FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-09-2005, 22:17   

Ja FMP TSR wziąłem w końcu z BakaKozou, ale wciąż nie oglądam - oszczędzam na później. Za to po Tsubasa 23 siedzę jak na szpilkach. Koci wąs, co ja też zrobiłem, po co oglądałem wiedząc że nie mam kompletnego story arc'u... ==;
Na razie, pociągnąłem też drugi OST tsubasy... jak tu nie kochać Yuki Kajiury...
A niedługo zabiorę się za Yokohama Kaidashi Kikou, Saikano i Emmę ^___^

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2005, 06:25   

A ja głupia zaczęłam oglądać TSR, żałuję, rozwija się straszliwie powoli i po niecierpliwym czekaniu całotygodniowym właściwie nic się nie okazuje...

Z tymi fanatykami to nie całkiem, ja tam właściwie Chidori specjalnie nie lubię... a mi się podoba XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2005, 19:08   

Na dziewiątym odcinku Emmy coraz mniej we mnie optymizmu. Jakoś nie uważam, zeby twórcy mieli czas na pozytywne, radosne zakończenie tej historii... Szkoda, bo to przepiękna seria.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-09-2005, 11:48   

Mam góóóóóóre nowych anime, któe będę musiał obejrzeć i zrecenzować. Większosć z nich to chala zdobna, wolałbm już pewnie wpaść pod ciężarówkę...

Mój aktualny komputer poradził sobie z dwiema z nich (jest za słaby, by rozgryźć większosć avików...). Są to: Shadow Skill (recka w piątek) i Legend of Duo (nawet nie wiedziałem, że to mam... Bianca mnie wyprzedziła z recką...).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 28-09-2005, 20:46   

Evangeliona dręczę. Mam dziwne wrażenie, że gdyby nie "mocne postanowienie" to bym od tego odpadła...

Bo cholera w tym nie ma nic specjalnego _^_

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-09-2005, 11:18   

IT, misiu, nie 7, a 9 TSR.
Fakt, strasznie powoli sie rozwija i strasznie dlugo trzeba na nastepny odcinek czekac [AZ 2 tygodnie ostatnio...]. Fanatyzm jeszcze mi nie przeszedl, nie wiem czemu.

50 Bleach jest pomylka, straszna pomylka. W takim momencie! Co za duzo Wielkiego Lowcy Bad Spiritow to niezdrowo. Szczegolnie, ze wlasciwa akcja sie zageszcza wlasnie i takie wtrety powoduja mordercze odruchy.

Obejrzalam wczoraj do konca Tenjou Tenge. To. Jest. Straszne. Strasznie. Nalezy toto do typu serii 'ja nie wiem po co ja to jeszcze ogladam, chyba z rozpedu'. Biusty. Ogromne i zbyt czesto. Gosc z napadami 'pozabijam was wszystkich' i kompleksem siostry. Polowa serii jedna wielka retrospekcja. ZLY MIECZ. Ostatecznie zidiociali bohaterowie. Nudzilam sie chyba ==''

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-09-2005, 11:16   

Moja mama pojechała na trzy dni na kurs do Krakowa i zostawiła w domu swój słóżbowy laptop. W odróznieniu od mojego domowego komputera nie hjes harczącym trupem i aviki odwarza.

Obejrzałem sobie wiec:

- Ninja Cadets - całkiem zgrabna komdia fantasy o ninja.
- Blood the Last Vampire - film jest całkiem niezły, biją sie fajowo... Jego naczelną wadą jest jednak to (za to chyba zostanę nazwany Herezjarchą) że totalnie nie ma fabuły...

A obiecanej recki nie ma... Jest gotowa do wysłania, tylko jeszcze musze połapać screeny.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-09-2005, 19:29   

Zegarmistrz napisał/a:
Blood the Last Vampire (...) Jego naczelną wadą jest jednak to (za to chyba zostanę nazwany Herezjarchą) że totalnie nie ma fabuły...

Zeg, ależ to święta prawda! Ten film jest tylko wymówką do pokazania co ciekawszych sposobów na rozpruwanie różnych istot.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-10-2005, 10:42   

A istotnie 9ep. Ona wie lepiej.

