FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-07-2007, 19:49   

Melancholy of Haruhi Suzumiya - jeszcze jestem w szoku, świetna seria, już dawno nie oglądałam nic tak szalonego - o ile w ogóle widziałam. Główna bohaterka to ZUO w najczystszej postaci, skąd ona brała te kosmiczne pomysły, w pewnym momencie zaczęłam współczuć Mikuru. Kyon genialny, nic dodać nic ująć, chcę drugi sezon jak najszybciej!

Shounen Onmyouji 16 - tyle czekania na ten odcinek i co - nic, zero wyjaśnień, za to sporo nowych pytań, chociaż dziadek trzyma klasę (uwielbiam tę postać), połowa serii dawno minęła a nadal część "duchów opiekuńczych"? nawet się nie pokazała, i tak obejrzę to do końca, w zasadzie lubię głównego bohatera, poza tym liczę na emocjonujący finał (nadzieja matką głupich...)

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-07-2007, 19:59   

moshi_moshi napisał/a:
Główna bohaterka to ZUO w najczystszej postaci,

Jakie ZUO!
Spoiler: pokaż / ukryj
Bóg, nie ZUO!
A Kyon... Kyon jest jedną z najlepszych męskich postaci w anime ever.
Sezon drugi na jesieni się pojawi, może nawet wcześniej - w sierpniu (buahaha!)

Poza tym... 'Ponytails turns me on.' Ten tekst, w połączeniu ze sceną, w której wystąpił jest genialny... Yay for Kyon, yay~!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 07-07-2007, 22:35   

Darker than BLACK ep. 14 tak! Nowa grupa poza sudo wzieła sie za translacje mimo licencji! Banzai! Banzai! Poza tym odcinek - cudenko. I ta muzyka na pianine. Ja chce OSTa ~~


Spoiler: pokaż / ukryj
Mnie Huang zaskoczył. Arrghh! Jak mógł chciec zestrzelić Yin?! Ja bym mu za to oczy wydrapała! Chociaz potem sie troche zrekompensował, ze nie zdecydował sie wymazac jej wspomnien. Para Hei + Yin wyczuwam ;p Jak ja go kocham, i to pytanie "czemu ją wtedy uratowałeś" a potem "jestes moją kompanką" ^^ Sugoi! I to na koncu jak Yin palcem swoje usta na usmiech pozoruje. Matko, to jest cudowne. I o mało sie nie poryczałam, jak była scena smierci jej matki i ta muzyczka piano w tle. A w zapowidzi ta laska o dwukolorowych zrenicach koło tej co mnie denerwuje przypomina mi Rei z NGE. No i w nastepnym epku wraca November z druzyna!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-07-2007, 22:54   


Spoiler: pokaż / ukryj
Momoko napisał/a:
Ale tak sobie myślę... że ciebie mogły odrzucić wzajemne relacje pomiędzy Yukito a bratem Sakury, jeśli nie lubisz shonen-ai:)



Spoiler: pokaż / ukryj
Tak, właśnie to mnie odrzuciło i to właśnie jest to słynne shonen-ai z mojego podpisu. Strasznie żałuję, bo zdążyłam obydwu panów nawet polubić i przez kilka następnych dni obmyślałam plan zemsty na twórcach. Co gorsza, odcinek, w którym ów wątek się wyklarował oglądałam dokładnie w Wielkanoc i doszczętnie popsuło mi to świętowanie.

_________________
Za czasów rycerstwa, smoków i komuny
Nim łamanie kołem całkiem wyszło z mody
Gdy inkwizytorzy nosili shotguny
Autor tego posta przeżywał przygody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-07-2007, 23:20   

Nanami napisał/a:
Nowa grupa poza sudo wzieła sie za translacje mimo licencji!

Że jaka?... Bo chyba nie imageboard'owy Anon... do "grupy" to mu daleko. I do dobrej jakości translacji.
Lepsze to niż nic. Ale radzę oglądać jeszcze raz z sub'ami od sudo (nie żeby oni powalali jakością).

GoNik:
Kyon jest faaaajny. *rozmarzyła się*

DeadJoker:
Po 60 odcinkach zobaczyć sh-a między tymi panami?... Hm, nieźle. Anime nie widziałam, ale w mandze zauważyłam po ok. 3 tomach. Khę. Swoją drogą zastanawiam się, czemu SAM FAKT istnienia takowego pairingu może aż tak źle podziałać. Szczególnie jeśli się lubi te dwie postaci...

Najnowsza Gintama (33) była dużo lepsza niż przewidywałam. Chyba sam brak Shinsengumi już zmniejsza u mnie zapał... przyjemny odcinek. Gin-sana kocham coraz bardziej.
Za dwie godziny Gurren Lagann 15. Najdroższy odcinek z całej serii. 20 000 klatek. Czyżby nadchodziło coś genialnego?

