mi spać.
Spoiler: pokaż / ukryj
po pierwsze od czego zależy rekrutacja ludzi do tych pojazdów, Czemu anioły nie atakują fabryki gdzie produkuje sie Evy.
reszte zapomniałęm, kiedy indziej wrzuce.

Shingetsutan Tsukihime skończone- prawie miałem łzy w oczach

Nodame 22- Nodame jest ewenementem sama w sobie.

Darker black 12-
Spoiler: pokaż / ukryj
każdy stara sie spełnić swoje marzenia. Biedna hinduska zakochała sie
.
Seirei 12-Nasz mały Chagum staje sie coraz odważniejszy, coraz bardziej go lubie za pokazanie charakterku.
Kiedyś jak napisałem co sie dzieje z Shounenem Omnouji. Na nastepny dzień wyszły suby. Może za pare dni bede mógł znowu obejrzeć chociaż jeden odcinek.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 01-07-2007, 21:49, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2007, 16:57   

Claymore do ep13
Jak mi się to anime podoba! Świetne walki, szybko rozwijająca się fabuła, dobra muzyka... ^^ jak się dossałam to kilka odcinków wchłonęłam na raz, z przymusową przerwą na zdobycie kolejnych odcinków. A Clare to cwaniara.
Spoiler: pokaż / ukryj
W momencie jak pocałowała tego chłopaka, to przepadł na zawsze. Nigdy się od niej nie uwolni (albo raczej ona od niego)^^
Po prawdzie niektóre elementy fabuły sa przewidywalne:
Spoiler: pokaż / ukryj
odrzucone dziecko, przykleja sie do kogoś mu podobnego - tu Teresy. Zaanektowany "rodzic" ginie - więc zemsta. No i ten trening w lesie z Ireną...
Ale to wszystko jest podane w świeży sposób - myślę że na to wpływają ciekawe postaci i część rozwiązań w fabule. Może jestem naiwna, ale naprawdę nie spodziewałam się
Spoiler: pokaż / ukryj
śmierci Teresy... a przynajmniej nie w tym momencie.


Bleach 131
W momencie jak się skończył odcinek to odetchnęłam z ulgą, mając nadzieję, że to koniec fillerów... a tu g...uzik! Kolejny odcinek też wypełniacz, grr.
Poza tym już nie wiem, zawsze mi się wydawało, że wyjątkowość Kona polegała również na tym, że zachowywał się jak idiota - tzn. miał własny charakter. A tu okazuje się nagle, że
Spoiler: pokaż / ukryj
większość przewijających się "fałszywych dusz" jest wybrakowanych: wcześniej Rangiku, a teraz Rengi'ego. Ten ostatni zamiast mnie rozśmieszyć (co przypuszczam było celem twórców) wywołał we mnie odruch zabójcy... :/

Lovely Complex ep.12
Jak zwykle wesoło :]. Choc przemyślenia Koizumi "jak to ona się nie podda" zaczynają mnie denerwować. Za to reakcja klasy - nie ma jak wsparcie. ^^
Melmothia napisał/a:
I zapowiedź następnego odcinka *_*

Sama jestem ciekawa czy to czasem nie jakaś zmyłka... ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 187 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group