Tenge jest do niczego. Znaczy mam na myśli że kreska pokraczna, fabuła z serii códowni licealiści z problemami, wyglądem, doświadczeniem i tekstami czterdziestolatków, biusty to pół biedy, cała bieda to majtki w rozmaitych sytuacjach czasami wręcz nie na miejscu do fabuły.
Moze fakt że oglądałam tylko pierwsze cztery odcinki a potem od czternastego bodajże zaważył na mojej opini ale po obejrzeniu tego czegoś miałam przez chwilę stan: I co z tego? O co chodzi? Brak jakiejkolwiek logiki.
A zakończenie taaaaaakie głębooooookie że aż litość... -_-'

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-10-2005, 10:45   

Wczoraj oglądałem One... Dotrawiłem do 3 odcinka, 4 obejrze pewnie dopiero jutro (mama wróciła i zabrała komputer, za to wzięła mnie ze sobą do pracy na internet). To taka sobie, rzewna historyjka o kawaii panienkach i muzyce.

Cytat:
Fabuła skupia się na tym, że nie-tak-dawno-temu w Japonii żył sobie wszechstronnie uzdolniony dzieciak, który grał na instrumentach muzycznych (tak na oko 4, co jest niezłym osiągnięciem jak na 7 latka, toż to genialne dziecko musiało być). Obiecał on 4 rówieśniczką zagrać dla nich jakiś tam utwór, po czym mu się zmarło.

Kilka lat później, gdy panienki są już kawaii jego duch wraca i realizuje obietnice.


Największą wadą One jest nuda... Do tej pory autorzy 3 razy powtórzyli do złudzenia podobne sceny wykorzystując za każdym razem inne kawaii panienki. Ciekawe , czy 4 odcinek wniesie jakąś poprawę.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-10-2005, 12:22   

Tak pare osób zachwycało się Emmą, że aż zassalam pierwszy odcinek... <20 minut przerwy> ...I zaraz zacznę następne! Jeżeli dalej jest równie dobre, to naprawde warto^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2005, 09:54   

hmm...a aj sie wzialem za cos co ostatnio pojawilo sie na torrentach "Dragon century" -seria dwu odcinkowa, i stara...w sumie po polowie moge stwierdzic ze poza melancholia i smiercia glownej bohaterki w polowie to to nawet bardzo fajne, tylko ze troche schizowane i co najlepsze Maikowe mi sie wydaje po niewielkiej czesci!XD
-innymi slowy, bardzo fajna seria o smokach, ktora konczy sie w polowie...oh well, shit happens:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nemezis
Gość
PostWysłany: 03-10-2005, 10:44   

Ja właśnie ściągnęłam sobie 1 odcinek Serial Experiments Lain i... Już czekam aż mi się drugi ściągnie. Właściwie to jeszcze oglądam Inu Yashę, ale jakoś ostatnio nie mogę się zabrać za kolejny odcinek, mimo, że seria jest doskonała. No i NGE oglądam i też nie mogę złego słowa zarzucić. No dobra, kończe, bo chyba już zaczynam głupoty pisać :P
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2005, 11:46   

Emma to była dobra seria... Ja oglądam Mezzo DSA, w wersji telewizyjnej. I dochodzę do momentu, kiedy obejrzało się o jedno anime za dużo. Bo patrzę sobie i widzę, że twórcy bez wątpienia oglądali Armitage; niestety - ja też. Oglądali też Bebopa i jak sądzę, Ghost in the Shell. A nawet ośmielę się zaryzykować twierdzenie, że zapoznali się z kilkoma filmami w stylu Pulp Fiction... Ale ja też, ja też! I niestety, wszystko już widziałam.

No ok. Różowy garbus wynagradza mi sporo przykrości.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-10-2005, 14:40   

Ja sobie oglądam Full Metal Panic. Jeśli Red w najbliższym czasie nie weźmie sobie avatarka z Sagarą (pasowałby mu) to ja go sobie walnę.

Przy okazji podziwiam też Pet Shop Of Horrors. Ot taka sobie mroczno - horrorkowa opowieść o sklepie ze zwierzętami. Serice mogłoby sie to spodobać, ja mam z tego dobry, RPG-owy pomysł do Gidlii.

Tylko dlaczego sprzedawca musi nazywać się Hrabia D?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 23 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group