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 08-07-2007, 09:56   

Crofesima Anon i tak wydaja w mkv i powalającej ilości MB, takze mój komp by prędzej wydał z siebie ostatnie tchnienie, niz to normalnie odtworzył. Za DtB zabrała sie grupa [Syndicate], stylistycznie idealnie jak grupa SHS, jakos tłumaczenia w sumie równiez - czyli czasem jakas wpadka, ale ogólnie OK :)


KEHM. Punkt 2. KF Anyone?
IKa

_________________


Ostatnio zmieniony przez Nanami dnia 08-07-2007, 13:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-07-2007, 10:51   

Nanami napisał/a:
takze mój komp by prędzej wydał z siebie ostatnie tchnienie, niz to normalnie odtworzył

tru, tru... oglądanie z przewijaniem co chwilę do tyłu, bo obraz się zatrzymał nie jest przyjemne >.>

A Syndicate.... Syndicate nie przez przypadek ma karaoke niejakiego Shitsena i brak creditsów... Ale ciiii drogie panie, bo załypią nas zaraz...

Crof, no ba, że Kyon jest fajny...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-07-2007, 14:49   

Crofesima napisał/a:
Że jaka?...
Syndicate, to zwyczajnie shinsenowy team który uznał że zabawa jest za dobra i kontynuuje bez szyldu grupy. Żal mi a-keep, a pod względem precyzji tłumaczenia drugie w kolejce jest sudo. Potem shins...syndicate, i tyle. Iście 4chanowy anon jest nadziany bykami, jak jeż igłami, a wybór rawów jest raczej sub-par...

Co do oglądania, odsyłam do mojej ankiety >_> Można temu zaradzić.

Sam jestem po Moribito 13. Pojedynek był zwyczajnie boski *___*

Lucky Star 13 normalnie powala i wtłacza w podłoże. Bosssskie ^__^v Co lepsze cytaty były, więc dam sobie spokój...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-07-2007, 14:53   

GoNik napisał/a:
Oraz coś, przy czym mało nie zadławiłam się herbatą: obrazek

Hiiiiiiiiii, co to? *_*
/me musi nadrobić Lucky Star? xD

Nodame Cantabile ep. 23. *o* ;___; Śliczne zakonczenie. I śliczna scena pod koniec *_* Kocham to anime.
Spoiler: pokaż / ukryj
Niesamowite zachowanie Chiakiego. Ale pasowało tu jak nic. Efekt ewolucji. Cudne. Chociaż dalej jakoś tak nie za bardzo przekonany do swojej nowej roli xD

A! i początek niesamowity! Coś pieknego. Przykuwa do siedzenia. Hipnotyzuje.

School Rumble ep. 9-10 - heh...takie sobie, zabawne, można oglądać, ale nie ciągnie mnie do następnych odcinków. Spkojnie będę sobie oglądała dalej. Może kiedyś skończę...

Darker than Black ep. 11-12 - rzeczywiście dużo Heia. Podoba mi się. Oby tak dalej.
Spoiler: pokaż / ukryj
Ale detektyw i mangówka mi też nie przeszkadzają (zapowiedź następnego odcinka), w przeciwieństwie do wiekszości, lubię ich ^^

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.



Ostatnio zmieniony przez Melmothia dnia 08-07-2007, 17:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 08-07-2007, 16:55   

W Lovely Complex czasem zdarzają sie odcinki poniżej normy jak na ta serię , ale ten był genialny. Kilka razy sie szczerze uśmiałęm, co przypadku anime dla mnie jest niecodzienym zdarzeniem.
Spoiler: pokaż / ukryj
Fajna rodzinka ma A- kun:P i Rozmowa między dziewczynami jak bedzie wygladał związek między Risą i Otani. Czysty wredny sarkazm. Bardzo mi sie podobało. Po za tym miłość jest redbullowata.
. Nie bede dłużny i powiem było Bosko:). Idzie mania na boskość. Nawet wiem czemu.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2007, 17:34   

wa-totem napisał/a:
Lucky Star 13 normalnie powala i wtłacza w podłoże. Bosssskie ^__^v

Tru... tru... d-d-drill XD. Aha, gdzie tu jest niby jakaś zmiana w openingu? Wygląda tak samo jak poprzednie, albo coś źle wczoraj zrozumiałem.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-07-2007, 03:47   

BOReK - jest zmiana, przejście ujęcia na nauczycielkę jest płynne :p

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 09-07-2007, 10:17   

Bleach 132 - to straszne, ale podobał mi się ten odcinek, poprzednie fillery doprowadzay mnie do szału, a ten wydał mi sie bardzo sympatyczny (mimo że zupełnie nic się nie dzieje), Toushiro lubię, ale nie w takim stopniu, żeby zachwycać się każdym odcinkiem z jego udziałem, pozostaje tylko Karin - nie wiem czemu, ale sistrzyczki Ichigo wzbudzają we mnie ciepłe uczucia, poza tym uwielbiam oglądać minę białowłosego kapitana, kiedy pojawia się Matsumoto, ona jest bezbłędna...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2007, 12:06   

Gurren Lagann 15 - EPIC!

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-07-2007, 12:19   

^ Potwierdzam.
Oh. OH. Viiiiiral.
To było COŚ. 2 miesiące roboty i taki odcinek... cudownie.

W następnym tygodniu przerwa, ale już niedługo... już za 13-12 dni... mmm, Rossiu.

Nawet muzyka w tym odcinku była ciekawa.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 190 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group